![]() |
Cytat:
|
widzę, że coraz więcej jest tu osób, które trzeźwą myślą i wiedzą, że doping na derbach być MUSI !
a OZSK ośmieszył się takim apelem, chłopaki z rządu śmieją się z kibiców, bo zachowujemy się jak frajerzy ! na stadionie ma być święto piłki nożnej, ma być wojna, bo gramy z Cracovią, trzeba pokazać Polsce, jaki to jest mecz i jak podchodzą do niego kibice! to sprawa honoru. sami strzelimy sobie w stopę jeśli przestaniemy dopingować, sami siebie przy okazji wyniszczamy od środka, tworzą się kwasy i spory między kibicami - SAMI niszczymy ruch kibicowski na Wiśle, a przecież rządzącym o to właśnie chodzi.... |
jak ja nienawidzię GW...to jest już hiper nienawiść
|
Cytat:
Oj coś czuję, że konfliktu G - E w niedzielę będzie ciąg dalszy...oby nie. |
Cytat:
To nie jest solidarność pomiędzy kibiacmi, tylko solidarność kibiców z bandziorami z Bydgoszczy. Z kibicami się nie uda? Jak się kluby kibica nie oragną to się skończy tak jak w Anglii! NIKT cały sezon nie zabraniał opraw, śpiewów, wyjazdów, flag itp. Dopiero jak bandyci przegieli bagietę, a ultrasi ich kryją (tak, ten cały protest to krycie bandytyzmu!) to się zaczęło. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę! I zobaczycie, jak się nie ultrasi nie opamiętają, to zostaną wyeliminowani ze stadionów. Tu nie będzie rachunku ekonomicznego, jak w sporze żyleta - ITI - bo rząd ma w dupie ilość sprzedanych biletów - liczy się porządek i słupki popularności. Cytat:
|
Cytat:
Słyszałem, jak wyglądała usunięta oprawa, ale tego szczegółu nie znałem. Czyli: zamiast napisu "Jezus Nazarejczyk Król Żydowski" - napis "ultras". I SKWK się dziwi, że klub zabronił oprawy. Mało tego, teraz wszyscy mają się solidaryzować z grupą ultras, która obraża uczucia religijne 95% obywateli tego kraju. W tym i moje. Cóż, nie dziwię się czemu nie ujawnialiście projektu oprawy - choć wiele osób było zainteresowanych, jak miała wyglądać. SKWK ma kupę szczęścia, że klub zabronił tej oprawy. Mielibyście jak w banku pozwy za obrazę uczuć religijnych. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
I wtedy kluby nie bedą miały kasy z biletów/karnetów, Canal + bedzie pokazywam mecze które bedą wygladac jak sparingi. I sami zrozumieja, że kibic jest potrzebny. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Derby bez dopingu, mistrzostwo bez fety to jaks porazka. Tym glupim protestem skrzywdzimy tylko i wylacznie siebie i pilkarzy. To nawet w hiszpanii gdzie doping na stadionie mizerny jest, feta mistrzowska jest okazala na ulicach. A u nas mialoby tego zabraknac?
Wedlug mnie nalezy pokazac ze wszyscy kibice sa zjednoczeni. Bez podzialow na G i piknikow. Wszytscy jestesmy razem. W miare kulturalny doping calego stadionu zeby pokazac ze mozna swietnie sie bawic razem. Wytracimy klubowi i rzadowi jeden zajebisty argument, ze wszytscy kibice to bandziory. Pokazemy ze tak nie jest! Sytuacja powinna sie uspokoic do konca sezonu i mysle ze rudy da kibicom spokoj i zajmie sie kolejnym tematem zastepczym. A jak sie nie uspokoi to bojkot. Najpierw rozgrywek pucharowych a jak to nic nie da to esktraklasy. Klub zobaczy ze bez kasy daleko nie zajedzie. |
Cytat:
|
Nawet bez tego napisu oprawa jest kontrowersyjna i odpowiedni ludzie znaleźliby powód żeby zamknąć stadion. To nie "piłka nożna spać nie można" tylko kibice niosący krzyż a nad nimi władza z pałami. Dobrze że zabronili tej oprawy, szkoda że w takiej formie tuż przed meczem a nie podczas tego poniedziałkowego spotkania.
Co, znowu protest? 1 cały mecz wystarczy, w meczu o mistrzostwo w dodatku derbowym u siebie doping musi byc. G niech sobie robi co chce, ja tam morde bede darł razem z E. |
Cytat:
|
Jedno jest pewne .Musimy mówić jednym głosem. Jesli są osoby decyzyjne i coś ustalają to wszyscy bez wyjatku musza się podporządkowac albo przynajmniej nie przeszkadzać. Jak nas rozbiją to potem beda mogli zrobic wszystko. Cenzura piosenek, okrzyków, nakaz siedzenia na krzesełekach , cenzury opraw, zakaz noszenia szalików zakrywających twarze ( np.w zimie) . A pamiętajmy zgodnie z konstytucją RP :
Art. 54. 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2.Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. Zapisać sobie to i pamietać. Np.zgodnie z konstytucją i powyższym zapisem zakaz wywieszania oprawy jest nielegalny jeżeli nie zawiera treści wulgarnych lub obraźliwych. Na osobę/instytucję zakazującą można złożyć doniesienie do Trybunału Konstytucyjnego |
Po co setki komentarzy że doping musi być skoro decyzja już podjęta i wasze gadanie tego nie zmieni...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A ultrasi łykają jak indory. |
Cytat:
Dwa szczegóły: krzyż z szalików i napis ultras wcześniej się nie pojawiały w opisie, ale ten z GW jest po prostu bardziej szczegółowy, więc nie ma tu sprzeczności. PS. WSN - oprócz lakonicznego komunikatu SKWK są też inne, nieoficjalne źródła. I znacznie bardziej wiarygodne. Z mojej strony koniec tematu - nie udzielam się w dyskusji nt. oprawy, póki nie będzie oficjalnego wyjaśnienia ze strony ultras. Brak wyjaśnienia też będzie czytelnym komunikatem - potwierdzającym doniesienia GW. W takim wypadku też już powiedziałem, co miałem do powiedzenia. |
na stronce OZSK nie ma żadnego oświadczenia, a w necie natknąłem się na informacje, że to nie jest oświadczenie OZSK...
|
Proponuję, żeby piłkarze poparli kibiców i również przyłączyli się do protestu.
Na przykład niech przegrają najbliższy mecz 0:5. Na złość zarządowi, rządowi i wogóle wszystkim. Nie ważne jak, ważne żeby było bez sensu. |
Na derbach MUSI byc doping !
Nie dlatego ze lubie mecze z atmosfera, ale to bylaby nasza poddana. Przeciez o to im wlasnie chodzi ! Oni tego chca zabicia emocji - nie dopuscie do tego. W tym momencie licza sie derby i nasza feta. Nawet kosztem protestu. |
Cytat:
po drugie nigdy jeszcze w historii UW nie ujawniliśmy oprawy która nie wyszła, lub której nie zrobilismy z powodów losowych (np. pogoda) wiec nie wiem dlaczego miało by być inaczej tym razem. pomysł, projekt oprawy to rzecz swięta to tyle odemnie ps. ja sam nie wiem jaka byla oprawa ps 2. decyzja co do dopingu jest juz u nas podjęta, myślę ze poinformują o niej wkrótce bardziej odpowiedznie (działające obecnie) osoby tymczasem wszyscy w sobote o 16 na trening piłkarzy! |
I jeszcze jedno ode mnie:
skoro SKWK, Ultrasi i inne grupy, aktywnie działające na rzecz kibiców Wisły, nieraz poświęcając zapewne masę swojego wolnego czasu ( kto kiedykolwiek coś organizował to wie, że to nie jest łatwe, i nie mówię o piwie z kumplami), popierają taka formę protestu to ja jestem za. Przecież to oni są bliżej klubu niż przeciętny kibic, to oni żyją meczem 24h na dobę, i nie chce mi się wierzyć, że tak bez powodu pozwoliliby, aby jeden z najważniejszych meczy Wisły w ostatnich latach ( mistrzostwo, derby, Reymonta 22, ewentualny spadek Cracovii) odbył się bez fanatycznego dopingu. Nie wierzę. |
Jeśli nie będzie zorganizowanego dopingu na derbach to czekam na to co pokażą kibice na E np w momencie gdybyśmy nie daj Boże przegrywali.
Oj ciekawe by to było, ciekawe. Zeszło by wam dobre samopoczucie po tym "jak dzięki waszemu dopingowi zwyciężyliśmy" Amice. Ja naprawdę nie wierzę ile trzeba mieć pychy w sobie aby pisać tutaj niektóre rzeczy. Nikt święty nie jest, ale takie podejście jak tutaj prezentują "obrażeni kibice", ręce opadają. |
Cytat:
Powinien być normalny doping bo o to chodzi w kibicowaniu, ale pa przykład w 10, 20 ,30 min i tak dalej minuta pozdrowień dla bandy cudaka. Przez minutę i wracamy do dopingu. Pozdrowienia można zrobić na dwie trybuny. Czy obawiać się wywieszenia transparentu? Nie wydaje mi się. Jak rudy zamknie stadion za transparent wyjdzie na ułomnego w oczach wszystkich. Cisza już była i niczego pozytywnego nie przyniosła. Może tylko zastanowienie we władzach klubu. Chyba nie ma wśród kibiców Wisły takich którym metody cudaka nie wywołują zdenerwowania. Dlatego trzeba działać solidarnie w skali całej Polski nie mówiąc już o naszym podwórku. |
Cytat:
wazny jest dla mnie sam fakt blokady i sposób zakomunikowania o tym bo argument użyty przez klub nie bo nie jakoś do mnie nie przemawia a miedzy słowami pokazuje ze oprawa kontrowersyjna nie była, bo w takim wypadku pojawił by sie taki argument i jeszcze raz apeluje o przyjscie na trening w sobote o 16! |
Cytat:
Nie życzę Ci niczego złego... w poprzednim poście wysyłałeś nas pod pałac, stąd odpowiedź... i nie obrażaj mnie, bo ja Ciebie nie obrażam |
Przypominam że nie ma zgody na osobiste wycieczki pod adresem innych użytkowników.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czlowiekowi chce sie rzygac czytajac niektore posty.
1) Popierac Tuska? No prosze, zamykaja stadion, klub ma przez to straty, policja zamiast wylapywac ludzi to wali w ch****, nagonka na wszystkich na stadionie i wkladanie ich do jednego wora. Pokaz bezsilnosci w postaci zbiorowej odpowiedzialnosci. Stadion zamykany na jeden mecz a potem otwarty mimo ze nic sie nie zmienilo. Nie przestrzeganie prawa przez policje, opieszalosc sadow. Zerowa znajomosc wladzy jesli chodzi o prawo i mozliwosci ktore maja ( patrz zakrywanie twarzy, za ktore juz dawno mozna karac ) itp. Jak ktos to popiera to musi byc naprawde "inny". Macie racjie, popierajcie robienie z was wszystkich bandytow i kiboli, popierajcie opieszalosc Policji i katastrofalny stan sadownictwa. Gdzie wy ku*** zyjecie i co Wy bierzecie ze do was nie docieraja FAKTY. To nie jest moj wymysl tak jest w tym kraju. Kto za to odpowiada, kibice? NIE, odpowiada za to rzad,policja,sady. Czemu po pojawieniu sie transparentow odnosnie rzadu i jego dzialan zaczela sie jazda? Zanim byla "burda" po meczu, juz zdzierali transparenty. Zbieg okolicznosci? 2) Nie jestem kibicem Wisly, nie wiem jaka byla oprawa ale wiem jedno bo to widac golym okiem - Oprawa zostala zaakceptowana przez klub, jednak przed meczem nie zezwolili na jej pokazanie. Niby w jeden dzien oprawa sie zmienila? Kpiny. Pierwszy i drugi punkt to sa FAKTY. Jesli ktos ma problem ze zrozumieniem tego wszystkiego to ja juz nie mam pytan. Jest to cholernie przykra sytuacja. Wybaczcie ale wiekszosc robi za mlode pelikany... Przestancie patrzec a zacznijcie widziec. |
Cytat:
jedyne dobre wyjście, wg mnie |
Cytat:
1. Otrzeźwi prezesów klubów i miejmy nadzieję przestaną się układać z bandytami (z tego co słyszę na Amice już się żegnają z kiełbaskami) 2. Wymusi przestrzeganie rygorystyczne procedur licencyjnych (z tego co wiemy identyfikacja kibiców nie działa bo tylko kilka klubów ma pełną identyfikację kibiców) a i monitoring na niektórych stadionach jest żałosny. 3. Może otrzeźwi PZPN i wymusi jednolite przestrzeganie zakazów stadionowych na wszystkich rozgrywkach. Przyznasz, że obecnie to nie działa i taki legijny bandyta, który pobił piłkarza po meczu ekstraklasy może jak najbardziej pojechać na rozgrywki pucharu polski, a pewnie nawet na mecze reprezentacji. 4. Mam nadzieję, że bandyci nie będą już terroryzować normalnych kibiców (zakazy przemieszczania się między sektorami, bicie i plucie normalnych kibiców za wygląd, przepędzanie normalnych kibiców z trybuny bo jakiemuś łysemu się umyślił protest itp. itd.) 5. Mam nadzieję, że znikną zorganizowane małpie odgłosy i rasistowskie przyśpiewki. Rasizm i mowa nienawiści powinny być ścigane również na trybunach. Tylko kary to wymuszą. Jak na początek całkiem sporo rzeczy mam nadzieję się zmieni. Przed nami mecz z Cracovią - bardzo ważny szczególnie dla przeciwnika patrząc na tabelę. Obawiam się, że niestety Maor i jego rodzina się nasłuchają... ale mam nadzieję, że kibice Wisły się zreflektują. Widzisz mam chyba normalne marzenia... znajomych kibicujących Cracovii i mam już szczerze dość rasistowskich wycieczek |
Dokładnie przecież kibice na E mają monopol na dobre decyzję i oni tylko wiedzą kiedy powinno się doping prowadzić a kiedy wygwizdywać schodzącego z boiska Żurawskiego. To oni wiedzą że nie trzeba przychodzić na Ruch czy inne nie topowe mecze bo przecież wtedy nie trzeba prowadzić dopingu.
Jak cała G i F krzyczy druga strona odpowiada to E siedzi i nic jak makiem zasiał to jest dobre ? Ale jak trafiła im się chwila żeby zabłysnąć to od razu się zabrało kilku kozaków... I nie chce mówić gdzie najwięcej jest osób rzucających k**** w trakcie meczów i gdzie najchętniej pozdrawiają twardziele PZPN. Przypomnijmy sobie co było kiedyś na A 50% psioczących i napier... na Brożków i innych piłkarzy że nie potrafią piłki kopnąć czy rzucać przekleństwa. TO WSZYSTKO JEST MEGA ŻAŁOSNE!! E powinno uszanować fakt że skoro G nie prowadzi dopingu to znaczy że tego dopingu nie powinno być i tyle w temacie. |
Cytat:
Reszty bzdur nie mam zamiaru nawet komentować. Żeby o czymś pisać wypadałoby mieć jakieś pojęcie o przedmiocie swoich dywagacji. |
Panowie poziom tej dyskusji nie wyglada dobrze Skaczecie sobie do gardel jak wygłodzone szakale,jedni i drudzy maja swoje racje,jestem z tego pokolenia 45+ ale chodze na G bo nie potrafie usiedziec,oburzenie ultrasów uwazam jak najbardziej na miejscu ale pech chcial ze Kaczor zebrał wszystkich na drugi dzien po waszej rozmowie z klubem i chyba mocno sie wystraszyli ewentualnymi restrykcjami,tajemnica poliszynela jest ze chca udupic Śląsk i Zagłebie natomiast to co było prezentowane na Arce jakos uszło uwadze wszystkim/chyba ze sie myle/,przezentowane transparenty chasła itd,itp ,a wiec w sumie to wydaje mi sie ze klub sie troche z cykorzył ,a jezeli chodzi o doping bawmy sie na przekor Tuskowi i jego swicie pokażmy ze nie jest w stanie zabic ducha kibiców to jest ,ten mecz dla nas to jest walka gladiatorow z zakonnymi to sa igrzyska swieto Krakowa i zaden pajac z Tuskolandu nie bedzie tu mieszał,a z klubem panowie z UW i SKWK trzeba usiąsc i pogadać merytorycznie wyjasnic sytuacje i to co teraz sie dzieje w Polsce,nie moze byc tak ze bedziemy sie obrazac jedni na drugich gdzie kazda ze stron uwaza ze ma racje,nieodpowiedzialne grupy debili namieszali razem z zasranym PZPN i mamy to co mamy
|
Cytat:
Z jednej strony, wy, "tuskowcy" chcecie, żeby kibice sami eliminowali z trybun "czarne owce", z drugiej strony, gdy szef kibiców to robi na stadionie Lecha, zostaje wręcz zajechany przez media. Zainteresowałem się tematem i z tego co mi wiadomo to firma tego gościa związanego z kibicami była jedną z wielu na stadionie dostarczających "kiełbaski" i przegrała w dwóch pierwszych PRZETARGACH, dopiero w trzecim udało im się wejść na część trybun. Powiedz mi, co w tym złego, że kibice dostarczają na swój stadion żarcie? Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Jak naprawdę myślisz, że wymuszą to tego kary, to jesteś chory. Rasizm nie rodzi się na stadionach, ale w domach i w wczesnych latach szkolnych. Stadiony tylko oddają rzeczywistość CAŁEGO, mało tolerancyjnego kraju jakim jest Polska. Dziwnym trafem tego typu odzywki słychać głównie z sektorów piknikowych, kiedy to milknie doping... Oczywiście akurat przypadek Cracovii i Wisły jest trochę inny i ma podłoże stricte historyczne i jestem w 100% pewien, że zamknięcie stadionu w tym przypadku kompletnie NIC, a NIC nie zmieni, bo nikt się tego nie przestraszy, nawet jakby mieli na rok zamknąć stadiony - tylko zakamufluje aktualny stan całego kraju w tym względzie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl