Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

krakfilm 05.08.2010 18:48

Ja tej porazki nie uznaje za zadna kompromitacje. Kompromitacje jest wtedy, gdy przegralaby np. Anglia z Polska. Czyli wtedy kiedy jest w meczu zdecydowany faworyt i slabeusz. A w tym meczu to co, niby Wisla byla faworytem? Patrzcie na poziom polskie ligi, przegralismy bo taki poziom pilki, nie ma co podniecac sie mowic 'rozjedziemy ich na stojaca' jak co roku, a pozniej placz i rozpieprzanie klubu. Taki poziom, przegrywa lech, wisla, przegraja inne zespoly. Musza minac 2-3 lata, jak wybudujemy stadiony, druzyny zaczna sie zgrywac to moze wyrownamy poziom karabachu cz levadii.

Kluvi 05.08.2010 18:48

co ten Sobol robi... co piłka to zwalnia i traci.. ehh szkoda słów...

kpn 05.08.2010 18:48

3:2... mozna było wczesniej

xiondz77 05.08.2010 18:48

odnosnie tego meczu bylem przekonany ze zagramy 3 ka w obronie, i z dwoma defensywnymi zeby tych azerow odciac od podan , z Maleckim i Kirmem na skrzydle- Kasperczak po prostu nie wie co ma robic, zwlaszcza jak mu ktos wylatuje ze skladu nie potrafi byc elastyczny....
Powiem jeszcze ze pisalem na tym forum kiedys ze zaplaczemy po Petrescu i mysle ze wlasnie nadszedl ten moment.
Jest mi przykro ze prezentujemy sie jak sie prezentujemy i ze bede musial wytrabic jeszcze jednego whiskacza zeby o tym nie myslec.

SĘDZIA ZGRED 05.08.2010 18:48

Boguski gol hahaha

PanPlamka 05.08.2010 18:48

Boguski. 3:2.

Pawko 05.08.2010 18:49

woooooooooowwwwwww , hej wisła goooooooooooooooooooool

Jacko_1 05.08.2010 18:49

Jest 3:2, może, może...

johny96 05.08.2010 18:49

Smiech, Śmiech a nie akcja.

wojtass_19 05.08.2010 18:49

Jakby tego nie trafił ....

tofik 05.08.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 953088)
Puknij sie w glpwe...w jakim klubie na swiecie buduje sie poprzez rozpieprzenie najlepszej formacji w zespole i w lidze? Zastanow sie co piszesz. Zgarneli 5 mln euro...dlaczego czesc tych pieniedzy nie poszla na zakup 2 stoperow i 1 prawego obroncy po 1 mln euro za glowe(nie o kase mi chodzi, ale o klase)? Wieksze prawdopodobienstwo, ze sciagnielibysmy kogos wartosciowego. Nie mowie juz o tym, ze kadra powinna byc zamknieta przed rozpoczeciem przygotowan. Gdzie tu profesjonalizm?

Bo pieniądze poszły na konto TF i gówno z nich zobaczyliśmy jak zresztą zawsze. W ogóle kto zatrudniał Kasperczaka ? Bogusław Cupiał. I teraz co ? Kto wypije to piwo.

michi96d 05.08.2010 18:49

jest jeszcze nadzieja

BRTS39 05.08.2010 18:49

Ja tego nie rozumiem po kazdej porazce wracam do tej Wisły do polskiej ligi a oni sie tak szmaca. teraz zaczynaja strzelac i znow niedosyt przez caly rok bo wystarczylo spiac dupe przez 45 minut i moglismy z nimi wygrac.

Billy 05.08.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michi96d (Post 953128)
jest jeszcze nadzieja

Sory ja sie już nie chce kompromitowac w IV rundzie.

Reiro 05.08.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 953107)
Wystarczy polowa skladu Karabachu i bedziemy w lidze niezwyciezeni przez nastepnych kilka lat.

Uważasz, że Ci zawodnicy sa aż tak dobrzy...? Gdyby tak było to Wisła wyjeżdżałaby z tamtąd z bagażem 10 bramek.
Goście pudłują na potęgę, a ich klasa wynika z braku klasy naszej drużyny i tyle. Co by nie pisać Karabach jest zzespołem na poziomie Interu Baku, z którym Lech aż tak się nie błaźnił jak my. Wynika z tego, że nasz zespół jest kompletnie nieprzygotowany do gry o stawkę, a pojedynki z takimi tuzami jak Arka również mogą skończyć się niemiłą niespodzianką.

Hardy 05.08.2010 18:51

Proponuj wjechać na trening Zaśpiewać parę tekstów wygwizdać i tyle a nie my gramy w piłkę po 50 zl za mecz a oni 90 tysięcy i im się nie chce grac obozy do Hiszpanii niemieć w góry niech pobiegają ponoszą mleko w nocy

kibic sukcesu 2007 05.08.2010 18:51

Boguskiemu fajnie zeszło i teraz wynik niepotrzebnie zaciemnia obraz sytuacji.
Pewnie zaczną pier***ić, że było blisko i szkoda tych 3 straconych w ciągu kilku minut pierwszej połowy bramek.

wolfy 05.08.2010 18:51

Sędzia kalosz!

Trzy minuty menda doliczyła!!

mitmichael 05.08.2010 18:51

Jutro losowanie - zobaczymy na kogo trafi Karabach. Jak na Liverpool to nie ma sie czym smucic - lepiej przegrac z Azerami 2:3 niz przegrac z Liverpoolem 0:5 przykładowo.

BRTS39 05.08.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 953131)
Sory ja sie już nie chce kompromitowac w IV rundzie.

Ale kibice pojechali by gdzieś sobie.Punkty by do rankingu wpadły.

kondzio7 05.08.2010 18:51

wsumie to i dobrze ze odpadamy teraz, przynajmniej jakbysmy trafili pozniej na LIverpool albo Juventus to bylaby masakra. A tak to Arabowie pokazali nam miejsce w szeregu!

fond 05.08.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michi96d (Post 953128)
jest jeszcze nadzieja

Na 2 gole w ciągu 4 minut ? :lol:

Snow 05.08.2010 18:52

Piłkarze leszcze, ale WSZYSTKIE decyzje kadrowe Kasperczaka (skład startowy + zmiany) do cna debilne.

PANDEM0NIUM 05.08.2010 18:52

Te dwa gole tylko zaciemnia obraz meczy i calej druzyny. Azerowie powinni nas powiesc z 6:1

7 kotów 05.08.2010 18:52

Ciekawe ktory pilkarz palnie ze czasu im braklo : )

Wasiu 05.08.2010 18:52

No gdyby Żuraw karnego strzelil to teraz bysmy ogladali huraganowe ataki :lol:

Billy 05.08.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 953140)
Ale kibice pojechali by gdzieś sobie.Punkty by do rankingu wpadły.


Taaak, ale za to herbatka dobra !

Krolik 05.08.2010 18:53

Zeby chociaz mieli AMBICJE DOCISNAC brudasow to by to jakos wygladalo..... Wrrrrr a laza jak panienki...

mercury 05.08.2010 18:53

wolalbym zagrac z liverpoolem czy juventusem przynajmniej ktos ciekawy by do Krakowa wpadl..

cinekw 05.08.2010 18:53

Śmiem sądzić ze gdyby padł gol po karnym w 1 meczu mielibysmy awans bo mecz wygladalby calkiem inaczej a Wisła dizisaj w ofensywie nie grała tragicznie w porownaniu do defenswywy

GJ1906 05.08.2010 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 953129)
Ja tego nie rozumiem po kazdej porazce wracam do tej Wisły do polskiej ligi a oni sie tak szmaca. teraz zaczynaja strzelac i znow niedosyt przez caly rok bo wystarczylo spiac dupe przez 45 minut i moglismy z nimi wygrac.


Tak, nikt mi nie wmówi że mamy dużo gorszych piłkarzy, po prostu odstajemy fizycznie i nie mamy formy to widać, przykład Piotrka Brożka który dziś gra tragicznie, bez formy, nie nadąża.

grzeswislak 05.08.2010 18:53

Może za rok?...

Pawko 05.08.2010 18:53

hahahaha dobrze łobo

johny96 05.08.2010 18:54

Nie jest to dzisiaj dobra zmiana Łobo. Hmm, prócz jednego przyfarciałego meczu z Lechią nigdy nie dał dobrej zmiany...

BRTS39 05.08.2010 18:54

Mysle ze prezkonaliscie mnie , Tak Polska liga jest słaba. Ale nadal jestem przy Wisle bo wiem że Basałaj to poustawia. No chyba że wczesniej Bogus roz*******i wszystko.

PanPlamka 05.08.2010 18:54

Uwazam ze sa o klase lepsi od naszych kopaczy. Nie ma co sie oszukiwac i mowic, ze gramy z ogorkami. Takie druzyny jak Karabach sa co najmniej tej samej klasy co Wisla. Niestety.

Probos 05.08.2010 18:54

No to "dziękujemy" za dzisiaj.

rutek 05.08.2010 18:54

Panie Turek kończ pan ten mecz

xpl 05.08.2010 18:55

Tak czy inaczej kogo jak nie tę Wisłę kochać będziemy?? Mam nadzieję że my kibice doczekamy się tej potężnej Wisły :) Zostaje wiara

Billy 05.08.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 953145)
Ciekawe ktory pilkarz palnie ze czasu im braklo : )

Ja jestem ciekaw kto pierwszy powie "wypada tylko przeprosic kibiców"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl