Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 10.01.2009 17:44

nie, 767 tylko w POPie i GO.
natomiast kupiłem pakiet smsów w Orange, później mi napisali że mi dają 500smsów darmowych, za to, że doładowałem za 50zł i teraz nie wiem co i jak. bo z tej usługi co kupiłem pakiet, liczba darmowych smsów się nie zmienia, a stan konta też się nie zmienia.. żeby mi kurde nie brało kasiory za te smsy. :)

AbdulTsw 10.01.2009 21:39

Gucio a szukałeś w orange.pl itp ?? :>

Coś temat siada ? Co jest nie ma o czym rozmawiać ??:>

TSman 10.01.2009 21:42

http://www.sklep.wisla.krakow.pl/ <--- dzisiaj pierwszy raz dokonalem zakupu na tej stronie. Gdzie jest "Historia zamówien" i "Status zamówienia" opisywany w "Jak kupowac?"

Kobieta_Wislak 10.01.2009 21:54

nie ma - zostaje Ci mail lub telefon do sklepu

ja też miałam z tym problem

Gucio25 10.01.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 655393)
Gucio a szukałeś w orange.pl itp ?? :>

Coś temat siada ? Co jest nie ma o czym rozmawiać ??:>

szukałem, szukałem..
ale w miarę już oblukałem i wiem co i jak.

taa, z powodu różnych pierdół, zapomniałem o Wenus, to i temat siada. :lol:

pio 11.01.2009 02:41

Po koncercie i lekkim after :)...co tu dużo mówić, świat jest mały :)

_ukoL 11.01.2009 10:13

Ona temu winna, ona temu winna...pocałować go powinna... :lol:
Gucio temu winien, Gucio temu winien...pocałować pio powinien...:lol:

Kamyk 11.01.2009 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 655396)
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/ <--- dzisiaj pierwszy raz dokonalem zakupu na tej stronie. Gdzie jest "Historia zamówien" i "Status zamówienia" opisywany w "Jak kupowac?"

No to źle zrobiłeś:D
Kupuj w fanatyku bez tego ohydnego herbu ssa:/

P.S. Zdałem neolit preceramiczny 10 na 11 pkt:D

pan_premier 11.01.2009 12:12

słuchajcie z n-k wynika, ze najbardziej płodnym okresem w roku jest przesilenie wiosenne.
Moze ktoś to potwierdzić? :)

AbdulTsw 11.01.2009 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 655565)
słuchajcie z n-k wynika, ze najbardziej płodnym okresem w roku jest przesilenie wiosenne.
Moze ktoś to potwierdzić? :)

No wiesz wiosna wszystko rozkwita itp itd ( to znamy z bajek i filmów) to i pary korzystają bardziej niż zawsze :lol:

wisl@k_TS 11.01.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 655565)
słuchajcie z n-k wynika, ze najbardziej płodnym okresem w roku jest przesilenie wiosenne.
Moze ktoś to potwierdzić? :)

Potwierdzam. Info telefoniczne.




:lol:

TSman 11.01.2009 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 655562)
No to źle zrobiłeś:D
Kupuj w fanatyku bez tego ohydnego herbu ssa:/

P.S. Zdałem neolit preceramiczny 10 na 11 pkt:D

spoko, spoko :D kupilem kapelusz SUPER WISŁA, a tam herbu nie ma a jest tylko gwiazda ;)

Kamyk 11.01.2009 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 655573)
spoko, spoko :D kupilem kapelusz SUPER WISŁA, a tam herbu nie ma a jest tylko gwiazda ;)

a to szacuneczek:)
łoooo jak mi się z psem nie chce iść na spacerniak:/

TSman 11.01.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 655574)
a to szacuneczek:)
łoooo jak mi się z psem nie chce iść na spacerniak:/

za piątke ci go wyprowadze :D:D tylko po mnie przyjedz

Ala1955 11.01.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 655574)
łoooo jak mi się z psem nie chce iść na spacerniak:/

Psina swoje prawa ma więc.... niech Cię wyprowadzi skoro to jej pora :-)

TSman 11.01.2009 13:31

u mnie powtorka z grudnia
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 639503)
w Myslowicach, mecz charytatywny Ruchu na hali :-p

tylko ze dzisiaj Myłowicka GieKSa idzie i w znacznie wiekszej liczbie...


edit.
kur*a...

pio 11.01.2009 16:46

Piękny dzień, fajna pogoda, tylko Ci wolontariusze natrętni tacy i miliony ich, jak mrówków

Pomijajam już fakt, że strasznie się burzą, gdy pytam o co dziś chodzi z tymi sercami ;] -czytajcie to zdanie w czasie przeszłym :P

wojteq_NH 11.01.2009 16:50

zwlaszcza na Rakowicach - duzo nei brakowało a podchodziliby do ludzi nad grobami ... :?

Ala1955 11.01.2009 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655730)
Piękny dzień, fajna pogoda, tylko Ci wolontariusze natrętni tacy i miliony ich, jak mrówków

Pomijajam już fakt, że strasznie się burzą, gdy pytam o co dziś chodzi z tymi sercami ;] -czytajcie to zdanie w czasie przeszłym :P

To trzeba zrobić tak jak ja - wybrałam się z moim pieskiem, a on jest duży. I faktycznie wolontariuszy wszędzie duża ilość, ale trzymali się na zewnątrz obszaru ograniczonego okręgiem, którego promień stanowiła długość smyczy mojej psinki :-) A nawet jakby schodzili mi z drogi....

pio 11.01.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655738)
To trzeba zrobić tak jak ja - wybrałam się z moim pieskiem, a on jest duży. I faktycznie wolontariuszy wszędzie duża ilość, ale trzymali się na zewnątrz obszaru ograniczonego okręgiem, którego promień stanowiła długość smyczy mojej psinki :-) A nawet jakby schodzili mi z drogi....

Z treningu wracałem, to mnie osaczyli :)
To, że dość dziwną drogą to mój błąd logistyczny :lol:

Kobieta_Wislak 11.01.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSman (Post 655396)
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/ <--- dzisiaj pierwszy raz dokonalem zakupu na tej stronie. Gdzie jest "Historia zamówien" i "Status zamówienia" opisywany w "Jak kupowac?"

moja pomyłka... soorki - ja tutaj a nie tam: http://www.tswisla.eu/Kurtki,k79.html:-p

Ala1955 11.01.2009 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655740)
Z treningu wracałem, to mnie osaczyli :)
To, że dość dziwną drogą do mój błąd logistyczny :lol:

Nie będę Ci radziła, żebyś sam zaczął szczekać :-) - choć myślę, że też by pomogło - wariatów zwykle omija się na wszelki wypadek.....

Kobieta_Wislak 11.01.2009 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655743)
Nie będę Ci radziła, żebyś sam zaczął szczekać :-) - choć myślę, że też by pomogło - wariatów zwykle omija się na wszelki wypadek.....

hehe to nie problem Pio...? nie? szczególnie dzisiaj :>

pio 11.01.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655743)
Nie będę Ci radziła, żebyś sam zaczął szczekać :-) - choć myślę, że też by pomogło - wariatów zwykle omija się na wszelki wypadek.....

Albo zacznę obwąchiwać wolontariuszy :lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislaka (Post 655747)
hehe to nie problem Pio...? nie? szczególnie dzisiaj :>

Nie dzisiaj, nie szczególnie, tak! Nie pio, problem haha.
Żeby tuż po 17 tak durne teksty pisać :P

Aro1234 11.01.2009 17:24

Ja dzisiejszy dzień przywitałem z letkim kacem... tak , tak, zamiast dorzucać się do WOŚP-u :lol: to szalałem :lol: a dzisiaj się nie oddalam na 500 metrów od miejsca zamieszkania bo się boję osaczenia... :/

Wczoraj idąc przez Rynek jeden gościu rozmawiał przez telefon o WOŚP-ie i stwierdził wszem i wobec na cały głos, że on ".......I CAŁY TEN WOŚP I DORZUCAŁ KASY NIE BĘDZIE..." :lol: nie ukrywam, że parsknąłem pustym śmiechem :D

Tiramisu 11.01.2009 17:39

Jestem w szoku. NIKT z puszką mnie dzisiaj nie zaczepił, słowem się nie odezwał! Chyba mam wypisane na czole "Je,,ć Owsiaka" :D. Ale,, Przecież byłam w czapce :/

Aro1234 11.01.2009 17:42

Może w moherowym berecie? =P

Ala1955 11.01.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655757)
Jestem w szoku. NIKT z puszką mnie dzisiaj nie zaczepił, słowem się nie odezwał! Chyba mam wypisane na czole "Je,,ć Owsiaka" :D. Ale,, Przecież byłam w czapce :/

Może czapeczka nie była wystarczająco głęboko naciągnięta na czoło :-) :-) :-)

Tiramisu 11.01.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655761)
Może w moherowym berecie? =P

Buhahahahahaha :) To byłoby za proste ;P.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655762)
Może czapeczka nie była wystarczająco głęboko naciągnięta na czoło :-) :-) :-)

Była prawie na oczach :P. Jest zimno.

ps. i nie szczekałam :P, nie posiadam również psa, tudzież innych niebezpiecznych zwierząt ;P

pio 11.01.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655757)
Jestem w szoku. NIKT z puszką mnie dzisiaj nie zaczepił, słowem się nie odezwał! Chyba mam wypisane na czole "Je,,ć Owsiaka" :D. Ale,, Przecież byłam w czapce :/

Naucz mnie tak, naucz :)

Nie będę musiał bawić się w szczekanie i badanie zapachu :)

Aro1234 11.01.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655765)
Nie będę musiał bawić się w szczekanie i badanie zapachu :)

A w jakich okolicach obwą.....sz potencjalne zagrożenie? :foch:

Tiramisu 11.01.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655765)
Naucz mnie tak, naucz :)

Zgłoś się za rok, w tym już Ci to nie będzie potrzebne, skoro przeżyłeś ;).

pio 11.01.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655767)
A w jakich okolicach obwą.....sz potencjalne zagrożenie? :foch:

Strefy Arogenne...tfu, erogenne są bezpieczne - spokojnie, możesz być wolontariuszem :lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655769)
Zgłoś się za rok, w tym już Ci to nie będzie potrzebne, skoro przeżyłeś ;).

Możesz mnie już dziś na liste chętnych wpisać...ile takie szkolenie trwa w ogóle? :)

Proud 11.01.2009 18:06

nie wiem co w tym śmiesznego ze ktoś za darmo(nie wszyscy, fakt, ale większość) robi coś dla innych...mieć inne zdanie rozumiem, nie dawać kasy też, ale psa uzywać... modne jest być przeciwko...jestem fajna/y bo krytykuje WOŚP...ehh

Aro1234 11.01.2009 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655773)
Strefy Arogenne...tfu, erogenne są bezpieczne - spokojnie, możesz być wolontariuszem :lol:

Możesz mnie już dziś na liste chętnych wpisać...ile takie szkolenie trwa w ogóle? :)

:lol:

Mnie też Tiramisu dopisz... mimo wszystko! =P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 655775)
modne jest być przeciwko...jestem fajna/y bo krytykuje WOŚP...ehh

Oj wcale nie uważam się za fajnego, że krytykuje WOŚP. Jestem w kwestii tej organizacji cholernym sceptykiem i tyle. Moje zdanie jest takie a nie inne, ale szanuję, że ktoś ma odmienne i zbiera kasę dla dzieciaków. Idź do tematu WOŚP w Krakowie, tam pier.. wszyscy o wartościowości tego przedsięwzięcia. Myślę, że z nimi prędzej znajdziesz wspólny język.

Tiramisu 11.01.2009 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 655775)
nie wiem co w tym śmiesznego ze ktoś za darmo(nie wszyscy, fakt, ale większość) robi coś dla innych...mieć inne zdanie rozumiem, nie dawać kasy też, ale psa uzywać... modne jest być przeciwko...jestem fajna/y bo krytykuje WOŚP...ehh

Chcesz o tym pogadać? To zapraszam do tematu WOŚP w Krakowie.

Tiramisu 11.01.2009 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655773)
Możesz mnie już dziś na liste chętnych wpisać...ile takie szkolenie trwa w ogóle? :)

Nie wiem, będziemy szyć, bo ja nie ma o tym w jaki sposób Cię wyszkolić pojęcia ;P.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655776)
:lol:

Mnie też Tiramisu dopisz... mimo wszystko! =P

Mimo co? :P

pio 11.01.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 655775)
nie wiem co w tym śmiesznego ze ktoś za darmo(nie wszyscy, fakt, ale większość) robi coś dla innych...mieć inne zdanie rozumiem, nie dawać kasy też, ale psa uzywać... modne jest być przeciwko...jestem fajna/y bo krytykuje WOŚP...ehh

Faktycznie mogłem napisać, że wolontariuszy było tylu i obskakujących z każdej strony co 10-15metrów tak, że łatwiej (jeszcze jak!) przejść koło rozdających ulotki pod Bagatelą :)
Wiesz, zbiórka, zbiórką, akcja, akcją, ale trzeba jednak mieć wyczucie i umiar. Stanie z puszkami pod kościołem zazwyczaj odbierane jest negatywnie, ale dziś ludzie dostaną serduszka :)
I nie atakuję nikogo, czasem mam tylko problemy z asertywnością :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655776)
:lol:

Mnie też Tiramisu dopisz... mimo wszystko! =P

Oj wcale nie uważam się za fajnego, że krytykuje WOŚP. Jestem w kwestii tej organizacji cholernym sceptykiem i tyle. Moje zdanie jest takie a nie inne, ale szanuję, że ktoś ma odmienne i zbiera kasę dla dzieciaków. Idź do tematu WOŚP w Krakowie, tam pier.. wszyscy o wartościowości tego przedsięwzięcia. Myślę, że z nimi prędzej znajdziesz wspólny język.

A to mnie zabiło :lol: choć było niemiłe :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655783)
Nie wiem, będziemy szyć, bo ja nie ma o tym w jaki sposób Cię wyszkolić pojęcia ;P.

Mimo co? :P

Myślisz, że to jednak zasługa czapki? hmm Ja myślałem, że mimika, mowa ciała, gra słów, wiesz, te sprawy :P

Aro1234 11.01.2009 18:20

Starałem się owijać w bawełnę... znowu w życiu mi nie wyszło :( :lol:

Tiramisu: no mimo wszystko :D bo czasem se nie radzę :> poza tym na pewno będą jakieś zajęcia praktyczne w terenie :D :lol:

Tiramisu 11.01.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655785)
Myślisz, że to jednak zasługa czapki? hmm Ja myślałem, że mimika, mowa ciała, gra słów, wiesz, te sprawy :P

Na czapce mam napis Puma, myslisz że to może być jakieś ukryte przesłanie? :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655787)
Tiramisu: no mimo wszystko :D bo czasem se nie radzę :> poza tym na pewno będą jakieś zajęcia praktyczne w terenie :D :lol:

Ta,, Pójdziemy na głęboką wodę, od razu na Rynek ;) albo pod Galerię ;P.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl