![]() |
spokojnie ludzie, to dopiero 1 mecz. Btw. za ten faul ten bałkaniec powinien wyleciec z boiska.
|
ehhh Panowie, a co ze w 90 czy 150 strzeli sie gola? Co w 90 to juz nie wolno hehe, to tak jak my strzelamy w lidze szybko dwa gole i mamy niejako mecz ustawiony, i co tez zle bo za syzbko strzelilismy ;/ badzcie bardziej obiektywni ;)
|
Juz widze tytuly w prasie "fenomenalny Kolejorz pokonal Belgow". Pompujemy...
|
W następnym sezonie pucharów jak zdobędziemy mistrza to nie będziemy raczej rozstawieni w 3. rundzie el. LM? (Wiem, że to zależy od układu lig zagranicznych, ale ciekaw jestem czy ta szansa spadła niemal do 0)
|
Mówta co chceta ale kopacze i publika wroniecka na ten wynik nie zasłużyła :foch:
|
Jako kibic Brugge czuje sie urazony...ze Lech gra do konca :P
Bitwe wygrali-koniec wojny dopiero przed nimi :> |
Cytat:
|
Cytat:
|
myśle że takiej agresji i determinacjią jaka pokazał dziś Lech zabrakło w meczaczach przeciwko Lewadii.Jak sie nie jest w najwyższej dyzpozycji to trzeba walczyc jak o życie (Golik).Podobał mi sie bardzo Gancarczyk.
|
a tam grają do końca...Belgowie mieli kilka dobrych okazji i nie mogli strzelić, jakby strzelili byłoby po Amice.
kultura gry zdecydowanie po stronie Brugi. Jak Amica nie wepchnie czegoś ze stałego fragmentu w reważu, albo coś ala Peszko to przegrają z 3:0. Edit: AYALA jakiej agrsji? takiej że nogi chcą połamać? że przez większość meczu biegali za piłką z jęzorami na wierzchu? Wiśle brakło szcżęścia i umiejętności w wykończeniu akcji. Byliśmy takimi Belgami z dzisiaj :) |
Cytat:
|
Cytat:
zarąbisty tekst :D muszę sobie go gdzieś zachować :rotfl: |
Lech - chaos, Brugia - organizacja i technika...zobaczymy, co bedzie w rewanzu.
FT Galatasaray 5 - 0 Tallinna FC Levadia - brawo Galata. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Nie lubie ich. |
Gratulacje dla Lecha. Jako jedyna drużyna z Polski nie przegrywają z kim tylko się da. I schowajmy wreszcie tłumaczenia, że Wiśle brakło szczęścia, itd. bo to co zrobili z Levadią to już totalne dno i gorzej być nie mogło więc szydzenie z Lecha nie na miejscu. :P Chyba, że sobie humor ktoś chce poprawić. ;)
|
Wygrana dzięki Gancarczykowi (mistrz) i Golikowi (faul na najlepszym graczu Brugge).
|
Cytat:
Wiadomo, Lech akurat nie ma tego problemu:) |
Cytat:
|
Lech bez żadnych arumentów. Brak szybkości, nie ten Stilic, Lewandowski i Arboleda.
Belgowie natomiast świetnie wyszkoleni technicznie [ten Vargas był świetny], ciekawe zagrania, ale brak wykończenia. I przychodzi ostatnie 20 sekund, bramka. Ja szczerze się juz przyzwyczaiłem. Jak zobaczyłem jak Gancarczyk mija jednego z zawodników to wiedziałem, że strzelą. Przynajmniej pkt do rankingu się przydadzą. |
Fajnie ze Lech wygrał i to z kilku powodów :
1 Postawiłem na nich dzisiaj kupon i mi weszło :) 2 W końcu to polski klub a ja w pucharach kibicuje polskim drużynom bez animozji. 3 Teraz cała uwaga mediów sie skupi na Lechu i dziennikarz beda pompować atmosferę wokół nich a Wisełka w spokoju bedzie walczyć w obronie tytułu. Po tym co dzisiaj Lech pokazał to nie jestem taki pewien ze wygraj z Cracowią w niedziele a do tego napewno bedą mieli w nogach ten mech licze na Lenczyka ze cos na nich wymyśli. |
A pal szesc te punkty do rankingu. Przy obecnej formule prawdopodbienstwo zagrania kolejnego meczu z realem albo Barca jest jak jeden do miliarda. No ale w Talinie trzeba wygrywac mecze, tyle ze to juz troche inna bajka
|
Wow, jestem w szoku, jak ten Klukowski dobrze po polsku mowi.
|
Lech znów fuks w 90 ale już się do tego przyzwyczaiłem...Niech pompują balonik jak w tamtym sezonie jak przegrają będą rozczarowani a my tymczasem możemy spokojnie skupić się na lidze.
|
Cytat:
Jak dla mnie Lech może nawet wygrać Ligę Europejską *(z pożytkiem dla Polskiej piłki) byleby w lidze zostali w miejscu w którym są ;) |
Tak sie glupio sklada, ze wydmuchany i wylansowany do granic mozliwosci marketing Poznanikow troche mi przeszkadza.
I ciezko jednoznacznie opowiedziec sie po ktorejkolwiek z podanych przez Ciebie opcji. Panowanie na krajowym podworku to jednak troche inny kaliber emocji niz doswiadczanie bramki strzelonej przez Wisle w finale europejskich rozgrywek. Ale wrocmy na ziemie. Pozdrawiam |
:D
Cytat:
z wp.pl :D:D:D |
Po Levadii to nawet trudno napisać że Amika beznadziejna byla i szczęśliwie wygrała
oby za tydzień dostali wpi... i nie było znowu na tym forum powtórki z rozrywki z fan klubem Amiki ale wiadomo punkty do rankigu wazne może unikniemy mistrza Estonii |
Cytat:
Chociaż nasilenie objawów u niektórych może faktycznie dać się we znaki... |
Szczyt hipokryzji żeby po Levadii z Lecha DZIŚ kpić
|
Niektórzy są żałośni, kompleksy i zazdrość cieknie uszami.
Lech wygrał zasłużenie, miał szczęście (bramka w ostatniej akcji), ale było to konsekwencją mądrej organizacji gry w ataku. W obronie udało się uniknąć rażących błędów i jest zwycięstwo dające 65-75% szans awansu przed rewanżem. Wisła też strzeliła bramkę w 93. minucie. Ale wcześniej jednego gola straciła, przeciwnik był dwie klasy gorszy, a w decydującym momencie krakowscy piłkarze dali ciała na całej linii bijąc głową w mur podczas rewanżu. Niestety, kolejny rok Polaków w europejskich pucharach będzie kojarzył się niemal wyłącznie z sukcesami drużyny z Poznania. Wizerunek Wisły ratuje tylko wygrana z Barceloną i wyrównany bój z THFC w 2008 roku. Gwiazdki z boiska i ławki trenerskiej Białej Gwiazdy zapracowały na to, więc teraz cierpimy :/ |
Znowu sie zaczelo :lol:
Od kiedy 2:1 w dwumeczu to pogrom ? :lol: http://sport.onet.pl/0,1248712,2028938,wiadomosc.html |
A co mieli napisać? Tu chodzi o to, że po prostu nas pokonali. Nie czepiaj się mic.
Wieje hipokryzją na 3 kilometry od niektórych. Proponuję ostudzić główki i czekać na jutrzejszy mecz Wisły z Arką, a Lechem się już nie zajmować. Wygrali, mimo, że stworzyli pół sytuacji i ****. Wypada pogratulować i żyć dalej, a nie drążyć zawistnie. Dziwie się, że po zeszłorocznym nadmuchanym poznańskim baloniku jeszcze was zaskakują prasowo-internetowe tytuły. Nie przyzwyczailiście się? Poza tym o co się wkurzać? Balon i tak w końcu pęknie. Zdaje mi się, że w tym roku ten huk będzie znacznie większy niż w ubiegłym. Czemu? Bo Lech faktycznie nic nie gra, a rok temu podstawy do twierdzenia (zwłaszcza jesienią), że Lech może zgarnąć w Polsce pełną pulę i dobrze się pokazać w Europie (co zresztą uczynił) były i to spore. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do meczu <NoName>, to pomimo ze Bruggia ich caly czas gniotla to nie stworzyla zadnej dobrej sytuacji do zdobycia bramki. No moze poza strzalem w 1 polowie. NoName mialo takich sytuacji z 3 albo 4. Ale szans w rewanzu im wielkich nie daje, no chyba ze wejda w bramke i zrobia to co Levadia z nami. PS. Wydawalo mi sie czy Lewandowski zostal wygwizdany przy zmianie ? |
Belgowie byli lepsi, w rewanzu Amica musi sie naprawde sprezyc bo indywidualnie to cienko wyglada... no ale to nie nasz problem - chociaz... niechże awansuja to beda znow na wiosne plakac ze sa zmeczeni pucharami ;)
|
Cytat:
|
Zebysmy to my mieli takie farty jak Kuchenni.
Rok temu z Austra ,dzis z Brugge ,znowu ten sam fuks. Mysle ze w rewaznu Belgowie sie zmobilizuja i pokaża Amice miejsce w szeregu . Brugio do boju :) |
Cytat:
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=pogromca :-P:lol: |
Mimo przypadkowego gola mecz mi się podobał. Chyba powoli uwidacznia się wpływ Zielińskiego na zespół. To już nie był ten sam Lech, który potrafił nawiązać walkę z rywalami znacznie lepszymi pod względem wyszkolenia. Gdzieś zanikają schematy, pogarsza się organizacja gry, zespół przestaje być kolektywem i w większym stopniu uzależniony jest od postawy czołowych zawodników. Mniej więcej tak wyglądał Groclin pod wodzą Zielińskiego.
Cytat:
Galata to nie jest jakiś tam przeciętny zespolik. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl