![]() |
Wiem, że na orange sport obejrzę a jest na innym kanale? dokładnie cyfrowy polast nie mam w pakiecie orange :/
Billy jestem za granicą i mam limit na neta,więc odpada |
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml
Tu można oglądać Orange Sport Info :) Polecam, super jakosc |
Cytat:
|
Transmisja
12tv.pl tam transmisja w necie. szkoda ze o takiej godzine transmisja bo beda serwery przeciazone.
|
Hmm, dość spore opóźnienie.. no ale oglądamy :)
|
Też wam tak tnie, że oglądać się nie da? :(
|
Też. Serwery nie wytrzymują obciążenia.
|
Wrzućcie sobie ten kanał w Sopcascie - 56947
Transmisja płynnie idzie. |
Cytat:
Polecam SopCast'a. |
Na SopCast wszystko śmiga aż miło:)
|
Cytat:
|
|
ma ktoś linka do meczu na sopcast, bo jak wpisałem kanał to było że już wyłączone
|
Semper Fidelis dzięki za linka
choć powinien być bezwzgledny zakaz ogladania sparingów w okresie przygotowawczym chyba że z dopiskiem o zapoznaniu się z konsekwencjami i skontaktowaniu sie z lekarzem lub farmaceutą ;) |
Cytat:
|
Czy ktoś orientuje się czy gdzieś w internecie będzie transmisja jutrzejszego sparingu z Molde?
|
Cytat:
|
NIE będzie transmisji jutrzejszego meczu w TV. Chyba, że jakiś kibic się wybiera ze sprzetem i zamierza streamować ...
Szczerze jednak w to wątpie. |
mecz na żywo od 15
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml link stąd http://www.malopolskatv.pl/1500-wisla-krakow-molde/ |
Nie ma meczu w TV, podajesz link do strony orange, które linkuje do czegoś innego...
w programie nie ma: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-...ge-sport-info/ |
Czytanie ze zrozumieniem vs Ja 1:0....
Nie ma transmisji. |
Chyba panowie żyjecie w innym świecie. Meczu nie ma w TV, czytajcie dokładnie.
|
Wiem, że nie ma transmisji przez polska telewizję, a nie wie ktoś czy może jakaś norweska stacja się pokusiła o transmisje?
|
Powinna byc gdzies transmisja na zagranicznym kanale. Patrząc logicznie na to co pisał klub że hiszpanie maja prawa transmisji i jeśli się zgodzą to klub pokaże skrót.
|
Cytat:
|
Dodatkowo, Orange Sport nie transmituje tego meczu zapewne dlatego, że nikt nie wyprodukuje z niego sygnału. To kolejny dowód na to, że tego meczu niestety nikt nie transmituje.
|
offtopic : zawsze mozna było ogladnac mecze (nie tylko Wisły a wszystko co grało) na stronie www.atdhe.net
wczoraj strona nie chodziła, a dzis?sprawdzcie sami ;/ |
Do poczytania
http://ekstraklasa.net/live.php?id=1270 |
Czy ktoś sie orientuje czy bedzie gdziekolwiek transmisja sobotniego sparingu Wisły?
|
Cytat:
|
Cytat:
Raczej transmisji nie będzie, jakiegoś super skrótu też bym się nie spodziewał bo kamera której używają to śmiech na sali. |
Bedzie gdzieś transmisja z dzisiejszego meczu z BATE?
|
Cytat:
|
Potwierdzam, ATDHE.net nie działa - zdjęli stronę z serwera US, prawdopodobnie z powodu naruszenia praw. Nowa strona to atdhenet.tv/
Niestety, dzisiejszego meczu Wisły tam nie widzę. |
Czy to nie dzisiaj miało być wyłonienie stacji, która będzie pokazywać ekstraklasę w kolejnych latach? Wiadomo coś na ten temat?
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,91...cy_pokaza.html czyli nic nie wiadomo...
|
Cytat:
4 stacje to 4x 40 mln zł czyli tylko 160 mln zł, a jest przecież ledwo więcej jak połowa. Chyba, że chodzi o 40 mln od stacji na sezon? Wtedy wyszło by 3x 160 czyli 480 mln zł. To i tak jest lepszy układ dla ekstraklasy gdyby prawa chciały kupiły tylko 3 stacje bo wyszłoby 320 mln niż te 300 mln od jednej. Oczywiście w takim układzie stacje musiałby by się dogadać kto produkuje sygnał ze stadionu? No bo chyba wszystkie 4 stacje nie rozłożą po 20 kamer na jednym meczu? |
Ja osobiście modle się, aby w dalszym ciągu ekstraklasa była pokazywana w Cyfrze +. Nie zniosę ekspertów rodem z Nki.
|
No to jest prawda. Nawet nie dopuszczam myśli, że N mogłaby wygrać z C+ i dostać prawa na wyłączność. To C+ wykonuje ogromną robotę by zrobić prawdziwe widowisko.
Natomiast jeśli nie będzie praw na wyłączność i wszystkie platformy kupią prawa to też będzie nieźle. Nawet bardzo dobrze. No i pomogłoby to w popularyzacji Ekstraklasy by za 3 lata móc żądać jeszcze większych pieniędzy. Telewizją mogłoby się to nie podobać ale nie mieli by nic do powiedzenia. Pierwsza telewizja która kupiłaby prawa miałaby je przez jakiś czas na wyłączność do czas aż następna by się zdecydowała. Myślę, że C+, N i Polsat na pewno by kupili. |
Cytat:
Krótko mówiąc, Ekstraklasie może się nie podobać ile dają stacje i może sobie kombinować jakieś inne rozwiązania, ale prawda jest taka że wcale jakoś bardziej na tym nie zarobią, a mogą jedynie zrobić przy tym dużo zamieszania, które może odbić się na jakości produktu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl