Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 29.05.2009 15:46

Ciekawy w miare dziś mecz to
Chateauroux - Ajaccio.
1.55
Gospodarze muszą ten mecz wygrać by mieć pewność utrzymania w 2 lidze - goście już o nic nie grają

ps. choć nie tak do końca - coś mnie musiało zaślepić jak to wczoraj analizowałem.Teoretycznie goście po porażce spaść jednak mogą.

WiślakNH 29.05.2009 16:20

Marsylia - Rennes 1
IFK Goeteborg - Brommapojkarna 1
2,08

Chciałbym zagrać jeszcze na Wisłę ze Śląskiem z handicapem (żeby Śląsk miał dopisaną jedną bramkę) czy to będzie tak : Wisła - Śląsk (+1) ?

MłodyFCB 29.05.2009 19:33

GKS Katowice-Podbeskidzie 2
Górnik-Polonia 1
Jagielonia-Bełchatów 2
Piast-Lechia 2
co myślicie ?

Robbie92 29.05.2009 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodyFCB (Post 737381)
GKS Katowice-Podbeskidzie 2
Górnik-Polonia 1
Jagielonia-Bełchatów 2
Piast-Lechia 2
co myślicie ?

ja mysle ze to polonia jest blizej zwyciestwa niz gornik

LuKaS TSW 29.05.2009 21:40

No to po zabawie 2 liga francuska jednak jest zła:)

1q2 29.05.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 737463)
No to po zabawie 2 liga francuska jednak jest zła:)

Może nie tyle że nie jest zła, co że to ostatnia kolejka była
Odkułem się na niej bo inaczej zostało by 10 na koncie:) a pogrążył mnie wczoraj pieprzony mistrz finlandii i Kawalerzyści.Dałem -4.5 do przerwy i jak po pierwszej kwarcie było 18 punktów przewagi to już witałem się z gąską...nawet na chyba mniej niż 3 do końca połowy było 11 a skończyło się 1:/

Macie coś ciekawego na week?interesują mnie tylko mecze drużyn grających o coś z grającymi o nic;)

WiślakNH - może być tak jak piszesz , może być Wisła(-1)

bula1010 29.05.2009 21:54

siema ja jutro z rana dam swoje typki :P

1q2 30.05.2009 00:17

Ja na jutro wysłałem coś takiego

1.Koszyce - Tatran - 1.65
2.Xerez - Eibar - 1.3
3.Zaragoza - Albacete 1.3
4.St.Etienne - Valenciennes 1.42

ako. 3.96

1.Koszyce grają o uefe, tydzień temu pokonali mistrza na wyjeździe 1-2 - Tatran nie gra o nic
2.Xerez - w zasadzie już 1 ligowiec ale jeszcze kilka pkt trza zdobyć - Eibar 11 pkt straty do ost bezpiecznego miejsca - 4 kolejki do końca więc szanse na utrzymanie żadne.
3.Zaragosa - też powinien wrócić do hiszpańskiej ekstraklasy ,ale punkty bardziej potrzebne niż liderowi(Xerez) - Albacete w środku stawki bez szans na awan i spadek
4.St.Etienne jedną nogą w 2 lidze, jednak wygrana najpewniej zapewni im utrzymanie(konkurent do utrzymaniu gra z Bordeaux któremu do wywalczenia mistrza, potrzeba 1 punktu)

typy niby pewne ale czy wejdą, pokaże jutrzejszy dzień więc proponuję się zbytnio nie napalać, coby później potencjalnych pretensji nie było:)

ps. i ogólnie nie polecam Expekta jednak - dawno tam nie grałem, ost. skorzystałem z bonusa.Zastrzeżen do niego nie mam ale oferta jest na prawdę kiepska - tak jeśli chodzi o dany mecz, jak i oferty live(tu to już jest tragedia)

swinia 30.05.2009 08:26

Arka - Odra 2 5,00
Górnik - Polonia X2 1,66
Jaga - GKS 2 2,25
Piast - Lechia X 3,20
Katowice - Podbeskidzie 2 2,30

STS stawka:5 wygrana 618, 51

Ogólnie to niczego nie jestem pewien, za dużo tych 2 jak na ostatnią kolejkę

E: Korzystacie z jakichś programów do liczenia statystyk wygranych??
bo ja korzystam, z Bookmacher 2.8 i nie jestem do końca z niego zadowolony

LuKaS TSW 30.05.2009 09:11

ja daje:
Gijon-Huelva 1
Saragossa-Albacete 1
St.Etienne-Valenciennes 1

i drugi:
Kladno-Banik 1
Korona-Flota 1
Santander-Getafe 2

zidanemarcin 30.05.2009 10:21

Co myślicie o tych dwoch meczach

Chelsea - Everton 1,65
Rangers - Falkrik 1,30

Oplaca sie grac ?

luki 30.05.2009 10:49

Wisła
Atletico
Auxerre x2
Bordeaux x2

drugi:

Kuznetsova
Wozniacki
Robredo
Monfils
Del Potro

konrad1991tsw 30.05.2009 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 737617)
Co myślicie o tych dwoch meczach

Rangers - Falkrik 1,30

Oplaca sie grac ?

Rangersi napewno wygrają, Falkirk w zeszłym tygodniu cudem uratowało się przed spadkiem ze Scottish Premier League więc Puchar jest im raczej nie potrzebny. Dla nich sezon się skończył tydzień temu.

A ja sam gram takie coś:

1 kupon:
St.Etienne - Valenciennes 1 1.43
Sevilla Atl. - Tenerife 2 1.30
Razzano - Garbin 1 1.37
Monfils - Melzer 1 1.37

AKO: 3,49

2 kupon:
Denizli - Besiktas 2 1.33
Rangers - Falkirk 1 1.31
Dinamo B. - Brasov 1 1.25
Valencia - Athletic 1 1.35
Australia - Węgry (kosz) 1 1.25

AKO: 3,68

Svartis 30.05.2009 11:27

T. Garbin - V. Razzano 2
Sevilla Atlético - Tenerife 2
Xerez - Eibar 1
AKO: 2.20
stawka : 25.00 PLN
możliwa wygrana 55.00 PLN

Wisla Krakow - Slask Wroclaw 1
Zaragoza - Albacete 1
Atletico Madrid - Almeria 1
AKO: 2.03
stawka : 20.00 PLN
możliwa wygrana 40.59 PLN

IFK Göteborg - Brommapojkarna 1
Saint Etienne - Valenciennes 1
AKO: 1.89
stawka : 20.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 37.79 PLN

J. Melzer - G. Monfils 2
Paris SG - Monako 1
AKO: 2.00
stawka : 20.00 PLN
możliwa wygrana 40.00 PLN

WiślakNH 30.05.2009 11:35

IFK Goeteborg - Brommapojkarna 1
Kacskemeti - Diosgyor 1
Wisła - Śląsk handicap (+1) 1
3,5

Chelsea - Everton 1
Koszyce - Presov 1
2,8

kocham_ts 30.05.2009 11:36

Ja na dzisiaj mam coś takiego:
1kupon
Chelsea-Everton 1 1,8
OLOMOUNC - bOHEMIANS 1 1.34
oDENSE - Horsens 1 1.32
ST.etienne-valenncies 1 1.37

kurs:4.36
stawka:10zl
wygrana:43,60zl

2.kupon
PSG -monaco 1 1.32
Marsylia -Rennes 1 1.47
Lilla -Nancy 1 1.42
At. Madryt-Almeria 1 1.22
Valencia -AT. Bilbao 1 1.32

kurs:4.65
stawka:10zl
wygrana:46zl

3kupon: taki sobie lajtowy:D
Górnik - Polonia 1x 1.22
Jaga -GKS x2 1.29
Piast - Lechia x2 1.22
Aarau -Vaduz 1 1.37
korona -Flota 1 1.56
Xerez - Eibar - 1 1.3
Zaragoza - Albacete 1 1.3
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
kurs:9.7
stawka10zl
wygrana:97zl
Co sądzicie o tym zestawieniu?

nbns 30.05.2009 11:53

to narazie moje 2 kuponiki
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...569014d65a63ca
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...bc7df72fc6c160

mam jeszcze 4 inne ale tamtymi sie pochwale jesli cos wygram :):):)

bula1010 30.05.2009 11:57

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...9051216d76a823

zidanemarcin 30.05.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 737731)
to narazie moje 2 kuponiki
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...569014d65a63ca
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...bc7df72fc6c160

mam jeszcze 4 inne ale tamtymi sie pochwale jesli cos wygram :):):)

Nie jestem pewien co do Gornika i Lecha. Jak cie pyry dowiedza ze wygrywamy ze 2:0 to im sie odechce grac :D Polonia zas walczy z GKS-em o czwarte miejsce . . .

wislak.kw 30.05.2009 13:29

Deportivo-Barcelona 1 2.1
Genoa-Lecce 1 1.35
Palermo-Samdoria 1 1.8
Kurs : 5.10
Proszę o ocenę

zidanemarcin 30.05.2009 14:03

Ja bym bardziej zagrał na Sampdorie x2, a najchetniej to bym tego meczu nie ruszal :P

zidanemarcin 30.05.2009 19:33

Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60


Jeszcze tylko Olympique !

Robbie92 30.05.2009 20:12

a mi polonia bytom zwaliła kupon ;/ tak by bylo 60zl do przodu ;/

został mi jeszcze 1 kupon na dzis:
Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 18.50Nr
Korona - Swinoujscie 1 1.50
Plock - Widzew x2 1.40
Jablonec - Zlin 1x 1.45
Slavia Pr. - Liberec x2 1.50

Caen - Bordeaux x2 1.11
Marsylia - Rennes 1 1.50
Chelsea - Everton (zw.) 1 1.35

zidanemarcin 30.05.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 737962)
a mi polonia bytom zwaliła kupon ;/ tak by bylo 60zl do przodu ;/

został mi jeszcze 1 kupon na dzis:
Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 18.50Nr
Korona - Swinoujscie 1 1.50
Plock - Widzew x2 1.40
Jablonec - Zlin 1x 1.45
Slavia Pr. - Liberec x2 1.50

Caen - Bordeaux x2 1.11
Marsylia - Rennes 1 1.50
Chelsea - Everton (zw.) 1 1.35

Rada dla ciebie na przyszlosc: mniej meczy, wieksze stawki . . .

nbns 30.05.2009 21:32

to mi taki ładny kuponik siadł
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...90eb161334f461

a został mi jeszcze taki
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...f8f07187534ede

a miałem jeszcze takie no ale niestety...
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...67d60998fcb746
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...569014d65a63ca

kocham_ts 30.05.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocham_ts (Post 737710)
Ja na dzisiaj mam coś takiego:
1kupon
Chelsea-Everton 1 1,8
OLOMOUNC - bOHEMIANS 1 1.34
oDENSE - Horsens 1 1.32
ST.etienne-valenncies 1 1.37

kurs:4.36
stawka:10zl
wygrana:43,60zl

2.kupon
PSG -monaco 1 1.32
Marsylia -Rennes 1 1.47
Lilla -Nancy 1 1.42
At. Madryt-Almeria 1 1.22
Valencia -AT. Bilbao 1 1.32

kurs:4.65
stawka:10zl
wygrana:46zl

3kupon: taki sobie lajtowy:D
Górnik - Polonia 1x 1.22
Jaga -GKS x2 1.29
Piast - Lechia x2 1.22
Aarau -Vaduz 1 1.37
korona -Flota 1 1.56
Xerez - Eibar - 1 1.3
Zaragoza - Albacete 1 1.3
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
kurs:9.7
stawka10zl
wygrana:97zl
Co sądzicie o tym zestawieniu?

ku* znów w dwóch kuponach po jednym nie weszlo.Tym razem Górnik i PSG. Zobaczymy co jutro zagra Odense.

trial 30.05.2009 22:00

wie ktoś czy juto czynny STS?

batix 30.05.2009 22:02

Sharapova M. - Li N. 1 1,65
Cherno More Varna - Slavia Sofia 1 1.40
FC Timisoara - Unirea Urziceni 2 3,00
NK Zagreb - NK Zadar 1 1,50
FC Vysocina Jihlava - AC Sparta Praha B 1 1,60

ako 16,63

konrad1991tsw 30.05.2009 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 737661)
Rangersi napewno wygrają, Falkirk w zeszłym tygodniu cudem uratowało się przed spadkiem ze Scottish Premier League więc Puchar jest im raczej nie potrzebny. Dla nich sezon się skończył tydzień temu.

A ja sam gram takie coś:

1 kupon:
St.Etienne - Valenciennes 1 1.43
Sevilla Atl. - Tenerife 2 1.30
Razzano - Garbin 1 1.37
Monfils - Melzer 1 1.37

AKO: 3,49

2 kupon:
Denizli - Besiktas 2 1.33
Rangers - Falkirk 1 1.31
Dinamo B. - Brasov 1 1.25
Valencia - Athletic 1 1.35
Australia - Węgry (kosz) 1 1.25

AKO: 3,68

Czekamy na Dinamo i będzie fajnie :)

Speedy 30.05.2009 22:41

http://img269.imageshack.us/my.php?image=wygrna.png

cieszy wygrana, ale 5 razy zmienialem decyzje czy dac 2/3 czy nie ;)

zidanemarcin 30.05.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 737920)
Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 737920)

Jeszcze tylko Olympique !


Za moment wrzuce cos na jutro :)

batix 30.05.2009 22:49

CF Elche - CD Castellon (Typ)1 2,10
Halmstads BK - Örebro SK (Typ)1 2,10
Pescina VG - Catanzaro (Typ) 1 2,25
Ponferradina - Real Jaen (Typ) 1 2,25
Ängelholms FF - Atvidabergs FF (Typ)1 2,25

ako 50,23
tak dla zabawy:)

zidanemarcin 30.05.2009 22:59

FC Pacos Ferreira - FC Porto 2 1,30
Vorskla-Naftohaz Poltava - Shakhtar Donetsk 2 1,30
Red Bull Salzburg - SCR Altach 1 1,25
Dinamo Bucuresti - FC Brasov 1 1,20

AKO: 2,54

swinia 31.05.2009 07:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 738060)
wie ktoś czy juto czynny STS?


W Olsztynie jest, także chyba powinny być wszystkie otwarte

wislak.kw 31.05.2009 07:50

co proponujecie na dzis?

WiślakNH 31.05.2009 08:05

Austria W. - Austria K. 1
FC Kopenhaga - Randers 1
Odense - Horsens 1
3,1

Svartis 31.05.2009 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 737684)
T. Garbin - V. Razzano 2
Sevilla Atlético - Tenerife 2
Xerez - Eibar 1

AKO: 2.20
stawka : 25.00 PLN
możliwa wygrana 55.00 PLN

Wisla Krakow - Slask Wroclaw 1
Zaragoza - Albacete 1
Atletico Madrid - Almeria 1

AKO: 2.03
stawka : 20.00 PLN
możliwa wygrana 40.59 PLN

IFK Göteborg - Brommapojkarna 1
Saint Etienne - Valenciennes 1

AKO: 1.89
stawka : 20.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 37.79 PLN

J. Melzer - G. Monfils 2
Paris SG - Monako 1
AKO: 2.00
stawka : 20.00 PLN
możliwa wygrana 40.00 PLN

Jak zwykle jedna pozycja...
+48 zl

Robbie92 31.05.2009 09:29

a oto moje typy na dzisiaj:

Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 26.10
1833 Zl.Moravce - Petrzalka x2 1.29
1835 Rangers - Falkirk 1 1.28
1852 Seattle - Columbus 1x 1.13
1863 Bari - Treviso 1 1.25
1952 Brema (strz./nie strz.) 1 1.20
2297 La Coruna - Barcelona x2 1.57

2313 Xerez - Eibar 1 1.30
1821 Dinamo B. - Brasov 1 1.20
2356 FC Porto - Ferreira (zw.) 1 1.15
2361 Juventus - Lazio 1 1.36
2364 Reggina - Siena 1x 1.28

jaro1985r 31.05.2009 09:59

sobota

Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60


2z3 za 499,98 do wygrania 1098,27 ! PIęKNIE !

drugi kupon na weekend to

Osasuna-Real 1 1,70
Kladno-Banik 1 1,65 (dzieki za fajne rozpisanie tego meczu)
Piat-Lechia 2 1,80 (to za gościne w Gdańsku :) )

2z3 za 105zł do wygrania 309,22zł jeśli Osasuna wygra to zwróci mi się stówka

Ogólnie rzecz biorąc ten pierwszy kupon wszedł jak masełko :D

archi33 31.05.2009 10:43

Dwa zwycięstwa

http://images46.fotosik.pl/135/00cc215d4815b586med.jpg
i jedna boląca porażka
http://images38.fotosik.pl/130/5e1897855280454fmed.jpgale najważniejsze że mamy mistrza ;-)!!!

P.S.Jeszcze mam dwa zepsute po jednym meczu z amiką.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl