![]() |
|
Układają pierwszy potężny prefabrykat :)
Tempo zajebiste biorą się za następny :shock: i o to chodziło ! |
Cytat:
Niech już robią wszystko zgodnie z harmonogramem, później jeszcze okaże się, że braknie kasy i nie będzie nowych AB. |
Cytat:
|
Stadion miał już powstać w 2006roku więc nie bądźmy tacy pewni,Majchrowski wie że jeżeli tym razem nie dotrzyma słowa to wylatuje - więc tym razem w 99% jestem pewny ze dokończą go.
|
Cytat:
Między miastem a Polimexem została podpisana umowa, i nie można jej ot tak rozwiązać. |
Pewnie była już poruszana ta kwestia ale wie ktoś do czego mają służyć te betonowo-metalowe wielkie słupy będące przedłużeniem trybuny C? http://www.wislaportal.pl/photo/W08/top/wisla_2012.jpg
Jeśli to ma być kwestia dekoracyjna to pozdrawiam osobę która to wymyśliła... |
To jest stara wizualka na nowej nie ma już tych kratownic;)
|
Uff. Dzięki za info :)
|
Wilu, te prefabrykaty to te dwa słupy stojące na lewo od Żurawia? A tak w ogole, to coś wcześnie zaczęli...miało być 2 tygodnie przerwy a tu prosze.
|
Ok, ale w jakimś celu musiały się tam znaleźć, czy to tylko taka ozdóbka z grube buliony..?
EDIT: Chodzi o te kratownice;) |
Cytat:
Tak to te,profesjonalnie nazywa się to prefabrykowany stroposłup,na moje oko będzie ich(tych najwyższych bo będą jeszcze 2 rodzaje) około 14-15 :) Tępo mają fajne juz 2 połozyli Seba,raz się mówiło że miało to wzmacniać konstrukcję ale w końcu stanęło tylko na dekoracji czego i tak się pozbyto ;) |
obrazek z kamery koi moje zranione serce, jedziemy do góry:D:D
Mam nadzieje ze szybko ze stadionu znikną płachty promujące euro w Krakowie! |
czyli już teraz można powiedzieć, że to co widzimy to trybuna rosnąca w górę? Jak tak to ekstra, jeszce tylko belki poprzeczne i można siadać:D
|
No w dół rosnąć raczej nie będzie,w Lipcu ma być już prawie 3/4 ogólnej konstrukcji ;) Muszą się sprężać bo mają już tylko 7 miesięcy nie cale ;)
Damian nie wrzucamy obrazów z kamerki bo potem muli strasznie jak jest live na którejś podstronie ,najwyżej linka http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg |
No tylko ze żadnej mi nie chce otworzyć. W pierwszej pisze: "Element obsługiwany przez wtyczkę" a nic sie nie da pobrać...a drugiej to nawet strony nie można otworzyć.
|
Cytat:
|
Panowie, idzie trzeci słup:P Jak mówisz Wilu, że ma być 14, to z robotą na 3 zmiany skończą do końca tygodnia.
|
Witam,
Przede wszystkim racje ma Wojtas (gdyby Mirek Szymkowiak przeczytał twój wpis to pomyślałby - "szacunek!") Ja tak sobie myślę ,że jeśli rzecz idzie o ten nasz stadion to pewnie ,że jakiś szałowy pod względem wyglądu to on nie będzie. Dla mnie najważniejsze jest to ,że są realne perspektywy ,że w takim mieście jak Kraków przy stabilnej sytuacji naszego klubu , tak na prawdę to stadion będzie spełniał swoją podstawową funkcję czyli będą tam rozgrywane mecze co tydzień i będzie pełny. Nikomu źle nie życzę ale wypadałoby się zastanowić czy takie obiekty jak w Gdańsku czy Wrocławiu zwyczajnie nie będą świecić pustkami jeżeli będzie tam chujowa piłka grana. |
No.. dziś sporo się na budowie dzieje. Mam nadzieję że będzie jakaś fotorelacja.
|
Związku z tym, że nie ma u nas EURO, czy nie da się teraz pozmieniać tak tych planów budowy abyśmy zostali na R22 ? Podobno jest to możliwe gdzieś Wilczek wspominał.
|
Cytat:
Tu masz wtyczke wmp 11 |
|
Matko..nie było innego miejsca...po pierwsze daleko, po drugie zgoda Legii a po trzecie kurnik! Już zdecydowanie wolałbym grać na Hutniku, lub ewentualnie Lubin
|
Super !! lepiej sie nie dało. Brawo :/:/
|
Cytat:
Ech, najlepiej by było zostać na Reymonta. Ale warto będzie przeczekać ten rok. Stadion będziemy mieli (moim zdaniem) bardzo ładny. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ech, Tarnowa się nie dało jakoś...? :foch: Nie mówię, że Sosnowiec zły. W sumie nie jest daleko... Ciekaw jestem tylko, jak to będzie np. z dystrybucją biletów na taki sezon... czy będą jakieś karnety itd...
|
po takiej dezyji to o budowie parkingów równolegle z trybunami w najbliższym czasie możemy poamarzyć.. Już wiadomo, że bedzie mniej pieniędzy z budżetu więc dobrze bedzie jak w terminie oddadza cały stadion wraz z zapleczem...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl