![]() |
to tylko dowodzi ze wszedzie jest tak samo, tylko naiwni mogasądzić, ze Polska to wyjątek....
W sumie sam bym może miał watpliwości wczesniej, ale po tym jak Blatteri spółka rozliczyli się z Listkiem, było pewne ze sami mają za uszami... |
Cytat:
To tłumaczy, dlaczego Descarda przeniósł się do naszej ligi. Paradoksalnie, dla Legii cała ta sytuacja może być na rękę, ponieważ - jeżeli zarzuty okazałyby się prawdziwe - mogliby rozwiązać kontrakt z winy zawodnika, ba - nawet postarać się o odszkodowanie. Biorąc pod uwagę - pewnie wysoki - kontrakt Descardy i jego ostatnie boiskowe osiągnięcia - a raczej ich brak - na miejscu legionistów liczyłbym na potwierdzenie zarzutów. |
Cytat:
co do Descargi. Jeśli to prawda, to wiadomo czemu uciekł ze słonecznej Hiszpanii |
Cytat:
Mój drogi, takiego rozwiązania nikt nie jest wstanie wykluczyć, nawet i Wisła gdyby Pan Cupiał zechciałby sprzedać dobra klubu, którego obecnie jest właścicielem. Wykluczyć tego nie możesz. Zresztą to co napisałeś w kwestii zaniechania używania marki czyli w tym przypadku nazwy "Lech" jest z punktu widzenia biznesu całkowicie bez sensu. Bo kto o zdrowych zmysłach rezygnowałby ze sprowadzonej i znanej marki? A nie zaprzeczysz, że taką jest właśnie Lech i co więcej za którą wcześniej zapłacił nie małe pieniądze. Myslmy realnie a nie wymyslajmy niestworzone teorie. |
ktoś tu mówił że Odra spadnie jak dalej będzie liga bogacić
Cytat:
czyżby? :-) z drugiej strony pieniądze nie grają i może być jak w Zabrzu |
Cytat:
Zatem o ile prawnie trudno tutaj coś zarzucić, to uważam, że od odpowiedzialności nie powinno się uciekać. Tym samym za niefortunną uważam wypowiedź prawnika Lecha. W tym momencie dochodzimy do jednego - ukarać, ale jak? |
Cytat:
Kazac wam grac pod szyldem Amiki i wszyscy beda szczesliwi |
Widziałem 10 minut temu ten artykuł o Descardze na onecie, teraz już go nie ma...czyż to nie jest dziwne?
|
bo się chopoki kapnęły, że o własnym klubie piszą.
|
Cytat:
a na twoje pytanie odpowiedzialem, gdybyś tylko raczył właśnie dokładnie czytać [quote]skoro Lech istnial od 1922 czy Legia od 1916Wisła od 1906 to jakieś formy prawne musiały być, potem zaczęły sie przekształcenia w sportowe spółki być może to były stowarzyszenia czy inne formy prawne nie wiem ale popytam i dokładnie ci odpowiem jak się dowiem, Cytat:
U was jak właściciel będzie się chciał przemianować to gdyby protesty nic nie dały to gdzie się podziejecie? co zrobicie jeśli obecny właściciel zmieni po raz kolejny nazwę spółki z KKS Lech, na Lokomotywa Poznań, i doda sobie do niebiesko-białych barw kolor zielony? to obrazicie się i co zrobicie? praw niematerialnych nie macie, WKP Lech nie istnieje a choćby istniał nie ma praw do herby barw i nazwy. Cytat:
Cytat:
|
Stoją na stacji jakieś śpiewaczki, to są z Poznania Lecha chłopaczki, stoją i
sapią, dyszą i płaczą bo swego Lecha juz nie zobaczą, choć tysiącami tu przybywali i choć o Lechu ciągle śpiewali. to nie wiedzieli, że mają pecha bo pewna wronka pożre im Lecha, jedna wroneczka Amica z Wronek pożarła Lecha w jeden sezonek, lecz ty się nie martw drogi kibicu nazwiemy wronkę Lechem dla picu, damy jej Lecha flagi i szale a na stadionie zrobimy bale, oddamy także to godło nasze i Lechem będzie to z Wronek ptaszek. Stoi na stacji błękitno-biała Lechem nazwana Wronka wspaniała." ps. krs powstal w 2001r. wczesniej amica mogla byc w rejestrze stowarzyszen |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ja wiem, ty wiesz, inni wiedzą, że tak się nie stanie - podobna rzecz tyczy się Lecha. Nikt nie zabija kury znoszacej złote jaja - już sam fakt, że w Poznaniu gra KKS Lech a nie Amika Wronki o czymś świadczy - nieprawdaż? Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Lech, wszystko co z nim związane opiera się w zasadzie na jednej podstawowej instytucji - są nią kibice utożsamiający się z miejscem, miastem, klubem, barwami. Lech to Lech, niezależnie od tego, jaki ma numer w KRSie, na czyim papierze grał w 2006 roku, jakiego ma aktualnie właściciela etc. Lech to ludzie, społeczność, reszta to dodatki. Chodzę na Lecha od 5 roku życia, przez ten czas był stary KKS, PKP jako nowa spółka, WKP, teraz jest KKS SA. I co z tego? Dla mnie Lech to te same emocje, te same barwy, ci sami ludzie których od sezonów widuję w sektorze. I podejrzewam, że dla Was Wisła znaczy mniej-wiecej to samo. Mnie nie interesują przekształcenia spółek, dla mnie uratowano mój klub z niebytu w 2006 roku. A jaki ma wpis w KRSie, to mnie nie obchodzi specjalnie. Pewnie zaraz odezwie sie jakiś pseudo-ideowiec bredzący coś o hipokryzji i 'honorze' i nie znając znaczenia tych słów, mam to gdzieś. Bo hipokryzją jest np to, że burzycie się jak Was nazywają GTSem, a sami nas od Amiki wyzywacie. Hyh, i gdzie tu Wasza prawość i 'honorowość'? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
ja się zastanawiam czemu holding Amica nie ratował WKP Lech Poznań :lol: to ciekawym czy w historii obecnych zapisów w dokumentach obecnej spółki cofając się doszukasz się historii Lecha Poznań, nie sądzę :) zatrzymasz się na powstaniu Amiki Wronki i dalej nic,już się nie dowiesz, a biorąc na tej samej zasadzie dokumenty Wisły Kraków SA doszukasz się ciągłości Wisły od 1906, taka jest różnica. a to z czym ty się chcesz utożsamiać i za jaką cenę to twoja sprawa, Cytat:
ja bym się nigdy nie utożsamiał gdyby: TFK Kable miała klub w myślenicach o nazwe TFK Sport, który gra sobie w ekstraklasie obok takiego klubu jak TS Wisła, i owa TFK Kable wykupuje od TS Wisła prawa do wszystkiego, i zmienia nazwę myślenickiego klubu z TFK Sport na Wisła Kraków. Z czymś takim miałbym się utożsamiać? gdy 6 lat temu była firma o nazwie asd, a dzis jest qwe, to nie wmawiajcie ludziom, ze nigdy nie byliście firmą asd szczegolnie wtedy gdy dane w papierach ewidentnie wskazują co po czym następowało. |
Cytat:
Nie za bardzo chce mi się rozwodzić już z Tobą na te tematy, powtarzając w kółko i to samo. Dla Ciebie białej jest czarne, więc jak tutaj prowadzić polemikę? :-) |
Jezu ludzie dajcie Wy se juz raz na dobre na wstrzymanie z tymi historiami typu Amica/Lech, Groclin/Polonia, kto jakie literki mial w nazwie i tym podobnymi bo jest to PRZERAZLIWIE NUDNE.
Taka historia polskiej pilki, jej przeksztalcen wlasnosciowych itd itp. Moze mozna by bylo lepiej, ale jest jak jest. Wale to, czy formalnie to Lech czy Amica, Polonia czy Groclin, czy ktos byl GTS z wlasnej woli czy nie i wszystkie te inne BZDURY. Jesli kibice Lecha uwazaja, ze jest OK to jest OK, fakt, ze ktos uwaza inaczej tego nie zmieni. Rzygac mi sie chce juz od tych malostkowych uwag i docinkow. NUUUDYYY!!! EDIT: Znacznie ciekawsze rzeczy do obgadania: http://www.sport.pl/pilka/1,65029,60...je_trwaja.html Niby od dawna wiadomo, ale ostatnio ucichlo. Dobrze wiedziec, ze cos sie dzieje. |
W całej rozciągłości popieram Claphama. Tego się nie da czytać.
Dla Lechitów Lech zawsze będzie Lechem, dla co po niektórych Wiślaków będzie Amiką. Poruszanie tego po raz setny na forum niczego nie zmieni. |
LKS - Lechia 0:0 do przerwy, LKS ma tzw 'przewage optyczna'. Jak tak patrze na niektorych zawodnikow LKS to nie moge zrozumiec dlaczego oni nie sa w srodku tabeli. Czerkas, Kascelan, Haliti, Drumlak - to sa wszystko calkiem ciekawi zawodnicy... Oczywiscie nie dla druzyn czolowki, ale dla takiej np Lechii byliby wzmocnieniem.
Poza tym oczywiscie poziom dosc usypiajacy, glownie przez Lechie, ktora nie jest w stanie zagrac nic konstruktywnego. |
Cytat:
A poza tym to jak napisałeś mecz krótko mówiąc słaby. Lechia poza swoim stadionem jest po prostu słabiutka. |
po wczorajszym meczu czołówka wygląda tak :
Lech, my, Legia po 33, Polonia 32 , Bełchatów 31. Grają Polonia z Piastem, GKS z Legią, a jutro Lech z Polonią Bytom. O ile najlepsze dla nas są dobre wyniki Ślązaków to w przypadku bełchatowian z warszawianami przy każdym wyniku ktoś wchodzi przed nas. Sam nie wiem za kim kibicować w tym meczu czyli tekstem wprost: kto z nich wyżej nas mniej wnerwia ? :D |
Najlepszy bylby remis - bo tylko 2 punkty ida do tabeli , wygrana Belchatowa tez by zla nie byla.
Groclin mam nadzieje nie wygra z Piastem - narazie 0-0 i byle tak zostalo. Najmniej mozna liczyc na potkniecie Lecha |
80' Piast Gliwice [0 - 1] Polonia Warsaw
|
I Polonia znowu strzela gola z niczego. Mecz względnie wyrównany a DykoPolo znów farci.........szkoda, bo po pierwszej połowie miałem nadzieje, że wynik będzie dla Nas korzystny
PS i pozamiatane gol Majewskiego w 90 minucie na 2:0 |
czy ja wiem, czy ten pierwszy gol Polonii z niczego? Przy tym co grał Piast (zmasowana obrona), to ciężko cokolwiek zrobić ładnego, skuteczność w wykorzystywaniu błędów ważna.
Dwa razy ukłuli, nie bili głową w ścianę bezskutecznie. Mają 35 punktów do wiosny, minimum trzeci plac. |
no i Legia prowadzi z GKSem 1-0
|
Legia 1, bramka z niczego... brawo bramkarz GKS...
|
Cytat:
Cytat:
|
a 2 bramka dla Legi to już przegięcie...
|
I 2:0 dla Legii... Co to ten Kozik zrobił :D Zresztą cała gra GKS'u to piach
Edit: Już 3:0 |
ale ten bramkarz GKS dziś ładne kiksy puścił :)
Zasłużone zwycięstwo warszawian, co prawda Legia niewyraźna dziś i gole dzięki bramkarzowi Bełchatowa wpadły, ale Bełchatów dziś nic nie grał. Wyszli na boisko bo wyszli, kopali kulę bo kopali ale gry tyle co kot napłakał. No to dostali łomot. |
Jedyny + tego wyniku,to ze wyprzedzamy Belchatów:-/
|
Cały mecz śmierdziało remisem.. A niepodziewanie dwie rzeczy się stały:
- Lech musi jutro wygrać 3 bramkami, co nie będzie łatwe ze względu na pucharowe zmęczenie i dobrą formę Polonii B. Inaczej Legia przezimuje na pierwszym miejscu. - Takesure Chinyama, zwany też "Parówką" (F. Smuda), jest razem z Brożkiem liderem klasyfikacji strzelców. |
^^ eee.....
Ja widzę w 90minut, że Paweł ma 12 bramek a ten drugi 11. Aż tak źle nie jest :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
tabela strzelców pokazuje jaka nasza liga jest słaba skoro taki drwal jak Chinyama jest wraz z Brożkiem na 1 miejscu, ligowa tabela średnio wygląda mając na uwadze to że mecz z Amica mamy na wyjeździe a dodatkowo na 99,9% nie będziemy grali u siebie meczy domowych, niesamowicie ciężko będzie o mistrza
|
Nie musimy się martwić o króla strzelców dla Brozia...w zeszłym sezonie na koniec rundy też miał 12 bramek:D
|
A Górnik wygrał z Jagą 1-0, pierwsze zwycięstwo od 10 kolejki, tylko trzecie w tym sezonie.
Pozwoli im z mniejszym strachem patrzeć w tabelę przez zimę, choć miodu tam tak czy tak nie ma. W Chorzowie i Bytomiu dużo osób musiało zakląć pod nosem :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl