Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

grzesiek632 25.10.2008 19:40

jak lub za pomoca jakiego programu moge zrobic tak aby połaczyc dwa zdjecia tzn aby jedno było na drugim przycieniowanym, zeby zrobic cień tak jakby.. mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. ;)

zimka 25.10.2008 19:44

Nie ma ktoś sprzedać koszulki z okazji mistrzostwa Polski z tego roku??

nero 26.10.2008 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 619405)
Zna ktoś strone gdzie można znaleźć dokładne dane na temat konkretnego samochodu (wymiary, sliniki jakie były montowane i ich szczegóły, itp)?

http://www.motofakty.pl/testy_i_poro...ne_techniczne/

Arkas 26.10.2008 09:26

Jakąś spokojną/odpowiednią muzyczkę do pokazu zdjęc może ktoś polecic?
Bo w tym temacie wogóle się nie orientuje i licze na wasza pomoc:)

markokrk 26.10.2008 10:39

Gdzie w Operze 9.5 moge ustawić żeby była domyślną przeglądarką?? Bo za chu*a nie moge znaleść

impreza 26.10.2008 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 619554)
Gdzie w Operze 9.5 moge ustawić żeby była domyślną przeglądarką?? Bo za chu*a nie moge znaleść

Sprobuj w panelu sterowania, typy plikow albo programy domyslne, znajdz protokol http i ustaw Opere :)

Lupo 26.10.2008 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 619542)
Jakąś spokojną/odpowiednią muzyczkę do pokazu zdjęc może ktoś polecic?
Bo w tym temacie wogóle się nie orientuje i licze na wasza pomoc:)

Może to? http://zzziemo.wrzuta.pl/audio/goHyN..._but_what_am_i Mogwai - "I know you are but what am I?"

markokrk 26.10.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez impreza (Post 619565)
Sprobuj w panelu sterowania, typy plikow albo programy domyslne, znajdz protokol http i ustaw Opere :)

Wielki dzięki. pomogło :-D :-D

.:MEDALIK:. 26.10.2008 11:42

Witam.
Poszukuje programu Adobe Photoshop 5 lub 6 lub 7.
Zarzuci ktoś linkami?
Pozdrawiam.

impreza 26.10.2008 12:01

wystarczylo wpisac w googlach
http://peb.pl/grafika/68773-rapidsha...oshop-7-a.html

.:MEDALIK:. 26.10.2008 12:03

Nie działa ten link, który wrzuciłeś.
Pozdro.

impreza 26.10.2008 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez .:MEDALIK:. (Post 619588)
Nie działa ten link, który wrzuciłeś.
Pozdro.

jak to nie dziala?u mnie bez problemu smiga i linki widze...co ci wyswietla?

SpongeBob 26.10.2008 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpongeBob (Post 618730)
BADMINTON w Krk. gdzie mozna zagrac? jakas sekcja czy cus? i czy w wieku 17 lat jest sens isc na cos takiego czy wysmieja mnie i powiedza ze oni produkuja mlodych Chinczykow a nie graja sobie rekreacyjnie?:P


...nikt nic?

impreza 26.10.2008 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpongeBob (Post 619591)
...nikt nic?

moze to ci pomoze, znalazlem w googlach tylko ze platne...
http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno...QAdIdZ79750901

Robert_wislak 26.10.2008 12:51

Zna ktoś jakiś serwis gdzie mogę sobie wysłać dowolny obraz z komputera na komórkę?
Jak ktoś ma KK z karnetem na sektor D to może nabić jednorazowy bilet na inny sektor?

Patka 26.10.2008 12:55

Wie ktoś jakim wynikiem zakończył się dzisiejszy mecz Juniorów Starszych pomiędzy Wisłą a Unią Tarnów? Ewentualnie proszę też o podanie listy strzelców. ;)

KrasnalFN 26.10.2008 14:34

Jak mam te złote monety (takie kolekcjonerskie, ale jednocześnie płatnicze, za 2 zł, no wiecie, te z różnymi awersami) to mogę nimi zapłacić na poczcie? Bodajże tam nawet kiedyś kupowałem, ale mam iśc do banku wymieniać czy przyjmą?

Etiop 26.10.2008 14:58

Szukam programu, którym będę mógł połączyć ze sobą dwa krótkie fragmenty różnych piosenek.

Zarko42 26.10.2008 15:00

Audacity. 10znaków

kriz69 26.10.2008 15:03

ma ktos zdjecie z transparentem "Lajkonik tu bylem" z obrazkiem zapłodnionej Syrenki
bardzo prosze o wstawenie

WISŁAZWE 26.10.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patka (Post 619606)
Wie ktoś jakim wynikiem zakończył się dzisiejszy mecz Juniorów Starszych pomiędzy Wisłą a Unią Tarnów? Ewentualnie proszę też o podanie listy strzelców. ;)



Wisła Kraków - Unia Tarnów 3-2 (0-2). :-D

wejdź sobie na stronę futbol.org tam masz wiadomości z Małoposkiego świata futbolu jak na razie nie ma jeszcze strzelców bramek. Myślę że najszybciej dowiesz sie kto strzelił bramki , kupując jutro gazetę Krakowską lub dziennik polski. :)

Patka 26.10.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 619896)
Wisła Kraków - Unia Tarnów 3-2 (0-2). :-D

Dzięki. :D
A może ktoś jeszcze powie kto strzelił bramki dla Wisły? :)

uher 26.10.2008 22:43

Mam prośbę ... czy ktoś poradził sobie z takim połączeniem:

WINDOWS VISTA + CHELLO + ROUTER = torrenty.. u mnie to nie współgra.. nie da rady nic ściągnąć. Mam 10mbitów i k.rwa mnie szlag trafia jak widzę coraz to nowsze filmy..

laurence 26.10.2008 22:58

kiedyś obiło mi się o uszy ze jakiś chłopak był po szkole średniej zgłoszony jednoczesnie do draftu NBA i NFL. Ostatecznie wybrał drogę koszykarza. Cały czas myslalem ze chodzi o Iversona ale nie moge nigdzie znaleść informacji ze brał on udzial w drafcie NFL.

Ktoś znający temat się wypowie?? A może jakiś głupot sie nasłuchalem:/

swirson 26.10.2008 23:28

Charlie Ward z NY Knicks

WISŁAZWE 27.10.2008 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patka (Post 619916)
Dzięki. :D
A może ktoś jeszcze powie kto strzelił bramki dla Wisły? :)


Wisła Kraków - Unia Tarnów 3-2 (0-2)
bramki dla Wisły Kaczor , Chrapek , Ligienza.
polecam Ci stronę www.futbol.org.pl tam masz wyniki z Małoplski ze wszystkich lig. :-D

WzT 27.10.2008 11:47

Gdzieś obiło mi się o uszy że kończąc studia dochodzi nam tam ileś lat przepracowanych i tu moje pytanie jak to z tym jest i czy dotyczy to również studiów zaocznych-licencjackich?

Patka 27.10.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 620065)
Wisła Kraków - Unia Tarnów 3-2 (0-2)
bramki dla Wisły Kaczor , Chrapek , Ligienza.
polecam Ci stronę www.futbol.org.pl tam masz wyniki z Małoplski ze wszystkich lig. :-D

Ok, wielkie dzięki.
Stronę znam, problem w tym, że wyniki na niej pojawiają się z dużym opóźnieniem. :)

mcovalski 27.10.2008 14:29

Czy za 1 listopad (sobota) przysługuję dzień wolny pracownikowi przy trybie pracy 5 dniowym (5x8h) ?? Bo jest z tym dużo rozbieżności.

DYRU 27.10.2008 14:38

tak przysługuje

kms 27.10.2008 16:48

wytnij lassem w photoshopie

dostuffca 27.10.2008 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 620218)
Jak skopiować obraz np. herb Wisły tak zeby nie kopiowało sie białe tło (np. http://i31.tinypic.com/ohq16f.jpg ). (photoshop)

magic wand (czarodziejska różdżka) zaznacza obszar o takim samym kolorze -> w tym przypadku biały.

http://www.photoshopsupport.com/tuto...ctively-02.jpg

TSW Fanatyk 27.10.2008 17:23

Czym z okolic dworca najszybciej i jak najbliżej tandety dojechać?

grzesiek632 27.10.2008 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 619420)
jak lub za pomoca jakiego programu moge zrobic tak aby połaczyc dwa zdjecia tzn aby jedno było na drugim przycieniowanym, zeby zrobic cień tak jakby.. mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. ;)

a na moje ktos odpowie?

West 27.10.2008 17:43

****a
gdzie w Excelu z pakietu Office 2007 Enterprise sie zmienia uklad strony ?
np 10 kolumn mam na stronie 1 a dwie kolumny sie nie mieszcza i przerzuca je na strone kolejna

1986 27.10.2008 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 620254)
Czym z okolic dworca najszybciej i jak najbliżej tandety dojechać?


tramwajem z pod Dworca/Galerii 13,24,34, - dojeżdzasz pod Powstańców Wielkopolskich i z buta 5 minut pod Tandete.

mathouse 27.10.2008 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 620261)
****a
gdzie w Excelu z pakietu Office 2007 Enterprise sie zmienia uklad strony ?
np 10 kolumn mam na stronie 1 a dwie kolumny sie nie mieszcza i przerzuca je na strone kolejna

Nie wiem jak w Excelu 2007 ale w Open Office -> "Format" --> "strona" --> "strona" ---> "Orientacja: pozioma/pionowa".

Pozdro

shad 27.10.2008 19:13

Zapytowuję się, czy ktoś kupił i używa bluetooth usb micro, takie to cudo: http://kwmobiles.co.uk/websitetempla.../micro-usb.jpg

Działa jak normalne, czy to ściema i jest dużo słabsze?
Warto na allegro kupować? No i czy to się w ogóle przydaje, czy i tak się z kabli korzysta, zeby łatwiej było?

Ola7 27.10.2008 19:28

Kupie podrecznik do rosyjskiego 'Nowyje wstrieczi' do klasy 3 LO. Jak ktoś ma jeszcze to chętnie odkupie.

Sory, ze w 2 tematach, ale moze ktoś nie zagląda do tego 2 :P

Arkas 27.10.2008 20:43

Wie ktoś na jakiej ulicy znajduje sie w Krakowie jakiś sklep z częściami do wież (części do kolumny, głośników) ??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl