![]() |
jemu tylko zalezy na kasie i nic wiecej - emerytura pilłkarska coraz blizej:)
|
komu nie zależy ? 1 na 1000 piłkarzom ?
|
Chyba nie było. W 3 rundzie do LM Apoel pokonał Partizana Belgrad 2:0 . Kamil grał do 82 minuty.
|
To się ładnie i pięknie mówi, być może chciał wrócić do Wisły tylko jak mu Cypryjczycy dali pewnie dwa razy więcej niż my no to trudno odmówić zwłaszcza jeśli kariera raczej zbliża się końcowi. Tottiego czy Maldiniego to my się nie doczekamy.
|
Cleberowi chyba dano w Wisle do zrozumienia ze to raczej Marcelo bedzie grał wiec dal znac menedzerowi aby poszukal nowego klubu.
a co do Żurawskiego akurat chyba jego było stać aby wrócić do ligi ostatnie sezony to raczej nie zarabiał 200 tys euro , ale oczywiście trudno wymagać aby lekka ręką odrzucił lepsza ofertę tylko po co te gadki szmatki i robienie nadzieji |
Frankowski dzisiaj strzelil bramkę dla Jagielloni, co ciekawe może nie byly pilkarz Wisly ale bramke dla Odry Wodzisław zdobyl Piotr Piechniak.
|
http://www.youtube.com/watch?v=v7YxRKE3-iI
Ku przestrodze obrońcom ;] Bardzo, bardzo ładna bramka Łowcy Bramek |
no własnie, nieraz na meczu widzę, że az sie prosi, żeby przy wyrzucie z autu w okolicach pola karnego rywala, ktoś zachował się jak Franek, bo nie ma wtedy spalonego, a wszyscy drepczą w miejscu bojąc się offside'u
|
a moze potrzebujemy rozgrywającego co ?
http://www.youtube.com/watch?v=-t4acZOeVYQ |
Cieszy oko gra tego duetu ;]
|
Kosa moze nie wyjsc w składzie na Partizan w APOELu, ich trener coraz bardziej przekonuje sie do reprezanta Cypru Alexandrou.
|
Dawid Kwiek został niedawno piłkarzem drugoligowego szwajcarskiego Yverdon-Sport FC, a Grzegorz Kmiecik trafił do austriackiego SV Würmla - III liga. Jeśli ktoś już o tym pisał, to sorry.
|
|
Cytat:
to Grzesiu robi kariere......... ps. Żuraw strzelił gola w trwajacy meczu w kw. LM |
Obejrzałem dziś w C+ mecz Korona - Polonia i zaskakująco dobrze zagrał Łatka, a Nawotczyński też nie najgorzej, na pewno lepiej niż za dawnych czasó w Wiśle...
|
APOEL od 3 minuty przegrywa 0-1, cos czuje ze odpadną. Gra Kosowski.
Δυνατό σουτ του Κοσόφσκι εντός περιοχής όμως η μπάλα κτύπησε στο κάθετο δοκάρι. czyli kosa chyba w poprzeczke trafił xd |
Cytat:
Będziesz moim faworytem do Łapu Capu roku:) |
jak piszemy o byłych Wislakach to piszemy no nie ? Moze akurat ktos chce wiedziec.
|
Cytat:
|
Cytat:
Google Twoim przyjacielem: http://translate.google.pl/translate_t#el|pl| "Silny strzał Kosofski w obrębie obszaru, ale piłkę trafić do pionowej belki. " |
troche nie zrozumiałem aluzji do łapu capu :P
pionowa belka, no tak to słupek :) no i apoel awansował, mistrz serbii pokonany ktory rhyl pokonał 4-0 i 8-0 jak dobrze pamietam xd |
Ok, to ja już nie mieć pytań i nie rozmazywać temata.
|
No i proszę Kosowski gra dalej !!!!, mocną pakę muszą mieć na Cyprze skoro ograli Partizan !!
Okazuje się że Kosa nawet piłkarsko nie wyszedł najgorzej , bo dziś będzie grał już co najmniej w Lidze Europejskiej ... a także mają sporą szansę na Ligę Mistrzów !!!! Co tu dużo gadać nawet Cypryjczycy już nas wyprzedzają w Piłce Klubowej , niedługo bedą lepsi nawet w tej reprezentacyjnej !!!. Takie czasy ..... |
Cypr już jest o lata świetlne od naszej ligi - my sie kopiemy i gó...obrzucamy a oni ida do przodu
|
Nieliczni na tym forum pisali o tym od dawna .:P Większośc pluła na cypryjskich emerytów, nie zwracając uwagi na realia.
|
bo to taka polska zazdrosc, bo cypr sie jakos kojarzy z bardzo niskim poziomem nie wiedziec czemu, bo co ? ciepło ?
|
ale co takiego znowu ci Cypryjczycy robią? Anorthosis odpadł w tym roku z Czarnogórcami, Omonia już też poleciała z Valsui, APOP też raczej wyleci z Rapidem. Został sam APOEL a wy opowiadacie o jakiś latach świetlnych
|
Skąd Wam się biorą te bajki że Cypr jest lata świetlne przed nami? Dzięki temu że w zeszłym roku Anorthosis wszedł do LM a w tym roku klub sprowadzający piłkarski szrot (30-kilkuletnich graczy, pokroju gwiazdy Marcina Żewłakowa) ograł klub z Wysp Owczych i Serbów. Tak jak wam napisał mr_kwolf, został im tylko APOEL a wy gadacie głupoty o latach świetlnych. Zresztą ich reprezentacja nie znaczy nic w Europie. Radzę odejśc trochę od kompa i się przewietrzyc zanim zaczniecie kopiowac te opowieści o tym wielkim Cyprze. Pozdrawiam
|
wolałbym sprowadzac 30 letnie byłe gwiazdy badz rezerwistow dobrych zespołów i awansować niż to co sie dzieje u nas i wszyscy odpadli oprocz Lecha. w tym sezonie Cypr lepiej niz my.
|
Cytat:
W zeszłym roku mieli zespół w lidze mistrzów i obecnie są bliscy powtórzenia tego osiągnięcia - a my? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl