Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

loozak84 13.05.2009 11:35

http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

WILU TS 13.05.2009 12:22

Układają pierwszy potężny prefabrykat :)

Tempo zajebiste biorą się za następny :shock: i o to chodziło !

Robinho 13.05.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 726326)
Zastanawia mnie, czy wobec odrzucenia Krakowa z EURO 2012 nie byłoby możliwości zmian w harmonogramie prac, tak aby nie wyprowadzac się z Reymonta? Mogą dokonczyc C, poźniej dopiero robic A i B, bo terminy z UEFA już nas nie obowiązują.


Niech już robią wszystko zgodnie z harmonogramem, później jeszcze okaże się, że braknie kasy i nie będzie nowych AB.

kohprzem'68 13.05.2009 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726388)
Było by to chyba najlepsze rozwiązanie,i mam nadzieje ze zarząd Wisły razem z wykonawcą dojdą do takiego wniosku bo byłby to strzał w dziesiątkę :)
Na razie proponuję się odstresować i podziwiać kamerkę bo dzieje się oj dzieje się ;)

P.S Mam nadzieje ze zmienią niedługo ten kretyński banner na kamerce Kraków Go bo tylko w****ia człowieka...;)

Pierwsze OGROMNE prefabrykaty już leżą !!!! :)

Teraz bardziej pasuje nowe hasło Kraków GO - home ! ale wladze miasta jeszcze na to nie wpadły .

WILU TS 13.05.2009 13:49

Stadion miał już powstać w 2006roku więc nie bądźmy tacy pewni,Majchrowski wie że jeżeli tym razem nie dotrzyma słowa to wylatuje - więc tym razem w 99% jestem pewny ze dokończą go.

Konrad. 13.05.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726603)
Stadion miał już powstać w 2006roku więc nie bądźmy tacy pewni,Majchrowski wie że jeżeli tym razem nie dotrzyma słowa to wylatuje - więc tym razem w 99% jestem pewny ze dokończą go.

Dotrzymywać słowa mogą koledzy między sobą.

Między miastem a Polimexem została podpisana umowa, i nie można jej ot tak rozwiązać.

damianos 13.05.2009 14:17

Pewnie była już poruszana ta kwestia ale wie ktoś do czego mają służyć te betonowo-metalowe wielkie słupy będące przedłużeniem trybuny C? http://www.wislaportal.pl/photo/W08/top/wisla_2012.jpg

Jeśli to ma być kwestia dekoracyjna to pozdrawiam osobę która to wymyśliła...

WILU TS 13.05.2009 14:25

To jest stara wizualka na nowej nie ma już tych kratownic;)

damianos 13.05.2009 14:31

Uff. Dzięki za info :)

rafalek 13.05.2009 14:31

Wilu, te prefabrykaty to te dwa słupy stojące na lewo od Żurawia? A tak w ogole, to coś wcześnie zaczęli...miało być 2 tygodnie przerwy a tu prosze.

Seba_sc 13.05.2009 14:31

Ok, ale w jakimś celu musiały się tam znaleźć, czy to tylko taka ozdóbka z grube buliony..?

EDIT: Chodzi o te kratownice;)

WILU TS 13.05.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 726639)
Wilu, te prefabrykaty to te dwa słupy stojące na lewo od Żurawia? A tak w ogole, to coś wcześnie zaczęli...miało być 2 tygodnie przerwy a tu prosze.

Widocznie zastosowali jakiś bardzo szybko wiążący beton bo taki stroposłup waży jak nic z 20-30ton,nic tylko się cieszyć ;)

Tak to te,profesjonalnie nazywa się to prefabrykowany stroposłup,na moje oko będzie ich(tych najwyższych bo będą jeszcze 2 rodzaje) około 14-15 :) Tępo mają fajne juz 2 połozyli

Seba,raz się mówiło że miało to wzmacniać konstrukcję ale w końcu stanęło tylko na dekoracji czego i tak się pozbyto ;)

buczo1985 13.05.2009 14:41

obrazek z kamery koi moje zranione serce, jedziemy do góry:D:D
Mam nadzieje ze szybko ze stadionu znikną płachty promujące euro w Krakowie!

rafalek 13.05.2009 14:45

czyli już teraz można powiedzieć, że to co widzimy to trybuna rosnąca w górę? Jak tak to ekstra, jeszce tylko belki poprzeczne i można siadać:D

WILU TS 13.05.2009 14:47

No w dół rosnąć raczej nie będzie,w Lipcu ma być już prawie 3/4 ogólnej konstrukcji ;) Muszą się sprężać bo mają już tylko 7 miesięcy nie cale ;)

Damian nie wrzucamy obrazów z kamerki bo potem muli strasznie jak jest live na którejś podstronie ,najwyżej linka
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
http://www.2012.org.pl/images/krakow2_aktualny_1024.jpg

damian3k 13.05.2009 14:48

No tylko ze żadnej mi nie chce otworzyć. W pierwszej pisze: "Element obsługiwany przez wtyczkę" a nic sie nie da pobrać...a drugiej to nawet strony nie można otworzyć.

LukL 13.05.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 726639)
Wilu, te prefabrykaty to te dwa słupy stojące na lewo od Żurawia? A tak w ogole, to coś wcześnie zaczęli...miało być 2 tygodnie przerwy a tu prosze.

Jakie 2 tygodnie ? "dzisiejsze" słupy pojawiły się dokładnie 22 dni po wylaniu pierwszego odcinka płyty....

rafalek 13.05.2009 15:08

Panowie, idzie trzeci słup:P Jak mówisz Wilu, że ma być 14, to z robotą na 3 zmiany skończą do końca tygodnia.

Bronex 13.05.2009 15:35

Witam,

Przede wszystkim racje ma Wojtas (gdyby Mirek Szymkowiak przeczytał twój wpis to pomyślałby - "szacunek!")

Ja tak sobie myślę ,że jeśli rzecz idzie o ten nasz stadion to pewnie ,że jakiś szałowy pod względem wyglądu to on nie będzie. Dla mnie najważniejsze jest to ,że są realne perspektywy ,że w takim mieście jak Kraków przy stabilnej sytuacji naszego klubu , tak na prawdę to stadion będzie spełniał swoją podstawową funkcję czyli będą tam rozgrywane mecze co tydzień i będzie pełny. Nikomu źle nie życzę ale wypadałoby się zastanowić czy takie obiekty jak w Gdańsku czy Wrocławiu zwyczajnie nie będą świecić pustkami jeżeli będzie tam chujowa piłka grana.

Emilio 13.05.2009 15:49

No.. dziś sporo się na budowie dzieje. Mam nadzieję że będzie jakaś fotorelacja.

westersyl 13.05.2009 16:00

Związku z tym, że nie ma u nas EURO, czy nie da się teraz pozmieniać tak tych planów budowy abyśmy zostali na R22 ? Podobno jest to możliwe gdzieś Wilczek wspominał.

El'kabat 13.05.2009 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian3k (Post 726656)
No tylko ze żadnej mi nie chce otworzyć. W pierwszej pisze: "Element obsługiwany przez wtyczkę" a nic sie nie da pobrać...a drugiej to nawet strony nie można otworzyć.

http://port25.technet.com/pages/wind...-download.aspx
Tu masz wtyczke wmp 11

4fan_player 13.05.2009 16:07

http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wisla_w_sosnowcu/

rafalek 13.05.2009 16:10

Matko..nie było innego miejsca...po pierwsze daleko, po drugie zgoda Legii a po trzecie kurnik! Już zdecydowanie wolałbym grać na Hutniku, lub ewentualnie Lubin

__Cobra__ 13.05.2009 16:38

Super !! lepiej sie nie dało. Brawo :/:/

MCX 13.05.2009 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 726753)
Matko..nie było innego miejsca...po pierwsze daleko, po drugie zgoda Legii a po trzecie kurnik! Już zdecydowanie wolałbym grać na Hutniku, lub ewentualnie Lubin

Lubin to z kolei zgoda Lecha.
Ech, najlepiej by było zostać na Reymonta.
Ale warto będzie przeczekać ten rok.
Stadion będziemy mieli (moim zdaniem) bardzo ładny.

mic 13.05.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 726753)
Matko..nie było innego miejsca...po pierwsze daleko, po drugie zgoda Legii a po trzecie kurnik! Już zdecydowanie wolałbym grać na Hutniku, lub ewentualnie Lubin

Bo to do Lubina najblizej...

UH f B 13.05.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 726753)
Matko..nie było innego miejsca...po pierwsze daleko, po drugie zgoda Legii a po trzecie kurnik! Już zdecydowanie wolałbym grać na Hutniku, lub ewentualnie Lubin

trzeba było zostać piłkarzem skoro wolałbyś grać na Hutniku, a tak na serio to poczytaj troche na ten temat zanim coś napiszesz, stadion Hutnika obecnie nie nadaje się na Ekstraklase, a już niebawem trzeba zgłosić stadion do gry na sezon 2009/2010, nie mamy euro więc szanse na modernizacje Hutnika zmalały do minimum, do rozpoczęcia nowego sezonu zostało ponad dwa miesiące, myślisz że byliby w stanie wyrobić się z remontem?? niby prezydent Majchrowski obiecał, że Wisła będzie grała w Krakowie ale to tylko polityk więc musi mówić to co ludzie chcą usłyszeć, granie na Reymonta napewno wydłużyłoby czas budowy stadionu choćby dlatego, że trzeba obniżyć murawe, wykonać zaplecza trybun no i parkingi które mają powstać za trybunami E i D, wiele ludzi mówi, że można grać przy tych dwóch trybunach ale jak wtedy wyglądałaby budowa parkingów lub drogi dojścia na te sektory ??

Aro1234 13.05.2009 17:06

Ech, Tarnowa się nie dało jakoś...? :foch: Nie mówię, że Sosnowiec zły. W sumie nie jest daleko... Ciekaw jestem tylko, jak to będzie np. z dystrybucją biletów na taki sezon... czy będą jakieś karnety itd...

abruzzi 13.05.2009 17:07

po takiej dezyji to o budowie parkingów równolegle z trybunami w najbliższym czasie możemy poamarzyć.. Już wiadomo, że bedzie mniej pieniędzy z budżetu więc dobrze bedzie jak w terminie oddadza cały stadion wraz z zapleczem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl