![]() |
Tomek Dawidowski właśnie strzelił gola Cracovii <wow>
|
Dawidowski, strzelił gola :O
|
jeszcze z 2 bramki i będzie lament że Skorża nie wyznał się na potencjale i talencie Dawidowskiego :D
|
Może i strzelił ale ja w to nie wierzę.
|
Nareszcie!
Po prostu jaja do potęgi "n-tej". Na prawdę nie wierzyłem, że mu się kiedykolwiek uda. A tymczasem: Tomasz Dawidowski strzelił gola... :rotfl: Czy Wisełki nie pozdrawiał przy okazji ??
PS1. Na boisko wszedł Wasiluk - będą grać w koszykówkę :lol: PS2. Tomek, jeszcze 5 minut plus czas doliczony. Może zdążysz wbić hattricka ?? |
Ale nas nie pozdrowił, nosz ;(
|
|
Historyczna chwila :-D
http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...9443641b8d.jpg Dzisiaj Żuraw zremisował z Kosą 1:1. Apoel pozostaje na 1 miejscu. Kosa zagrał cały mecz, Jasiek wszedł w 90 minucie, Żuraw nie grał. |
Uche znowu strzela :D tym razem przeciwko Deportivo mecz zakończył się remisem 1-1.Kalu trafił w 58 minucie.
|
Za to Franek zakręcił Edkiem Cecotem i strzelił ładną brameczkę.
|
Obejrzałem dzisiaj mecz VFL Wolfsburg - Borussią Dortmund. Kuba rozegrał całkiem dobre spotkanie, miał znaczący udział przy drugiej bramce dla BVB, a do tego brał się za rozgrywanie. Musze przyznać, że ciekawe piłki zagrywał;)
|
A Baszczyński i Zieńczuk grali dziś przeciwko sobie ;) Zwycięsko wyszedł Baszczu i Atromitos wygrał 1-0 ze Skodą. Marcin zagrał pełne 90 minut, Zieniu na ławce
|
Cytat:
|
Adam Nawałka głównym kandydatem na trenera Górnika Zabrze.
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1..._Urban___.html |
Dzisiaj 24. urodziny "Błaszcza"
Sto lat! |
Cytat:
Kuba to wieliki czlowiek i wielki Wislak Powodzenia i obys jeszcze keidys zalozyl swoja ukochana koszulke z Biala gwiazdą na piersi :) |
Tak, Wislak z niego niesamowity. Spedzil tu cale lata i bronil sie nogami i rekami przed wyjazdem, nie to co sprzedawczyk Frankowski..
Ludzie, opanujcie sie. Zaraz z Uche zrobicie wielkiego Wislaka, albo z Kukielki, czy Kowalczyka.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zamilcz! |
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Pe...wiadomosc.html
Dan jak zwykle to samo... Unirea ma tylko 4 mln e budżetu, więc kontrakty tam pewnie mają jak w Zagłębiu. Ciekawe czy udało by się z tamtąd wyciągnąć jakiegoś grajka i jak się cenią? |
Cytat:
|
Cytat:
W tym wywiadzie nie ma nic nowego, więc nie sądze, żeby Dan o tym "wywiadzie" w ogole wiedział. Poza tym są pewne przeklamania - Unirea nie sprowadzała wszystkich piłkarzy za darmo. Sprzedawała jednych, kupowała innych. |
Cytat:
No ale skoro wszyscy wiedzą ze tak jest i polscy pilkarze mają za dobrze ,to dlaczego nikt nie chce o tym szerzej mowic?? Petresku mowi to wprost ,natomiast jakos u nas ten problem jest zminimalizowany i wszyscy mysla ze jest dobrze. |
Cytat:
A w Rumunii też mają przerwę. Walka o mistrza zapowiada się pasjonująco - jeszcze 1 czy 2 kolejki temu 1 i 6 zespół dzielił 1 punkt;) Tabela na koniec wygląda tak 1.Cluj 34 2.Unirea 34 3.Steaua 34 4.Timisoara 31 5.Rapid 31 6.Vaslui 30 Framacie - liczę na jakieś informacje, jeśli oczywiście będą się pojawiać, dotyczące transferów Unirei a także przyszłości Dana, mam nadzieje że prowadzenie kadry Szkocji to tylko plotka. |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
http://goool.pl/photosy/24589d_2009_12_16majdan.jpg |
wywiad z Tomkiem Frankowskim: http://www.youtube.com/watch?v=exuCaT_zqf4
|
Cytat:
Skoro sam przyznajesz, że nie wiesz o co chodzi, to po co zaczynasz temat? Kuba na pewno nie dorobił się na grze w Wiśle tyle, ile niektórzy jej "bohaterowie", a mimo tego zawsze zachowywał i zachowuje się bardzo fair wobec klubu, kibiców. |
http://www.youtube.com/watch?v=GrXFzhbaWok haahahah Radzio :D
|
Widziałem dzis Sarnata :) zapytałem sie czy dałby mi autograf to w ogóle jego rwakacja była taka ze powiedział nie ma sprawy,poszedł do auta znalazł zdjecieWisły z 99 roku podpisał sie i mi dał ;d
|
http://sport.onet.pl/0,1248763,13861...oreportaz.html
Pierwszy od góry - nasz były dyrektor ds. marketingu |
|
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22406
Cytat:
Z mojej strony życzę mu wszystkiego najlepszego! |
Jak czytam te wszystkie wywiady i artykuły o Mauro to, aż się łezka w oku kręci...(jak baba) ale co począć odchodzi jeden z najwybitniejszych piłkarzy ostatniego dziesięciolecia... mam nadzieję, że jeszcze do nas wróci!!! Teraz niech jedzie na zarabia pieniędzy na koniec, a później niech szuka dla nas brazylijskich i argentyńskich perełek:)
POWODZENIE! P.S. Osobiście mam żal do zarządu, że pozwolili poczuć się niechcianym drugi raz w tym roku legendzie naszego klubu i skazali i na tułaczkę, bo zarówno Baszczyński jak i Cantoro Wiśle by się przydali jeszcze na rok... |
Cytat:
|
Widzę,że dla ludzi z SKWK cacy jest tylko pan Małecki, który co powie jest traktowane jako świętość..
|
Misiu, do mnie pijesz ? Jak tak to nie trafiłeś, oj baaaardzo nie trafiłeś :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl