Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

piotrek06 17.10.2011 17:35

Jaka firma dostarcza nowe stroje Naszym Koszykarkom? bo z tego co pamiętam w poprzednich sezonach graliśmy w nike a te są jakieś nowe, dziwne i... brzydkie(?)

spartan 17.10.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1178000)
Jaka firma dostarcza nowe stroje Naszym Koszykarkom? bo z tego co pamiętam w poprzednich sezonach graliśmy w nike a te są jakieś nowe, dziwne i... brzydkie(?)

http://www.uffo.pl/

Producent bez komentarza...

Chrisman 17.10.2011 22:17

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...f006817_g1.jpg

Chrisman 17.10.2011 22:20

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...9414deb_g1.jpg

Chrisman 17.10.2011 22:21


jak AC Milanhttp://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...8013043_g1.jpg

Chrisman 17.10.2011 22:31

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...bb91a20_g1.jpg

Skalpel-Krk 18.10.2011 20:12

Polecam dla Kolekcjonerów ! Koszulki Meczowe Kokoszki i Pawełka Reprezentacyjna.

http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=1884422231

Pozdrawiam

Skalpel-Krk 18.10.2011 20:14

I dla Fanów kobiecej koszykówki Koszulka Janell Burse z Fazy Final Four z Walencji

http://allegro.pl/koszulka-janell-bu...884422403.html

Jazon 22.10.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1177979)
Wisła Kraków: Zobacz archiwalne zdjęcia wiślackich strojów!

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...fca36939,1,3,5

Panowie: do wyboru, do koloru. 70 zdjęć piłkarzy Wisły. Pełen przegląd strojów meczowych z całej historii klubu. Najlepsze: przedwojenne i obecne. Najbardziej obciachowe: lata 70. i 90. Super zbiór.

Rewelacja, od dawna czegoś takiego szukałem!

neq. 23.10.2011 13:55

Czemu gramy w ŁOdzi w takich dziwnych koszulkach ? Bez kołnierzyka i z jakimiś paskami z tyłu

Żmijka 23.10.2011 14:04

To są koszulki z zeszłego sezonu. Taki mamy 3 komplet.

szprotson 23.10.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1180501)
To są koszulki z zeszłego sezonu. Taki mamy 3 komplet.

czemu z zeszłego

to Tiro 11 model sezonu 11/12

bellic88 23.10.2011 14:20

Moim zdaniem bardzo fajnie wygląda z tyłu ten detal na dole, tzn łączące się paski.

Jazon 23.10.2011 14:21

Czyli nie mamy w ogóle alternatywnych (trzeci komplet) z nowego modelu? Głupia sprawa.

neq. 23.10.2011 14:23

mnie właśnie razi ten detal z tyłu ;) ogólnie to lipa że alternatywny jest zupełnie innym modelem niż podstawowe dwa

piotrek06 23.10.2011 14:26

prawie zawsze tak jest

arth_ur 23.10.2011 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1177979)
Wisła Kraków: Zobacz archiwalne zdjęcia wiślackich strojów!

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...fca36939,1,3,5

Panowie: do wyboru, do koloru. 70 zdjęć piłkarzy Wisły. Pełen przegląd strojów meczowych z całej historii klubu. Najlepsze: przedwojenne i obecne. Najbardziej obciachowe: lata 70. i 90. Super zbiór.

Jak ktoś ma ochotę pobrać sobie zdjęcia strojów Wisły na dysk, umieściłem je pod tym linkiem.
Kod:

http://www.megaupload.com/?d=878F0H7N

bellic88 23.10.2011 14:28

http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...545a72d0_o.jpg

Bardzo fajny strój. Odcień niebieskiego, białe wstawki, kołnierzyk no i Biała Gwiazda! W tym obecnym 3 komplecie nie podoba mi się do końca właśnie odcień niebieskiego...

miodzio 23.10.2011 14:55

Serio nas kiedyś producent gumek sponsorował?

Eryk 23.10.2011 14:56

serio.
nie tak dawno temu nawet.
http://images44.fotosik.pl/12/512a8d60524c6b57med.jpg

Jazon 23.10.2011 15:27

od kiedy miodzio kibicujesz Wiśle, tak z ciekawości pytam

bellic88 23.10.2011 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1180518)

Jezu jakie genialne ! Mam coś w tym stylu West Hamu z ostatniego roku kiedy mieli stroje umbro. Taka szachownica jest świetna i kołnierzyk z materiału dobrego który nie majda się przy bieganiu :) I fajny znaczek młotów na karku pod kołnierzykiem. Bardzo fajny pomysł i widze że Wisełka też kiedyś miała coś takiego :)

http://blogs.dailyrecord.co.uk/footb...ome-kits-5.jpg

Coś takiego

Kapcok7 23.10.2011 19:45

Czemu piszecie ze nie mamy trzeciego nowego, to jest własnie nowy trzeci strój, w Łodzi była premiera :)

JrQ- 23.10.2011 20:28

bo było mówione, że zostają stare niebieskie

PS: jak dla mnie to te niebieskie są lepsze od głównych!

crazykaro 23.10.2011 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1180778)
bo było mówione, że zostają stare niebieskie

PS: jak dla mnie to te niebieskie są lepsze od głównych!

Co prawda to prawda. Bardzo ciekawy nietypowy krój. Lepsze to niż kołnierzyki

JrQ- 24.10.2011 15:11

właśnie, że on nie jest nietypowy :P
zwykły standardowy, w którym gra milion zespołów

Supergonzo 29.10.2011 12:51

Witam.. chciałbym kupić koszulkę Wisły adidasa tą poprzednią bez kołnierzyka czerwoną lub niebieską w rozmiarze M.. jak wiadomo jeszcze niedawno była wyprzedaż po 130 zł ale zostały same z rozmiarem S.. jeśli komuś się np znudziła lub chce zarobić lub poprostu ma, a nie używa proszę o kontakt --> [email protected]

qqq_b 30.10.2011 21:31

Podobno mamy unikalne stroje, a coraz częściej oglądając mecze zauważam identyczne u innych zespołów. w Anglii wylicze co najmniej 2 zespoły.

Małolat. 30.10.2011 22:03

http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...kontent-glowny gdyby orginals wydał takie bawełniaki szły by jak bułeczki

Kociewiak 30.10.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1184168)
Podobno mamy unikalne stroje, a coraz częściej oglądając mecze zauważam identyczne u innych zespołów. w Anglii wylicze co najmniej 2 zespoły.

unikalne znaczy nieszablonowy kolor koszulki plus różne dodatki

Fiti 31.10.2011 18:19

Wydaje mi się że Wisła coś za dużo dolicza sobie do strojów jako za swoją "markę".
Porównując to do takiego Realu, który też ma stroje Adidasa:
Real: Koszulka - 60E
Spodenki - 30E
Getry: 15E
Razem:105E
To po aktualnym kursie: 105x4,3=451,5
Czyli cały komplet Realu: 451,5 zł
Teraz Wisła:
Koszulka - 249zł
Spodenki - 149zł
Getry - 49zł
Czyli cały komplet Wisły: 447 zł




Przegrywamy z Podbeskidziem a ceny jak u Realu Madryt ... :rotfl:

JrQ- 31.10.2011 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1184455)
Wydaje mi się że Wisła coś za dużo dolicza sobie do strojów jako za swoją "markę".
Porównując to do takiego Realu, który też ma stroje Adidasa:
Real: Koszulka - 60E
Spodenki - 30E
Getry: 15E
Razem:105E
To po aktualnym kursie: 105x4,3=451,5
Czyli cały komplet Realu: 451,5 zł
Teraz Wisła:
Koszulka - 249zł
Spodenki - 149zł
Getry - 49zł
Czyli cały komplet Wisły: 447 zł




Przegrywamy z Podbeskidziem a ceny jak u Realu Madryt ... :rotfl:

ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy

bellic88 31.10.2011 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1184467)
ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy

Ale problem jest taki że tych cen w Euro nie powinno się przeliczać na PLN. Oni tam zarabiają w Euro więc płacąc w tej samej walucie to inny koszt i to na pewno mniejszy. Może nie tak jakby u nas miała kosztować 60zł ale co najmniej połowę obecnej ceny...

JrQ- 31.10.2011 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1184488)
Ale problem jest taki że tych cen w Euro nie powinno się przeliczać na PLN. Oni tam zarabiają w Euro więc płacąc w tej samej walucie to inny koszt i to na pewno mniejszy. Może nie tak jakby u nas miała kosztować 60zł ale co najmniej połowę obecnej ceny...

zgadza się, ale przecież to nierealne :P
przelicza się wszystko, od sprzętu elektronicznego, po gry komputerowe na obraniach kończąc

Fiti 31.10.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1184467)
ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy

Ok, można powiedzieć że troche się wygłupiłem ale jednak:
Adidas sprzedaje koszulkę Wiśle za max 30zł... I co narzuca jej cenę? Czy (czysto hipotetycznie) jakby Wisła spadła do I ligi to koszulka (ta sama co w tym sezonie bedzie i przyszłym) nie może potanieć ?

Tak czy inaczej nasze ceny są grubo przesadzone... Nawet jeśli to nie jest zależne od klubu.

szprotson 31.10.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1184504)
Adidas sprzedaje koszulkę Wiśle za max 30zł... I co narzuca jej cenę? Czy (czysto hipotetycznie) jakby Wisła spadła do I ligi to koszulka (ta sama co w tym sezonie bedzie i przyszłym) nie może potanieć ?

.

Niby z jakiej racji ?

Fiti 31.10.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1184511)
Niby z jakiej racji ?

No przeczytaj wyżej:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1184467)
ceny są identycznie wszędzie, wszystkie stroje tyle kosztują
Wisła nic nie dolicza, po prostu daje taką samą cenę jak wszyscy


Kolega mówi że wszedzie ceny są takie same. W Realu i w Wiśle itp.
No to idąc tym tokiem rozumowania w I ligowych zespołach też powinny być takie same.

szprotson 31.10.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1184517)
No przeczytaj wyżej:



Kolega mówi że wszedzie ceny są takie same. W Realu i w Wiśle itp.
No to idąc tym tokiem rozumowania w I ligowych zespołach też powinny być takie same.

No i są takie same. Czyli 250 pln za koszulke z nowej kolekcji adidasa.

cinekw 31.10.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1184517)
No przeczytaj wyżej:



Kolega mówi że wszedzie ceny są takie same. W Realu i w Wiśle itp.
No to idąc tym tokiem rozumowania w I ligowych zespołach też powinny być takie same.


No i są takie same, tylko nie sądze, żeby I ligowy klub miał umowe z adidasem :lol: Jeśli tam mają już stroje adasia to sami je kupuja.

bellic88 31.10.2011 21:41

Nie wiem ile kosztowały koszulki umbro sprzed adidasa ale w sizeer na wyprzedaży kosztowały po 69zł z tego co pamiętam. Jak dla mnie to w każdym wypadku, w każdym sklepie ceny wyprzedaży to ceny po jakich powinny być sprzedawane produkty odzieżowe...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl