![]() |
Ciekawy w miare dziś mecz to
Chateauroux - Ajaccio. 1.55 Gospodarze muszą ten mecz wygrać by mieć pewność utrzymania w 2 lidze - goście już o nic nie grają ps. choć nie tak do końca - coś mnie musiało zaślepić jak to wczoraj analizowałem.Teoretycznie goście po porażce spaść jednak mogą. |
Marsylia - Rennes 1
IFK Goeteborg - Brommapojkarna 1 2,08 Chciałbym zagrać jeszcze na Wisłę ze Śląskiem z handicapem (żeby Śląsk miał dopisaną jedną bramkę) czy to będzie tak : Wisła - Śląsk (+1) ? |
GKS Katowice-Podbeskidzie 2
Górnik-Polonia 1 Jagielonia-Bełchatów 2 Piast-Lechia 2 co myślicie ? |
Cytat:
|
No to po zabawie 2 liga francuska jednak jest zła:)
|
Cytat:
Odkułem się na niej bo inaczej zostało by 10 na koncie:) a pogrążył mnie wczoraj pieprzony mistrz finlandii i Kawalerzyści.Dałem -4.5 do przerwy i jak po pierwszej kwarcie było 18 punktów przewagi to już witałem się z gąską...nawet na chyba mniej niż 3 do końca połowy było 11 a skończyło się 1:/ Macie coś ciekawego na week?interesują mnie tylko mecze drużyn grających o coś z grającymi o nic;) WiślakNH - może być tak jak piszesz , może być Wisła(-1) |
siema ja jutro z rana dam swoje typki :P
|
Ja na jutro wysłałem coś takiego
1.Koszyce - Tatran - 1.65 2.Xerez - Eibar - 1.3 3.Zaragoza - Albacete 1.3 4.St.Etienne - Valenciennes 1.42 ako. 3.96 1.Koszyce grają o uefe, tydzień temu pokonali mistrza na wyjeździe 1-2 - Tatran nie gra o nic 2.Xerez - w zasadzie już 1 ligowiec ale jeszcze kilka pkt trza zdobyć - Eibar 11 pkt straty do ost bezpiecznego miejsca - 4 kolejki do końca więc szanse na utrzymanie żadne. 3.Zaragosa - też powinien wrócić do hiszpańskiej ekstraklasy ,ale punkty bardziej potrzebne niż liderowi(Xerez) - Albacete w środku stawki bez szans na awan i spadek 4.St.Etienne jedną nogą w 2 lidze, jednak wygrana najpewniej zapewni im utrzymanie(konkurent do utrzymaniu gra z Bordeaux któremu do wywalczenia mistrza, potrzeba 1 punktu) typy niby pewne ale czy wejdą, pokaże jutrzejszy dzień więc proponuję się zbytnio nie napalać, coby później potencjalnych pretensji nie było:) ps. i ogólnie nie polecam Expekta jednak - dawno tam nie grałem, ost. skorzystałem z bonusa.Zastrzeżen do niego nie mam ale oferta jest na prawdę kiepska - tak jeśli chodzi o dany mecz, jak i oferty live(tu to już jest tragedia) |
Arka - Odra 2 5,00
Górnik - Polonia X2 1,66 Jaga - GKS 2 2,25 Piast - Lechia X 3,20 Katowice - Podbeskidzie 2 2,30 STS stawka:5 wygrana 618, 51 Ogólnie to niczego nie jestem pewien, za dużo tych 2 jak na ostatnią kolejkę E: Korzystacie z jakichś programów do liczenia statystyk wygranych?? bo ja korzystam, z Bookmacher 2.8 i nie jestem do końca z niego zadowolony |
ja daje:
Gijon-Huelva 1 Saragossa-Albacete 1 St.Etienne-Valenciennes 1 i drugi: Kladno-Banik 1 Korona-Flota 1 Santander-Getafe 2 |
Co myślicie o tych dwoch meczach
Chelsea - Everton 1,65 Rangers - Falkrik 1,30 Oplaca sie grac ? |
Wisła
Atletico Auxerre x2 Bordeaux x2 drugi: Kuznetsova Wozniacki Robredo Monfils Del Potro |
Cytat:
A ja sam gram takie coś: 1 kupon: St.Etienne - Valenciennes 1 1.43 Sevilla Atl. - Tenerife 2 1.30 Razzano - Garbin 1 1.37 Monfils - Melzer 1 1.37 AKO: 3,49 2 kupon: Denizli - Besiktas 2 1.33 Rangers - Falkirk 1 1.31 Dinamo B. - Brasov 1 1.25 Valencia - Athletic 1 1.35 Australia - Węgry (kosz) 1 1.25 AKO: 3,68 |
T. Garbin - V. Razzano 2
Sevilla Atlético - Tenerife 2 Xerez - Eibar 1 AKO: 2.20 stawka : 25.00 PLN możliwa wygrana 55.00 PLN Wisla Krakow - Slask Wroclaw 1 Zaragoza - Albacete 1 Atletico Madrid - Almeria 1 AKO: 2.03 stawka : 20.00 PLN możliwa wygrana 40.59 PLN IFK Göteborg - Brommapojkarna 1 Saint Etienne - Valenciennes 1 AKO: 1.89 stawka : 20.00 PLN https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 37.79 PLN J. Melzer - G. Monfils 2 Paris SG - Monako 1 AKO: 2.00 stawka : 20.00 PLN możliwa wygrana 40.00 PLN |
IFK Goeteborg - Brommapojkarna 1
Kacskemeti - Diosgyor 1 Wisła - Śląsk handicap (+1) 1 3,5 Chelsea - Everton 1 Koszyce - Presov 1 2,8 |
Ja na dzisiaj mam coś takiego:
1kupon Chelsea-Everton 1 1,8 OLOMOUNC - bOHEMIANS 1 1.34 oDENSE - Horsens 1 1.32 ST.etienne-valenncies 1 1.37 kurs:4.36 stawka:10zl wygrana:43,60zl 2.kupon PSG -monaco 1 1.32 Marsylia -Rennes 1 1.47 Lilla -Nancy 1 1.42 At. Madryt-Almeria 1 1.22 Valencia -AT. Bilbao 1 1.32 kurs:4.65 stawka:10zl wygrana:46zl 3kupon: taki sobie lajtowy:D Górnik - Polonia 1x 1.22 Jaga -GKS x2 1.29 Piast - Lechia x2 1.22 Aarau -Vaduz 1 1.37 korona -Flota 1 1.56 Xerez - Eibar - 1 1.3 Zaragoza - Albacete 1 1.3 IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40 kurs:9.7 stawka10zl wygrana:97zl Co sądzicie o tym zestawieniu? |
to narazie moje 2 kuponiki
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...569014d65a63ca http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...bc7df72fc6c160 mam jeszcze 4 inne ale tamtymi sie pochwale jesli cos wygram :):):) |
|
Cytat:
|
Deportivo-Barcelona 1 2.1
Genoa-Lecce 1 1.35 Palermo-Samdoria 1 1.8 Kurs : 5.10 Proszę o ocenę |
Ja bym bardziej zagrał na Sampdorie x2, a najchetniej to bym tego meczu nie ruszal :P
|
Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40 Korona-Flota 1 1,60 Jeszcze tylko Olympique ! |
a mi polonia bytom zwaliła kupon ;/ tak by bylo 60zl do przodu ;/
został mi jeszcze 1 kupon na dzis: Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 18.50Nr Korona - Swinoujscie 1 1.50 Plock - Widzew x2 1.40 Jablonec - Zlin 1x 1.45 Slavia Pr. - Liberec x2 1.50 Caen - Bordeaux x2 1.11 Marsylia - Rennes 1 1.50 Chelsea - Everton (zw.) 1 1.35 |
Cytat:
|
to mi taki ładny kuponik siadł
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...90eb161334f461 a został mi jeszcze taki http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...f8f07187534ede a miałem jeszcze takie no ale niestety... http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...67d60998fcb746 http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...569014d65a63ca |
Cytat:
|
wie ktoś czy juto czynny STS?
|
Sharapova M. - Li N. 1 1,65
Cherno More Varna - Slavia Sofia 1 1.40 FC Timisoara - Unirea Urziceni 2 3,00 NK Zagreb - NK Zadar 1 1,50 FC Vysocina Jihlava - AC Sparta Praha B 1 1,60 ako 16,63 |
Cytat:
|
http://img269.imageshack.us/my.php?image=wygrna.png
cieszy wygrana, ale 5 razy zmienialem decyzje czy dac 2/3 czy nie ;) |
Cytat:
Cytat:
Za moment wrzuce cos na jutro :) |
CF Elche - CD Castellon (Typ)1 2,10
Halmstads BK - Örebro SK (Typ)1 2,10 Pescina VG - Catanzaro (Typ) 1 2,25 Ponferradina - Real Jaen (Typ) 1 2,25 Ängelholms FF - Atvidabergs FF (Typ)1 2,25 ako 50,23 tak dla zabawy:) |
FC Pacos Ferreira - FC Porto 2 1,30
Vorskla-Naftohaz Poltava - Shakhtar Donetsk 2 1,30 Red Bull Salzburg - SCR Altach 1 1,25 Dinamo Bucuresti - FC Brasov 1 1,20 AKO: 2,54 |
Cytat:
W Olsztynie jest, także chyba powinny być wszystkie otwarte |
co proponujecie na dzis?
|
Austria W. - Austria K. 1
FC Kopenhaga - Randers 1 Odense - Horsens 1 3,1 |
Cytat:
+48 zl |
a oto moje typy na dzisiaj:
Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 26.10 1833 Zl.Moravce - Petrzalka x2 1.29 1835 Rangers - Falkirk 1 1.28 1852 Seattle - Columbus 1x 1.13 1863 Bari - Treviso 1 1.25 1952 Brema (strz./nie strz.) 1 1.20 2297 La Coruna - Barcelona x2 1.57 2313 Xerez - Eibar 1 1.30 1821 Dinamo B. - Brasov 1 1.20 2356 FC Porto - Ferreira (zw.) 1 1.15 2361 Juventus - Lazio 1 1.36 2364 Reggina - Siena 1x 1.28 |
sobota
Marsylia-Rennes 1 1,45 IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40 Korona-Flota 1 1,60 2z3 za 499,98 do wygrania 1098,27 ! PIęKNIE ! drugi kupon na weekend to Osasuna-Real 1 1,70 Kladno-Banik 1 1,65 (dzieki za fajne rozpisanie tego meczu) Piat-Lechia 2 1,80 (to za gościne w Gdańsku :) ) 2z3 za 105zł do wygrania 309,22zł jeśli Osasuna wygra to zwróci mi się stówka Ogólnie rzecz biorąc ten pierwszy kupon wszedł jak masełko :D |
Dwa zwycięstwa
http://images46.fotosik.pl/135/00cc215d4815b586med.jpg i jedna boląca porażka http://images38.fotosik.pl/130/5e1897855280454fmed.jpgale najważniejsze że mamy mistrza ;-)!!! P.S.Jeszcze mam dwa zepsute po jednym meczu z amiką. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl