![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
w zeszlym sezonie Kasperczak ,jak nie mogl korzystac z Glowackiego lub Marcelo ,stawiał na Jopa a nie Clebera to juz mowi samo za siebie. Poki co mamy chyba najgorszy srodek obrony w calej lidze :D
|
Cleber wracał wtedy do siebie po kontuzji żeber dlatego nie ma co z tego wyciągać wniosków że Cleber jest słabszy od Jopa.
|
Cytat:
|
a ten Antolović to dopiero gwiazda:D
nasz Mariusz przy nim to porządny bramkarz;) |
Jest dostepny jakis skrot ze wyciągasz takie wnoski? :D
|
na oficjalnej legii jest.
wszystkie bramki. pięknie się zabawił przy bramce Koziary (w sumie chyba wypożyczonego z Legii do Dolcanu zawodnika?) ;) |
Cytat:
Sytuacja nr 2 - tu się zgadzam, jego błąd Sytuacja 3 - o tej to pisałęm, że szło jego stroną To za mało żeby mówić, ze jest zupełnie bez formy, tym bardziej, że jeżeli drużyna przeciwna gra 80 % drugą stroną, to znaczy, że łatwiej jest tamtędy atakowac. Oczywiście mogli też mieć dużo mocniejszą prawą strone atakującą. |
Cytat:
...ironia. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_na_treningu/ jak sie okazuje bedziemy nia grac w LE i PP , a po komentarzach mozna dojsc do wniosku ze bedzie platac figle .. zreszta mozna bylo to zauwazyc na MS |
ciekawe czy trenował Małecki? ma ktoś może cynk, był na treningu?
|
Czy jeszcze dziś będzie trening ? a jak nie dziś to o której godzinie będzie trening jutro ?
|
Cytat:
Dziś już trenowali, a o ile mi wiadomo, po powrocie z Niemiec trenują tylko raz dziennie. |
Cytat:
|
Ze względu na upały bedzie będzie pewnie rano, bo nie wydaje mi się żeby Kasperczak ich o 11 na boisko wyciągał
|
Co można zauważyć po grach sparingowych.
Brożek jest znowu w gazie, z pomocą mam nadzieję Żurawskiego i Garguły powalczy o króla strzelców. Natomiast z minusów można zauważyć brak linii pomocy, czyli kreacja akcji znowu będzie kuleć i to bardzo. Na szczęście tak ja już pisałem Brożek odzyskuje formę i będzie można walić na niego długie piłki :) |
Wiślacy w piątek będą trenowali i… grali. Wieczorem na stadionie Hutnika rozegrają sparing z Kolajarzem Stróże.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._z_kolejarzem/ |
Nie oceniam na razie piłkarskich umiejętności Cikosza ale jego szybkość i przyspieszenie są świetne. Ciekawe czy będzie jak z Kirmem: w pierwszych meczach też pod tym względem był kapitalny, a potem dostał się w "polską myśl szkoleniową" i oklapł zupełnie na cały sezon.
|
Cytat:
Myślicie że bramy będą otwarte , aby oglądnąć meczyk ? |
I znowu system 4-5-1 z cienkim przeciwnikiem :/
Pawełek - Singlar, Rajfur, Bunoza, Cygal - Mączyński, Jirsak, testowany Brazylijczyk ;), Afsarli, Kirm - Żurawski |
Cytat:
|
Nie spinajcie tak... ot taki trening wieczorkiem z ........... 9 zawodnikami ktorzy graja ze soba pierwszy raz, z czego kilku z ME i testowanymi..
|
Zuraw wczoraj nie wykorzystal dobrej pilki a dzisiaj juz dwie trafil:) oby w czwartek bylo podobnie:))
|
Z tego co słyszałem to "Magic" jest niewiarygodnie skuteczny zarówno na treningach jak i w gierkach wewnętrznych.
Ponoć Brożek nie dorasta mu do pięt... |
Mógłby ktoś zorientowany napisać, jak się zaprezentował dzisiaj Bunoza ??
|
Cytat:
Wiele o Brożku można dobrego powiedzieć, nawet za jego najlepszych czasów, ale słowo skuteczny jakoś nigdy do niego nie pasowało, a Żuraw to Żuraw, jeśli potrenuje jeszcze z tydzień to będzie naszym najlepszym strzelcem. |
Cytat:
(I na skutek sprzedaży Marcelo czy Głowy jest.... ale też zajął niechlubne miejsce najwolniejszego obrońcy) Jak Żurawski strzeli w lidze 10 bramek i będzie miał 10 asyst (tyle co Brożek z niedoleczoną kontuzją) to będzie dobrze. Na razie to wróżenie z fusów bo nie ma odniesienia w jakiej jest formie. Bo chyba nie pod męczeni Litwini są wyznacznikiem formy Maćka? Jestem ostrożny z takim optymizmem. Zobaczymy jak będzie wyglądał w lidze. Co do Brożka, Paweł nigdy nie był tak dobry technicznie jak Żuraw czy Frankowski i to wiadomo. Za to bił ich obu jeśli chodzi o szybkość, start do piłki czy siłę (Stąd wypracowywał sobie mnóstwo sytuacji z których tylko część wykorzystywał). Jeśli powróci do formy sprzed kontuzji to i Żuraw i Franek w tym wieku jakim są, nie mogą się z nim równać. Jeśli natomiast Paweł nie będzie miał tego "depnięcie" co kiedyś, to Żuraw może być lepszy, bo jego gra nie jest aż tak uzależniona od szybkości czy siły jak u Pawła. |
Cytat:
Z drugiej strony, faktycznie Paweł posiada inne cechy niż Żuraw i z tego powinniśmy się cieszyć, gdyż zalety Maćka nie są zależne od wieku(o ile to możliwe), natomiast 34 letni Brożek niemal na pewno nie byłby wzmocnieniem ;p |
FOTO z Wisla 3-3 Kolejarz
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rz_Stroze_3_3/ |
no Żuraw dziś postrzelał. wiem, wiem, że słaby rywal, ale bramki to bramki. potrzebujemy skuteczności. Nawet Kiro strzelił :P
|
Wyglada na to, ze Jirsak jest w gazie i to chyba on powinien wyjsc w podstawowej jedenastce meczu rewanzowego LE.
P.S - Nie jestem fanem talentu Czecha, ale jesli mu teraz wszystko wychodzi...na tym polega konkurencja w skladzie. |
bramki z meczu + wypowiedzi Pawełka i Żurawskiego
http://kiks.tv/2010/07/wisla-remisuj...-z-kolejarzem/ |
Ach, wreszcie doczekaliśmy się chwili, gdy możemy napisać: Jirsak na gazie - wystawcie go w pierwszym składzie. Nie myślałem, że jej doczekam. Tylko czy cieszyć się, że 700k Euro się nie zmarnowało, czy płakać, że Wisła taka słaba?
|
Jirsak zawsze jest w gazie w okresie przygotowawczym. A potem jak zwykle.
|
Thomas ma papiery na granie, bez dwóch zdań.
U niego problem jest natury psychicznej. O ile gra w sparingach, to gra bardzo fajnie. Niestety w meczach o jakąkolwiek stawkę się spala. Mam nadzieję, że w tym sezonie pokaże się z jak najlepszej strony. Ja w niego wierzyłem i wierzę. |
A może on się wcale nie spala w lidze, tylko w sparingach rywale odpuszczają/odstawiają nogę i drobny i delikatny Jirsak może poszaleć, zagrać techniczną piłkę? On nie "spala się" w każdym meczu o stawkę, tylko nie ma go na boisku, gdy rywal gra ostro, stanowczo, taktycznie.
|
A jak się sprawdził Gordan Bunoza we wczorajszym sparingu ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl