Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

kieu 20.08.2009 20:59

Faul Golika na czerwień?

Zwierze 20.08.2009 20:59

To jest czerwona kartka!

wolfy 20.08.2009 21:00

Sędzia ewidentnie cieszy się jeszcze nową lodówką...

AS82 20.08.2009 21:00

70 minuta ,a ani razu nie bylo pozdrowien dla zgód :lol: ze Pejsow nie pozdrawiaja to idzei zrozumiec ,ale nawet Areczki :lol:

Jaroo1 20.08.2009 21:01

Mysle ze na wyjezdzie zagraja lepiej Lechici bo oni u siebie naprawde zawodza, nawet z tymi Norwegami dostali baty a na wyjezdzie 6 goli im walneli...
coz nie rozumiem tylko Was co sie tak slaba gra Lecha emocjonujecie hehe co to nas obchodzi, niech sobie graja, jak wygraja to dobrze bo beda w lidze slabsi jesli czeka ich 6 meczow w LE, i jesli wygramy w lidze w tym roku My albo nawet i Legia to wtedy znowu ten poznanski balon peknie baaardzo glosno bo przeciez awansowaliby do LE9 Sa tacy zajebisci!!) a w lidze znowu przypał (uhahaha- kocham to :D), jak nie awansuja to tez dobrze bo ten ich balonik juz peknie i nie beda sie nazywac wielkim Lechem, i bedzie mozna im na necie pociskac hehe i w lidze bedzie bardziej zacieta- wyrownana- rywalizacja wiec jesli juz wygramy to po prawdziwej walce a nie ze ktos sie zajechal bo musial grac wiecej meczow wiec my wygralismy lige ;)
Mi sie marzy zeby teraz Brugge strzelilo 2 gole, cioekawe jaki byłby doping we Wronkach uhahaha

Zwierze 20.08.2009 21:04

Mnie tylko obchodzi że sędzia nie chce oddać kuchenki a jutro będę czytał że jedyna nadzieja białych grała pikny futball na świtowym poziomie i trzeba im kibicować bo są super

P.S. NO ok ale czasem człowiek chce coś poczytać o innych rzeczach a tu... A co do tego że nikt nie mi nie kazał kibicować... Dzisiaj mi kazał Borek hehe

Jaroo1 20.08.2009 21:08

łeeee, co Ci maja kazac im kibicowac hehe, sluchaj jakby tak naprawde spomyslec to te media sa ch.. warte i moga sobie mowic co chca, moga mowic ze Lech jest super, ze gra swietnie a wszystko zweryfikuje boisko, moga znowu robic ochy i achy a my robimy swoje, nie ogladamy sie na nikogo i cieszymy sie z 13 MP :)

AS82 20.08.2009 21:20

Dno na trybunach jesli chodzi o doping.Nie wiem po ile byly bilety we Wronkach, wiec moze pojechala ekipa piknikowa ,ale doping ledwo slyszalny

wisl@k_TS 20.08.2009 21:21

Hahahahahaha, wiedziałem.

Aimable 20.08.2009 21:21

Dziwny mecz, obydwie drużyny jakby bez ambicji. Belgowie są o klasę lepsi technicznie ale grają jak dla mnie ze zyt dużą nonszalancją i bez zęba. Poza ty ich akcje są grożne tylko do 20 m, potem kicha, podobnie jak z wolnymi, które wykonują beznadziejnie. Martwi mnie to bo jedna przypadkowa bramka na wyjeździe i znów będziemy mieli ochy i achy na temat kuchenek.
No i jeszcze gorzej........

brylant17 20.08.2009 21:21

gol :lol: hahahh

edit

spirit ja liczyłem na Brugge :P

spirit 20.08.2009 21:21

Czy ktoś jest zaskoczony? :-)

eMTe 20.08.2009 21:21

1:0 :/

Będzie napinka...

Kamson 20.08.2009 21:21

To sie robi nienormalne... :lol:

gromaders 20.08.2009 21:21

osobiście mam dość tego farta...

cpc88 20.08.2009 21:21

ah ten fart amiki haha

janko04 20.08.2009 21:21

jebani farciarze................................., niech awansują i się męczą dalej...

Grisza1 20.08.2009 21:21

Hahahahah 94 minuta :D

Grisza1 20.08.2009 21:22

Spoko, spoko, w Europie niech im się szczesci, graja o punkty dla Polski, byle w lidze farta nie mieli;)

wolfy 20.08.2009 21:22

Ech.
Co za fart.

Lysy 20.08.2009 21:23

Brawo dla Lecha 1-0! :D

AS82 20.08.2009 21:23

Ziew.....bramka w 94 ale farfocel jak s****ysyn ,niech se mysla ze sa wielcy ,a i tak chuja grali

rafalek 20.08.2009 21:23

Panowie...ja wiedzialem, ze tak bedzie...wywalczony awans do PUEFA w ostatnej minucie...teraz to..ja myslalem, ze jak Smuda odejdzie, to sie to skonczy...ale nie....nie bedzie tak latwo..

JackDaniels 20.08.2009 21:23

Niech sie ciesza ale niech mi nikt nie mowi ze nie maja farta :D i potem zowu w lidze zadyszka...
a dopingu w ogole juz nie bylo tylko lalalala oleoleole po cichu... ale jak szczelili to na calego

kreseq 20.08.2009 21:23

Fart nie fart gola strzelili. Przeciwnicy nie umieli trafic to Lech trafil i tyle.
Gra sie do konca :)

Nie rusza mnie to i nie nazywam tego fartem a wlasnie gra do konca.

Zeby Legia i Wisla mialy takiego "farta" to teraz nie tylko mecze Lecha bysmy w pucharach ogladali.

Wole takie farty niz piekne przegrane.

iiYama 20.08.2009 21:24

Deja vu :australopitek: :lol:

Grali z Brugee czy z Austrią Wiedeń ? :lol:

Erich Zann 20.08.2009 21:24

Żydzi?? Masoni?? Kosmici?? Jak tu nie wierzyć w teorie sspiskowe...

felipe 20.08.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 781757)
Czy ktoś jest zaskoczony? :-)

Grają do końca, raz (np ostatnio z Polonią) się nie udaje, raz się udaje. Brawo dla nich, jedyny polski zespół, który nie staje w 90 minucie. Obiektywnie patrząc.

*KoTeK* 20.08.2009 21:24

Zajadą sie w LE, a w ekstraklasie padną w połowie. Dobrze dla Nas.

!!IRIVER!! 20.08.2009 21:25

Tak mi się coś wydawało, że fartem strzelą.
Niemniej - gratuluję, choć patrząc na styl, nie bardzo jest czego.

Krissu 20.08.2009 21:25

Oni powinni dostać Nagrodę Nobla z Matematyki.

Te ich gole w końcówkach, w tym i poprzednim sezonie, to zaprzeczenie rachunku prawdopodobieństwa.

killzone 20.08.2009 21:26

Bedą punkty do rankingu.





















:lol:

gigant 20.08.2009 21:27

U nas kiedyś minutę przed koncem,przy niekorzystnym wyniku, bramkarz (nazwiska z litości nie podam), ustawiał pilkę by ją i tak niecelnie podać. Fart czy nie, to szczęściu trzeba dać szansę i Amica tę szansę sama sobie dała.

rafalek 20.08.2009 21:27

No ale ile mozna...rozumiem, raz, dwa razy...no gora trzy...ale 7? Przeciez zadna druzyna w jednym sezonie nie strzelila tyle goli w koncowkach? I to jeszcze taka szmata...

piotrek chicago 20.08.2009 21:27

lokomotiw wronki 93 minuta ile razy mozna strzelac w doliczonym czAsie???

Aimable 20.08.2009 21:28

Szansę Amice dali Belgowie, grając jak nasze panienki z Lewadią.

For_FuN_ 20.08.2009 21:28

Wynik zdecydowanie lepszy niz gra. Gratulacje dla Lecha...zycze awansu do grupy, bo kibicuje polskiej pilce i jej rozwojowi.

Zadziwiajace, ze przy 3 grajacych pilkarzach: Kasprzik, Gancarczyk i Peszko, udaje sie im wygra mecz...fart nie ma konca.


86' Galatasaray 4 - 0 Tallinna FC Levadia - tak sie gra z ogorkami :).

mic 20.08.2009 21:28

Czyli w pucharach nic sie nie zmienilo :lol:

Golika to powinni zawiesic na pare meczow, jak mozna byc takim idiota ?!

Jazon 20.08.2009 21:29

Heh, jest tak jak pisałem. Amice się poszczęściło i wywalczyli zwycięstwo. Brugia na 2 połowę wyszła rozluźniona, a Amika mocno zdeterminowana i ta część gry wyglądała zupełnie inaczej.

krkgiba 20.08.2009 21:29

zwycięstwo nie należało się im, ale mimo to gratuluje, maja szczescie i graja do konca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl