Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Pan Jotka 10.11.2009 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 814960)
Wojciechowskiego stać na każdego trenera na świecie. Tylko,że nikt dobry tutaj nie przyjdzie. Sądzisz,że Bakero nie kierował się kasą i tym,że może zarobić?. Kiedy,gdzie ona pracował ostatnio? Czyli rozumiem facet przyszedł tutaj bo chce coś osiągnąć:). Lepszych piłkarzy to on będzie miał w III lidze hiszpańskiej, tylko,że kasy tyle by mu nie dali,bo nie mają. Ambicje swoje ma realizować? Jakież to ambicje można w polskiej lidze realizować?Zajmie 4 miejsce z Polonią i na podstawie tego napewno dostanie w przyszłości więcej ofert pracy:)toż to mu wzbogaci CV. Zejdźmy na ziemię.

Problem Wojciechowskiego polega na tym,że związał się z całkowicie dennym klubem, bez kibiców,w mieście gdzie jest jeden wielki klub,który gra pierwsze skrzypce. Polonia jest daleko w cieniu. Facet chyba źle rozpoznał pewne kwestię lub dał się ponieść emocjom wchodząc do Polonii. Z takim zapleczem finansowym jaki dysponuje spokojnie może kupić każdy polski klub, czemu wybrał Polonię,co z tym klubem chce osiągnąć? Nie mam pojęcia. Jest to mniej więcej ten sam przypadek co Filipiak. Wchodzi w klub widmo, ani to reklama ani to prestiż a kasa co miesiąc idzie. I to nie mała.

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Woli prawdziwego trenera niz takiego po 200 godzinach kursu trenerskiego :D Przech**j....Ciekawe ile Bakero popracuje.

FraMat 10.11.2009 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 814587)
A mnie najbardziej bulwersuje jeden fakt. Czysto osobisty.

Chce mieć dostęp do NBA, euroligi, ligi angielskiej, włoskiej. To wszytko mam w C+, płacę,dostaje produkt znakomity. Wydaje mi się,że pokazywanie spotkań LP na c+ jest nie fair,tym bardziej,że jest Orange sport i tam idzie LP w całości, to niech tam idą hity typu Odra - Piast czy też Wisła - Legia. Czemu wciska się mecze LP do C+ ? Dwa mecze w weekend są wciskane. Tak to odbieram, nie inaczej. Wciskanie czegoś na siłę,aby przy innych zarobić.

Chcesz jednym słowem, żeby Canal+ przestał finansować naszą ligę?
Albo, żeby finansował bez pokazywania?

Marszałek 10.11.2009 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 814989)
Chcesz jednym słowem, żeby Canal+ przestał finansować naszą ligę?
Albo, żeby finansował bez pokazywania?

Niech finansuje ale żeby sprzedawał produkt uczciwie, a nie wciskać. Jest jeden kanał, na którym teoretycznie ma iść LP, tzn Orange Sport,przynajmniej tam idą wszystkie mecze. A nie,że ochłapy idą na Orange Sport a mniejszy szajs na C+ i nazywa się to szumnie pokazywaniem ligi. Tak jakby się bali,że Liga Polska nie sprzeda się poprzez Orange Sport.

JoeyLG 10.11.2009 16:01

Tomasz Dawidowski doszedł do porozumienia z władzami gdańskiej Lechii. Na mocy podpisanej umowy, popularny „Dawid” będzie grał przy Traugutta do zakończenia sezonu 2009/10. Kontrakt zawiera jednak klauzule umożliwiającą jego przedłużenie.

z lechia.pl

saklak1906 10.11.2009 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 815019)
Niech finansuje ale żeby sprzedawał produkt uczciwie, a nie wciskać. Jest jeden kanał, na którym teoretycznie ma iść LP, tzn Orange Sport,przynajmniej tam idą wszystkie mecze. A nie,że ochłapy idą na Orange Sport a mniejszy szajs na C+ i nazywa się to szumnie pokazywaniem ligi. Tak jakby się bali,że Liga Polska nie sprzeda się poprzez Orange Sport.


Ale powiedz mi jedno co Ci przeszkadza LP w Canal+? ich stacja ich prawo co beda pokazywac. A Tobie jako konsumetowi jezeli sie nie podoba nie musisz kupowac- proste.
A poza tym ja tam wole ogladac LP w Canal+ za wysoka oplata niz w TVP, Polsacie czy N bo przynajmiej jest gwarancja wysokiej jakosci transmisi z solidnymi komentatorami a nie takimi jak na reprze czy pucharach.
A drugi wymierny efekt to kasa dla klubow.

Ja jestem kibicem Wisly i tylko dla tego wykupilem u nich abonament, jak by TV Trwam pokazywalo mecze Wisly to bym u nich wykupil, a ligia Angielska i inne sa dla mnie dodatkiem ktory z checia ogladne jak mam ochote albo czas.

FraMat 10.11.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 815025)
Ale powiedz mi jedno co Ci przeszkadza LP w Canal+? ich stacja ich prawo co beda pokazywac. A Tobie jako konsumetowi jezeli sie nie podoba nie musisz kupowac- proste.
A poza tym ja tam wole ogladac LP w Canal+ za wysoka oplata niz w TVP, Polsacie czy N bo przynajmiej jest gwarancja wysokiej jakosci transmisi z solidnymi komentatorami a nie takimi jak na reprze czy pucharach.
A drugi wymierny efekt to kasa dla klubow.

Ja jestem kibicem Wisly i tylko dla tego wykupilem u nich abonament, jak by TV Trwam pokazywalo mecze Wisly to bym u nich wykupil, a ligia Angielska i inne sa dla mnie dodatkiem ktory z checia ogladne jak mam ochote albo czas.

tak samo i ja: mam canal+ tylko dla meczów Wisły i szerzej, naszej ligi. Te wszystkie premierszipy, czy aserie, lub ligeny :-) tarktuje jako przyjemny bonusik.
Natomiast Orange Sport jest tylko na doczepkę

Ogryzek 10.11.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 814960)
Wojciechowskiego stać na każdego trenera na świecie. Tylko,że nikt dobry tutaj nie przyjdzie. Sądzisz,że Bakero nie kierował się kasą i tym,że może zarobić?. Kiedy,gdzie ona pracował ostatnio? Czyli rozumiem facet przyszedł tutaj bo chce coś osiągnąć:). Lepszych piłkarzy to on będzie miał w III lidze hiszpańskiej, tylko,że kasy tyle by mu nie dali,bo nie mają. Ambicje swoje ma realizować? Jakież to ambicje można w polskiej lidze realizować?Zajmie 4 miejsce z Polonią i na podstawie tego napewno dostanie w przyszłości więcej ofert pracy:)toż to mu wzbogaci CV. Zejdźmy na ziemię.

Problem Wojciechowskiego polega na tym,że związał się z całkowicie dennym klubem, bez kibiców,w mieście gdzie jest jeden wielki klub,który gra pierwsze skrzypce. Polonia jest daleko w cieniu. Facet chyba źle rozpoznał pewne kwestię lub dał się ponieść emocjom wchodząc do Polonii. Z takim zapleczem finansowym jaki dysponuje spokojnie może kupić każdy polski klub, czemu wybrał Polonię,co z tym klubem chce osiągnąć? Nie mam pojęcia. Jest to mniej więcej ten sam przypadek co Filipiak. Wchodzi w klub widmo, ani to reklama ani to prestiż a kasa co miesiąc idzie. I to nie mała.

Bo jest leniem który nie lubi podróżować po Polsce... a to by musiał do Szczecina jechać z Warszawy... woli na weekend do Turcji skoczyć. Gość "wychowany" w USA to myślał że tak jak tam, kupi dobry zespół hokejowy z Kanady, przeniesie na południe USA (Floryda) + doda trochę reklamy i będzie miał widownię "pikników" i kasę:D

To jego JW Construction buduje badziew że hej:)
A czy kasy ma jak lodu? Myślę że mnie niż Filipiak ale pewny nie jestem.

PS
Canal + tylko dla Wisły (tak samo jak koledzy powyżej).... już mnie nudzi liga angielska, hiszpańska, francuska... ile można oglądać dobrych piłkarzy co im piłka nie odskakuje? :D
Włoska już dawno mi się znudziła

Wojtas 10.11.2009 18:39

Ja sie z Ogryzkiem czy FraMatem nie moge zgodzic :D

C+ mam dla

Wisly
Premiership
NBA

reszta llig to tak tylko raczej szlagiery ogladam,no i obowiazkowo wszytstkie bramki :)

w C+ drazni mnie to ze nie potrafia wykupic zadnej imprezy "innej" czyli jakies ME czy MS w koszykowce,pilkce recznej ,itd

wszytstko to "zgarnia" Polsat ew TVP sport,zreszta Polsat keidys jak wystartowal z Polsatem Sport to byl malutki w porownaniu do C+,dzis ma juz ponad 2 razy wiecej abonentow...

_gilardino_ 10.11.2009 19:00

Polsat ma 2 razy więcej abonentów ale spowodowała to głównie cena pakietu familijnego a nie jakość obu platform bo jednak C+ przerasta swojego rywala.

masterlag 10.11.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 815065)
Ja sie z Ogryzkiem czy FraMatem nie moge zgodzic :D

C+ mam dla

Wisly
Premiership
NBA

reszta llig to tak tylko raczej szlagiery ogladam,no i obowiazkowo wszytstkie bramki :)

w C+ drazni mnie to ze nie potrafia wykupic zadnej imprezy "innej" czyli jakies ME czy MS w koszykowce,pilkce recznej ,itd

wszytstko to "zgarnia" Polsat ew TVP sport,zreszta Polsat keidys jak wystartowal z Polsatem Sport to byl malutki w porownaniu do C+,dzis ma juz ponad 2 razy wiecej abonentow...

Praktycznie sie z Tobą zgadzam w 100%. Ja jednak oglądam tez jeszcze LaLige i Ligue1 ;) z Serie A to ewentualnie szlagiery, a i z Eklasy naszej też resztę meczy (bo na C+ zwykle lecą i tak mecze Wisły, Legii, Lecha...).
Jednak mnie właśnie też denerwuje to, że nie wykupują MŚ i ME w piłce nożnej czy ręcznej czy tez koszykówce... :/ Nawet skrótów nie mają podczas owych imprez czy tez eliminacji do nich.
Jakiś czas temu pokazywali spotkania Anglii, ale... tylko mecze "u siebie" i jakoś szybko przestali :/. A szkoda bo był to dobry pomysł.
C+ powinien dalej pracowac nad swoją ofertą, mimo iz ma ją wysoką.

A i tak marzeniem pozostaje to, by wybierac sobie kanały, a nie musieć płacić za ich pakiety. Z naciskiem na słowo "ich".

Wojtas 11.11.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 815078)
C+ powinien dalej pracowac nad swoją ofertą, mimo iz ma ją wysoką.

A i tak marzeniem pozostaje to, by wybierac sobie kanały, a nie musieć płacić za ich pakiety. Z naciskiem na słowo "ich".




Dokladnie.

Od jakiegos czasu mam wrazenie ze C+ "zamknał " sie w swoich oferatach sportowych tranmisji sadząc iz sam fakt ze maja parawa do Ligi Polskiej + tych 4 najmocniejszych lig czyni to ze nadal liczba aobonentow bedzie sie na to kusic.
A to bład ,bo Polsat poszedl inna drogą ,zamienił jakosc na ilosc ,i dobrze na tym (jak na razie) wychodzi.

C+ stracil tez czesc meczow Serie A na rzecz Poslatu wlasnie,ktory dodatkowo wykombinowal podpisujac umowy np z Manchester TV czy Arsenal TV ..i w ten sposob abonenci moga ogladac tez mecze ligi Angielskiej,co prawda nie a zywo ale mogą.



Canal+ ,moglby przeciez powalczyc o te Mistrzostwa kobiet ktore byly ,czy Koszykarzy...a tak wszytko zgarnia Polsat albo publiczna.

CO wiecej Polsat otwarl juz 3 kanal sportowy i trnansmituje iles tam meczow np z Ligi Europejskiej a zywca na paru kanałach.

A C+ puszcza w tym czasie brydza czy Puchar Jazdy Konnej ...

buczo1985 12.11.2009 01:31

Wojtas, ostatnią częścią swojego postu dyskryminujesz troszeczkę miłośników brydża i jazdy konnej:P
No ale prawda jest taka, że faktycznie C+ mógłby się bardziej postarać i powalczyć o więcej sportu na antenie. No chyba, że obecna dawka jest dla nich na tyle dochodowa, że nie opłaca się ładować więcej kasy w coś co dla nich wydaje się mniej prestiżowe i opłacalne. Jakby nie patrzeć liga angielska to piłkarskie salony, a liga polska....no właśnie najbliższa i najbardziej swojska, która pomimo spadku poziomu i tak będzie oglądana przez rzesze Polaków. Może właśnie z takiego założenia wychodzi szefostwo C+

Pan Jotka 12.11.2009 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 815722)
Wojtas, ostatnią częścią swojego postu dyskryminujesz troszeczkę miłośników brydża i jazdy konnej:P
No ale prawda jest taka, że faktycznie C+ mógłby się bardziej postarać i powalczyć o więcej sportu na antenie. No chyba, że obecna dawka jest dla nich na tyle dochodowa, że nie opłaca się ładować więcej kasy w coś co dla nich wydaje się mniej prestiżowe i opłacalne. Jakby nie patrzeć liga angielska to piłkarskie salony, a liga polska....no właśnie najbliższa i najbardziej swojska, która pomimo spadku poziomu i tak będzie oglądana przez rzesze Polaków. Może właśnie z takiego założenia wychodzi szefostwo C+

Canal + posiadal w swej ofercie kilka lat temu jeszcze ligę polska , Bundeslige, Lige francuska, włoską, hiszpańską, angielską, prawa Legii do PUEFA oraz pokazywał Euroligę i zuzlowe GP.

Nie stać zadnej stacji na takie wydatki dlatego odpuszczono najpiew Bundeslige jako najmniej medialną w Polsce, a potem podzielono się ligą włoską i francuską z Polsatem.Odpuszczono także PUEFA ze względu na centralizację praw telewizyjnych.Koszykówka chyba takze odpadła. Ale to bierze sie tez ze wzrastających kosztów zakupów praw do transmisji.
Praw do MŚ i ME nie może kupić C+ ze jednego wzgledu--jest obowiązek puszczania pewnych meczy w paśmie otwartym.A takiego C+ nie ma, bo ni9e jest dostępne na ogólnopolskiej antenie. Poza tym ile dekoderów by musiał C+ sprzedać zeby mu się zwrociło 25mln dolarów??Licze prawa Tv+koszta obslugi+koszta wyslania dziennikarzy....Polsat cyfrowy przyznał sie ze w zasadzie to wychodzi na zero na takiej imprezie. Zatem graniewarta świeczki z pkt widzenia Canalu.
A co do ligi polskiej to juz raczej wewnetrzna umowa miedzy C+ a Orange Sport.Ja akurat jezdze na mecze, ewentualnie ide do knajpy na mecz Wisly wiec powiem szczerze, ze nawet nie wiem co i na jakim kanale idzie.

studio2 12.11.2009 09:44

Liga angielska, hiszpanska, francuska, polska 1 i 2, niemiecka, portugalska, japonska, czego chcecie jeszcze na platformie cyfry? (c+ sport, eurosport 2, orange sport, tvp sport) :D

A co ma polsat? Procz nedznych komentatorow?

tomasz1906 12.11.2009 09:58

Mi brakuje na cyfrze Ligi Mistrzow.

studio2 12.11.2009 11:05

LM i tak jest nudna, co roku manczestery, barcelone, czelsi i jakies milany :D

A Tv4 jeszcze daje Pucha uefa jeden mecz,i na ZDF chyba leci puchar niemiec:P i Puchar Polski tez na cyfrze;)

Proud 12.11.2009 11:16

Cyfra bije wszystkich na głowę nie tylko programówką, ale również jakością transmisji i komentatorami.

spirit 12.11.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.wp.pl
"Stadion Ruchu Chorzów może pomieścić 10 tys. widzów. Będzie on szczelnie wypełniony wyłącznie kibicami "Niebieskich". Wisła została bowiem ukarana zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w dwóch meczach wyjazdowych, za zamieszki z udziałem jej fanów w meczu 12. kolejki z Koroną Kielce."

Głuchy telefon kurna. Za miesiąc się okaże, że doprowadziliśmy do masakry wśród ludności cywilnej i wykupiliśmy cały cukier ze sklepów.

AYALA 12.11.2009 11:36

Bakero: To żaden wstyd pracowac w Polsce

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,72..._w_Polsce.html

Marszałek 12.11.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 815780)
Bakero: To żaden wstyd pracowac w Polsce
]

Wstyd to może nie ale chwalić też się nie ma czym za bardzo.

Pan Jotka 12.11.2009 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 815793)
Wstyd to może nie ale chwalić też się nie ma czym za bardzo.

Ale on będzie pracować w Polonii. To jednak jest wstyd wdepnąć w gówno świadomie...

Marszałek 12.11.2009 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 815800)
Ale on będzie pracować w Polonii. To jednak jest wstyd wdepnąć w gówno świadomie...

Może go omamili, więc nie wie do końca gdzie i z kim będzie pracować. Wmówić można różne rzeczy tym bardziej,że facet pracy nie miał.

DysoN 12.11.2009 13:04

Bakero to smiech ogarni wielki gdy:

1. zobaczy stadion przy K6
2. zobaczy boiska treningowe Polonii (tzn nie zobaczy)
3. dostanie sklad do wystawienia od wielkiego Dzej Dablju
4. jak zobaczy Radzia z fantazyjnym zaczesem

RAFi89 12.11.2009 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 815812)
Bakero to smiech ogarni wielki gdy:

4. jak zobaczy Radzia z fantazyjnym zaczesem

Ciekawie co zrobi jak zobaczy Radzia tańcującego w telewizyjnym show?

GemHZR 12.11.2009 13:14

Ważne, że kasa będzie mu się zgadzała przez najbliższe 5 miesięcy (wersja optymistyczna). Wojciechowski chyba liczy na transfery Hiszpanów, jak Astiza, więc Bakero może posiedzieć do wiosny nawet jeśli będzie dostawał po tyłku.

Pan Jotka 12.11.2009 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 815812)
Bakero to smiech ogarni wielki gdy:

1. zobaczy stadion przy K6
2. zobaczy boiska treningowe Polonii (tzn nie zobaczy)
3. dostanie sklad do wystawienia od wielkiego Dzej Dablju
4. jak zobaczy Radzia z fantazyjnym zaczesem

Jak zobaczy stadion to pikuś. Zacznie się śmiać jak mu powiedzą, że to jedyne boisko do grania i treneowania zarazem hehehe Właśnie sobie przypombniałem ze w czasach gry Bakero był taki pan co sie wabił Jesus Gil y Gil. Własćiciel Atletico Madrid. Doprowadzil ich do Mistrzostwa a potem wymienil trenerów cos kolo 15stu raz w 2 lata i zleciecli do II ligi. Mogli mu powiedzieć, że mamy takiego Jesusa własnie w Polonii ;)

Krissu 12.11.2009 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 815833)
Jak zobaczy stadion to pikuś. Zacznie się śmiać jak mu powiedzą, że to jedyne boisko do grania i treneowania zarazem hehehe Właśnie sobie przypombniałem ze w czasach gry Bakero był taki pan co sie wabił Jesus Gil y Gil. Własćiciel Atletico Madrid. Doprowadzil ich do Mistrzostwa a potem wymienil trenerów cos kolo 15stu raz w 2 lata i zleciecli do II ligi. Mogli mu powiedzieć, że mamy takiego Jesusa własnie w Polonii ;)

Ale ten Jesus wody w wino nie zmieni. ;-)

Nawiasem Jesus Gil y Gil to była pierwsza osoba, o której pomyślałem jak się dowiedziałem o Bakero.

Jak Bakero wróci do ojczyzny i zapytają go o ten dziwny kraj na wschodzie to powie: Juan Pablo II, Solidaridad i Jesus Gil y Gil de Polonia

Wojtas 12.11.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 815815)
Ważne, że kasa będzie mu się zgadzała przez najbliższe 5 miesięcy (wersja optymistyczna). Wojciechowski chyba liczy na transfery Hiszpanów, jak Astiza, więc Bakero może posiedzieć do wiosny nawet jeśli będzie dostawał po tyłku.






Tez sądze ze Wojciechowski uznał ze i tak jest spalony w Polsce postepowaniem m.in z Kaczmarkiem ,ze zaden szanujacy sie trener nie bedzie u niego pracowal.

Wypiąl wiec tylek i obral zupelnie inny kierunek.

Inny trener to tez inna mentalnosc ale i inne kontakty-na ktore Wojciechowski pewnie liczy tu zresztą najbardziej,--taki rodzaj trenera-scouta.


A Bakero pewnie bedzie w szoku jak pomysli pojecia ktore w Polsce nie istnieją

baza treningwa,boiska trenigowe,szkołki mlodziezowe,stadiony (Polonii) ..

jak bedzie miał jajca to bedzie krzyczał jak Dan,ale wtedy moze sie sam wykopac ze stołka.Zobaczymy :)

Pan Jotka 12.11.2009 20:26

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...l?ticaid=1917d
Facet jeszcze nie wie co stracił ;) hehehe

Ale ten Wojciechowski to niezly kolo---dał Bakero poprowadzić zespół do końca roku. To tak jakby zmieniać opony na zimowe w marcu LOL

Marszałek 12.11.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 816051)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...l?ticaid=1917d
Facet jeszcze nie wie co stracił ;) hehehe

L

Ale popatrzyć trzeba na to z drugiej strony. Nie ma znaczenia jak liga, jaki klub, byleby płacili. Navio Scala coś tam swego czasu w Kosovie trenował:).Coś cienko musi być skoro Toppmeller chciał do Polonii. Odnoszę wrażenie,że jakby ktoś wyłożył odpowiednią sumę to i Hitzfeld przyszedł by trenować jakiś zespół z 1 ligi:)W sumie fama poszła,że są nadziani w Polsce, wyników być nie może, bo i kim je zrobić ale kasę zapłacą przyzwoitą. Zresztą Benhakker ładnie nas wypromował, bo doprawdy kontrakt miał jeden z najwyższych i ile nie najwyższy spośród selekcjonerów w Europie. Czyli wystarczy coś tam kiedyś zdobyć to zaraz w dzikim i zimnym kraju mogą kasę wyłożyć.

Bakero wygra jeden mecz coś czuje. Chłopcy na adrenalinie wyjdą i pokonają Legię:), Wojciechowski przemówi,że polscy trenerzy to o trenerce pojęcia nie mają, a tu proszę, Hiszpan,Bakero i jak ładnie grają. Później chłopcy zejdą z adrenaliny i dostaną trzy razy w łeb. Wojciechowski sypnie tekstem,że wszyscy trenerzy to idioci, oszući,bez względu skąd są i sam zrobi kurs trenerski i obejmie swój zespół. I to będzie prawdziwy Mesjasz,wizjoner.

Pan Jotka 12.11.2009 21:55

A moze i masz racje Marszałku. Poszła fama , że koleś zwalnia co chwile trenera, zatem szybkie dorwanie sie do koryta, 2-3 mecze i można wziac kilkadziesoat tysiecy dolarów. Na waciki zawsze starczy ;-)

Aaarrgh 13.11.2009 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 815998)

A Bakero pewnie bedzie w szoku jak pomysli pojecia ktore w Polsce nie istnieją

baza treningwa,boiska trenigowe,szkołki mlodziezowe,stadiony (Polonii) ..

jak bedzie miał jajca to bedzie krzyczał jak Dan,ale wtedy moze sie sam wykopac ze stołka.Zobaczymy :)

Ponieważ dostrzegam Wasze zainteresowanie obiektami treningowymi Polonii, chciałbym Was nieco uspokoić. Pod koniec rundy wiosennej lub tuż po jej zakończeniu Polonia otrzyma do własnej dyspozycji kompleks treningowy (2 boiska trawiaste + 1 boisko ze sztuczną trawą, budynki z szatniami i siłownią) położony w podwarszawskich Markach.
Dla zainteresowanych link: http://ksppolonia.pl/web/?typ=news&id=1086

A co do padających tu nazwisk Bakero, Beenhakkera i Toppmollera. Nazwiska poruszają wyobraźnię, ale nie ma co się łudzić, że naprawdę dobry zagraniczny szkoleniowiec zaryzykuje swoją reputacją w Polsce. Beenhakker i Toppmoller odcianają kupony od swej minionej kariery, a Bakero to wielka niewiadoma (choć życzę mu dobrze). Niestety, cała nasza liga jedzie na jednym koślawym wózku i jeśli chodzi o zagranicznych szkoleniowców to możemy wybierać między "upadłymi gwiazdami" a "kotami w worku".

Gucio25 14.11.2009 00:26

zastanawiam się, czy kibice Legii mają jakieś wpływy w wydawnictwie WSiP czy coś..?
podręcznik "Alles Klar" do języka niemieckiego, 2A, jedno z ćwiczeń brzmi:

Cytat:

Welches Ende passt zu welchem Witz? Ordne zu.
Które zakończenie pasuje do którego dowcipu?

i mamy 3 dowcip z dopasowanym już zakończeniem:
3. Im Zoo vor dem Affenkafig:
- Guck mal, Mutti, der Affe sieht genauso aus wie Onkel Walter!
- Aber Kai, so etwas sagt man doch nicht!
- Warum nicht? Das Tier versteht das doch nicht.

co w wolnym tłumaczeniu daje:
3. W ZOO, przed klatką dla małp:
- Patrz mamusio, ta małpa wygląda dokładnie tak, jak wujek Walter!
- Ale Mutti, nie wolno tak mówić!
- Czemu nie? Przecież zwierzę i tak tego nie rozumie.

Pan Jotka 16.11.2009 07:38

http://www.sport.pl/pilka/1,70997,72..._Tlumaczy.html

Rozumiem że fajnie dowalić Polonii, ale co maja sympatie kibicowiskie to wykonywania zawodu tłumacza? Że niby wojnę będą prowadzić bo jeden podobno kibicuje(lubi piłkę nożną w wykonaniu Realu ), a drugi kopał dla Barcelony? Szukają jak zwykle jakieś sensacji.

mitmichael 16.11.2009 09:27

A o Moretto co myslicie? Jezeli juz mamy układac zespół na nastepny sezon Europejskich Pucharu to musimy nabyc jakiegos bramkarza. Moretto byłby dobra alternatywa dla Pawełka bo nie ma co ukrywac, czasami jego interwencje sa genialne a czasami doprowadzaja do niepotrzebnych nerwów. Zawsze bronie Pawełka ale przez cały czas chyba sie nie da. Taki zespół jak nasz musi miec jakiegos klasowego bramkarza.

flamengista 16.11.2009 10:12

Mamy nową aferę - zamiast "lub czasopisma" jest "lub internet".

http://www.dziennik.pl/polityka/arti...azardowej.html

W skrócie: Pawlak lobbował za legalizacją bukmacherów internetowych i na chwilę obecną projekt ustawy hazardowej przygotowany przez rząd dopuszcza taką możliwość!

Oczywiście za wcześnie by odtrąbić tryumf, ale co to oznacza dla polskich klubów piłkarskich chyba wiemy. To byłaby jednak dobra wiadomość.

Marszałek 16.11.2009 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 817282)
Mamy nową aferę - zamiast "lub czasopisma" jest "lub internet".

http://www.dziennik.pl/polityka/arti...azardowej.html

W skrócie: Pawlak lobbował za legalizacją bukmacherów internetowych i na chwilę obecną projekt ustawy hazardowej przygotowany przez rząd dopuszcza taką możliwość!

Oczywiście za wcześnie, by odtrąbić tryumf, ale co to oznacza dla polskich klubów piłkarskich, chyba wiemy. To byłaby jednak dobra wiadomość.

Ale czego się spodziewałeś. Jedno mówią drugie robią:). Wszytko będzie po staremu, tak więc klubu spokojnie będą kopać się z reklamami buków. A co do jednorękich, to tez będzie dozwolone, spokojnie:)

GemHZR 16.11.2009 12:43

Wiadomo, a jakby zrobili za ostrą to pewnie z jakimiś błędami, żeby Trybunał nie przepuścił. A z resztą jak to Pawlaka wina to zagłosuje na niego w następnych wyborach :lol:

Ar222 16.11.2009 13:33

Cóż, Pawlak się wykazał. Ciekawe tylko czy wynika to z rzadko spotykanych u polityków przebłysków zdrowego rozsądku, czy po prostu ktoś posmarował gdzie trzeba.

rafalek 16.11.2009 15:51

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html - myślę, że może to tu pasować...

Goście mają zapłon...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl