![]() |
Jaka firma dostarcza nowe stroje Naszym Koszykarkom? bo z tego co pamiętam w poprzednich sezonach graliśmy w nike a te są jakieś nowe, dziwne i... brzydkie(?)
|
Cytat:
Producent bez komentarza... |
|
|
|
|
Polecam dla Kolekcjonerów ! Koszulki Meczowe Kokoszki i Pawełka Reprezentacyjna.
http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html http://allegro.pl/show_item.php?item=1884422231 Pozdrawiam |
I dla Fanów kobiecej koszykówki Koszulka Janell Burse z Fazy Final Four z Walencji
http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html |
Cytat:
|
Czemu gramy w ŁOdzi w takich dziwnych koszulkach ? Bez kołnierzyka i z jakimiś paskami z tyłu
|
To są koszulki z zeszłego sezonu. Taki mamy 3 komplet.
|
Cytat:
to Tiro 11 model sezonu 11/12 |
Moim zdaniem bardzo fajnie wygląda z tyłu ten detal na dole, tzn łączące się paski.
|
Czyli nie mamy w ogóle alternatywnych (trzeci komplet) z nowego modelu? Głupia sprawa.
|
mnie właśnie razi ten detal z tyłu ;) ogólnie to lipa że alternatywny jest zupełnie innym modelem niż podstawowe dwa
|
prawie zawsze tak jest
|
Cytat:
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=878F0H7N |
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...545a72d0_o.jpg
Bardzo fajny strój. Odcień niebieskiego, białe wstawki, kołnierzyk no i Biała Gwiazda! W tym obecnym 3 komplecie nie podoba mi się do końca właśnie odcień niebieskiego... |
Serio nas kiedyś producent gumek sponsorował?
|
|
od kiedy miodzio kibicujesz Wiśle, tak z ciekawości pytam
|
Cytat:
http://blogs.dailyrecord.co.uk/footb...ome-kits-5.jpg Coś takiego |
Czemu piszecie ze nie mamy trzeciego nowego, to jest własnie nowy trzeci strój, w Łodzi była premiera :)
|
bo było mówione, że zostają stare niebieskie
PS: jak dla mnie to te niebieskie są lepsze od głównych! |
Cytat:
|
właśnie, że on nie jest nietypowy :P
zwykły standardowy, w którym gra milion zespołów |
Witam.. chciałbym kupić koszulkę Wisły adidasa tą poprzednią bez kołnierzyka czerwoną lub niebieską w rozmiarze M.. jak wiadomo jeszcze niedawno była wyprzedaż po 130 zł ale zostały same z rozmiarem S.. jeśli komuś się np znudziła lub chce zarobić lub poprostu ma, a nie używa proszę o kontakt --> [email protected]
|
Podobno mamy unikalne stroje, a coraz częściej oglądając mecze zauważam identyczne u innych zespołów. w Anglii wylicze co najmniej 2 zespoły.
|
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...kontent-glowny gdyby orginals wydał takie bawełniaki szły by jak bułeczki
|
Cytat:
|
Wydaje mi się że Wisła coś za dużo dolicza sobie do strojów jako za swoją "markę".
Porównując to do takiego Realu, który też ma stroje Adidasa: Real: Koszulka - 60E Spodenki - 30E Getry: 15E Razem:105E To po aktualnym kursie: 105x4,3=451,5 Czyli cały komplet Realu: 451,5 zł Teraz Wisła: Koszulka - 249zł Spodenki - 149zł Getry - 49zł Czyli cały komplet Wisły: 447 zł Przegrywamy z Podbeskidziem a ceny jak u Realu Madryt ... :rotfl: |
Cytat:
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy |
Cytat:
|
Cytat:
przelicza się wszystko, od sprzętu elektronicznego, po gry komputerowe na obraniach kończąc |
Cytat:
Adidas sprzedaje koszulkę Wiśle za max 30zł... I co narzuca jej cenę? Czy (czysto hipotetycznie) jakby Wisła spadła do I ligi to koszulka (ta sama co w tym sezonie bedzie i przyszłym) nie może potanieć ? Tak czy inaczej nasze ceny są grubo przesadzone... Nawet jeśli to nie jest zależne od klubu. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Kolega mówi że wszedzie ceny są takie same. W Realu i w Wiśle itp. No to idąc tym tokiem rozumowania w I ligowych zespołach też powinny być takie same. |
Cytat:
|
Cytat:
No i są takie same, tylko nie sądze, żeby I ligowy klub miał umowe z adidasem :lol: Jeśli tam mają już stroje adasia to sami je kupuja. |
Nie wiem ile kosztowały koszulki umbro sprzed adidasa ale w sizeer na wyprzedaży kosztowały po 69zł z tego co pamiętam. Jak dla mnie to w każdym wypadku, w każdym sklepie ceny wyprzedaży to ceny po jakich powinny być sprzedawane produkty odzieżowe...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl