Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

pio 09.01.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 654872)
Gucio czy tam pio (nie wiem kto robi listę do Venus) - jak tam? :D

Ja tylko mam fajny telefon :lol: dzięki za uznanie :D
Listę robi Gucio ;)

Aro1234 09.01.2009 21:34

No, to czekam na jakieś doniesienia Gucio. Termin zarezerwować trzeba, pasuje wiedzieć mniej więcej kiedy. Nie ma to tamto :D

Ps. Co się z forumowymi Paniami podziało <tęskni> ?

Gucio25 09.01.2009 21:58

panowie, sprawa się rypła.

pio 09.01.2009 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 654899)
panowie, sprawa się rypła.

JŻS, CHWDPzpn :lol:, tzn transport we własnym zakresie?

Gucio25 09.01.2009 22:32

nie..
Excel odmówił posłuszeństwa i listy ni chuja nie zrobi. :lol:

Aro1234 09.01.2009 23:11

No to ładną kaszankę odpierd... ;]

felix. 09.01.2009 23:16

ej Gucio ja nie wiem jak to robisz :D jeszcze nie zdązyłem się wpisać na liste, a już się zepsuła :(

Kamyk 09.01.2009 23:18

Na stronę frasunki,
Eustachy, kochany,
Kiedy mamy białe trunki
I wystałe dzbany.
Bóg wie, czy jutro,
Prędko nas śmierć juczy,
Stare wino, nasze futro,
Niech nas dziś utuczy!
Tak ci umrze trzeźwy,
Jak ów, co przy czopie!
A kto z głodu, ten mniej trzeźwy
Niż ów, co w potopie.

P.S. Kto nie pije ten żyd:p

felix. 09.01.2009 23:19

Polać Mu :D

Wojtek 1906 09.01.2009 23:26

a ja myślałem że mam problemy:
http://www.bravo.pl/zapytaj_monike/c...ny/ida,296657/

felix. 09.01.2009 23:45

Nie śpimy ! :D

Aro1234 09.01.2009 23:47

Ja nie śpię. Tylko się zadumałem nad zadziwiającymi faktami związanymi z dostaniem się na UJ na dziennikarstwo :P

Kamil 09.01.2009 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 654978)
Ja nie śpię. Tylko się zadumałem nad zadziwiającymi faktami związanymi z dostaniem się na UJ na dziennikarstwo :P

chcesz zostać płatną kanalią? :-P

Aro1234 09.01.2009 23:58

Nie, ja będę odmieńcem w tej dziedzinie :D Nie sprzedam się dla żadnych "Fucktów" , "Super Sexpressów" i innych badziewi :foch: !

Bardziej mi zależy na karierze felietonisty / reportażysty niż jakiegoś newsmana .. ;]

felix. 10.01.2009 00:12

nawet nie ma do kogo pić :( buuu :D

South 10.01.2009 00:14

odpowiedzi do matury już są :D





dramat...

rafiABG 10.01.2009 00:19

mógłby ktoś opowiedzieć swoje wrażenia po napisaniu testu gimnazjalnego ?
ja mam w tym roku i szczerze mówiąc troche sie boje...

Gucio25 10.01.2009 00:20

nie śpimy..!










ide spać.
ps. excel już łazi, wpykałem mu serial i ruszył. jutro się weźniemy za organizację. :)

siwy0000 10.01.2009 00:22

wiecej nerwów niż to wszystko jest warte :) podejdź na luzie i będzie dobrze.

Kamil 10.01.2009 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 654992)
odpowiedzi do matury już są :D





dramat...

oj ciezko bedzie,
trza jutro za to oraz angielski i geografie porzadnie wypic
edytka:
felix ja ci moge pomoc z tym stadem :D

Aro1234 10.01.2009 00:30

Test gimnazjalny - bajka :D Nie bój żaby , dasz se radę ;)

Gucio - wiedziałem , że Ci się uda :P
A na Al.29 listopada jest jakiś Gentleman Club - ostatnio na Rynku dostałem ulotkę, też chyba ciekawa sprawa :D

Na razie nie patrzę na próbny polski bo sobie go chce w któryś dzień napisać ;> :D nasza szkoła nie brała udziału w tej maturze niestety ;/ ale WOS piszemy pozalekcyjnie ;D

felix. 10.01.2009 00:43

to Ty human jestes ? :D

TSman 10.01.2009 00:50

jakies plany na noc ? (poza spaniem oczywiscie :D)

felix. 10.01.2009 01:12

żuberki :D

AbdulTsw 10.01.2009 01:27

Ja tam przyszedłem dopiero z hali trochę pokopaliśmy i siadam z sił więc zaraz chyba padnę :<

Gucio25 10.01.2009 14:04

za co Kamil dostał bana? :shock:
edyta podpowiada, że nie ma avatara roku 2008, tak być nie może.. ;)

może ktoś pomoże..
zakupiłem wczoraj starter do Orange POP, jeszcze nie kupiłem doładowania, ale chcę zmienić taryfę na Orange MUSIC i właśnie co do tego mam pytanie, czy mogę zmienić teraz taryfę i dopiero po zmianie doładować nie tracąc promocji 200% za doładowanie?

Martinho 10.01.2009 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 654992)
odpowiedzi do matury już są :D





dramat...

Ja na odpowiedzi nie patrze hehe zeby sie nie dolowac... Jak mi matury nie uniewaznia to sie bede cieszyc :D

TSWISELKA1 10.01.2009 14:11

Dla pocieszenia tegorocznych maturzystów fragment kawałka Małolata:
"...ten papierek ze szkoły nie czyni mnie człowiekiem,
bez tego też jesteś człowiekiem, więc nie przejmuj się jeśli
mówią ci, że bez tego jesteś śmieciem, nie przejmuj się i uwierz w siebie..."

;)

kriz69 10.01.2009 14:22

ważne pytanie do znawców tematu są 0.7 Pana Tedausza??

emsi 10.01.2009 14:38

A ja pytanko, któs z Huty lub nie, wie gdzie jest ta wymienialnia gier na konsole ile kosztuje i w ogóle co i jak bo sobie konsolkę sprawiłem i pewnie za jakiś czas śmignę sobie coś wymienić albo kupić :)

Proud 10.01.2009 14:38

do kriz69

są :D

Tiramisu 10.01.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 654880)
No, to czekam na jakieś doniesienia Gucio. Termin zarezerwować trzeba, pasuje wiedzieć mniej więcej kiedy. Nie ma to tamto :D

Ps. Co się z forumowymi Paniami podziało <tęskni> ?

Przejrzyj kilka ostatnich stron tematu,, Albo matura, albo wódka i inne trunki,, A tutejsze panie to kobiety, nie dziewczynki przed 20 (przynajmniej większość?) :P i damy, a nie towarzyszki do zachlywania gęby ;p.

Dzień dobry :).

pan_premier 10.01.2009 15:08

no doszły nas słuchy, że ten temat obserwowali już niebiescy od pedofilii :)

Andzia~ŁA 10.01.2009 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655208)
Przejrzyj kilka ostatnich stron tematu,, Albo matura, albo wódka i inne trunki,, A tutejsze panie to kobiety, nie dziewczynki przed 20 (przynajmniej większość?) :P i damy, a nie towarzyszki do zachlywania gęby ;p.

Dzień dobry :).


haha ależ Tiramisu muszę się z Tobą nie zgodzić, jestem przed 20stką i wcale nie uważam się za towarzyszkę do zachlania gęby, ale co do trunków to pożartować zawsze można, trzeba tylko znać granicę :-p
myślę że zgodzisz się ze mną, iż są wyjątki od reguły.

uciekam i życzę miłej gorączki sobotniej nocy - ja dziś "się studniówkuję" .. bez alkoholowo :-)

Tiramisu 10.01.2009 15:20

Bez wyjątków nie ma reguły. Ja bardziej miałam na myśli Ni_Ma i siebie, tak egoistycznie, bo ostatnio nas tu było zatrzęsienie hehehehe ;) POZDRO Ni_Ma!

Dobrej zabawy Andzia!

Andzia~ŁA 10.01.2009 15:23

No to czuję się już spokojniej :-)
a troche egoizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziło :-D cos o tym wiem :P

Dziękuję! :D

wojteq_NH 10.01.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 655192)
A ja pytanko, któs z Huty lub nie, wie gdzie jest ta wymienialnia gier na konsole ile kosztuje i w ogóle co i jak bo sobie konsolkę sprawiłem i pewnie za jakiś czas śmignę sobie coś wymienić albo kupić :)

Jesli jeszcze jest to Skorpion w DH Wanda, ale czy jest jeszcze nie mam pewności, bo dawno mnie tam nie było. Sprzedawali i wymieniali gry i na kartridżach, i na GameBoye, i na PSX, i na PS2. Nie wiem jak z innymi platformami.

Aro1234 10.01.2009 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 655192)
A ja pytanko, któs z Huty lub nie, wie gdzie jest ta wymienialnia gier na konsole ile kosztuje i w ogóle co i jak bo sobie konsolkę sprawiłem i pewnie za jakiś czas śmignę sobie coś wymienić albo kupić :)

DH Wanda ;) stoisko z Panią w okularach :P no i cenowo nie wiem jak - od kiedy rozwiodłem się z PSX to nie wiem jak to wygląda ;P

Gucio25 10.01.2009 17:36

ma tu kto Orange Music? doładowałem za 50zł i jak można sprawdzić ilość darmowych smsów, która mi pozostała?

AbdulTsw 10.01.2009 17:37

Chyba 767 sms o treści Ile lecz nie jestem pewien :< mam zwykłe orange go :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl