![]() |
Cytat:
|
Tak patrzę na te statystyki Arki i Ruchu i chyba bym wolał żeby ten mecz odbywał sie w Gliwicach.Arka ma u siebie tylko 3 zwycięstwa a na wyjeżdzie aż 9
|
Cytat:
|
No, ale Arce też zależy na barażach.
Oby się nie przemotywowali, bo grając na swoim normalnym poziomie, także poziomie agresji, są w stanie rozjechać Ruch bez wysiłku. |
Cytat:
Arka kiepsko gra u siebie ale ma stosunkowo nowa miotle + ten mecz to jest praktycznie być albo nie być dla ich w barażach. |
GKS Katowice remisuje z Puszczą. Z jednej strony szkoda, bo przegrywali, z drugiej - stracili do nas dwa punkty.
Jeszcze żeby Arka nie sfrajerzyła, o co będzie trudno bo grają u siebie. EDIT: Arka sfrajerzyła, zgodnie z obawami. |
Czyli musimy wygrać 3 ostatnie mecze a Ruch przynajmniej raz przegrać.Lepiej nastawić się już teraz na baraze , w razie czego może się miło zaskoczymy a napewno nie zawiedziemy :D
|
Jeśli ktoś po rundzie jesiennej nadal ktoś myślał o awansie bezpośrednim, to sam jest sobie winien ;)
Wygrywać do końca, baraże to nie koniec świata - byle by rozgrywać je u siebie. |
Cytat:
No chyba że zagramy z kontry ;) Pbb też na musiku. |
Problem w tym, że bronić tomy się raczej nie potrafimy. Trzeba zagrać normalnie i wykorzystać okazje, to wygramy. A Ruch może przegrać z każdym.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mowilem wykartkowac Fernandeza na Chojniczanke... to mnie madre glowy wyjasnialy, ze do konca sezon nie zlapie kartki. A raczkowski mial byle pretekst to i kartke dal, bo dac mial. Proste. To bylo oczywiste, ze tak sie skonczy i sie skonczylo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Czy kolega odzyskał swoje konto? |
Cytat:
2. Żyro na 10 3. Duda na 10 Mówił o takich wariantach Jaroch w wywiadzie pomeczowym |
^^ też bym tak zagrał. Igbekeme za Farnandeza.
|
Nie potrzeba tutaj zadnego programu by wiedziec ze Wisla ma przejebane% szans na bezposredni awans
|
Błaszczykowski zagra za Luisa strzeli gola , pobiegnie na trybuny przytulić wujka , a w wywiadzie pomeczowym przyjdzie czas na przedstawienie jego wersji zdarzeń
|
Błaszczykowski kiedy wraca?
|
A nie przebąkiwano coś,że Rodado może zastępować Fernandeza?Jeśli chcemy kogoś kto poholuje piłkę i zagra pod faul no to chyba opcją jest -kurvva sam nie wierzę że to piszę-Żyro
|
Cytat:
Nawet jeśli wygramy wszystko do końca to może zabraknąć jednego punktu lub lepszego bilansu z Ruchem. Jako ze absurd goni absurd w tej lidze to niedawno Ruch stracił punkty u siebie z Resovia i być może równie dużą niespodziankę sprawi Odra Opole (notabene 5 drużyna wiosny, tylko 4 porażki wiosna i ledwo 8 straconych goli w tym 2 z nami). Jeśli jednak podejdziemy do barażow z 3 miejsca i meczu ze Stala Rzeszów oraz Termalika/Puszcza u siebie to będę mega zadowolony. |
zdobedziemy jeszcze 3 maks 4 punkty , czy jakis statystyk powie czy to wystarczy na 3 miejsce ?
|
Sytuacja jest dość klarowna: chcąc zachować cień szansy na bezpośredni awans musimy wygrać z Podbeskidziem na wyjeździe. Ruch teoretycznie może coś stracić w derbach z GKS.
|
Cytat:
7 znaków |
Cytat:
|
3 mecze do końca w tym 3 rywali z którymi raczej nam nie idzie i nigdy nie szło .
PBB-Wisła. Ostatnie nasze 3 mecze z nimi to P-P-R. Ogółem od sezonu 11/12 nasze statystyki z nimi to 7-5-5 więc kiepskie ale jednak na naszą korzyść a nasze statystyki na stadionie w bielsku to już 2-2-4 więc lepiej gra się nam z nimi na wyjazdach. Podbeskidzie jest 10 w tabeli wiosny, ale ma drugą najwyższą liczbę strzelonych goli (23) my mamy takich goli 30, Ostatni mecz 3:3 u siebie już za Sobola. Wisła -Zagłębię Sosnowiec Ostatnie 3 mecze z nimi to P-R-W, Od sezonu 18/19 2-2-2 w tym praktycznie wszystko na wyjazdach u siebie doszukałem się jednego meczu zremisowanego 2:2 w 2018 roku. Zagłębie jest 15 w tabeli wiosny i ma 6 strzelonych bramek. Zagłębie wciąż broni się przed spadkiem więc mogą walczyć. Ostatni mecz 1:2 dla nas już za Sobola Łęczna - Wisła. ostatnie 3 nasze mecze z nimi to W-R-P w tym ostatnia przegrana 1:2 u siebie była już z Sobolem na ławce, Łęczna jest na szóstym miejscu w tabeli wiosny, nie będzie to spacerek, ale też nie walczą już o nic. Statystyki od sezonu 14/15 to 9-6-3 w tym na wyjeździe 3-4-2 Chwile dłuższą mi zajeło napisanie tego posta ale coś tam statystycznie chyba wnosi |
Nie sądzę żeby wyniki z Ekstraklasy - nawet sprzed ponad dziesięciu lat - miały jakiekolwiek przełożenie. My i oni to zupełnie inne zespoły.
Wyniki z poprzedniej rundy już bardziej, zwłaszcza przy absencjach za kartki/kontuzje. Powrót Cisse i Sapały w dobrym stylu daje nadzieję, poza tym wracają pewniejszy jednak Łasicki i Basha. Następny mecz gramy bez Fernandeza co jest gigantycznym ciosem bo to mózg drużyny. W sumie jedynym porównywalnym w rozegraniu (ale nie w samej grze ofensywnej) jest Igbekeme, ale nie ma nikogo kto by mógł Fernandeza wystawić 1 do 1. Choćby z tego powodu mecz z PBB będzie trudny. Nie chcę wybiegać do następnych meczy, bo tak naprawdę nawet porażka z PBB może albo praktycznie odebrać szanse na bezpośredni awans, albo zmienić niewiele (ale o to byłoby trudno). Podobnie wygrana. Statystycznie i tak nie mamy już szansy na drugie miejsce. |
nie mogłem w necie się doszukać statystyk Wisły z 1 ligi sprzed mniej niż 10 lat, może źle szukałem :) dlatego też zwróciłem uwagę na 3 ostatnie mecze bezpośrednie. Według mnie coś tam jednak pokazują te statystyki, no i akurat te 3 zespoły to stali bywalcy ekstraklasy i oprócz kilku nazwisk na koszulkach tak wiele się nie pozmieniały
|
Ja uwazam ze jak 3 razy wygramy to awansujemy z 2 miejsca.
|
Cytat:
To jak w poprzednim sezonie i naszymi rachubami o utrzymaniu. Utrzymanie było do zrobienia, jasne, tylko myśmy meczy nie wygrywali. @Sylwus1988 - trudno pisać o kilku nazwiskach na koszulkach kiedy np. u nas nie ma ani jednego piłkarza z tamtych czasów w składzie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma juz co wyliczac, ruch punktow nie straci a my musimy 3 mecze wygrac zeby miec na baraze handicap w postaci R22 i tyle, az tyle i tylko tyle......w pelnym skladzie , na wlasnym stadionie nikt nam nie odbierze awansu
|
Twierdza R22 nadal niezdobyta w 2023!
Staty po meczu: Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdZe Stalą, która teraz jest na 6 miejscu mamy lepszy stosunek. Jeśli Podbeskidzie wygra dziś mecz to nadal będzie na 7 miejscu ale gramy z nimi za tydzień. |
Drużyny 2-5 w kolejnych kolejkach:
Kod:
Wisła 3 Ruch 2 Bruk-Bet 4 Puszcza 5Ruch musi stracić 3 punkty (jedna przegrana lub dwa remisy). Odra nadal nie ma utrzymania. Skoro nie ma Fernandeza to trzeba liczyć na Angela. A i tak najważniejsza jest obrona. Colley nie zagra bo się wykartował. Niestety Igbekeme zawalił bramkę w ostatnim meczu więc będzie ciężko. Arka, mimo dania d...y z Ruchem nadal ma szansę na top6 co może być pomocne w 34 kolejce. Po sensacyjnej wygranej Sandecji, ŁKS ma nad nami przewagę 6 (5+1) punktów. Więc jeśli dwa razy przegrają albo raz przegrają i dwa razy zremisują to przy naszych 3 zwycięstwach przegonimy ŁKS. |
^^ Proponuję dodać jednak do tej tabelki ŁKS:haha:
|
Najpierw wygrajmy wszystko do końca ;) Nie wiem czemu, ale bardzo obawiam się meczu z Podbeskidziem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl