![]() |
Pierwsza sprawa to pokemony walące Lameya zanim go zobaczyli, ale ok to się zdarza, nie każdy zna sie na piłce, a ci co się nie znają, mają taka zależność, że dużo głupio mówią.
Druga sprawa, za wreszcie zobaczyłem, co czuł przeciwnik polskich drużyn z lat 90 ( tych dobrych ) gdy cisnęli ale bez pomysłu i taktyki tylko na chęciach i w końcu przegrywali (Polacy). Maskant nie wiem po co Gerwazy ale jeśli coś w nim widzisz to spoko. Jest tak dobrze jak myślałem rok temu. Czyli postęp. |
Cytat:
Po Kirmie wiele bym sie nie spodziewal pomimo ze kontuzja jakas nie grozna ale jednak widac braki po Nim. Dla Niego trzeba czasu i ogrania a o to bedzie ciezko skoro mamy Ilieva :) Co do Jovanica...Dla mnie ten bramkarz to nie porozumienie w Wisle, strasznie nie pewny na przedpolu, dziwne decyzje...Oby wrocil Pareiko :) |
Zajebisty wynik i zwyciezcow sie nie sądzi ale nie da się przejśc nad tym do porządku, że bylismy gorsi w każdym elemencie piłkarskim (poza bramkami) - nasza gra to dno.
- 2 poprzeczki - niepodytkowany karny dla Litexu - bramka na 2:2, która w 90% sytuacji została byc uznana czy można mieć więcej fuksa ?? suma szczęścia zawsze wychodzi na zero - pytanie czy w rewanżu czy w nastepnej rundzie ? |
Więcej szczęścia niz dobrej gry.W rewanż trzeba zagrać o niebo lepiej.Nie wierze aby Liteks miał takiego pecha za tydzień.Szanse mimo wszystko 60:40 dla Wisły na awans.
|
Wisła grała tak jak miała zagrać. Powinno być 2:1 dla Litexu, i awans na Reymonta, ale szczęście sprzyja lepszym, i jest już teraz 2:1 dla Wisły :)
Szacunek dla Stana - jak on znalazł tego Lameya?! Super solidny grajek. |
Cytat:
|
Stara maksyma mówi
szczęście sprzyja lepszym co to znaczy mieć szczęście? Szczęście ma się wtedy kiedy możliwość spotyka się z przygotowaniem |
Cytat:
|
Cytat:
Diaz gorszy od Dragana, mam nadzieję, że to ostatni mecz Juniora na lewej obronie, bo zwyczajnie o się tam nie nadaje. Podobna sytuacja z Jovaniciem - bramkarz który przyprawia mnie o palpitacje serca, praktycznie wszystko co leci w światło bramki wpada. A jego gra na przedpolu, jak była, tak jest fatalna. |
Cytat:
|
Bramka dla Litexu NIE powinna być uznana.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja świętuję. Wisła prowadziła 1-0 i 2-1 zaś rywal musiał gonić wynik stąd taki przebieg meczu. Mieliśmy wystarczająco dużo okazji żeby uznać że w ofensywie zagraliśmy dobrze, a w obronie lepiej od Bułgarów. Co do tego czy zagraliśmy dobrze czy źle mam jeden argument czyli WYNIK i on zamyka temat, ale oczywista nie różnym płaczkom. Gęgajcie i płaczcie. Ja tam świętuje. |
Wydaje mi się, że tuż przed meczem podczas rozgrzewki Parejce cos sie stalo i potrzebna byla na szybko zmiana w wyjsciowej 11, wiec wedlug mnie Jovanic nie przygotowany do tego ze wejdzie (wlasnie dlatego trener wczesniej informuje pilkarzy kto wychodzi w pierwszej 11 aby nastawiali sie psychicznie do tego) a tu z biegu musial ubierac rekawice...
W Krakowie licze na Pareike, Malego i jednak Paljic zamiast Diaza... Wynik na olbrzymi plus, styl gowno mnie obchodzi dzis :) |
Cytat:
Ale mecz Rangers trwa ........... Sprawdzil sie z kolei opis gry Litexu ktoregos forumowicza(niku nie pamietam) ,mieli zaatakowac -zaatakowali-mieli oslabnac od 70 minuty-i tak sie stalo :) U nas na plus Melex,Lamey ,Iliev-ale w 2 polowie stracil sily zobaczymy jak bedzie ,juz sie nie moge doczekac rewanzu z Malym i Siergeijem bedziemy duuuzo pewniejsi zobaczmy czy Bulgarzy tez tak beda sie rzucac na R22 ,trzeba panowie w tym meczu jak to mowi Guli- ODPŁYNĄĆ i zrobic im PIEKŁO !!! |
Ludzie trochę się opanujcie, mecz Rangersów jeszcze trwa a Partizan gra w 10 ale Genk też. Ja rozumiem emocje ale naprawdę wystarczy sprawdzić...
|
Cytat:
|
Cytat:
Piłkarsko to Bułgarzy są groźniejsi ale nie możemy wiecznie mieć pecha. Szczęście mieliśmy z Saragossą i liczę, pecha z PAO w między czasie i później różnie bywało ale teraz musi przyjść nasz czas. W grze jest kilka rzeczy do poprawy zwłaszcza na bokach obrony. Stoperzy jak Chavez także muszą uważać bo przy innym sędziowaniu mocne przepychanki w polu karnym mogą drogo kosztować. Z przodu klasycznie MARO i Ivica oraz mimo dzisiejszego gorszego występu Genkov i w rewanżu powinniśmy to obronić. A potem.....ech.....byłoby pięknie.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak przejdziemy Litex, to moim zdaniem trzeba dokupić lewego obrońcę - z prawdziwego zdarzenia. Ten lewy z Litexu był nawet niezły. :P |
Bardzo dobra zmiana Garguły, który gdy wszedł nie bał się przytrzymać piłki i grać na jeden kontakt. Bułgarzy tacy lepszy piłkarsko? To czemu przegrali i stracili 2 bramki. Moim zdaniem poza paroma sytuacjami i ciągnącym im grę Brazylijczyku, cholernie często tracili piłkę i się gubili. Ich przewaga optyczna wynikała też często z naszego za głębokiego cofnięcia się. Bo ile oni mieli setek z gry? Ta gdy nie wybili piłki gdy Garguła leżał? Ich bramka, ok. Ja wiem że każdemu jako kibicowi Wisły waliły serca i drżały nogi oraz perspektywa rezerwowego bramkarza i Diaza na obronie robiły swoje. Widać było brak zgrania i zrozumienia w niektórych momentach, ale Boże nie będę narzekać. Mam nadzieję, że nasz młody obrońca z Partizana zastąpi niedługo Jaliensa.
|
Gdzie się płaczki które regularnie narzekały na Lameya? Z Angemirem na czele?
|
Iliev po dwóch żółtych nie zagra w rew?
|
Niech to szczęście będzie z nami do fazy grupowej ligi mistrzów,trudny teren zdobyty w pewnym momencie modliłem się o remis.Litex bardzo silny jest ale myślę,że w Krakowie dopełnimy formalności i ich zniszczymy.
|
Środek pomocy eh... Można powiedzieć "coś za coś"
Trener cofnął 2 DPów tak głęboko i zabronił podchodzić wyżej. Robiła się luka, ofensywa nie miała z kim grać, ale w zamian nasi dwaj defensywni nadążali za akcjami przeciwnika ( strasznie są wolni, Wilk parowóz, pewnie nie nadążali by na dobrymi technicznie, szybkimi Bułarami) Także uważam, że dobra zagrywka trenera, cóż poświęcił ładną grę, ale osiągnął wynik, a zwycięzców się nie sądzi :) |
Cytat:
|
Widać, że Liteks ma fajną drużynę, w dodatku grającą od kilku sezonów we w miarę stabilnym składzie. My graliśmy za nerwowo, co było widać od gwizdka. Osobnym tematem jest w dzisiejszym meczu Diaz, który zupełnie nie radził sobie w obronie.
W każdym razie ogromny szacunek dla naszych piłkarzy za zwycięstwo i walkę!!! Dziękuję!!! |
Uspokójcie się z tą "pomocą sędziego", gdyż karny na Todorowie identyczny jak ten na Ilievie (czyli żaden), a gol zdobyty po ewidentnym faulu na Jaliensie, no chyba że dopuszczacie możliwość wskakiwania rywalowi na barana...
Szczęście i perfekcyjne 2 podania za plecy naszych słabych środkowych pomocników, dają nam cenny wynik. Paljić za Diaza, Mały za Ilieva i trzeba przetrwać szturm Litexu w rewanżu - trzeba zaatakować i szybko rozstrzygnąć losy meczu. |
Ja uważam że faul na Jalliensie był jakby się przyjrzeć od strony bramki był odpychany.
Co do Jovanicia to bał się piłki wyglądał jak Pawełek II. Ciekawi mnie jakby na miejscu Diaza zagrał Paljic. Cieszy dobra gra póki co Lameya oby tak dalej. No i Genkov mógł by się trochę bardziej poruszać bo grał za bardzo statycznie. |
A co tam nasi "koledzy" z Bułgarii na forum pisza ? Dalej tacy pewni swego ?;)
Co jak co takiego farta dawno nie mielismy,wynik bardzo cieszy,gra mniej.. W Krakowie licze,ze w 25 koła siadziemy na nich z dopingiem i zobaczymy całkiem inny mecz.. |
Mam nadzieje, ze Litex tak nas przycisnal tylko dlatego, ze grał u siebie a na Reymonta wszystko wroci do normy i to Wisła (z Patrykiem i Sergeiem w składzie) bedzie kontrolowac mecz
|
Cytat:
Co tu dużo gdybać,nie znasz się na piłce jeśli mówisz,że Wisła zagrała dobrze. Pamiętaj- dobrze to nie to samo co skutecznie. Co do obrony to Wisła miała szczęście,że straciła tylko 1 bramkę a mogła zdecydowanie więcej a to dlatego,że zagrała jak? SŁABO:) Piłkarsko w tym meczu lepiej zaprezentował się Litex ,nie wiem ile jeszcze postów będę musiał napisać i ile argumentów Ci przedstawić,żebyś w końcu przejrzał na oczy,ale PÓKI nie dostane bana to będę to robił z uśmiechem na twarzy bo mnie w....iasz :) |
Cytat:
Litex strzelał celnie na bramkę 8 razy wpadło 1 raz po rykoszecie (bez żadnej winy Jovanica). Bałem się bardziej ... Co do gry na przedpolu to się zgadzam ...ale Pereiko ostatnio też się mijał z piłką |
Cytat:
Bardzo mnie rozczarował swoją postawą Diaz, szkoda. Jovanić w istocie bardzo niepewny. Kirm po kontuzji i grał krótko jemu bym darował. Na plus mamy fajnych zawodników w przednich formacjach. Melikson wiadomo, ale taki Iliew no i dość obiecująco Nunez (czyli po naszemu Gerwazy), jak dojdzie do odpowiedniej formy Małecki to problem jest tylko z postawą Genkowa, rzecz jasna co do przednich formacji. Kto wie może Biton wygryzie Gienka ze składu. |
Cytat:
Przez jakieś 60% meczu rozpaczliwie się broniliśmy, ale na szczęście w kluczowych momentach wykorzystaliśmy stworzone sytuacje. Na dobrą sprawę zepsuliśmy tylko jedną setkę, kiedy wyszliśmy czwórką i nie było komu wpakować piłki do bramki. Kiedy Garguła leżał przez kilka minut na boisku to już się bałem, że to kolejna poważna kontuzja. Całe szczęście, że tylko grał na czas... Tym niemniej - jeszcze nie awansowaliśmy. |
Co do Diaza to , Baszczyński w studiu przedmeczowym powiedział ze Junior bardziej woli grać jako srodkowy obrońca lub pomocnik a na boku gra z konieczności , było to w tym meczu widać
Moim zdaniem Genkov jest wyrażnie bez formy ,Nie wiem czemu nie wszedł Biton ? tylko Jovanovic , BO W OSTATNICH MINUTACH mieliśmy dużo szczęscia , Ale myslałem ze pójdzie kontra na 1- 3 i by było po sprawie bo w ostatnich minutach wyraznie Litex sie otworzł |
Trochę szczęścia, świetny wynik. Litex mocno atakował, ale te jego ataki takie troche niczym Karabachu hura do przodu, a nie składne akcje. Co prawda nieźle techniczni Ci Bułgarzy, ale dalej uważam że taktyki to oni na oczy nie widzieli.
W tym meczu podobał mi się Maaskant z tą zmianą Iliev -> Kirm, co pomogło ofensywie i defensywie bo Kirm lepiej gra w obronie i pomagał troche napoczatku Diazowi. Co do ocen: Jovanic - gość wyglądał jakby miał pełne gacie, w dodatku wygląda w meczu na zwyczajnie niskiego jak na bramkarza. Jego wadą jest jeszcze to ze szybko sie kladzie na ziemie. Diaz - zawsze go broniłem nawet za pierwszą połowę, gdzie sedzia go kilka razy oszukał, ale druga to kryminał, był objeżdzany niemiłosiernie Chavez - silny, ale wolny, i wiele razy jakby sie wahał doskoczyć Jalien - według mnie najlepszy dziś z obrony, ładnie wyprowadzał piłki i solidnie bronił Lamey - będzie wzmocnieniem, potra fi ibronic i atakowac Wilk - słobo dziś, strasznie objerzdzany, na plus asysta Sobol - lepszy szczegolnie w koncowce gdzie odbierał i potrafił troche przytrzymac Nunez - do zejscia najlepszy z naszych, dużo bronil ale potrafi pociągnąć ładnie do przodu, jak nabierze ogrania nawet może być pierwszy skład, bo ma pojęcie o obronie Melikson - klasa nasz najlepszy gracz Iliev - szybko zgasł w drugiej i według mnie dobra zmiana Genkov - do zmiany wcześniej, kompletnie bezproduktywny, za mocno w środek schodził. Zmiany - wszystkie na plus szczególnie Kirma który powalczył, ale i Garguła grał całkiem ądrze Co do ogółu ta taksa z dwoma defensywnymi całkiem dobra, tylko Melikson raczej musi grać środek według mnie. Co mnie mocno drażniło to stałe fragmenty gry grane na dwa razy. WSZYSTKIE. Zamiast dośrodkować to krótkie podanie i strata. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl