![]() |
Cytat:
|
Oficjalne logo stadionu:
http://www.legia.com/www/images/news...355b016ea4.jpg i logo poprawione :D http://img37.imageshack.us/img37/8453/logov2o.jpg i slogan reklamowy: "Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi. Cola Pepsi, Pepsi Cola nasi chłopcy strzelą gola." :lol: |
I teraz na żylecie zamiast śpiewać "Sen o Warszawie" będą intonować slogan reklamowy :D
|
Jest gdzieś podane ile Legia zyska na tej umowie?
|
Cytat:
|
I teraz tylko czekać aż krzesełka na Legii przemalują na niebiesko-biało-czerwone :D
|
6mln złotych rocznie
|
|
I brawa dla Legii. beda dostawać rocznie 6 mln zł - ZA NIC. A u nas pewnie ... a szkoda słow.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Brawo dla Legii. 6mln za frajer dobry interes. Co by nie było musimy poszukać konkretnego sponsora stadionu i na koszulki. Jeśli awansujemy do LM to myślę, że obaj się znajdą i wpadnie +-10mln do budżetu. |
Muszę Cię zmartwić, ale kasę od sponsora stadionu dostanie miasto.
|
Cytat:
|
Cytat:
Policzmy tylko loże + karnety/bilety + Pepsi. Spokojnie 30 mln zł wpadnie w następnym roku. W 12 lat zwróci się koszt wybudowania stadionu. Ile dostanie z tego miasto? Dokładnie 1/10 tej sumy rocznie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
w zaistnialej sytuacji chyba nalezy wycofac Pepsi ze sprzedazy na naszym stadionie - zastapic je Coca-Cola :D
|
Cytat:
Cytat:
I jeszcze trybuna w Tarnobrzegu: http://img849.imageshack.us/img849/8562/s5009436.jpg |
@Antystenes
Oczywiście chodzi o nasz stadion. Dlatego miałeś się zmartwić. Jakby kasę zamiast legii dostało miasto to nie byłby według mnie powód do zmartwień. A tu jeszcze co o całej sprawie sponsora w Warszawie mówi Weszło: http://www.weszlo.com/news/7268-Jak_...zonych_glupkow |
Cytat:
Bo nie uwierze ze oddadza prawa do nazwy operatorowi stadionu |
Przy takiej kolorystyce Pepsi, na stadionie Legii będzie nam bardziej swojsko :). Ta zieleń była taka nieprzyjemna dla oka. Dobrze, że została zastąpiona niebieskim kolorem.
|
Cytat:
Nie chcę mi sie wierzyć że tą umowę źle skonstruowali przypadkowo i wydaje mi sie że ktoś na tym wałku nieźle musiał zarobić |
Trybuna na 600 osób
http://www.lksfans.pl/foto/games/201...4/IMG_2302.jpg |
To ja się pochwalę stadionem z mojego rodzinnego Biłgoraja, na którym pierwsze kroki stawiał Kazek Węgrzyn. Jak na zespół A - klasowy to stadionik bardzo fajny:
http://ladabilgoraj.pl/lada-stadion.html http://www.vtour.pl/pl/panoramy/bilg...0Bi%C5%82goraj i zdjęcia : http://picasaweb.google.com/bksladabilgoraj/Stadion :) |
haha :D Najlepsze jest to, że to będzie najnowocześniejsza trybuna w Łodzi :D
|
ale za to jak blisko boiska!!!;)
|
Sami kiedyś mieliście podobne pudełko więc nie wiem z czego szydera. Nie każdy ma 'szczęście' mieć przebogatych właścicieli.
Stadion Śląska przypomina mi fajnie unowocześnione Łużniki :) |
Cytat:
i nic tu do tego akurat nie mają wlaściciele... |
Nasze pudełko było dwa razy większe i dokładnie 4 miesiące po rozpoczęciu jego budowy zaczęła rosnąć pierwsza nowoczesna trybuna na Wiśle.
O ile się założymy, że za 4 miesiące na ŁKSie dalej nie zacznie się budować stadion? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl