Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8618)

funkykoval 05.10.2012 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1280639)
Myślę, że dzisiejszy mecz da nam odpowiedź - zagramy dobrze = IMHO bunt był prawdą.
Zagramy jak z Piastem = bunt to bzdura.

Nie chodzi mi nawet o taktykę czy granie z klepy. W meczu z Piastem wszytscy po kolei odpuszczali sobie granie/bieganie/kopanie/krycie/bronienie etc.

W sumie patrząc jak Czekaj blokował przeciwnika przy 2 bramce dla Piasta, to chyba był jednym ze spiskowców...........

Ajax 05.10.2012 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1280653)
Trzeba też brac pod uwagę ciężar gatunkowy dzisiejszego meczu. Bo to czasami też ma znaczenie. Samo przywrócenie Garguły już źle świadczy o tym wszystkim :)

To racja, ale może Kulawik zna dobrze Gargułę z ME;P

Chociaż Orbit gwarantuje niezmiennie stały niski poziom gry:P

Cytat:

W sumie patrząc jak Czekaj blokował przeciwnika przy 2 bramce dla Piasta, to chyba był jednym ze spiskowców...........
Szczerze mówiąc to była pierwsza myśl po utraconej bramce. To było jawne pozorowanie gry.

lysy9055 05.10.2012 14:23

Oni grali tak jakby specjalnie chcieli przegrać ten mecz. Zresztą na moje oko to zwolnienie Probierza było już planowane dawno.

FraMat 05.10.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1280639)
Myślę, że dzisiejszy mecz da nam odpowiedź - zagramy dobrze = IMHO bunt był prawdą.
Zagramy jak z Piastem = bunt to bzdura.

Nie chodzi mi nawet o taktykę czy granie z klepy. W meczu z Piastem wszytscy po kolei odpuszczali sobie granie/bieganie/kopanie/krycie/bronienie etc.

Dla mnie nawet świetna gra i zwycięstwo (przy zagraniu inaczej niz to chciał Probierz) nie będą oznaczały, że bunt był prawdą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl