Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

wisl@k_TS 05.09.2009 20:09

Mam nadzieję, że Siwy leci po tym meczu. Argument daje jednoznaczny.

Tylko_Wisła! 05.09.2009 20:09

****a co mnie podkusiło żeby na nich grać ??

kreseq 05.09.2009 20:09

Krzynek-Gancarczyk Brozek-Lewandowski...Innych mozliwosci nie ma.

Mecz taki ze remis bedzie sukcesem...Oni nic nie graja...

Jachcik 05.09.2009 20:09

To zaczynamy nadrabiać :/

Maciuś 05.09.2009 20:10

Teraz Leo sie obudzi i po przerwie wpusci Lewandowskiego z Amiki.

Nehiar 05.09.2009 20:11

To już koniec Bena Hakera, już patrzeć na tego dziada nie mogę.

_ukoL 05.09.2009 20:17

Ja nie mogę patrzeć na słabość Naszych piłkarzy, bo nikt ich w piłkę grać nie nauczy w takim wieku. :lol:

JacaTS 05.09.2009 20:20

Problem jest taki, ze w obecnej druzynie nie ma w zasadzie zadnej silnej formacji. Obrona dziurawa i jeszcze przetrzebiona kontuzjami, srodek w dzisiejszym meczu nie istnieje, a w ataku nawet niewiadomo jak starajacy sie Brozek wiele nie ugra bez wsparcia ze strony innych zawodnikow.

Takie to wlasnie uroki grania 4-5-1 jak nie ma konstruktywnych skrzydel i grajacego z polotem ofensywnego pomocnika.

Krissu 05.09.2009 20:20

Lekka wieś z tym gwizdaniem podczas GSTQ...

Po dwóch długich podaniach do Lafferty'ego wiedziałem, że w końcu strzeli gola...:-/

Kamson 05.09.2009 20:20

Leo ku**a WON!

Z jednym napastnikiem na drużyne która sie broni całym zespołem...
Roger nie wie, że w piłce troche trzeba ciałem powalczyć? Biega jak panienka, cofa noge gdy tylko zobaczy irlandczyka koło siebie...

My mamy środkowych pomocników? Ani ich nie ma w defensywie ani w ofensywie.

wolfy 05.09.2009 20:20

Panowie, bez paniki. Na druga połowę wyjdzie Łobodziński.
Wygramy!

Proud 05.09.2009 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 789577)
Ale piekło podczas hymnu Irlandczykow. Wlasnie poczulem sile i magie tego stadionu, na nim po prostu mordujemy rywala, stawiamy w oslupienie i dzieki temu mozemy ograc na nim Czechow czy Portugalczykow, szkoda ze juz niedlugo to nie bedzie stadion narodowy :((

pięknie się pokazaliśmy...zniżamy się do ich poziomu. Można nie lubić przeciwnika...ale hymn trzeba szanować. Piknikowi kibice co jarają się wygwizdaniem hymnu przeciwnika i zdjęciem na trybunach z szalikiem...a dopingu zero.

mecz dramat...

Obraniak beznadziejny. Roger za delikatny. Błaszczykowski pokryty. Brożek bez piłek. Murawski nie czuje piłki. To samo Golański. Żewłakow wolny strasznie.

trzeba wprowadzić Smolarka za Obraniaka i Lewandowskiego za pomocnika. Przejść na 4-4-2.

Sensej 05.09.2009 20:21

Ubezpieczamy Polske w AXA za jedyne 374 zł. Jak bedzie awaria to nam odholuja i naprawaia auto. Kto się zrzuca??

For_FuN_ 05.09.2009 20:21

To jest poprostu dramat. Stary, siwy dziad sprowadzil nasza reprezentacje na dno. Co k... w takiej formie robi na boisku Roger czy Krzynowek? Gdzie Kosowski, gdzie Peszko, gdzie Grosicki, czy chociazby Malecki(ktory pewnie wykazalby sie wieksza ambicja, niz niejeden z pilkarzy na boisku)? Nie ma kogo wpuscic, bo powolal zero kreatywnych pomocnikow, a napastnikow bez formy lub bez klubu. Kiedy do tej lepetyny z Holandii dotrze, ze nie potrafimy grac jednym napastnikiem?!

MaG* 05.09.2009 20:22

czy oni są zesrani od początku spotkania czy zmęczeni ?
w ogóle nie ruszają się , nic nie walczą.
2 linia kompletnie nie istnieje .

chce mi się wyyyyyć

tylko_na_kilka_dni 05.09.2009 20:22

mamy tylu srodkowych pomocnikow,a to Brozek musi cofac sie i rozgrywac. nie no genialnie :lol:

Mocny 05.09.2009 20:23

Kiedyś nie do pomyślenia bylo dla mnie ze to napisze o Irlandi PLN ale oni sa od nas po prostu lepsi , technicznie , fizycznie i taktycznie , nieprzypadkiem sa w czołówce tej grupy

Wizard 05.09.2009 20:23

Jeśli tego meczu nie wygramy - nie ma innego wyjścia jak zwolnienia Benhakkera. Dość tej żenady.

Zachowanie kibiców podczas hymnu Irlandii - no comments... :|

leyzer87 05.09.2009 20:25

Akurat Golański wygląda najlepiej z naszych.

For_FuN_ 05.09.2009 20:25

Jeszcze w dodatku TVP sie popisala, bo jakosc obrazu jest jak rodem meczu z Bulgarami podczas el. do EURO 2000 za Wojcika :D.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 789607)
"Siwy dziad" nic nie winien skoro doświadczeni piłkarze którzy grają w reprezentacji odwalają kopanine na niższym poziomie anizeli ja niegdyś poczas lekcji WFu.

Paweł i tak dużo wyciągnął z tych mizernych akcji.

A poza tym gra ospała z dramatycznymi szkolnymi błędami.

Wizard - jak Irlandczycy pluli i gwizdali na hymn Polski u siebie to też noł komentowałeś?

Przede wszystkim, to trzeba miec pilkarzy, ktorzy czuja sie w tym systemie gry, jakim chce grac Holender. Mniej wiecej od 2006r.(kiedy Janas probowal pierwszy grac w ten sposob i tez to zakonczylo sie katastrofa) wiadomo, ze to nie zda egzaminu. Po drugie, to Beenhakker powoluje zawodnikow, ktorzy grzeja lawke, sa bez formy lub nie maja klubu...

brylant17 05.09.2009 20:25

krótko i na temat patałachy

pysio 05.09.2009 20:26

gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..

Kamson 05.09.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mocny (Post 789605)
Kiedyś nie do pomyślenia bylo dla mnie ze to napisze o Irlandi PLN ale oni sa od nas po prostu lepsi , technicznie , fizycznie i taktycznie , nieprzypadkiem sa w czołówce tej grupy

Bez przesady.

Fizycznie tak. Taktycznie też dobrzy. Ale ich gra ogranicza sie do obrony 10 zawodnikami i długimi piłkami na tego "Lafertiego".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789611)
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..

w jakiej k***a formie? :lol:
Co on ma sie po piłke cofać do połowy boiska i sam biec na bramke? On jest JEDYNYM NAPASTNIKIEM i ma tylko czekać na piłki. I doczekać sie niestety nie może.

FraMat 05.09.2009 20:26

Roger jak dla mnie out
Kuba wychodzi kilka razy na pozycję na prawym skrzydle, a nikt mu nie podaje. Dostaje piłki tylko gdy jest kryty. To jakiś sabotaż?
Przegrywamy wszystko w środku

Wizard 05.09.2009 20:28

element:
Tak jak ktoś wspomniał - nie zniżajmy się do ich poziomu. A gwizdanie podczas narodowego hymnu jest dla mnie niskim poziomem. Zdecydowanie wolałbym, aby kibice zrobili przysłowiową "petardę" podczas naszego hymnu narodowego.

JacaTS 05.09.2009 20:29

Tylko jakim cudem mamy zagrac konstruktywnie w ofensywie skoro polscy pilkarze bedacy aktualnie w najlepszej dyspozycji ogladaja ten mecz sprzed telewizora.

wonski_eNHa 05.09.2009 20:30

Krótko i na temat.
Za PEREJRO --> SMOLAREK
Za Jacek "Cały Szas Do Przodu :) " Krzynówka --> "Ten Z Amici" (w przyszłości Pi. Brożek)

pysio 05.09.2009 20:31

to teraz trenerem powinien zostać Smuda i ja Wam mówię, on zrobiłby nam reprezentacje jak repra za Górskiego z Dejną i Bonkiem :D

FredzIo 05.09.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789611)
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..

Jak dla mnie Brozek jest jednym z lepszych w polskiej druzynie. Dwa razy znalazl sie w niezlej sytuacji, ale obroncy zablokowali jego strzaly. Nie mial strat. Błaszczykowski tez gra chujowo, wiec zajebiscie ze go sprzedalismy kilka lat wczesniej!

Mario Nh 05.09.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789611)
gdy oglądam grę Brożka to żałuję, że nie udało nam się go sprzedać do tego Fulham.. bo w aktualnej formie nikt go od nas nigdy nie kupi..


Nie przesadzaj, aż tak się nie wyróżnia na tle równie słabo grających polaków.
Nie od dziś wiadomo że Paweł nie jest napastnikiem który ze swobodą potrafi minąć rywala i wypracować sobie samemu sytuacje sam na sam. Czekamy na podania, czekamy na gole !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl