Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Angmir 19.07.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1129402)
Pepsi Arena z dominującym kolorem zielonym... troche dziwne
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Nie jestem pewien ale czy Stadion będzie sie nazywał akurat Pepsi Arena to jeszcze nei wiadomo. Sponsorem zostało PepsiCo więc to najprawdopodobniejszy scenariusz, ale przeciesz Stadon meże też reklamowac inną markę Pepsi jak np 7UP czy Mountain Dew - wtedy kolory by sie zgadzały :)

tropik 19.07.2011 15:00

Oficjalne logo stadionu:

http://www.legia.com/www/images/news...355b016ea4.jpg

i logo poprawione :D
http://img37.imageshack.us/img37/8453/logov2o.jpg
i slogan reklamowy:
"Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi. Cola Pepsi, Pepsi Cola nasi chłopcy strzelą gola."
:lol:

Birsa 19.07.2011 15:20

I teraz na żylecie zamiast śpiewać "Sen o Warszawie" będą intonować slogan reklamowy :D

buczo1985 19.07.2011 15:56

Jest gdzieś podane ile Legia zyska na tej umowie?

krakus76 19.07.2011 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Birsa (Post 1129476)
I teraz na żylecie zamiast śpiewać "Sen o Warszawie" będą intonować slogan reklamowy :D

A Ty zamiast "Jak długo na Wawelu" będziesz intonował "Unimil sobie życie" - kiedyś już byli sponsorem Wisły więc dlaczego nie stadionu ? Śmieszne ? Raczej nie.

MicK 19.07.2011 15:59

I teraz tylko czekać aż krzesełka na Legii przemalują na niebiesko-biało-czerwone :D

Marcin_fan 19.07.2011 16:00

6mln złotych rocznie

Kociewiak 19.07.2011 16:04

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2612860_n.jpg

qqq_b 19.07.2011 17:27

I brawa dla Legii. beda dostawać rocznie 6 mln zł - ZA NIC. A u nas pewnie ... a szkoda słow.

art 19.07.2011 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1129563)
I brawa dla Legii. beda dostawać rocznie 6 mln zł - ZA NIC. A u nas pewnie ... a szkoda słow.

Tylko, że Nasz stadion jest placem budowy póki co....

0 22 19.07.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1129563)
I brawa dla Legii. beda dostawać rocznie 6 mln zł - ZA NIC. A u nas pewnie ... a szkoda słow.

Zamień się. Weź sobie Waltera nawet za dopłatą niech Ci robi biznesy w macierzystym Krakowie.

Antystenes 19.07.2011 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1129591)
Tylko, że Nasz stadion jest placem budowy póki co....

PGE Arene sprzedali jak jeszcze z ziemi nie wyszła bodajże..
Brawo dla Legii. 6mln za frajer dobry interes. Co by nie było musimy poszukać konkretnego sponsora stadionu i na koszulki. Jeśli awansujemy do LM to myślę, że obaj się znajdą i wpadnie +-10mln do budżetu.

FevPL 19.07.2011 22:47

Muszę Cię zmartwić, ale kasę od sponsora stadionu dostanie miasto.

szczebrzeszcz 19.07.2011 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tropik (Post 1129469)
i slogan reklamowy:
"Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi. Cola Pepsi, Pepsi Cola nasi chłopcy strzelą gola."
:lol:

Spragniony, do picia nieledwie się zbliżam, wiedziony reklamą z udziałem Astiza!:>

emj10 20.07.2011 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FevPL (Post 1129759)
Muszę Cię zmartwić, ale kasę od sponsora stadionu dostanie miasto.

Które? To co miało fajtłapę Marcinkiewicza jako komisarza? Miasto dostanie guzik i dobrze. Nie, że dobrze z tego względu, że kasa zasili portfel Waltera, ale z tego względu, że to będzie nauczka dla ignorantów, którzy nie potrafią skonstruować tak umowy, aby nie być na tym stratnym.

Policzmy tylko loże + karnety/bilety + Pepsi. Spokojnie 30 mln zł wpadnie w następnym roku. W 12 lat zwróci się koszt wybudowania stadionu. Ile dostanie z tego miasto? Dokładnie 1/10 tej sumy rocznie.

kriswisla 20.07.2011 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1129783)
Spragniony, do picia nieledwie się zbliżam, wiedziony reklamą z udziałem Astiza!:>

twórczość chlopakow z Wa-wy zaskakuje mnie pepsi arena,winiary zupy tylko gra jest wciąż do dupy lub w tramwaju jest tłok w pociągu jest tłok kibice na pepsi jadą:rotfl::rotfl::rotfl:

Antystenes 20.07.2011 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FevPL (Post 1129759)
Muszę Cię zmartwić, ale kasę od sponsora stadionu dostanie miasto.

Mówisz o naszym stadionie czy o Legii? Bo na Legii z tego to słyszałem to kasę zgarnia L.

dynek.pl 20.07.2011 08:56

w zaistnialej sytuacji chyba nalezy wycofac Pepsi ze sprzedazy na naszym stadionie - zastapic je Coca-Cola :D

FajQ 20.07.2011 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1129801)
twórczość chlopakow z Wa-wy zaskakuje mnie pepsi arena,winiary zupy tylko gra jest wciąż do dupy lub w tramwaju jest tłok w pociągu jest tłok kibice na pepsi jadą:rotfl::rotfl::rotfl:

Dodam jeszcze: "jeb** pepsi jeb** cole grajmy dzidę na Ljuboje":rotfl:

Cytat:

I brawa dla Legii. beda dostawać rocznie 6 mln zł - ZA NIC. A u nas pewnie ... a szkoda słow.
Czy tak bardzo chciałbyś aby nasz stadion nazywał się np Telefonika Arena czy coś w tym guście? Jestem zdecydowanie przeciwny takim zmianom nazw stadionów. Pepsi Arena jak to brzmi w porównaniu do Stadionu Wojska Polskiego? Mam nadzieję ,że my nie sprzedamy nazwy naszego stadionu za kasę...

I jeszcze trybuna w Tarnobrzegu:
http://img849.imageshack.us/img849/8562/s5009436.jpg

FevPL 20.07.2011 09:29

@Antystenes
Oczywiście chodzi o nasz stadion. Dlatego miałeś się zmartwić. Jakby kasę zamiast legii dostało miasto to nie byłby według mnie powód do zmartwień.
A tu jeszcze co o całej sprawie sponsora w Warszawie mówi Weszło: http://www.weszlo.com/news/7268-Jak_...zonych_glupkow

saklak1906 20.07.2011 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 1129859)
Mam nadzieję ,że my nie sprzedamy nazwy naszego stadionu za kasę...

Tylko my mamy chu.. do gadani w sprawie nazwy stadionu. Miasto jest wlascicielem stadionu i miasto sprzeda nazwe- a zrobi to napewno zeby odzyskiwac kase za budowe.
Bo nie uwierze ze oddadza prawa do nazwy operatorowi stadionu

Gwiaździsty 20.07.2011 10:08

Przy takiej kolorystyce Pepsi, na stadionie Legii będzie nam bardziej swojsko :). Ta zieleń była taka nieprzyjemna dla oka. Dobrze, że została zastąpiona niebieskim kolorem.

sergio 20.07.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1129800)
Które? To co miało fajtłapę Marcinkiewicza jako komisarza? Miasto dostanie guzik i dobrze. Nie, że dobrze z tego względu, że kasa zasili portfel Waltera, ale z tego względu, że to będzie nauczka dla ignorantów, którzy nie potrafią skonstruować tak umowy, aby nie być na tym stratnym.

Policzmy tylko loże + karnety/bilety + Pepsi. Spokojnie 30 mln zł wpadnie w następnym roku. W 12 lat zwróci się koszt wybudowania stadionu. Ile dostanie z tego miasto? Dokładnie 1/10 tej sumy rocznie.


Nie chcę mi sie wierzyć że tą umowę źle skonstruowali przypadkowo i wydaje mi sie że ktoś na tym wałku nieźle musiał zarobić

Kociewiak 24.07.2011 13:41

Trybuna na 600 osób
http://www.lksfans.pl/foto/games/201...4/IMG_2302.jpg

Grisza1 24.07.2011 13:57

To ja się pochwalę stadionem z mojego rodzinnego Biłgoraja, na którym pierwsze kroki stawiał Kazek Węgrzyn. Jak na zespół A - klasowy to stadionik bardzo fajny:

http://ladabilgoraj.pl/lada-stadion.html

http://www.vtour.pl/pl/panoramy/bilg...0Bi%C5%82goraj

i zdjęcia :

http://picasaweb.google.com/bksladabilgoraj/Stadion

:)

vote-for-mikey 24.07.2011 14:00

haha :D Najlepsze jest to, że to będzie najnowocześniejsza trybuna w Łodzi :D

wiertar 24.07.2011 14:06

ale za to jak blisko boiska!!!;)

0 22 24.07.2011 14:27

Sami kiedyś mieliście podobne pudełko więc nie wiem z czego szydera. Nie każdy ma 'szczęście' mieć przebogatych właścicieli.

Stadion Śląska przypomina mi fajnie unowocześnione Łużniki :)

wiertar 24.07.2011 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1132537)
Sami kiedyś mieliście podobne pudełko więc nie wiem z czego szydera. Nie każdy ma 'szczęście' mieć przebogatych właścicieli.

Stadion Śląska przypomina mi fajnie unowocześnione Łużniki :)

Kiedyś czyli kilka łądnych lat temu a dziś to jest chyba różnica co nie??

i nic tu do tego akurat nie mają wlaściciele...

vote-for-mikey 24.07.2011 16:06

Nasze pudełko było dwa razy większe i dokładnie 4 miesiące po rozpoczęciu jego budowy zaczęła rosnąć pierwsza nowoczesna trybuna na Wiśle.

O ile się założymy, że za 4 miesiące na ŁKSie dalej nie zacznie się budować stadion?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl