Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

AZS_Lublin 30.08.2008 11:24

Spokojnie... im dalej w glab wrzesnia/ pazdziernika tym gorzej dla Wisly. I wlasnie szansa polega na tym, ze pierwszy mecz gramy u nich! Jakby powiedziec... to jest szansa ze TTH "s.p.i.e.p.s.z.y" sobie mecz np jakims bramkowym remisem. a W krakowie no to juz wiadomo... przypieczentowanie awansu! Aha jutro 14:30 na C+ lub pewnie na Sopcascie idzie mecz TT z Chelsea. Dla nudzących sie przed derbami to jest alternatywa. Ja skorzystam, zobaczymy co graja grajki z Londka.

kristos 30.08.2008 11:32

Jak przegrać ,to przynajmniej z drużyną taką jak Tottenham ,nabierając przy tym doświadczenia i pokazując się w Europie. Na pewno nie stoimy na straconej pozycji i przy maksymalnej koncentracji wynik dwumeczu może się dla nas okazać korzystny.
Tak czy inaczej ,nie ma co popadać w rozpacz z powodu losowania ,będzie to na pewno ważna próba przedostania się Wisły do europejskiej strefy drużyn z którymi należy się liczyć.

kubawislak 30.08.2008 11:32

No, jedno jest pewne chłopaki mają szansę udowodnić, że zbliżają się do poziomu Wisły Kasperczaka...

Styk83 30.08.2008 11:38

Berbatova nie bylo nawet na lawce w pierwszych meczach kolejki,co jest zwiazane z prawdopodobnym transferem do ManU,licze na ten transfer ktory rowniez w jakis sposob moze ulatwic Wiselce przejscie TT.

Mareq 30.08.2008 11:40

Cytat:

Istotną rzeczą dyspozycja Berbatowa.
,,
Welcome Wisla dont worry about Berbatov if he`s not joined Man Utd by the time we play you he wont play it`ll be too cold or he`ll be washing his hair or somethinghttp://www.tottenhamhotspurs.tv/foru...lies/smile.gif"

Wygląda na to , że ani on się zbytnio nie kwapi aby pomóć Tottenhamowi w tym sezonie , ani kibice specjalnie na niego nie liczą .
Chociaż jak nigdzie nie przejdzie , to w końcu dogada się z trenerem , bo co będzie robił przez pół sezonu .Do rezerw go nie odeślą .


Przy okazji
wiem , że będą to czytały osoby , które ,,zabawiają" na forum Tottenhamu .
Po jaką cholerę ich zarzucacie tymi filmikami o Wiśle ?!
Zachowujecie się prawie tak samo jak pokemony z Beitaru .
Jak będą chcieli dowidzieć się czegoś o kibicach Wisły , to sobie poszukają w internecie jak nie teraz , to po miażdżącym przedstawieniu jakiego będą świadkami podczas pierwszego meczu w Londynie .
Dobre firmy nie potrzebują taniej akwizycji , dobre firmy bronią się same .
A w właśnie zachowuje się jak tani akwizytorzy .
Rozumiem 3 filmiki , kilka zdjęć ale nie kilkanaście filmików w co drugim poście .
Dajcie sobie na wstrzymanie trochę .

marcinarsenal 30.08.2008 11:44

Też o Berbatova bym się nie martwił. Gadałem z kolegą fanem MU i powiedział, że dzis ma wpłynąć ostateczna oferta dla Tottenhamu, a sam Berbatov bardzo chce odejść i grac w LM. Taki zbuntowany gracz raczej się nie przyda, nawet jeśli zostanie

AZS_Lublin 30.08.2008 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 595308)
Berbatova nie bylo nawet na lawce w pierwszych meczach kolejki,co jest zwiazane z prawdopodobnym transferem do ManU,licze na ten transfer ktory rowniez w jakis sposob moze ulatwic Wiselce przejscie TT.

A co z Pawliuczenka? Juz jest zaklepany czy sie waha jak Arszawin?? Swoja dorga nie wiem, czy TT stać az na takie dwie gwiazdy w ataku Berbatov i Pawliuczenko... Ale nawet jesli, uwazam ze zawodnik nie jest w stanie grac przez caly rok na tym samym dobrym poziomie. I nie chodzi tylko o forme fizyczna ale i aklimatyzacje. Na peczki mozna podawac przyklady zawodnikow ktorzy blyszczeli w innych ligach w jeszcze innych gasli. Byc moze tak bedzie z Pawliczenka. Dla niego to Liga Ang zupelnie inny swiat, inne treningi inne obciazenie... podobnie sprawa sie z Modricem. Byc moze oni na poczatku tego nie wytrzymuja? I oby tak bylo conajmniej do 2.10:)

Pablooo 30.08.2008 11:50

Pawliuczenko klepnięty

Styk83 30.08.2008 11:58

Do kiedy mozna zglaszac zawodnikow pucharow?

AZS_Lublin 30.08.2008 11:59

w koncu chyba stanlo na poniedzialku ( do 23:59)

marcinarsenal 30.08.2008 12:01

http://manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=13330

Oby, oby :)

Styk83 30.08.2008 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 595328)


"Niedługo na WHL mają przybyć Roman Pawliuczenko i Andrej Arszawin, którzy mają zastąpić Bułgara."

Czy ja wiem czy tak super?

marcinarsenal 30.08.2008 12:09

No wydaje mi się, że strona MU ma wieksze pojęcie o poczynaniach transferowych swojego klubu niż Zenitu czy Tottenhamu

Jaca 30.08.2008 12:39

panowie jedno pytanie do kiedy można zgłaszać zawodników do 1 rundy PUCHARU UEFA ????

Przemo12 30.08.2008 12:48

Tottenham 1-2 (HT 0-0) Sunderland
Jenas 73 Richardson 55
Cisse 83


Middlesbrough 2-1 (HT 0-0) Tottenham
Wheater 71 Huth o.g. 90+3
Mido 86

Dwa do tej pory rozegrane mecze Tottenhamu. Powiem ze bez szalenstwa.
Popatrzcie na to tak. Goscie nie sa w formie, patrzac na wyniki. A gdybysmy wylosowali Middlesbrough albo Sunderland to mielibysmy wieksze szanse? Patrz...

Cieniasy są. My mamy mocniejszy i ambitniejszy zespól.

A jako dowód na to ze Angole olewaja P UEFA jest to ze na BBC w zakladce o Spursach, nie ma ani slowa o Wisle i UEFA za to smieci o transferach oraz losowaniu Carling Cup (Newcastle) http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...ur/default.stm

Eustachy 30.08.2008 12:56

Czytalem opinie ludzi mocno zdolowanych po losowaniu, rozmawialem z kibicami wscieklymi na to co po raz kolejny przyniosl nam los i choc dobrze to wszystko rozumiem, to jednak samemu zaliczam sie do osob, ktore wola upatrywac pozytywow kosztem negatywow. Moze to desperacja, a moze po prostu nabieram przyzwyczajenia do - jak to okreslil Maciek Skorza - "tradycyjnych losowan" :)

I tak na poczatek najprosciej wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej losujemy Udinese badz Kopenhage i mimo teoretycznie wiekszych szans i tak odpadamy. W koncu to nie sa zadne leszcze. A zasada jest prosta - czym teoretycznie latwiejszy przeciwnik, tym wieksze uczucie rozczarowania i niedosytu w razie porazki.

Ogladajac ostatnio wystepy angielskich druzyn na arenie miedzynarodowej, jakos wcale nie wgniotlo mnie w fotel z przerazenia. Liverpool przechodzi druzyne z Belgii dopiero po golu w sto-ktorejs minucie dogrywki. Manchester City eliminuje nieznany dunski zespol po karnych, a Aston Villa remisuje na wlasnym stadionie z taksowkarzami i murarzami z Islandii. Wszystkie te mecze mialem okazje ogladac i uwiezcie, ze byly one nie lada meczarnia dla faworyzowanych Angoli. Jedynie A.Villa wystawila nieco rezerwowy sklad po wygraniu pierwszego meczu 4:1.

Inna rzecz, to proba wywolania poczucia grozy przez chlopakow z weszlo.com. Zamiescili filmik ze sparingu z Roma, wygranego przez Spurs 5:0. Wystarczy jednak przyjrzec sie kazdej ze straconych przez Wlochow bramek, by bardziej zrozumiec ten wynik. Warto tez dodac, ze Roma w przedsezonowych sparingach dostala tylko nieco mniejszy oklep od Rumunow ze Steauy (3:0). Dlatego ja bym sie nie przejmowal pogromami w sparingach. Kazdy chyba pamieta jak Legia swego czasu ogrywala czolowe francuskie zespoly, a potem zostala sprowadzona na ziemie przez Vetre Wilno.

A jesli przestaniemy sie w koncu trzesc przed rezultatami sparingow, to tym bardziej nie powinnismy pasc z wrazenia przed ligowymi wynikami "Kogotow". Zespoly jakie sprawily im oklep w dwoch pierwszych kolejkach, do scislej angielskiej czolowki z pewnoscia nie naleza.

Nie twierdze bynajmniej, ze mamy do czynienia z ogrami, ktorych nie wypada nie powiezc. Ot po prostu, jakis dysonans wobec pesymistow jest konieczny.

Kolejnym pozytywem jest bez watpienia rewanz na wlasnych smieciach, ale zeby dac sobie szanse na jego spozytkowanie, trzeba bedzie najpierw zrobic wszystko co tylko mozliwe, by z Londynu przywiesc korzystny wynik. To tutaj lezy klucz do ewentualnego awansu. Wiedza o tym Anglicy. Przypuszczalnie ich plan nie bedzie sie roznil, od tego jaki mieli Katalonczycy - wygrac u siebie jak najwyzszym wynikiem, bowiem w Krakowie nikomu nie jest latwo.
Teraz wszystko jest w naszych rekach i podejrzewam, ze drugi tak slaby mecz jak w Barcelonie, juz sie nie powtorzy.
Tlumacze sobie, ze czasem trzeba oberwac mocno po lbie i miec za soba tego typu doswiadczenia, aby w konsekwencji stac sie madrzejszym i lepszym.
Malo kto daje nam szanse, ale ja mysle ze stac nas na postawienie rywalowi ciezkich warunkow i przynajmniej do czasu rozegrania pierwszego meczu zdania nie zamierzam zmieniac.
Wisla nie gra juz z takim rozmachem jak chocby za Kasperczaka. Nie ma tez w przodzie poza Brozkiem wielkich indywidulanosci.
Ma jednak calkiem dobrych i doswiadczonych defensywnych pilkarzy, od postawy ktorych w tym dwumeczu bedzie zalezalo bardzo wiele.

W sumie to nawet dostrzegam spore analogie do dawnego Groclinu, ktory odprawil Man.City sila defensywy i roznica jednej bramki.
Podstawowa roznica polega na tym, ze tym razem nie ma mowy o lekcewazeniu i trzeba sie nastawiac na niezwykle ciezka przeprawe juz w pierwszym meczu.

Po jutrzejszym meczu z Chalsea, bez dwoch zdan wszyscy bedziemy madrzejsi. Ja akurat po raz pierwszy bede mial okazje zobaczyc w tym sezonie Tottenham i nie wykluczone, ze jednak zmienie zdanie :)

Martinez 30.08.2008 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 595329)
"Niedługo na WHL mają przybyć Roman Pawliuczenko i Andrej Arszawin, którzy mają zastąpić Bułgara."

Czy ja wiem czy tak super?


Roman Pawliuczenko grał w eliminacjach do Ligi Mistrzów w Spartaku Moskwa i o ile się nie mylę nie może on już zagrać w innym klubie w europejskich pucharach w tym sezonie.

Pewny nie jestem, głowy sobie uciąć nie dam :P:-P

Szarny 30.08.2008 13:34

http://www.uefa.com/competitions/ucl...report=lu.html

Pawliuczenko grał, wiec przeciwko nam napewno nie zagra

piter116 30.08.2008 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinez (Post 595382)
Roman Pawliuczenko grał w eliminacjach do Ligi Mistrzów w Spartaku Moskwa i o ile się nie mylę nie może on już zagrać w innym klubie w europejskich pucharach w tym sezonie.

Pewny nie jestem, głowy sobie uciąć nie dam :P:-P

No i Arszawin wczoraj grał w meczu o SP.

noonelikeus 30.08.2008 14:07

Najważniejsze zeby stworzyc Wislakom odpowiednia przyjazną atmosferę na White Hart Lane. Może ten fakt przełamie opór przed wielką nazwą z ligi Premiership nie do zdobycia.

Gramy u siebie Wiślacy gramy u siebie !!! Wszyscy z UK na Tottenham !! Wykupujemy miejsca Angolom !!
https://eticketing.co.uk/tottenhamho...tickethub.aspx

South 30.08.2008 14:27

ładną reklamę nam robicie na ich forum :D

ale dobrze,dobrze niech sie boją :)

Pennywise 30.08.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 595070)
Panowie, bądźmy realistami. Liga angielska to najlepsza liga świata, a Tottenham to jej czołowy klub.
Szanse są bardzo małe, ale dopóki piłka w grze...

Ale my nie gramy w premiership tylko w PUEFA.Jakie Tottenham ma doświadczenie w rywalizacji z zagranicznymi zespołami ?U siebie na podwórku są mocni ale jak przyjdzie grać z zespołami z włoch ,ukrainy,rosji,rumuni czy chorwacji gdzie są całkiem odmnienne style gry to okazuje się ,że męczą się niemiłosiernie

Rob_Zombie 30.08.2008 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pennywise (Post 595419)
Jakie Tottenham ma doświadczenie w rywalizacji z zagranicznymi zespołami ?

Na pewno większe niż Wisła. Zjedź sobie tutaj na dół i popatrz na ich osiągnięcia w ostatnich 2 sezonach, a potem przypomnij sobie nasze osiągnięcia w ostatnich... dajmy na to... 5 ->http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18949

W ogóle to 'doświadczenie' to strasznie puste słowo. Jak zespół jest dobry to po prostu wygrywa i tyle.

Pennywise 30.08.2008 15:33

to w ostatnich 2 a w ostatnich 5 ?

Haidar 30.08.2008 15:37

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tottenham_Hotspur

...masz, bedziesz wiedzial wszystko :)

Aro1234 30.08.2008 15:41

Nie rozumiem, dlaczego wierzycie w to, że Tottenham miałby coś odpuszczać... Jeśli zaliczą kilka porażek w lidze i od razu będą na straconej pozycji w walce o Mistrza Anglii (czyt. więcej niż 10 pkt straty do lidera na dzień dobry) to nie wierzę, żeby nam chcieli odpuścić, bo dobry wynik w UEFA może przyćmić zły start w lidze... Generalnie będzie nam cholernie ciężko i nie ma co mówić, że szanse są jakieś przeogromne. Jeśli zespół wydaje ponad 70 mln euro na transfery to nie można liczyć, że będą się oszczędzać i odpuszczać takie mecze jak ten z Wisłą...

Patrząc również na ich kadrę:
bramkarz Gomes; obrońcy King, Dawson, Woodgate, Gardner; pomocnicy: Zokora, Jenas, Modric, Lennon, Bentley, Boateng, Huddlestone; napastnicy: JESZCZE Berbatov, Pawliuczenko, Bent... no to naprawdę wyglądamy przy nich blado, a gadanie, że powyżsi piłkarze są MAŁO ZNANI to czysta brednia...

prober 30.08.2008 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 595457)
pomocnicy: Zokora, Jenas, Modric, Lennon, Bentley, Boateng, Huddlestone;

Czyżby krewniak tego z Beitaru?

Z rozwoju sytacji w pucharach można wywnioskować, że Pawliuczenko nie będzie uprawniony do gry.

Raphael 30.08.2008 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 595457)
Nie rozumiem, dlaczego wierzycie w to, że Tottenham miałby coś odpuszczać... Jeśli zaliczą kilka porażek w lidze i od razu będą na straconej pozycji w walce o Mistrza Anglii (czyt. więcej niż 10 pkt straty do lidera na dzień dobry) to nie wierzę, żeby nam chcieli odpuścić, bo dobry wynik w UEFA może przyćmić zły start w lidze... Generalnie będzie nam cholernie ciężko i nie ma co mówić, że szanse są jakieś przeogromne. Jeśli zespół wydaje ponad 70 mln euro na transfery to nie można liczyć, że będą się oszczędzać i odpuszczać takie mecze jak ten z Wisłą...

Tottenham walczy przede wszystkim o pierwszą czwórkę bo na mistrza nie ma żdanych szans. Faktycznie wydali te 70 mln euro na transfery ale po sprzedaży swojej największej gwiazdy, Berbatova za 28 mln funtów (35 mln €) ta suma nie będzie już tak imponująca.

Ściągnięty za Bułgara Pavliuczenko nie będziemógł zagrać w PUEFA.

Wiadomo, że nie odpuszczą ale teraz są w dołku, przegrywają w lidze, odchodzi ich największa gwiazda. Możemy to wykorzystać.

amauri1990 30.08.2008 15:58

jak nie ich i teraz to kogo i kiedy?
prawda prawdą, to będzie wielki egzamin z tego, czego naszych grajków i trenera Skorżę nauczyła Barcelona
oby egzamin zaliczyli - awansowali dalej

Pennywise 30.08.2008 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Haidar (Post 595454)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tottenham_Hotspur

...masz, bedziesz wiedzial wszystko :)

nie wszystko.....
co do wcześniejszego postu to jakoś nie widzę ich w PUEFA (od 1999 gdzie odpadli w II rundzie z FC Kaiserslautern aż do 2006) więc stwierdzam ,że nie mają dużego doświadczenia w tych rozgrywakach nie mówiąc już o lidze mistrzów.Nie mówię ,że grają źle czy dobrze lecz jakoś mało się pojawiają na arenie europejskiej i gdyby nie to ,że grają w premiership to nazwa "tottenham" nie byłaby jakaś wyróżniająca się.

Baala 30.08.2008 16:11

Gościu zajrzyj na artykuł o nich na naszej stronie i bedziesz wiedział że ich doświadczenie pucharowe z ostatnich dwóch lat jest większe niż nasze z ostatnich czterech. Zreszta w tym temacie było juz o tym pisane z trzy raze wraz z podawanymi meczami jakie rozegrali, ale jak sie patrzy tylko na dwa-trzy ostatnie posty na forum to zadaje sie głupie pytania i dopowiada sobie głupie snucia.

Haidar 30.08.2008 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pennywise (Post 595468)
nie wszystko.....
co do wcześniejszego postu to jakoś nie widzę ich w PUEFA (od 1999 gdzie odpadli w II rundzie z FC Kaiserslautern aż do 2006) więc stwierdzam ,że nie mają dużego doświadczenia w tych rozgrywakach nie mówiąc już o lidze mistrzów.Nie mówię ,że grają źle czy dobrze lecz jakoś mało się pojawiają na arenie europejskiej i gdyby nie to ,że grają w premiership to nazwa "tottenham" nie byłaby jakaś wyróżniająca się.

ale te wazniejsze informacje, sukcesy w przeciagu ostatnich 5 lat ktos chcial, no to wkleilem... :) co tam, niewazne... wazne zebysmy przeszli dalej i zapomnieli o Tottenhamie :)

pawelos84 30.08.2008 16:20

Mają bardzo silną pomoc: Jenas,Bentley,Lennon,Modric. W ataku Bent i Dos Santos. Bardzo dobry bramkarz i para klasowych stoperów. Potencjał porównywalny z Lazio 2003 z którym gralismy. Trzeba zagrać dwa świetne mecze by ich wyeliminować.

Różnica między nimi a nami jest taka jak między Wisłą a Odrą. Gdy ta druga zagra na maksa, to jest w stanie nam urwać punkty, szczególnie u siebie. Burns kiedyś powiedział że Wisła by w lidze angielskiej plasowała sie na pograniczu Premiership i pierwszej ligi. Tottenham chociaz wydaje miliony euro na transfery to dalej jest zespołem nie lepszym niż Everton, Manchester City, Blackburn czy tez Porthsmouth.

1q2 30.08.2008 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 595457)
Nie rozumiem, dlaczego wierzycie w to, że Tottenham miałby coś odpuszczać..

Odpuszczac to juz teraz nikt ni nie odpuszcza ,chyba ze juz o nic nie walczy badz wszystko jest zdobyte.
Natomiast na pewno Anglicy nie beda mieli takiego cisnienia na uefe jakby to bylo w przypadku LM.
Ale oczywiscie zgadzam sie ze bedzie cholernie ciezko bo gramy z zespolem z bezapelacyjnie najlepszej ligi na swiecie.
Generalnie nie ma sie co za wczasu podpalac - wyjda na boisko i zobaczymy czy wyjdzie z tego wielka kupa, czy tez nie bedzie tak jak z Barca ze po 90 minutach sprawa awansu bedzie rozstrzygnieta i znow na Reymonta wygramy mecz 'o honor'.

Pennywise 30.08.2008 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 595476)
Gościu zajrzyj na artykuł o nich na naszej stronie i bedziesz wiedział że ich doświadczenie pucharowe z ostatnich dwóch lat jest większe niż nasze z ostatnich czterech. Zreszta w tym temacie było juz o tym pisane z trzy raze wraz z podawanymi meczami jakie rozegrali, ale jak sie patrzy tylko na dwa-trzy ostatnie posty na forum to zadaje sie głupie pytania i dopowiada sobie głupie snucia.

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem.Pytałem jakie mają doświadczenie w PUEFA wogóle ,a nie w porównaniu z Wisłą.I co się okazuje poza ostanimi sezonami gówno grali w pucharach.Przejrzałem cały temat i nikt nie pisał o sezonach wcześniejszych niż 2006 ( w kontekście rozgrywek europejskich).

Haidar 30.08.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 595483)
Mają bardzo silną pomoc: Jenas,Bentley,Lennon,Modric. W ataku Bent i Dos Santos. Bardzo dobry bramkarz i para klasowych stoperów. Potencjał porównywalny z Lazio 2003 z którym gralismy. Trzeba zagrać dwa świetne mecze by ich wyeliminować.

Różnica między nimi a nami jest taka jak między Wisłą a Odrą. Gdy ta druga zagra na maksa, to jest w stanie nam urwać punkty, szczególnie u siebie. Burns kiedyś powiedział że Wisła by w lidze angielskiej plasowała sie na pograniczu Premiership i pierwszej ligi. Tottenham chociaz wydaje miliony euro na transfery to dalej jest zespołem nie lepszym niż Everton, Manchester City, Blackburn czy tez Porthsmouth.

Kluczowe bedzie 1 spotkanie, wyjazdowe, 18 wrzesnia... tam nasi pilkarze musza ugrac jak najlepszy wynik koncowy, ale przede wszystkim strzelic bramke, co na wyjezdzie jest nieocenione z tak mocnym klubem i w PUEFA. U siebie to wiadomo, zmiatamy kazdego... :-D Walczyc WISLA Walczyc!

FajQ 30.08.2008 16:55

Słuchajcie nie ma co porównywać Tottenhamu do Wisły bo Anglicy pod każdym względem biją nas na głowe.(No może w kwesti kibiców to my jesteśmy górą.)Nie możemy przede wszystkim wyjść na boisko przestraszeni jak z Barceloną.Boli mnie jedno że gramy z drużyną z wysp, a te prezentują bardzo szybki siłowy i specyficzny futbol.Jeżeli wyjdziemy z taką grą jak na Camp Nou to możemy skończyć gorzej niż w Hiszpani.Ale ja wierze wierze że nastała wielka Wisła Skorży i że wyklepiemy angoli tak jak było z Shalke za H.Kasperczaka.Jeszcze trzeba uważac na jedno Anglicy zawsze grają do ostatniej sekundy więc nawet jak prowadzimy 1:0 w 90 m to trzeba grać maxymalnie skoncentrowanym i skupionym.
I jeszce jedno anglicy to zawsze anglicy nawet jak są słabi to jednak walcza i grają swoje

SpoXsteR 30.08.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 595500)
Słuchajcie nie ma co porównywać Tottenhamu do Wisły bo Anglicy pod każdym względem biją nas na głowe.(No może w kwesti kibiców to my jesteśmy górą.)Nie możemy przede wszystkim wyjść na boisko przestraszeni jak z Barceloną.Boli mnie jedno że gramy z drużyną z wysp, a te prezentują bardzo szybki siłowy i specyficzny futbol.Jeżeli wyjdziemy z taką grą jak na Camp Nou to możemy skończyć gorzej niż w Hiszpani.Ale ja wierze wierze że nastała wielka Wisła Skorży i że wyklepiemy angoli tak jak było z Shalke za H.Kasperczaka.Jeszcze trzeba uważac na jedno Anglicy zawsze grają do ostatniej sekundy więc nawet jak prowadzimy 1:0 w 90 m to trzeba grać maxymalnie skoncentrowanym i skupionym.
I jeszce jedno anglicy to zawsze anglicy nawet jak są słabi to jednak walcza i grają swoje


Ameryki to Ty nie odkryłeś.

Boli jedno, niefart w losowaniach. My to sobie możemy tu pieprzyć i pieprzyć i tak to nic nie da.
Skorża musi wbić im do głowy że potrafią, wystarczy chcieć. Po 10 minutach meczu w Tottenhamie będzie wiadomo czy nie przegrali meczu w głowach, jeśli tak to trzeba będzie modlitwe zaliczyć żeby nie był gorszy wynik niż na Camp Nou.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman

Eustachy 30.08.2008 18:13

Jeszcze co do zawodnikow przeciwnika, to ja bym wskazal na Lenona i Bentleya jako potencjalnie najbardziej niebezpeicznych. Lenon - wiadomo. Maly, szybki i zwinny kurdupel. Potrafi zamieszac na skrzydle jak malo kto. Bentley - mysle ze troche niedoceniany, a gosc jest skuteczny ponad przecietnosc i potrafi strzelic niemal z kazdej pozycji.
Wiadomo jednak, ze sami meczu raczej nie wygraja. Trzeba bedzie przede wszystkim poszukac skutecznego sposobu, na dotrzymanie im kroku w drugiej linii, bo jak pamietamy, Barcelona na Camp Nou calkowicie nas w tej formacji zneutralizowala i zdominowla, przez co mielismy klopoty z opuszczeniem wlasnej polowy.

AZS_Lublin 30.08.2008 18:38

A Udinese jedzie Palermo 3:1 (80minuta).. i pewnie gdybyśmy trafili na Udine, cześć kibiców by powiedziała ze szkoda ze nie Totenham ktory poczatek sezonu ma bez formy:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl