Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

licoo 07.11.2011 10:35

To adidas dał nam tylko nowy wzór do pierwszego stroju (czerwonego)? Wczoraj zagrali w niebieskich bez kołnierzyka, czyli w starych. Czy się jednak mylę i te też są nowe?

Voin 07.11.2011 10:50

Mamy 3 stroje. Pierwszy czerwony z kołnierzykiem, drugi biały z kołnierzykiem i trzeci niebieski z białymi paskami łączącymi się z tyłu. Wszystkie są "nowe".

Daif1906 12.11.2011 09:35

stroje nie powalaja ale i tak kupilem:P

marcin 1986 12.11.2011 14:14

Mam takie pytanie. Wie ktoś może czy można gdzieś w necie znaleźć koszulki meczowe Lechii te nowe w rozmiarze xxl?? bo w sklepie Lechii tylko xl największe

Kfok 12.11.2011 14:34

przespie 2 osoby przed- po meczu śląsk - isełka- 783-303-750

fanTS1906 17.11.2011 19:36

Cytat:

Jak prezes najlepszego polskiego klubu ostatnich 15 lat i szef rady nadzorczej Ekstraklasy SA zapatruje się na najgoręcej komentowaną sprawę - usunięcie Orła z koszulek reprezentacji Polski?

Bogdan Basałaj, prezes Wisły Kraków i przewodniczący rady nadzorczej Ekstraklasy SA: - Oczywiście, obiema rękami jestem za przywróceniem Orła. Dziwię się PZPN-owi, że dopuścił do jego usunięcia. Gdyby do mnie przyszedł ktoś z marketingu i zaproponował np. zmianę barw klubu, to poprosiłbym go, aby się rozpędził i uderzył o ścianę. Myślę, że już niedługo sam PZPN zmieni decyzję i przywróci godło.
Zatem ja się pytam gdzie jest Biała Gwiazda na koszulkach?!

Dariook 18.11.2011 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 1192425)
Zatem ja się pytam gdzie jest Biała Gwiazda na koszulkach?!

To powinniśmy się spodziewać na głowie BC jebitnego guza! Wkrótce.

dynek.pl 23.11.2011 09:48

Wczoraj przyszedł śmieszny newsletter z klubu: "Kolekcja ligi europejskiej już w sprzedaży" - to dobrze, ze zdążyli przed ostatnim meczem bo inaczej byłaby to kolekcja retro :D

Ramones 15.12.2011 02:12

wiedzieli ze bedzie awans do nastepnej fazy i dlatego wypuscili tak pozno :D

KOMINEK 15.12.2011 09:58

oj dynek.pl ale się wygłupiłeś :-)

crazykaro 15.12.2011 12:11

Wracając do strojów to bardzo mi się nie podobają te fruwające kołnierzyki. Szkoda że tak mało graliśmy w tej wersji wyjazdowej tej niebieskiej asymetrycznej, w której rozegralismy mecz z ŁKS. Ta wersja koszulek wygląda zarąbiście. Nic nie wystaje, nie sterczy i w dodatku bardzo oryginalny wygląd

bellic88 18.12.2011 14:36

Ja mam takie pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałem się upewnić czy nasze piękne nowe koszulki będziemy mieć te same również w kolejnym sezonie? Na końcu filmiku który prezentuje nowe koszulki a jest puszczany na telebimach jest napisane coś w stylu "Koszulka meczowa Wisła Kraków 2011-2013" albo się mylę.

tomek100 18.12.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1203308)
Ja mam takie pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałem się upewnić czy nasze piękne nowe koszulki będziemy mieć te same również w kolejnym sezonie? Na końcu filmiku który prezentuje nowe koszulki a jest puszczany na telebimach jest napisane coś w stylu "Koszulka meczowa Wisła Kraków 2011-2013" albo się mylę.

Tak, z tego co mi wiadomo to jest to koszulka na dwa sezony (obecny i następny).

bellic88 18.12.2011 16:05

To w takim razie jeśli nie było tutaj to pisane to NIEZŁĄ SIERE klub odstawił... Wydaje mi się że lepiej byśmy wyszli na tym jakbyśmy podpisali umowę z lotto, umbro albo macronem a nie adidasem który ma nas głęboko w otworze odbytniczym a na dodatek jeszcze te ceny:/

RYBA 18.12.2011 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1201964)
Wracając do strojów to bardzo mi się nie podobają te fruwające kołnierzyki. Szkoda że tak mało graliśmy w tej wersji wyjazdowej tej niebieskiej asymetrycznej, w której rozegralismy mecz z ŁKS. Ta wersja koszulek wygląda zarąbiście. Nic nie wystaje, nie sterczy i w dodatku bardzo oryginalny wygląd

A mnie się podobają, wyglądają jakoś tak inaczej dzięki temu, jak dla klubu z bogatymi tradycjami moim zdaniem pasują jak ulał:)

Squirtle88 18.12.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1203438)
A mnie się podobają, wyglądają jakoś tak inaczej dzięki temu, jak dla klubu z bogatymi tradycjami moim zdaniem pasują jak ulał:)

Tradycji nie ma odkąd logo z twojego avataru jest na koszulkach Wisły , tradycja to Biała Gwiazda.

RYBA 18.12.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakbgc (Post 1203460)
Tradycji nie ma odkąd logo z twojego avataru jest na koszulkach Wisły , tradycja to Biała Gwiazda.

Gwiazdy na szczęście z loga nie zabrali, ale fajnie że nawiązujesz bo warto też przypomnieć stroje umbro które to miały gwiazde na ramieniu, też jedne z lepszych w całej historii, ale TRADYCJA drogi kolego to przede wszystkim MY, i to na Nas ( bardziej niż na firmie produkującej odzież czy spółki wymyślającej logo) ciąży obowiązek jej podtrzymywania i przekazywania kolejnym Wiślackim pokoleniom:)

lukaku 18.12.2011 19:47

Business is business, przyjaciele;).

Tasio1906 18.12.2011 19:50

i tradycją jest całkiem inny herb i taki powinniśmy pokazywać nowym pokoleniom kibiców. Rozumiem że powstała SSA i dopisać to pod prawidłowym historycznym herbem

RYBA 18.12.2011 20:07

Byłoby bardzo miło , ale niestety w dzisiejszych czasach z komercją nie wygramy

Tasio1906 18.12.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RYBA (Post 1203475)
Byłoby bardzo miło , ale niestety w dzisiejszych czasach z komercją nie wygramy

może wygramy... Wiara. I walka o powrót do korzeni

gypsy 31.12.2011 15:36

Mnie się wydaje, że przywrócenie białej gwiazdy na koszulki nie jest niemożliwe, ale wymaga długiej i intensywnej pracy. Gdybyśmy my, jako kibice NOTORYCZNIE się o to upominali, na każdym meczu się tego dopominając z coraz większą intensywnością, to po krótszym bądź dłuższym czasie, zarząd by się ugiął...

"Biała Gwiazda zamiast loga, hej, hej!"

Kapcok7 28.01.2012 18:30

Wisła ponownie w starym komplecie niebieskim, może im zostały, a Sergiej z naszywką LE. Widać że Adidas średnio sie stara.

WislaFan123 28.01.2012 18:32

Dokladnie to samo na czacie chacie mialem napisac.... bieda straszna :D

neq. 28.01.2012 20:34

a wam się w dupie nie poprzewracało ?! mecz towarzyski w przerwie sezomu, bez kibiców, dobrze że w znacznikach nie grali ;)

jaszczur90 29.01.2012 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1213356)
Wisła ponownie w starym komplecie niebieskim, może im zostały, a Sergiej z naszywką LE. Widać że Adidas średnio sie stara.

Trzeba oszczędzać.. ciekawe czy zostały im jeszcze jakieś komplety z Umbro :D

foxtrot_green 10.02.2012 12:34

http://img163.imageshack.us/img163/2...d55b4ao.th.jpg

Reklama Herbalife na koszulkach. O ile dobrze wyczytałem ma się pojawiać w rozgrywkach Pucharu Polski.

Źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...d.html#galeria

Kapcok7 16.02.2012 12:52

Ostatnio mnie zaciekawiło to że zdjęcie grupowe w nowych strojach jest na tle banerów z LM:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...WISLA_TEAM.jpg

Niby nic dziwnego, ale z Apoelem graliśmy 17 sierpnia i wtedy był opklejony stadion, a nowe stroje zaprezentowano 12 września wiec wychodzi na to ze stadion opklejono znowu tymi banerami co im zostało żeby przyszpanować :D troche dziwne bo mogli obkleić z LE. Bo to ze mieli juz zaprojektowane stroje wcześniej to niemożliwe, bo każdy wie że Adidas miał duże spóźnienie.

Zwierze 16.02.2012 12:57

Nie wiem kiedy było robione zdjęcie ale banery należą do UEFA więc 12 września nie było ich w Krakowie...

piotrek06 16.02.2012 13:09

A mówi wam coś pojęcie Photoshop??

Kapcok7 16.02.2012 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1213468)
Trzeba oszczędzać.. ciekawe czy zostały im jeszcze jakieś komplety z Umbro :D

Umbro??? Tu mają jeszcze kurtki z logiem Ery:
http://www.youtube.com/watch?v=ROzrd...layer_embedded

foxtrot_green 18.02.2012 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1218397)
Ostatnio mnie zaciekawiło to że zdjęcie grupowe w nowych strojach jest na tle banerów z LM:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...WISLA_TEAM.jpg

Niby nic dziwnego, ale z Apoelem graliśmy 17 sierpnia i wtedy był opklejony stadion, a nowe stroje zaprezentowano 12 września wiec wychodzi na to ze stadion opklejono znowu tymi banerami co im zostało żeby przyszpanować :D troche dziwne bo mogli obkleić z LE. Bo to ze mieli juz zaprojektowane stroje wcześniej to niemożliwe, bo każdy wie że Adidas miał duże spóźnienie.


Rzeczywiście sprawa ciekawa. Zwróćcie jeszcze uwagę na to, że na zdjęciu jest Mateusz Kowalski (w ostatnim rzędzie, obok Bunozy), a przecież w tym sezonie jest wypożyczony do Niecieczy. Zdjęcie mogło być zrobione znacznie wcześniej.

R33 18.02.2012 15:50

No dziwne. Wypożyczony był już 31.08:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_wypozyczony/

Bartosz 18.02.2012 18:22

Po prostu stroje były gotowe przed 12 września..

filoo 20.02.2012 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez foxtrot_green (Post 1219544)
Rzeczywiście sprawa ciekawa. Zwróćcie jeszcze uwagę na to, że na zdjęciu jest Mateusz Kowalski (w ostatnim rzędzie, obok Bunozy), a przecież w tym sezonie jest wypożyczony do Niecieczy. Zdjęcie mogło być zrobione znacznie wcześniej.

Tzw Brandy nie zostają w klubie tylko wracają do Szwajcarii więc zdjęcie jest z Sierpnia

Jazon 13.03.2012 22:28

Będziemy mieć nowego prezesa w Wiśle, a więc i nowego adresata naszych petycji o przywrócenie Białej Gwiazdy na koszulkach. Myślę, że trzeba będzie ten moment wykorzystać.

Fiti 13.03.2012 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1230326)
Będziemy mieć nowego prezesa w Wiśle, a więc i nowego adresata naszych petycji o przywrócenie Białej Gwiazdy na koszulkach. Myślę, że trzeba będzie ten moment wykorzystać.

Aż żal ujmuje jak się patrzy na koszulki futsalowców, no miód malina, w 99% dzięki Białej Gwieździe. Jakby nie mógł odpowiednio wcześniej napisać do Adidasa "Naszyjcie Białą gwiazdę zamiast herbu" ....a ale nie, bo by nie przeżył...

Kapcok7 26.03.2012 20:43

Co myślicie o moich projektach?
http://images35.fotosik.pl/1271/bf5769b1c322aca9.jpg
http://images42.fotosik.pl/244/892e9cbca25282b0.jpghttp://images50.fotosik.pl/1468/6b9499d18efe9ced.jpghttp://images49.fotosik.pl/1412/ff24f31c5f5e00ec.jpg

pietruch 26.03.2012 21:50

1 ?
2. Juve
3. OM
4. Fulham ?

Projekty fajne, jak większość tutaj prezentowanych, ale nie ma co sobie robić nadziei. Raz, że w przyszłym sezonie gramy w tych koszulkach co teraz. A dwa, że władze Wisły mają w dupie to jakie koszulki chcieliby mieć kibice, strzelając sobie tym w kolano.

bellic88 27.03.2012 12:25

Ciekawe koszulki ma teraz reprezentacja niemiec (adidasa oczywiscie). Fajnie moglyby wygladac w wersji dla nas i z Białą Gwiazdą oczywiście.

A orientuje się ktoś czy są jeszcze dostępne w fanatyku koszulki adidasa z poziomymi pasami i BG? Była kiedyś taka w tym temacie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl