Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

kubanczyk 21.09.2009 20:19

wszystko to co piszecie nic nie zmienia co do anszego transferu. Jesli pilka moze poklepac Polonia Bytom, czy inny zespol znaczy ze mogliby poklepac nasi.

w innych ligach tez sa gorsze i slabsze zespoly, ale gaja pilka, po ziemi, spokojnie.

to nie kwestia tego czy nasza liga sie wyrownala czy nie, u nas nie ma gry po ziemii, utrzymywania sie przy pilce, wszystko na pale.

DevilMayCry 21.09.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 795553)
Na szczęście w klubach, które coś osiągają na świecie TRENER ODPOWIADA ZA GRĘ ZAWODNIKÓW, ZA TO CZY STRZELAJĄ CZY NIE, ITP.

Niby racja, ale takie kluby mają zawodników już wyszkolonych praktycznie idealnie.Co ma zrobić Skorża, skoro taki Małecki w wieku 21 lat nie potrafi przyjąć piłki do niego zagrywanej (Małecki jest tylko pierwszym lepszym przykładem).Od tego są trenerzy którzy trenują ,juniorów ,trampkarzy itp. Trudno ,żeby Skorża uczył chłopów, ponoć zawodowych piłkarzy, na treningach przed meczem podstawowej techniki :D Jedyne co Skorża może to ustawić taktykę i ich mobilizować.Ale przy naszych gwiazdach sami wiecie ,że i Petrescu nie pomógł.Oni już są (z tą techniką, i zaangażowaniem) gotowi zawojować zachód.
Wiec ja Skorżę rozumie.Bo co on może??? Posadzi Brożka, Małeckiego,Łobodzińskiego (akurat jemu nie można zarzucić ,że się nie stara, że nie walczy- on po prostu ma niskie umiejętności ;) ),Kirma (też słabiutko gra) ,po czym przegra mecz i opier...l na dywaniku, na forum, w prasie, w TV dlaczego on tak kluczowych piłkarzy posadził.
Jedyne lekarstwo, to transfery (nowych piłkarzy którzy jeszcze nic nie osiągneli ,bo grają w gorszych klubach,w niższych ligach, lub szkolenie młodzieży),ale do tego potrzeba scoutów oraz zaplecza. A jak z tym w polskiej piłce jest to każdy z Nas wie :/

WiślakMyślenice 21.09.2009 20:28

Cytat:

to nie kwestia tego czy nasza liga sie wyrownala czy nie, u nas nie ma gry po ziemii, utrzymywania sie przy pilce, wszystko na pale
Tak, tylko że na zachodzie piłkę gra się z klepy, z pierwszej piłki dokładnymi podaniami, żeby zaskoczyć przeciwnika. Ładna gra to przede wszystkim pressing na połowie boiska, granie z pierwszej piłki, klepą, dokładne długie piłki, dośrodkowania celne i dobra gra głową, a przede wszystkim wykorzystywanie setek (aż sam się dziwię że Ćwielong jest jeszcze w składzie) ;)

Problemem jest w tym, że im się może CHCE grać, pokazać, a nasi uznali, że te 6 zwycięstw pod rząd już zapomnieliśmy. Guzik prawda! To oni zapomnieli, że mają zmazywać plamę. Co deklarowali po Levadii? Ładna, miła dla oka gra! A co widzę? Kaszanę w wykonaniu Wiślaków. Pewnie zbesztacie mnie że jeden remis i już szczekam, lecz toporną piłkę Wisła gra od początku ligi (może wyłączając mecz z Zagłębiem).

kubanczyk 21.09.2009 20:52

mi nie chodzi o niewiadome jakie akcje, ni oczekuje cudowo. wiem ze to polska liga.

u nas zawodnicy nie konstruuja akcji, nie potrafisa wymienic 5 celnych podan. to nie jest ztuka, w a klasie da sie to robic. polonia btom moze to robic a my nie mozemy?

poprostu trener wymaga od zawodnikow jak najszybszego kopniecia pilki do przodu, zebyczasem straty nie bylo. to musza byc zalecenia trenera, inaczej tego nie widze.

WhiteStarDvisionTheBest 21.09.2009 20:58

Bo Skorza jest zapatrzony w Liverpool tylko,że tam Gerrard potrafi z ''kroka'' rzucić krosa na 50 metrów do skrzydłowego dokładnie co do cm..a u nas Jop tak robi i wybija do kamerzysty ;D Benitez tak gra ze jest długie podanie ale potem w ataku jest gra kombinacyjna a w Wisle gra kombinacyjna to Małecki do Brożka Brożek z pierwszej do Małeckiego,i to jest tyle bo wiecej nie umieją.

JrQ- 21.09.2009 20:59

Cytat:

Zgadzam się! Wygrywając 3-0 można w końcówce meczu wprowadzić młodych grajków a nie Cantoro.
W tym sezonie chyba tylko raz tyle wygrywaliśmy :P
Z Zagłębiem :]

A co do tych, co chcą odejścia Skorży, puknijcie się w czoło. Tak solidnie, bo jeśli myślicie, że jakikolwiek inny trener zdobyłby dwa razy mistrza z tym składem, to gratuluje. Ktoś tam pisze, że stoimy w miejscu. Jak mamy się do ku*wy nędzy rozwijac, skoro trzon pilkarski mamy od wielu lat ten sam?...

royalmichael 21.09.2009 23:21

Wnet będzie do dyspozycji Garguła i Boguski. Przy obecnej kadrze Wisły przeszedłbym na system 4-3-2-1

--------------------Brożek-----------------------
-----------------Kirm - Boguski-----------------
------- Jirsak - Sobolewski - Garguła -------
Pi. Brożek - Marcelo - Głowacki - Alvarez
-------------------Pawełek-----------------------

Uważam, że to byłoby dobre rozwiązanie bo nie mamy piłkarzy którzy dobrze grają na skrzydłach. Nie musielibyśmy oglądać ani Łobodzińskiego, ani Małeckiego na prawej stronie. Do tego może zaczęlibyśmy grać w środku kombinacyjnie, z pierwszej piłki. Wtedy wykorzystalibyśmy potencjał Garguły, Jirsaka, Kirma. Jeśli chodzi o Kirma to dla niego lewa strona nie jest najlepsza, on lubi zejść do środka i pograć z klepki, wymienić kilka szybkich podań na małej przestrzeni i wypuścić kogoś w uliczkę.
Myślę, że do takiej formacji [zagęszczenie środka] mamy lepszą kadre niż do grania skrzydłami. Niestety u nas one praktycznie nie istnieją :/

Szarny 22.09.2009 10:05

To ustawienie proponowane przez royalmichaela wygląda naprawdę imponująco. Ale bardziej prawdopodobny jest wariant z Diazem zamiast Tomasa. Podobnym systemem grał niedawno Lech za Smudy, Stilic i Murawski często zbiegali na skrzydła, grali momentami fałszywych skrzydłowych. Diaz jest znacznie szybszy od Jirsaka, ma też lepszą kiwke, lepiej asekuruje obrońców. Ciężko znaleźć dla Czecha jakieś sensowne miejsce na boisku, bo nie sprawdził się do tej pory jako cofnięty napastnik, ani środkowy pomocnik.

saklak1906 22.09.2009 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 795606)
Bo Skorza jest zapatrzony w Liverpool tylko,że tam Gerrard potrafi z ''kroka'' rzucić krosa na 50 metrów do skrzydłowego dokładnie co do cm..a u nas Jop tak robi i wybija do kamerzysty ;D Benitez tak gra ze jest długie podanie ale potem w ataku jest gra kombinacyjna a w Wisle gra kombinacyjna to Małecki do Brożka Brożek z pierwszej do Małeckiego,i to jest tyle bo wiecej nie umieją.

Z pustego to i Salomon nie naleje, jak by Skorza mial lepszych zawodnikow to i gra byla by lepsza.

Czego ty czlowieku chcesz ood Jopa jak byl Cleber to golebie z bachow na miescie uciekaly jak widzialy ze sie do pili zbliza.

kubanczyk 22.09.2009 11:09

royal michel, dobre ustawienie, przy tym ustawieniu duza prace musieliby wykonywac Pi.Brozek z Alvarezem, Pablo dalby rade ale Brozek watpie.

To ustawienie ktore rpzedstawiles ze Kirmem i Boguskim bardziej w srodku, zapewne okazaloby sie w wykonaniu Skorzy poprostu 4-5-1, z Kirmem i Boguskim na bokach gargula wysunietym.

moznaby sprobowac tez ustawienia podobnego jak Barcelona(z zachowaniem proporcji)

--------------------Brożek-----------------------
Kirm----------------------------Malecki/Boguski
-----------------Gargula------------------------
--------------Diaz------Sobol--------------------
Pi. Brożek - Marcelo - Głowacki - --Alvarez
-------------------Pawełek-----------------------

z ofensywnymi bocznymi obroncami, i takimi skrzydlowymi jak w Barcie Mesi i Henry, co na tenw zor.

hunter TSW 22.09.2009 11:24

Zgadzam sie z Kubańczykiem bo powinniśmy czerpac nauke od najlepszych. Druga strona medalu jednak jest taka, że do tego wykonawców trzeba mieć też klasowych. Absolutnie nie ujmując nic Wisełce. Ustawinie, które pokazałeś jest ciekawe i byłby to na dzień dzisiejszy największy POWER jakim dysponujemy. :)

daniello1987 22.09.2009 11:31

Też sie zastanawiam jak Skorża ustawi drużyne po powrocie do zdrowia Garguły i Boguskiego. bo ze oni bedą grać pierwsze skrzypce to nie mam wątpliowsci. to od nich zaczynac sie bedzie ustalanie składu. tylko jak to wszystko poskładac?? moja propozycja to taka

-----------------Brożek-----------------
-----------------Boguski----------------
Kirm----------------------------Małecki
--------Garguła----Sobolewski-------
Pi.Brożek-Marcelo-Głowacki-Alvarez
-----------------Pawełek----------------

w rezerwie pozostaja:Cebanu,Singlar,Jop,Diaz,Jirsak,Cantoro,Ł obodziśnki,Ćwielong
Można wiec powiedziec ze rezerwa tez mocna! (oczywiscie poza brakiem jeszcze jednego dobrego napastnika :D)

Mówiąc poważnie takim składem jaki przedstawiłem można by juz było zawojowac Europe.oczywiscie mam taka nadzieje!:)

JrQ- 22.09.2009 11:34

Trzeba znaleźć po prostu drugiego Alvareza na lewą flankę i nie będzie problemu ;)

Arturo Qr2nów 22.09.2009 12:10

Wszystko fajnie, ale chyba nie chcecie zmieniać ustawienia w połowie rundy... Natomiast pomysły ciekawe. W zimie wrócą Boguski i Garguła, a więc nie byle kto bo dwaj reprezentanci i co ważne - gracze ofensywni.

Słowem: jeśli po przepracowanej w pełnym składzie zimie nie będzie efektów w postaci lepszej gry, to po prostu Skorża nie jestem na tyle dobrym trenerem by powierzyć mu prowadzenie Wisły.

Być może jeszcze nie jest... Nie zamierzam się doktoryzować na temat Skorży. Ale przykład Wisły (tej z ostatnich lat) pokazuje, że nie jest ona miejscem dobrym do nauki, zarówno jeśli chodzi o trenerów jak i zawodników. Panuje tu zbyt duża presja wyniku. Co do samego trenera, według mnie dobry trener to też taki, który potrafi ułożyć drużynę pod posiadanych zawodników, a nie tylko mający jedną sztywną koncepcje i czekający na wysokiego napastnika, a dopóki go nie ma, to z drużyną prezentuje satyrę na własną koncepcje. Być może gdyby Beto miał technikę Kirma, szybkość Grosickiego i spryt Frankowskiego, to dziś bylibyśmy w fazie grupowej LM... A z tym samym składem i... Stefanem Majewskim może też byśmy byli. Bądź, co bądź, personalnie mamy na dziś dzień najlepszą drużynę, na pewno lepszą niż Polonia Bytom i tu się wszyscy zgodzimy. Więc dlaczego w konfrontacji z taką ekipą gramy piach i tylko pojedyncze zrywy zawodników bywają groźne i przyjemne dla oka?

tofik 22.09.2009 12:22

Jak na razie, to gramy 442 z fałszywymi środkowymi pomocnikami i napastnikami ::lol:
I w najbliższym czasie nic się raczej w tym elemencie nie zmieni.
Nową jakość mogą wnieść Boguski i może Garguła, którzy myślą zanim pobiegną, czy kopną.
Ale też nie na 100%.

pysio 22.09.2009 12:34

kolega mądrze napisał..

po przyjściu Boguskiego i Garguły będziemy mieli... aż 3 ofensywnych i myślących piłkarzy na boisku: Kirm, Garguła i Boguski.. 2 słabo myślących - Małecki i Brożek.. ale myślę, że jakoś to się wymiesza i powstanie niezła siła rażenia :)

co nie zmienia faktu, że w meczu z Polonią wyszło.. jak nasz trener motywuje naszych.. żeby nie ograć słabo grającej Polonii? wstyd!

Edo 22.09.2009 15:02

Tu właśnie chyba istotnym elementem jest motywacja. Tego polskim piłkarzom brakuje. Uważam, że w meczu z Polonią Wisła powinna klepnąć jej przynajmniej 3-0 i zamknęła by gębę wszystkim dookoła i potwierdziła, że w lidze nawet jak Bytombedąc wiceliderem stanie na skraju swych umiejętności to i tak polegnie w "Krakowie". Tak powinno wyglądac podejście według mnie do pracy wykonywanej w Wiśle.Nie musimy śrubowac rekordów i klepac nonstop rywala 3-0 ale takie siano jak w niedzielę nie powinno sie zdarzać! Ambicja i motywacja ...ale wiemy jak skończyła się historia w Krakowie pt. Hard Work :)

Arturo Qr2nów 22.09.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edo (Post 795851)
Tu właśnie chyba istotnym elementem jest motywacja. Tego polskim piłkarzom brakuje. Uważam, że w meczu z Polonią Wisła powinna klepnąć jej przynajmniej 3-0 i zamknęła by gębę wszystkim dookoła i potwierdziła, że w lidze nawet jak Bytombedąc wiceliderem stanie na skraju swych umiejętności to i tak polegnie w "Krakowie". Tak powinno wyglądac podejście według mnie do pracy wykonywanej w Wiśle.Nie musimy śrubowac rekordów i klepac nonstop rywala 3-0 ale takie siano jak w niedzielę nie powinno sie zdarzać! Ambicja i motywacja ...ale wiemy jak skończyła się historia w Krakowie pt. Hard Work :)

Ale dziś facet od "Hard Work" z anonimowym klubikiem z silnej rumuńskiej ligi zagra w LM. Natomiast jeśli Skorża nie może sobie poradzić z mobilizacją, niech sięgnie po sprawdzone metody jak seanse DVD itp. Zawsze można poprosić Cupiała by przemówił grajkom do rozsądku. Poza tym Skorża może poszerzyć sztab o psychologa.

konrad89 22.09.2009 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 795801)

po przyjściu Boguskiego i Garguły będziemy mieli... aż 3 ofensywnych i myślących piłkarzy na boisku: Kirm, Garguła i Boguski.. 2 słabo myślących - Małecki i Brożek.. ale myślę, że jakoś to się wymiesza i powstanie niezła siła rażenia :)

Taa. Brożek słabo myślący.5 asyst i 2 gole to potwierdza jego brak myślenia. To, że jest w słabszej formie nie oznacza, że można tak po nim jeździć. Jak strzelał bramki przez 2 sezony to było ok, jaki ten Brożek wspaniały itp. Małecki też nie myśli 2 asysty i 3 bramki. Za to myśli Kirm i pewnie jeszcze Jirsak, który nie dostaje szansy jak zwykle:). Trochę obiektywizmu. Ale jak patrzę na wpisy co poniektórych na tym forum to wydaje się, że cieszą się jak podwinie się Wiśle noga byle mogli wtrącić swoje 3 grosze. A to Skorża zły, a czemu nie gra Jirsak tylko Diaz. Brożek słaby, Małecki pyskuje. Cupiał wróć Dana "nie osiągnąłem nic w Wiśle" Petrescu itp.

Arturo Qr2nów 22.09.2009 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad89 (Post 795867)
Ale jak patrzę na wpisy co poniektórych na tym forum to wydaje się, że cieszą się jak podwinie się Wiśle noga byle mogli wtrącić swoje 3 grosze. A to Skorża zły, a czemu nie gra Jirsak tylko Diaz. Brożek słaby, Małecki pyskuje. Cupiał wróć Dana "nie osiągnąłem nic w Wiśle" Petrescu itp.

Ludzka rzecz mieć mylne wrażenie ;)
Nikt nie cieszy się z niepowodzeń Wisły, ani nie prosi o powrót Petrescu, Kasperczaka czy innego Engela. To są luźne dywagacje na temat tego, gdzie trener - menedżer popełnia błędy, co jest nie tak w drużynie. Słowem dyskutowane jest to, na co Skorża ma wpływ.

Kibic okazjonalny 22.09.2009 15:52

Jednej rzeczy nie rozumiem, wszyscy (lacznie ze Skorza i Benhaakerem) ustawiaja Pawla Brozka na megawysunietym napastniku. Zreszta forumowi ustawiacze tez....

Srednio sie znam na pilce, wiec mnie poprawcie jakby co, ale moim zdaniem zawodnik o charakterystyce Pawla (zajebiste przyspieszenie i szybkosc, srednia technika uzytkowa, srednia gra glowa, slaba gra tylem do bramki) powinien raczej grac klasycznego napastnika (jednego z dwojki), po to, zeby miec miejsce zeby wykorzystac swoje przyspieszenie, grajac przodem do bramki i miec drugiego napastkika do pomocy, ktory sciagnie na siebie czesc uwagi obroncow zeby Brozkowi zostalo minac jednego/dwoch rywali a nie caly blok obronny... Pawel ustawiony tak jak teraz (czy to w Wisle czy w reprze) z racji tego ze nie umie jak Franek znalezc sie sprytnie tam gdzie trzeba i strzelic z miejsca (albo obrocic sie z pilka i strzelic), tylko potrzebuje grac w biegu - nie ma opcji na strzelanie, wiec podaje - to i zalicza asysty...

tommiyacht 22.09.2009 16:12

mysle ze jaki i Guła i Boguski bedą wchodzić na ogonyi szlifowac forme pod kątem nastepnej rundy.

royalmichael 22.09.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 795795)
Wszystko fajnie, ale chyba nie chcecie zmieniać ustawienia w połowie rundy...

Oczywiście. Ja bym nową formację wdrożył od następnej rundy. Akurat będzie 3 miesiące wolnego od meczów o punkty, pewnie dwa zgrupowania więc będzie czas na wszystko. Ale pewnie i tak będziemy grać 4-4-2. Tylko po co skoro nie mamy prawdziwych skrzydeł;/

kot 22.09.2009 20:39

Gdybym był Skorżą, przyjmując powrót Garguły i Boguskiego do ich dawnej formy, przed kolejnymi i niezbędnymi transferami, postawiłbym na sprawdzenie następującego składu :

mój skład wyjściowy -

Pawełek ( bramka),Alvarez ( prawa obrona),Marcelo (stoper),Głowacki (stoper),Diaz ( lewa obrona),Małecki (prawa pomoc),Sobolewski (defensywny pomocnik),Garguła (rozgrywający),Kirm (lewa pomoc),Boguski (cofnięty napastnik),Brożek ( napastnik).
Rezerwowi -
Cebanu ( bramka),Singlar ( prawa obrona),Jop ( stoper ),Piotr Brożek ( lewa obrona),Ćwielong ( lewa lub prawa pomoc),Jirsak (rozgrywający) i póki co z przymusu Łobodziński.

Jak widać, definitywnie nie mamy 2 zmienników dla Boguskiego i Pawła Brożka w ataku. Potrzebujemy też jednego skrzydłowego pomocnika, preferującego prawą stronę boiska. Powinniśmy także rozstrzygnąć ewentualną potrzebę sprowadzenia zmiennika dla Pawełka, oceniając szansę bycia nim przez Cebanu. Podobnie musimy postąpić z lewą obroną, gdzie Piotrek nie zdaje egzaminu w grze do przodu, jeśli Diaz nadal okaże się lepszym defensywnym pomocnikiem, niż lewym obrońcą. Stoper Kowalski ogrywa się w lidze i być może i u nas się sprawdzi ?.

Na pozycjach, gdzie nie będzie rzeczywistej konkurencji, przy polskich piłkarzach zwłaszcza, możemy być pewni, że nastąpi regres w grze tych piłkarzy.

Oczywiście przyszłe transfery powinny być oparte bardziej o piłkarzy zagranicznych. Póki co przyszli piłkarze polscy, biegają na razie po szkolnych boiskach i upłynie kilka lat, zanim zgrają i dorównają swoim kolegom z zagranicy. Na obecnie grających w naszej lidze polskich kadrowiczach, zarobić dużo się nie da a kosztują ( cena i utrzymanie ) już teraz drożej od coraz większej ilości piłkarzy zagranicznych, lepiej od naszych wyszkolonych. Mam tu na uwadze piłkarzy klasy pucharowej i oczywiście na miarę naszych możliwości. Cupiał czy Skorża nie potrzebują doradców czy specjalnych studiów w temacie, by zauważyć, że obecni polscy piłkarze są niewyszkolonymi minimalistami boiskowymi, którzy z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego, za wyjątkiem wyjątków. Już medialne "talenty" polskie, pewnie sobie kalkulują, że przy nowych stadionach i kasie z TV ( dzięki Euro 2012 ) będą chcieli podbić zarobki z obecnych ok. 300 tys do ok. 0,5 mil € a kluby polskie krzyczą teraz za swoich piłkarzy, kwoty wyższe od wielu klubów zagranicznych. Rachunek więc jest dość logiczny, że za mniejsze lub takie same pieniądze, warto sprowadzać piłkarzy profesjonalnych z zagranicy, aż do czasu zmiany sytuacji na polskim rynku piłkarskim ( za wyjątkiem, wyjątków ). Nawet w przykładowej Portugalii, piłkarze lepsi od naszych, w wielu klubach zarabiają obecnie mniej od wielu naszych piłkarzy z polskich klubów topowych a co dopiero mówić o płacach 0,5 miliona €, które lada moment " piłkarskie grupy trzymające w polskich klubach władzę " sobie zażyczą i Cypr stanie się dla nich atrakcyjny, wyłącznie turystycznie. Szkoda tylko, że poziom piłkarski który sobą prezentują , nie pozwoli im zwiedzać Europy zawodowo, tak poprzez puchary czy transfery, w ślad za tymi rosnącymi płacami ( oni odpadają z pucharów, właściwie już ze wszystkimi ) . Dlatego tak biznesowo, jak i sportowo, wybór dzisiejszej drogi rozwoju klubu zdaje się być tylko jeden ( za wyjątkiem, wyjątków ).

tofik 22.09.2009 21:33

Np taki Meyong Ze, najlepszy strzelec Bragi nie zarabia ponad 200k eurasów. I gdzie tu normalność ?
Rozumiem kontrakty motywacyjne. Ale moim zdaniem i tak płacimy za dużo.

Maciuś 23.09.2009 08:43

Nie placimy za duzo tylko nieproporcjonalnie do posiadanych przez kopaczy umiejetnosci.

kubanczyk 23.09.2009 08:55

kot - zapomniales o prawym pomocniku:)

lewa obrona - Diaz...NIE, nie i jeszcze raz nie.
to najgorsza dla niego pozycja, zawsze jak gra na elwej obronie to przeciwnik robi go jak chce. srodek obrony/pomocy jak najbardziej.

konrad89 23.09.2009 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 796088)
lewa obrona - Diaz...NIE, nie i jeszcze raz nie. to najgorsza dla niego pozycja, zawsze jak gra na elwej obronie to przeciwnik robi go jak chce. srodek obrony/pomocy jak najbardziej.

Zgadzam się w 100%. Diaz na lewej obronie to nieporozumienie. On bardzo dobrze radzi sobie w srodku pomocy i niech tak zostanie, a jak już granie na lewej obronie to tylko w przypadku (odpukać) kontuzji Piotra Brożka.

FanFranka21 24.09.2009 19:37

:-)Panie Maćku! Dla mnie Pan i Kasperczak jesteś w historii najlepszymi trenerami WisłY!

Wojtas 24.09.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 796086)
Nie placimy za duzo tylko nieproporcjonalnie do posiadanych przez kopaczy umiejetnosci.



Sami ich sobie "wychowalismy".

Kto kopnie pilke na bramke w miare mocno,i potrafi dosrodkowac blizej niz w 5 rzad trybun ,oraz tu uwaga rarytas! przyjac pilke w biegu to prawdziwy SKARB I GWIAZDA!
Do Repry go,a nie sory u Benhauera grali ci co zwykle nie grali w klubach wiec to wyjatek.

No a taka gwiazde to trzeba sowicie opłacic ,by miala gdzie sie szlajać po klubach , i szukac innych rozrywek po kasynach ,ot co gwiazdorskie umiejetnosci ,pensja to i rozrywka najwyzszej klasy tez musi byc.I potem jedzie taki zmanierowany pilkarzyk na zachod ,widzi jak chlopaki zapier****ja na treningach ze tylko dym widac ,i po pol roku chce do domu :) wszak tu dalej bedzie gwiazda :lol:

Błedne koło jak h*j.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl