Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Voin 29.07.2011 17:26

Jakoś na koszulkach Bayernu nie ma różowego tła. No chyba że jest to kwestia tego, że tam są sponsorem Bayernu, a nie całej ligi.

Kon®ado 29.07.2011 17:43

to jest kwestia tego ze nasi sobie dadza wcisnac byle gowno byleby kasa szla ;) Bayern z pewnoscia nie zeszpecilby tak swoich koszulek, ale poczucie estetyki u naszych zawsze bedzie szwankowac ;) dla T-mobile to lepiej zawsze to bardziej widoczni beda

wonski_eNHa 29.07.2011 17:48

Myślę, że kwestia ładnego wkomponowania loga T-Mobile jest do dogadania między klubem, a T-Mobilkiem.
Wypuścili logo na różowym tle dla całej ligi i wszyscy mają takie same. Może nasi działacze zrozumieją, że estetyka głupich koszulek meczowych też jest ważna.

chester 29.07.2011 18:06

Paradoksalnie, wydaję mi się, że to pedziowe różowe logoT-Mobile na wiślackiej czerwonej koszulce, będzie się zlewać z całością i nie będzie to aż tak strasznie wyglądać. Ale przekonamy się jutro.

hors 29.07.2011 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester (Post 1136384)
Paradoksalnie, wydaję mi się, że to pedziowe różowe logoT-Mobile na wiślackiej czerwonej koszulce, będzie się zlewać z całością i nie będzie to aż tak strasznie wyglądać. Ale przekonamy się jutro.

Jutro zobaczymy piłkarzy Widzewa w czerwonych strojch bo są gospodarzami, więc w ten sposób będziemy mogli porównać. Nasza czerwień będzie widoczna za 2 tygodnie w meczu z Polonią.

Dla mnie to jest duży minus marketingowy aby nowych koszulek specjalnie dla nas jeszcze nie było, puchary trwają, liga się zaczęła. Dział marketingu powinien odpowiedzieć. Jestem ciekaw czy odpowiadają na e-maile.

wislacki 29.07.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1136147)
Taaa....Coca Cola.
Z pewnością marka Coca-Coli jest anonimowa, którą trzeba reklamować :lol:.
Ja wiem, że lubicie teoretyzować, tylko po co to?To takie pisanie dla pisania?

Twój śmiech jest co najmniej nieuzasadniony. Jakiś czas temu w internecie pojawił się raport dotyczący reklamy Coca Coli. Z tekstu wynikało, że jeśli dzisiaj koncern zaniechałby reklam już za rok jego obroty spadłyby o kilkadziesiąt procent. Jeśli natomiast reklam nie byłoby przez 5 najbliższych lat Coca Cola zwijałaby interes. Jeśli znajdę link to dodam. Reklama dzisiaj jest dźwignią handlu i bez tego ani rusz.

Co oczywiście nie jest żadnym argumentem to tego, by koncern poparł Wisłę Kraków, w co bardzo ciężko uwierzyć :>

PeterSett 29.07.2011 21:00

Mnie to wszystko bardzo dziwi:

1. Sesje zdjęciowy do głównej strony i promocyjne
2. Sesje dla PS i prasy
3. Sesje do promocji strefy biznesowej

Wszystko w starych koszulkach. Nawet nie ma informacji o ew. terminie wprowadzenia nowych. Niezrozumiałe marketingowo i czysto logicznie...

Mario Nh 29.07.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1136572)
Mnie to wszystko bardzo dziwi:

1. Sesje zdjęciowy do głównej strony i promocyjne
2. Sesje dla PS i prasy
3. Sesje do promocji strefy biznesowej

Wszystko w starych koszulkach. Nawet nie ma informacji o ew. terminie wprowadzenia nowych. Niezrozumiałe marketingowo i czysto logicznie...

Tym bardziej, że jutro pierwszy mecz ligowy. Borussia Dortmund gra ostatni mecz sezonu już w nowych koszulkach. Od taka różnica.

baro1995 29.07.2011 21:45

http://legia.net/wiadomosci,42610-no..._sierpnia.html
,,Sytuacja nie ulegnie zmianie ani na meczu z Zagłębiem Lubin, ani w kolejnych spotkaniach. Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia.''
Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu.

Św. Mikołaj 29.07.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1136644)
http://legia.net/wiadomosci,42610-no..._sierpnia.html
,,Sytuacja nie ulegnie zmianie ani na meczu z Zagłębiem Lubin, ani w kolejnych spotkaniach. Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia.''
Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu.


Rozumiem że za karę Ci pracownicy adidasa którzy odwalili tą żenade będa przez 2 tyg. zapier****ć do Polski na nogach z tymi strojami ? :rotfl:

delukas96 29.07.2011 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1136644)
Powiem tak,jeżeli Adidas w naszym przypadku równiez odwalił taką żenadę to to jest po prostu olanie i zero profesjonalizmu.

Mniejsza z tym terminem. Obawiam się tego, że możemy dostać "masówki" albo jakieś kompletne badziewie (np. takie jak Ol. Lyon ostatnio ma)

Fiti 29.07.2011 23:12

Olimique Lyon sam sobie takie stroje zaakceptował - fakt są brzydkie - ale nikt na pewno im ich na siłę nie wciskał.

Kibic1928 29.07.2011 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1136722)
Olimique Lyon sam sobie takie stroje zaakceptował - fakt są brzydkie - ale nikt na pewno im ich na siłę nie wciskał.

Kwestia sporna - gust każdy ma inny:-)

Fiti 29.07.2011 23:32

Nie twierdzę że są ładne. Twierdzę tylko że gdyby przedstawiciele klubu powiedzieli "nie" tym strojom, to dostali by inne. Dążę do tego że klub wybiera sobie wzór, i żebyśmy my mieli taki syf, ktoś z naszych działaczy musiałby go wcześniej akceptować.

nojeden 30.07.2011 01:53

Kochani, w Niepołomicach wszyscy trąbią o współpracy Wisły z Coca Cola. Myślę, że wzór koszulek jest już gotowy. Czekamy tylko na podpis pod umowa sponsorską.

Glazik 30.07.2011 03:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nojeden (Post 1136758)
Kochani, w Niepołomicach wszyscy trąbią o współpracy Wisły z Coca Cola. Myślę, że wzór koszulek jest już gotowy. Czekamy tylko na podpis pod umowa sponsorską.

a w Borq mowia o powrocie Unimila.. :/:/

_ukoL 30.07.2011 06:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1136765)
a w Borq mowia o powrocie Unimila.. :/:/

I koszulek z lateksu, nieprzepuszczających potu i innych płynów ustrojowych.

Koszulki projektowane przez Wonskiego są the best. Z resztą sam Wonski jest the best.

delukas96 30.07.2011 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1136722)
Olimique Lyon sam sobie takie stroje zaakceptował - fakt są brzydkie - ale nikt na pewno im ich na siłę nie wciskał.

Chodziło mi w ogóle, że mogą nam takie szmatki zaserwować :)

Wojtator 30.07.2011 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1136769)
Z resztą sam Wonski jest the best.

I jego mafia też :D
przepraszam za ot

Salamanca 30.07.2011 09:11

Ja rozmawialem z osoba z klubu i powiedziano mi ze na chwile obecna nie ma zadnych zmian i koszulki zostana takie jakie byly ...

saklak1906 30.07.2011 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1136788)
Ja rozmawialem z osoba z klubu i powiedziano mi ze na chwile obecna nie ma zadnych zmian i koszulki zostana takie jakie byly ...

A jak myslisz czemu ci yak powiedzieli?
W ich interesie jest to utrzymywac w tajemnicy ze wzgledu na sprzedaz

JOSE 841 30.07.2011 13:26

Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

vivez 30.07.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1136934)
Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

Błagam Cię po raz drugi:
1. Naucz się poprawnie wypowiadać w języku polskim.
2. Najlepiej odpuść sobie wrzucanie jakichkolwiek postów w tym temacie,

Uzasadnienie:
Nie masz zielonego pojęcia na temat, o którym się wypowiadasz. Umowę z Coca-Colą oprócz drużyn, które wymieniłeś ma jeszcze chociażby Lech Poznań. W każdym z tych przypadków wyżej wymieniona marka jest jedynie Sponsorem Biznes/Premium, jakkolwiek to zwać. Dlaczego to mówię? Otóż to uzasadnia trąbienie w Niepołomicach o tym, że Wisła będzie sponsorowana Przez Coca-Colę, tak być może tak będzie, lecz trzeźwo oceniając i siedząc trochę w temacie można od razu stwierdzić, że będzie to współpraca na takiej samej zasadzie jak z wcześniej wymienionymi drużynami.
Co do strojów... mogą one być podobne do miliona innych istniejących wzorów, tylko po co to głupie gdybanie i snucie domysłów, nie poparte żadnymi konkretnymi argumentami? Interesuje Cię zaśmiecanie forum? Proponuję zarejestrować się na forum Hannah Montana, będziesz mógł dowolnie spekulować na temat jej 'stroi'.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1136934)
Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

Łaaaał serio?! Warka, Żywiec i dziesiątki innych marek również mocno się ostatnio reklamuje, też będą naszymi sponsorami? Jesteś kompletnym laikiem, który boi się użyć mózgu do tego, żeby pomyśleć, a to naprawdę nie boli! Nie masz chociażby podstawowej wiedzy na temat marketingu sportowego i targetów danych marek, to nie wypowiadaj się na ten temat.
Naprawdę istnieje możliwość konkretnej wypowiedzi, w której można nawet spekulować na temat ewentualnych sponsorów i wzorów koszulek, ale rób to tak, żeby to miało ręce i nogi. Przykładem powinni być inni użytkownicy. Nie ma sensu snuć nie mających racji bytu bajeczek. Jesteś dorosły czy nie? Jeśli masz głupio gadać, to proszę Cię lepiej zamilcz, bo Twoje posty wręcz rażą pośród innych.

Voin 30.07.2011 17:06

Jovanić ma szarą bluzę bramkarską z czerwonymi paskami...

Birsa 30.07.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1137124)
Jovanić ma szarą bluzę bramkarską z czerwonymi paskami...

One chyba są różowe. Pięknie się komponują z logiem Ti-Mobajl...

Watts 30.07.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1136934)
Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę

Pisałem już o tym na tym forum - umowy z Coca-Colą nie znaczą NIC oprócz tego, że kopacze chłepcą "colowego" Powerade'a zamiast Gatorade ze stajni Pepsi. I na tym się ich wielka "umowa" kończy ;)

bellic88 30.07.2011 20:04

To w takim razie to że na oficjalnej na samym dole w pasku przewija się właśnie rzeczony Gatorade nic nie znaczy? Myślałem też od jakiegoś czasu że FoodCare weszło do Wisły z 4move. Taki mały offtop.

JOSE 841 30.07.2011 20:40

Osobiście wolałbym logo Calsberga na czerwonych koszulkach Wisły. W Liverpoolu to fajnie się prezentowało więc w Wiśle też by się sprawdziło

MłodePokolenie 30.07.2011 21:15

Może być nawet OSRAM, byle by grube miliony dawał.

Dobra skończmy z tymi OT, kto jakiego sponsora woli. Adidas po prostu wali w ch.ja (jak widać nie tylko z nami) więc narazie koszulek nie będzie. Tyle w temacie.

Chrisman 30.07.2011 22:00

http://farm7.static.flickr.com/6131/...9b1d4d6c3c.jpg


adidas w tym roku wypieścił marsylie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl