Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

pepe72 14.05.2023 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1601359)
^^ Proponuję dodać jednak do tej tabelki ŁKS:haha:

Tu był ostatni raz:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2969

pepe72 14.05.2023 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1601363)
Najpierw wygrajmy wszystko do końca ;) Nie wiem czemu, ale bardzo obawiam się meczu z Podbeskidziem.

Wszyscy się obawiają ale Podbeskidzie u siebie (zespoły wg tabeli) nie wygrało z top7.
R-P-My-R-P-R-P-Podbeskidzie-Z-Z-Z-Z-R-Res-R-P-Z-Z

Patryko 14.05.2023 16:16

Gramy teoretycznie najtrudniejszy mecz z trzech pozostałych do końca bez naszego kluczowego gracza w ofensywie.

Bardzo jestem ciekawy jak to Sobol poukłada. James moim zdaniem mógłby wypalić na 10-tce, gość ma przegląd pola i podanie, no i miałby dwóch graczy za sobą, którzy by go ubezpieczali.

Jaroo1 14.05.2023 17:02

Jaka liga jest każdy widzi. Nasz problem w tej rundzie polegał na tym, że goniliśmy z 10 miejsca czołówkę. Gdyby w tamtej rundzie poszło ciut lepiej, albo gdyby chociaż nie zawalić jednego z tych 3 meczów w tej rundzie - Puszcza - z nimi musielibyśmy wygrać, ŁKS, Ruch - tu wystarczył jeden remis. To dziś sytuacja byłaby zupełnie inna. Byśmy w zasadzie bili się o miejsca 1-3.

Tu wszyscy frajerzą więc wystarczy złapać dłuższą serię zwycięstw, ewentualnie jakiś remis z czołówką po drodze i można na przestrzeni kilku kolejek zupełnie zmienić swoje miejsce w lidze.

Mimo tylu wpadek nadal mamy duże szanse na zajęcie 2 miejsca. Problem polega na tym, że mamy najtrudniejszy terminarz, musimy odrabiać straty i mamy 2 mecze na wyjeździe. A na wyjeździe możemy przegrać z każdym.

Bawią mnie osoby, które twierdzą, że jak ktoś choć chwilę pomyślał, że możemy bezpośrednio awansować to sam sobie jest winien zawodu z obecnej sytuacji. A sytuacja tak na prawdę wygląda źle wtedy kiedy przegrywamy. Przychodzi następna 1-2 kolejki i się okazuje, że nadal, przy założeniu, że mocno punktujemy, awans bezpośredni jest niemal pewny.
Tak jak teraz, mamy 1 wygraną, wystarczy wygrać tylko i aż 3 kolejne mecze, czyli seria 4 wygranych - jak najbardziej realna seria, nie jest to już jakaś nadzwyczajna passa. Trochę to tak jest, że statystyka rządzi wszystkim i jak mało realne było wygrać 15 meczów pod rząd, to teraz już mając te 3 porażki realne jest wykręcić bilans 12-0-3. No więc jeśli wszystko wygramy to pozostaje już tylko liczyć na jakąś porażkę Ruchu. W dwie porażki ŁKSu raczej nie wierzę, aczkolwiek w Gdyni mogą przegrać więc musiałaby dojść jeszcze porażka u siebie - może jedynie jest to mozliwe gdyby obsrali zbroję z racji dzisiejszej porażki i presji, że jednak mogą wylądować na 3 miejscu bo Ruch i Wisła są blisko.

wolfy 14.05.2023 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601375)
Jaka liga jest każdy widzi. Nasz problem w tej rundzie polegał na tym, że goniliśmy z 10 miejsca czołówkę. Gdyby w tamtej rundzie poszło ciut lepiej, albo gdyby chociaż nie zawalić jednego z tych 3 meczów w tej rundzie - Puszcza - z nimi musielibyśmy wygrać, ŁKS, Ruch - tu wystarczył jeden remis. To dziś sytuacja byłaby zupełnie inna. Byśmy w zasadzie bili się o miejsca 1-3.

Tu wszyscy frajerzą więc wystarczy złapać dłuższą serię zwycięstw, ewentualnie jakiś remis z czołówką po drodze i można na przestrzeni kilku kolejek zupełnie zmienić swoje miejsce w lidze.

Mimo tylu wpadek nadal mamy duże szanse na zajęcie 2 miejsca. Problem polega na tym, że mamy najtrudniejszy terminarz, musimy odrabiać straty i mamy 2 mecze na wyjeździe. A na wyjeździe możemy przegrać z każdym.

Bawią mnie osoby, które twierdzą, że jak ktoś choć chwilę pomyślał, że możemy bezpośrednio awansować to sam sobie jest winien zawodu z obecnej sytuacji. A sytuacja tak na prawdę wygląda źle wtedy kiedy przegrywamy. Przychodzi następna 1-2 kolejki i się okazuje, że nadal, przy założeniu, że mocno punktujemy, awans bezpośredni jest niemal pewny.
Tak jak teraz, mamy 1 wygraną, wystarczy wygrać tylko i aż 3 kolejne mecze, czyli seria 4 wygranych - jak najbardziej realna seria, nie jest to już jakaś nadzwyczajna passa. Trochę to tak jest, że statystyka rządzi wszystkim i jak mało realne było wygrać 15 meczów pod rząd, to teraz już mając te 3 porażki realne jest wykręcić bilans 12-0-3. No więc jeśli wszystko wygramy to pozostaje już tylko liczyć na jakąś porażkę Ruchu. W dwie porażki ŁKSu raczej nie wierzę, aczkolwiek w Gdyni mogą przegrać więc musiałaby dojść jeszcze porażka u siebie - może jedynie jest to mozliwe gdyby obsrali zbroję z racji dzisiejszej porażki i presji, że jednak mogą wylądować na 3 miejscu bo Ruch i Wisła są blisko.

Ja bym na Arkę nie liczył że wygra u siebie ;)

Karherop 14.05.2023 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1601388)
Ja bym na Arkę nie liczył że wygra u siebie ;)

Za to ŁKS w tej rundzie 6/21 pkt zdobytych na wyjazdach. Nie powiem, jak sobie narobią gówna z Resovia u siebie (a Resovia ostatnio gra jak z nut) to będą mieli ciepło w Gdyni.

pepe72 14.05.2023 23:16

Kolejność meczów w następnej kolejce:
piątek 19.05
Chojniczanka - Arka
Ruch - Odra
sobota 20.05
Termalica - Sandecja
Podbeskidzie - MY (17:30)
Stal - GKS T.
niedziela 21.05
ŁKS - Resovia
Górnik Ł. - Zagłebie
Puszcza - GKS T.
poniedziałek 22.05
Chroby - Skra

Ktoś ułożył mecz Skry jako ostatni dzięki temu wszyscy z dołu będą się go bać. Teoretycznie również Resovia, choć raczej tylko Odra. Zwłaszcza, że nie jest wykluczone, że Skra go wygra. Matematycznie Skra moze zdobyć 39 punktów.

kolarz90 14.05.2023 23:56

Z Podbeskidziem będzie kluczowy mecz, jeśli tu udałoby się wygrać mimo braku Louisa to w następnej kolejce mamy Sosnowiec u siebie, Ruch ma derby w Katowicach a Termalica gra z resovią jest szansa odskoczyć konkretnie

Jaroo1 15.05.2023 06:20

A który mecz nie będzie kluczowy dla nas? Jak już mamy szanse aby matematyczne to każdy mecz został nam kluczowy. Tyle co się mogliśmy pomylić to już się pomyliliśmy. Teraz już raczej nikomu nie odskoczymy na 4 pkt żeby nawet w ostatniej kolejce mecz mógł nie być kluczowy.

krysztal 15.05.2023 06:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601399)
A który mecz nie będzie kluczowy dla nas? Jak już mamy szanse aby matematyczne to każdy mecz został nam kluczowy. Tyle co się mogliśmy pomylić to już się pomyliliśmy. Teraz już raczej nikomu nie odskoczymy na 4 pkt żeby nawet w ostatniej kolejce mecz mógł nie być kluczowy.

O i teraz doskonale widać co to znaczy mieć lub nie mieć czegoś we własnych rękach(nogach). Pozostaje "tylko"wygrywać i obserwować z zagryzionymi palcami Livescore z nadzieją,że ktoś nam pomoże

pepe72 15.05.2023 08:57

ŁKS i Ruch mają we własnych nogach awans bezpośredni.
My mamy we własnych nogach awans z baraży na dziś grając oba mecze przy Reymonta.
A "z małą pomocą przyjaciół" może i nie grając.

Karherop 15.05.2023 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601399)
A który mecz nie będzie kluczowy dla nas? Jak już mamy szanse aby matematyczne to każdy mecz został nam kluczowy. Tyle co się mogliśmy pomylić to już się pomyliliśmy. Teraz już raczej nikomu nie odskoczymy na 4 pkt żeby nawet w ostatniej kolejce mecz mógł nie być kluczowy.

Trudno sobie wyobrazić sytuację żeby ktoś w ostatniej kolejce przegral awans.

Co jednak znamienne niewykluczone że przed ostatnią kolejką nikt nie będzie miał jeszcze zapewnionego awansu.

Nigdy w ostatnich 3 kolejkach 1 ligi cała czołówkę nie wygrywała wszystkiego do końca. A już tym bardziej w tak wyrównanym i nieprzewidywalnym sezonie 1 ligi.

Jakbym miał stawiać pieniądze to 3/3 wygrane dadzą nam bezpośredni awans, ale nie sądzę że wygramy wszystko do końca, Bielsko to niestety typowy mecz na to żeby się potknąć.

nero 15.05.2023 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1601403)
Trudno sobie wyobrazić sytuację żeby ktoś w ostatniej kolejce przegral awans.

Tak samo ciężko sobie wyobrazić sytuację, że można przejebać Mistrza Polski golem samobójczym.

Marek96 15.05.2023 09:34

Ruch te minimum 2 pkt straci jeszcze , pytanie czy my jesteśmy w stanie wygrać te 3 ostatnie mecze.

majkelson777 15.05.2023 09:39

Ruch musi stracić minimum trzy punkty żebyśmy mogli go wyprzedzić.

Maine_Coon 15.05.2023 10:07

A ja chce 3 miejsce bo będą 2 meczyki dodatkowo XD

Markus 15.05.2023 13:11

Bardzo kosztowne będzie dla Wisły to koszmarne ratowanie Sobolewskiego meczu z Ruchem Szotem i Szywaczem.

FraMat 15.05.2023 13:37

Piszesz tak, jakby w tamtym meczem było możliwe inne rozwiązanie.
Równie dobrze można napisać, że kosztowna była zgoda na rozgranie meczu w Niepołomicach na świeżo zaoranym boisku.
Każda drużyna popełnia błędy, podejrzewam, że kibice innych zespołów też narzekają na swojego trenera. Nawet kibice ŁKS po ostatnim meczu.

Jaroo1 15.05.2023 13:45

Cytat:

O i teraz doskonale widać co to znaczy mieć lub nie mieć czegoś we własnych rękach(nogach). Pozostaje "tylko"wygrywać i obserwować z zagryzionymi palcami Livescore z nadzieją,że ktoś nam pomoże
Dla mnie sytuacja jest o wiele inna niż wtedy. Teraz już jest na tyle mało meczów, że rywale mogą się nie pomylic dlatego nie napisałem, że nadal mamy wszystko w naszych rękach.

To co wtedy rozmawialiśmy, ty miałeś rację jedynie logicznie patrząc na to zdanie, ja miałem rację z punktu logicznego połączonego z praktyką. I wyszło na moje. Od tego momentu nasz margines błędu wyniósł jeszcze jedna porażkę, wpadła też druga porażka, która teraz stawia nas pod ścianą. Gdyby no z Ruchem wygrać to nawet porażka z inną ekipa nadal by nam nie zabierała możliwości awansu nie oglądając się na nikogo.

Także jak widzisz to ja wtedy miałem rację bo kolejek do końca było na tyle dużo, a rywale tak słabo punktowali że bez problemu można było zakładać, że nadal mamy wszystko w swoich rękach robiąc kolejna dobra serie.

Niestety my znacząco obniżyliśmy loty ale nawet te 3 porażki wchodziły w grę, tyle że przegraliśmy ze złymi rywalami. Może się okazać, że porażka z Ruchem będzie kosztowała nas brak bezpośredniego awansu. Gdybyśmy tam chociażby zremisowali sytuacja byłaby zupełnie inna teraz

krysztal 15.05.2023 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601422)
Dla mnie sytuacja jest o wiele inna niż wtedy. Teraz już jest na tyle mało meczów, że rywale mogą się nie pomylic dlatego nie napisałem, że nadal mamy wszystko w naszych rękach.

To co wtedy rozmawialiśmy, ty miałeś rację jedynie logicznie patrząc na to zdanie, ja miałem rację z punktu logicznego połączonego z praktyką. I wyszło na moje. Od tego momentu nasz margines błędu wyniósł jeszcze jedna porażkę, wpadła też druga porażka, która teraz stawia nas pod ścianą. Gdyby no z Ruchem wygrać to nawet porażka z inną ekipa nadal by nam nie zabierała możliwości awansu nie oglądając się na nikogo.

Także jak widzisz to ja wtedy miałem rację bo kolejek do końca było na tyle dużo, a rywale tak słabo punktowali że bez problemu można było zakładać, że nadal mamy wszystko w swoich rękach robiąc kolejna dobra serie.

Niestety my znacząco obniżyliśmy loty ale nawet te 3 porażki wchodziły w grę, tyle że przegraliśmy ze złymi rywalami. Może się okazać, że porażka z Ruchem będzie kosztowała nas brak bezpośredniego awansu. Gdybyśmy tam chociażby zremisowali sytuacja byłaby zupełnie inna teraz

O kurvva a to ciekawe?

Markus 15.05.2023 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1601421)
Piszesz tak, jakby w tamtym meczem było możliwe inne rozwiązanie.
Równie dobrze można napisać, że kosztowna była zgoda na rozgranie meczu w Niepołomicach na świeżo zaoranym boisku.
Każda drużyna popełnia błędy, podejrzewam, że kibice innych zespołów też narzekają na swojego trenera. Nawet kibice ŁKS po ostatnim meczu.

Oczywiście że były inne rozwiązania do zastosowania zarówno podczas meczu z Ruchem jak i przed nim. Sobolewski podjął wówczas najgorszą z możliwych decyzji, której konsekwencje będą się za nami długo ciągnąć i być może będą już nie do naprawienia.

Tamten mecz został przegrany przede wszystkim skrajnie głupim zachowaniem trenera, które do reszty odebrało drużynie szansę na osiągnięcie jakiegokolwiek korzystnego wyniku.

Arkadiusz.Czerepach 15.05.2023 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1601424)
O kurvva a to ciekawe?

to jest klasyczny przykład robienia z logiki kobiety lekkich obyczajów ;)

pepe72 15.05.2023 15:10

Ludziki, idźcie z tym bólem d*py n/t trenera do dedykowanego tematu.
To czy zrobił błąd czy nie to nie ma żadnej statystycznej wartości.
Chyba, że ktoś zrobi przekrojowe statystyki błędów trenera to jest mile widziany :>

Arkadiusz.Czerepach 15.05.2023 17:06

a wiecie jaka jest statystyczna nasza zdobycz punktowa w meczach wyjazdowych sobotnich z drużyną z topu ?

Jaroo1 15.05.2023 17:34

Cytat:

O kurvva a to ciekawe?
Jacy wy jesteście oporni, ja jebie.
Chyba normalne, że jak mieliśmy serię 8 zwycięstw to jeden wypadek przy pracy, przy założeniu, że i tak jedziemy z tematem do końca, powiedzmy łapiąc jeszcze jedną porażkę - więc można było śmiało powiedzieć, że wszystko nadal było w naszych rękach.
Bo było pewne, że rywale będą tracić dużo punktów i tracą, dużo, a nawet bardzo dużo. Bo my pomimo jeszcze 2 porażek nadal jesteśmy w grze, przed TBB i Puszczą.
A jakbyśmy z Ruchem wygrali to nawet przy przegranej np z Chojniczanką nadal byśmy mieli w 100% wszystko w swoich rękach bo Ruch by teraz był 1 pkt za nami.

Nie wiem jak można tego nie rozumieć. Ja się opierałem na myśleniu, a nie na .......eniu, że se kalkulator wziąłem i mi wyszło, ze nie jest wszystko w naszych rękach. Widząc, że reszta pogubi punkty, przy założeniu, ze my zrobimy kolejną mocną serię, jak najbardziej miałem rację. Dlatego porażka z Puszczą nic nie znaczyła, bo my nie musieliśmy wygrać 15 meczów w tej rundzie. Musieliśmy wygrać 12-13 żeby mieć wszystko w swoich rękach.

Ale widzę, że nadal nie dociera logiczne myślenie i zaraz wyjdzie, że nawet jakbyśmy wygrali 14 to przecież wszyscy mogli tyle wygrać (abstrahując, że grali mecze miedzy sobą) i nagle by się okazało, że w I lidze 4 pierwsze zespoły mają po 80 pkt...

Ciężko u ciebie i Czerepacha z myśleniem.

Tak, wszystko ....a mieliśmy w swoich rękach, nawet po drugiej porażce z Ruchem. Bo było wiadomo, że wygrywając 13 na 15 meczów to awans bezpośredni będzie na 99,9% pewny.
No ale jak wy umiecie tylko kalkulator włączyć i jak się doda z x kolejek punkty i wyjdzie, że max 3 miejsce możemy mieć to trudno.
Najlepsze jest to, że wyszło idealnie tak jak mówiłem. Że porażka z Puszczą to żaden problem, ze jeszcze 1 max 2 porażki mogą wpaść. Ale dalej nie dociera do łbów :D

Czerepach, to jest własnie logika, że mimo, że na kalkulatorze ci nie wychodzi wiec niby logicznie nie pasuje, to znając realia ligi, statystyki, na podstawie kilku założeń, a nie jednego, możesz śmiało powiedzieć, że po porażce z Puszczą nadal wszystko w naszych rękach pozostawało.

pepe72 15.05.2023 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1601436)
a wiecie jaka jest statystyczna nasza zdobycz punktowa w meczach wyjazdowych sobotnich z drużyną z topu ?

Podbeskidzie jeszcze jest na 8 miejscu więc żaden top :>

krysztal 15.05.2023 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601439)
Jacy wy jesteście oporni, ja jebie.
Chyba normalne, że jak mieliśmy serię 8 zwycięstw to jeden wypadek przy pracy, przy założeniu, że i tak jedziemy z tematem do końca, powiedzmy łapiąc jeszcze jedną porażkę - więc można było śmiało powiedzieć, że wszystko nadal było w naszych rękach.
Bo było pewne, że rywale będą tracić dużo punktów i tracą, dużo, a nawet bardzo dużo. Bo my pomimo jeszcze 2 porażek nadal jesteśmy w grze, przed TBB i Puszczą.
A jakbyśmy z Ruchem wygrali to nawet przy przegranej np z Chojniczanką nadal byśmy mieli w 100% wszystko w swoich rękach bo Ruch by teraz był 1 pkt za nami.

Nie wiem jak można tego nie rozumieć. Ja się opierałem na myśleniu, a nie na .......eniu, że se kalkulator wziąłem i mi wyszło, ze nie jest wszystko w naszych rękach. Widząc, że reszta pogubi punkty, przy założeniu, ze my zrobimy kolejną mocną serię, jak najbardziej miałem rację. Dlatego porażka z Puszczą nic nie znaczyła, bo my nie musieliśmy wygrać 15 meczów w tej rundzie. Musieliśmy wygrać 12-13 żeby mieć wszystko w swoich rękach.

Ale widzę, że nadal nie dociera logiczne myślenie i zaraz wyjdzie, że nawet jakbyśmy wygrali 14 to przecież wszyscy mogli tyle wygrać (abstrahując, że grali mecze miedzy sobą) i nagle by się okazało, że w I lidze 4 pierwsze zespoły mają po 80 pkt...

Ciężko u ciebie i Czerepacha z myśleniem.

Tak, wszystko ....a mieliśmy w swoich rękach, nawet po drugiej porażce z Ruchem. Bo było wiadomo, że wygrywając 13 na 15 meczów to awans bezpośredni będzie na 99,9% pewny.
No ale jak wy umiecie tylko kalkulator włączyć i jak się doda z x kolejek punkty i wyjdzie, że max 3 miejsce możemy mieć to trudno.
Najlepsze jest to, że wyszło idealnie tak jak mówiłem. Że porażka z Puszczą to żaden problem, ze jeszcze 1 max 2 porażki mogą wpaść. Ale dalej nie dociera do łbów :D

Czerepach, to jest własnie logika, że mimo, że na kalkulatorze ci nie wychodzi wiec niby logicznie nie pasuje, to znając realia ligi, statystyki, na podstawie kilku założeń, a nie jednego, możesz śmiało powiedzieć, że po porażce z Puszczą nadal wszystko w naszych rękach pozostawało.

Chłopie weż wróć do tej rozmowy sprzed 3-4 tygodni i poczytaj dokładnie to może w końcu dotrze a nie będziesz musiał teraz potrójnych salchowów i rittbergerów kręcić żeby wyszło na twoje.

Elendil 15.05.2023 19:21

ja tam na koniec z 3 miejsca będę bardzo zadowolony. Kto z was po rundzie jesiennej nie wziął by takiego miejsca w ciemno? Cholera, pewnie wielu oczekiwało max. 6 miejsca. 2 mecze na Reymonta i jazda do e-klasy.

pepe72 15.05.2023 19:37

No to mamy już baraże.
Teraz powalczyć o co najmniej dwa mecze w Krakowie!

masada 15.05.2023 21:00

Co najmniej dwa? A plan maksimum to ile? :D

pepe72 15.05.2023 21:42

O ten, który będzie 28 maja nie musieliśmy walczyć. ;)

A plan maksimum to awans z top2.

Arkadiusz.Czerepach 16.05.2023 07:35

no i baraże zapewnione , możemy jednak troszke odetchnąć :) można powiedzieć vide Jaro że teraz już znowu wszystko w naszych nogach ;)


btw Jaroo , mylisz logike z tzw 'chlopskim rozumem'

Wojtas 16.05.2023 21:04

Trzeba sie skichać byle zajac to 3 miejsce.2 mecze przy 30+ tys kibicach to bedzie petarda.

i byle nie grac meczu w Niecieczy z Puszczą ,zachowaj nas Panie.

Karherop 16.05.2023 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1601461)
Trzeba sie skichać byle zajac to 3 miejsce.2 mecze przy 30+ tys kibicach to bedzie petarda.

i byle nie grac meczu w Niecieczy z Puszczą ,zachowaj nas Panie.

Z 30+ będzie mozs jeden, drugi mecz. Pierwszy barażowy możliwe że będzie w terminie wtorkowym o godzinie 18 ustalonym max 3 dni wcześniej z wątpliwym zielonym światłem na tyle osób (musiałaby być zgoda policji od strzała).

W Niecieczy w Puszcza nie zagramy, o to można być spokojnym.

Zaklinając rzeczywistość, co dało pozytywny skutek w meczu z TBB:

Podbeskidzie nas gładko ogra, mają silny, kompletny zespół, ograją nas wysoko do zera. Bez Fernandeza nawet nie wychodzmy ma boisko. Tu nie będzie czego zbierać.

pepe72 17.05.2023 01:06

Pierwszy baraż jest 6 czerwca 18:00 a drugi o 20:45.
Raczej na pewno zagramy o 20:45 bo Polsat.
8 jest święto państwowe więc jakby ktoś pomyślał to by to przeniósł na środę ...

Karherop 17.05.2023 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1601464)
Pierwszy baraż jest 6 czerwca 18:00 a drugi o 20:45.
Raczej na pewno zagramy o 20:45 bo Polsat.
8 jest święto państwowe więc jakby ktoś pomyślał to by to przeniósł na środę ...

Samo wyznaczenie meczu na 3 dni po ostatnim meczu ligowym jest jakimś kuriozum. Jeszcze będziemy wracać z Lubelszczyzny kilkaset kilometrów. Będzie jeden trening przed barazem i mecz.

A gdzie tam zaangażowanie cateringu i ochrony do obsługi i zabezpieczenia imprezy na 30k. Tego się nie robi w 2 dni.

Jaroo1 17.05.2023 11:39

Chyba wychodzą z założenia, że w I lidze to grają wioski i małe miasta ze stadionem powiedzmy na kilkanaście tys osób - co prawda procedury organizacyjne nadal te same ale mniej roboty przy dystrybucji biletów, cateringu, zwerbowania x sztuk ochroniarzy itp

swiety37 19.05.2023 08:17

AGKŚ gra ostatni mecz w Niecieczy. Potem powrót do Gdyni i przy ewentualnych barażach po 3 dniach wyjazd do Krakowa/Niepołomic/Niecieczy. I znowu powrót do siebie i ewentualny finał baraży znowu w Małopolsce.

krysztal 19.05.2023 09:34

Nie no raczej po ostatniej kolejce ewentualnie zostaną na południu
Z innych tematów.Już tylko 3 drużyny mogą przekroczyć granicę 61 pkt

Elendil 19.05.2023 11:11

gdyby udało się awansować bezpośrednio, to ciekaw jestem, czy był taki przypadek, że dokonała tego drużyna, która rozpoczynała wiosnę na 10 miejscu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl