Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

Mar85 05.08.2010 18:55

Szkoda że nikt nie słuchał moich apeli że trzeba kupić godnego obrońcę...macie waszego Kowalskiego

julo 05.08.2010 18:55

3-2 bramka na otarcie łez.

ZSW746 05.08.2010 18:55

Dno dna.
10znaków

Popołudniowy Pisarz 05.08.2010 18:55

Po tym meczu, żal mi dwóch piłkarzy przebywających na boisku - Jovanić i Małecki, za to że musieli brać udział w tym meczu, no i może Diaz'a, za to że musiał grać z przymusu na środku obrony...
Żal też mi Bogusława Cupiała, że musi oglądać to 'widowisko'.
Nie wiem, jaką Kasperczak miał wizję taktyczną oraz decyzje zmian, nie wiem dlaczego nie wszedł Kirm, dlaczego zdjął Małeckiego który starał się jak mógł.
Natomiast Boguski, Żuraw, nie wiem co oni robią w 1szym składzie.

Pozdrawiam.

Reiro 05.08.2010 18:55

Jak się okazuje Karabachu gra zawodnik nieuprawniony do gry w pucharach, więc mamy walkowera.
Fuck Yeeeaaaaaaaaaah..........cholera obudziłem się...

Rond 05.08.2010 18:55

Gdyby był wynik 3:3, to byśmy przeszli?

wojtass_19 05.08.2010 18:56

Ciszej nad tą trumną [*]

Cinek1906 05.08.2010 18:56

głupie gadanie z tym karnym.. jakbyśmy mieli obrone, to by ten karny z pierwszego meczu nie wadził..
azerów powinniśmy przechodzić spacerem.
wynik nie wygląda najgorzej..

BRTS39 05.08.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 953161)
Szkoda że nikt nie słuchał moich apeli że trzeba kupić godnego obrońcę...macie waszego Kowalskiego

tak chciałem powiedziec to Basałajowi. Zapewne gdyby usłyszał twoje podpowiedzi skorzystał by.

mitmichael 05.08.2010 18:56

No to kochani moderatorzy mozna w tym momencie zamknac i najlepiej usunac ten temat. Wisły w pucharach juz nie ma.

SĘDZIA ZGRED 05.08.2010 18:57

Dobrze ze koniec tej meczarni ... jesli nie zmienimy trenera i kilku zawodnikow nie wypieprzymy na zbity pysk to liga i puchary w przyszlym sezonie to bedzie nieosiagalne

As 05.08.2010 18:57

Brozki napewno bede majczyc, ze Azerowie mieli jeden strzal i wygrali mecz 3-0 hahahaha, debile

Pawko 05.08.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 953166)
Gdyby był wynik 3:3, to byśmy przeszli?

a niby jakim prawem?

pikey 05.08.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 953160)
Ja jestem ciekaw kto pierwszy powie "wypada tylko przeprosic kibiców"

Ja tylko czekam na nieśmiertelne ,,Musimy zareagować pozytywnie" Henia:-D

harthausen 05.08.2010 18:57

jedyne co cieszy z tym 3-2, to że te szmaciarze z Gówna Wyb z Wawki nie mogą napisać o pogromie, choć bardzo by gnojki chciały.

Mario Nh 05.08.2010 18:57

Czyli zgodnie z obietnicą muszą ściągnąć gacie ;)

GJ1906 05.08.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 953166)
Gdyby był wynik 3:3, to byśmy przeszli?

Tak przegrana i remis nas premiują do dlaszych gier...:shock:

Mixu 05.08.2010 18:58

A jak sie nazywał ten niemiecki trener który miał przydomek "Kat" ?

kibicwisły1906 05.08.2010 18:58

Ciekawe co powie Basałaj, który dla przypomnienia w ostatnim wywiadzie stwierdził, że pozyskaliśmy klasowych zawodników.... - nikt ich na oczy nie widział jedynie z opowieści....

Billy 05.08.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reiro (Post 953165)
Jak się okazuje Karabachu gra zawodnik nieuprawniony do gry w pucharach, więc mamy walkowera.
Fuck Yeeeaaaaaaaaaah..........cholera obudziłem się...

Ja bym sie nie cieszyl :rotfl:

krakfilm 05.08.2010 18:58

Prawda taka, ze a GLowy i Marcelo takie babole nie wpadaly tyle razy.

Mario Nh 05.08.2010 18:59

Czyli zgodnie z obietnicą muszą ściągnąć gacie ;)

As 05.08.2010 19:00

Tak obi pomyslalem ze zaraz skoncza nam sie narodowosci ktore beda dla nas ogorkami. Kiedys bysmy powiedzieli o Azerach ze to ogorki a teraz juz nie wpada. Do tego estonczycy gruzini norwedzy. Za rok pewnie zleje nas ktos z Luxemburga.

Zwitter 05.08.2010 19:00

Valerenga Oslo, Dynamo Tibilisi, Levadia Talli, Karabach Agdam? Tyle, czy coś przegapiłem. Aaaa i jeszcze mi powiedzcie kto za rok?

zOOn 05.08.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 953166)
Gdyby był wynik 3:3, to byśmy przeszli?

Chyba samych siebie...

xiondz77 05.08.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rond (Post 953166)
Gdyby był wynik 3:3, to byśmy przeszli?

taak samych siebie

grosz 05.08.2010 19:02

Ja proponuje żeby komentatorzy w studiu, zakładali czarne krawaty gdy komentują występy w Europejskich Pucharach Polskich drużyn

AYALA 05.08.2010 19:02

nie było źle w drugiej połowie,bałem sie przy 3-0 że sie skończy kompromitacją np.5-0.

Jeszcze więcej darmowych ,4-rzędnych obcokrajowców i będziemy jak równy z równym walczyli z Azerami

63.5 Kg 05.08.2010 19:02

Ale jak tak zjezdzamy wszystkich to zjedzmy i Cupiala...

Przeciez to on jest wlscicielem klubu wiec musi sie godzi na to co sie w nim dzieje...

tofik 05.08.2010 19:02

Najśmieszniejsze jest, że za miesiąc si,ę wszyscy(no z małymi wyjątkami) będziecie spuszczać po meczach w lidze.
Skosimy jednego, drugiego ogórka i każdy będzie happy.

Niepolomice 05.08.2010 19:03

Dziekuje za kolejną kompromitacje pilkarza.. Moze ockna sie wkoncu ze sa nam juz tak duzo winny ze w kasie by sie nie wyplacili juz.. Spiewajac jestescie frajerami pasowalo by uwzglednic ze wieksza polowa nie jest polskojezyczna.. Frajerem oni juz byli i nie wiem jak to nazwac.. pomimo pieknych wakacji czlowiek usiluje ogladnac mecz niewiadomo gdzie a oni lece w ...


Głowacki , Marcelo dzisiaj zamiast tych wszystloch nowych nabytkow...

i byloby lepiej

krakfilm 05.08.2010 19:03

Juz dziennikarskie scierwa pisza o pogromie. A przegalismy na wyjezdzie jedna bramka, strzelajac przeciwnikowi na 30 tysiecznym stadionie dwa gole. Wszedzie widze tytuly o Wisl

Dziwne, ze wczoraj szybko tematy lecha zeszly nizej. A to dlaczego? Przeciez przed sezonem Lech mial prawie wygra LM? Co to sie nie dzialo, fiesta w poznaniu, zahwyty ochy achy. Ale Wisle to dopiec musza ile wlezie.

Patryko 05.08.2010 19:03

2 filary obrony sprzedane w najodpowiedniejszym momencie.

Markus 05.08.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Popołudniowy Pisarz (Post 953164)
Żal też mi Bogusława Cupiała, że musi oglądać to 'widowisko'.

Akurat Cupiała mi nie żal. W końcu to on, a nie anonimowy Xksiński doprowadził do obecnej sytuacji klubu i drużyny swoimi decyzjami.

To nie Duch Święty, a Cupiał zatrudnił ponownie Kasperczaka żałując pieniędzy na lepszego fachowca z zagranicy.

To nie masoni i cykliści wydali zgodę na rozpieprzenie obrony, kolejny rok sprowadzania tanich i marnych piłkarsko zawodników w miejsce największych gwiazd, tylko Cupiał.

To postępowanie Cupiała sprawiło, że w klubie z czasem zanikły wszystkie niezbędne struktury od marketingu począwszy.

Ostanie lata złej polityki sportowo-finansowej, powielania wciąż tych samych błędów i wadliwych ocen nie mogły zostać bez śladu i konsekwencji. Nauczka Lewadi nikogo nic nie nauczyła. Te konsekwencje wyglądają tak jak widzimy.

krakfilm 05.08.2010 19:04

Juz dziennikarskie scierwa pisza o pogromie. A przegalismy na wyjezdzie jedna bramka, strzelajac przeciwnikowi na 30 tysiecznym stadionie dwa gole. Wszedzie widze tytuly o Wisl

Dziwne, ze wczoraj szybko tematy lecha zeszly nizej. A to dlaczego? Przeciez przed sezonem Lech mial prawie wygra LM? Co to sie nie dzialo, fiesta w poznaniu, zahwyty ochy achy. Ale Wisle to dopiec musza ile wlezie.

murray 05.08.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 953179)
A jak sie nazywał ten niemiecki trener który miał przydomek "Kat" ?

Felix Magath. Cupiał nie da mu więcej niż zarabia w Schalke. A szkoda...
Jedyni, którzy coś tam robili to Wilk i Paweł Brożek (zaczął się przepychać). Bo to, co robił jego brat bliźniak w obronie woła o pomstę do nieba. Małecki ma drybling 3 na 1, strzał z prawej nogi, ale nie ma przyjęcia, dośrodkowania, a lewa noga służy mu do wchodzenia do Frantica.

mbskrk 05.08.2010 19:05

Popieram Tofika w 100%
te grajki to pierdo... błazny, patałachy... szkoda mi słow na tych oszołomów...

reperandt 05.08.2010 19:05

http://postawkrzyz.co.cc/nieusuwalny....pl/index.html

wolfy 05.08.2010 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 953176)
jedyne co cieszy z tym 3-2, to że te szmaciarze z gówna wyb z wawki nie mogą napisać o pogromie, choć bardzo by gnojki chciały.

Przecież to był pogrom!

PoLi 05.08.2010 19:05

Nasi zamiast trenowac przed sezonem wyjezdzaja na wakacyjne obozy, takii Kasperczak czy nawet "swietej pamieci" Maciej S boja sie na nich napierac bo pseudo pilkarzykom sie odechce grac i trener leci, Dan Petresku jest jednym z przykladow. To jest polska mentalnosc naszych pilkarzy, nienarobic sie i moze sie uda gdzies zaistniec. Zeby cos osiagnac w pilce trzeba przynajmniej miec sile zeby przez 90 minut biegac a nie grac chodzacego. Goscie sa leserami, a obcokrajowcy w naszych szeregach sie podporzadkowuja naszej normie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl