![]() |
Zarząd PZPN chciał na trenera Piechniczka...
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...rem_kadry.html :lol: Po prostu pięknie. Człowiek, który od 13 lat nie trenował żadnej drużyny, miał być zbawcą kadry. Pewnie trenowałby poprzez telekonferencję, ze słynnego fotelu, przed kominkiem w Wiśle. Ja bardzo szanuję Piechniczka za dawne zasługi, ale to ponury żart. Całe szczęście że sam Pan Antoni się zreflektował i odmówił. Niemniej - skoro już tak desperackie pomysły się pojawiają, to trzeba się liczyć z tym że Majewski obejmie kadrę na stałe. |
Protestowac to trzeba nie tyle przeciwko PZPN'owi, co przeciwko tez klubom...te srodowiska sie wzajemnie przenikaja i niestety na reke wiekszosci taka sytuacja jest na reke.
|
Jak by dobrze akcje "rozkreklamować" myślę, że by przeszła tylko trzeba by było włożyć trochę kasy w plakaty i wszędzie gdzie się da je rozwieszać. Jeszcze fajnie by było jakby na stadionie ktoś porozwieszał przed meczem transparenty and pzpenowskie ;-]
Tudzież kibice którzy by się już pojawili na meczu mogliby wyrazić swój sprzeciw dziadkom stojąc przez pierwszą połowę tyłem do murawy ... jest dużo możliwości ale chyba małe szanse na to żeby cokolwiek przeszło. Eh można pomarzyć. |
|
Panowie co by nie mówic kazda akcja,kazda inicjatywa zmierzajaca do pokazania Polsce prawdziwego oblicza PZPN napewno jest juz krokiem do przodu.
Akcja przeprowadzona przez internet moze udac sie polowicznie,bo nie kazdy ma do niego dostep. ' Najlepiej zaczac od jakichs transparentow na stadionach,bylo poparcie w ten sposob np dla LKS (kiedys w A klasie na meczu widzialem plotno -Ekstraklasa dla LKS) wiec i tym razem napewno kazda ekipa wywiesila by na płotach jakies tresci. Dotra do tego media,zacznie sie rozbic mały szum i wtedy mozna by zrobic akcje z pustym stadionem. Chodzi o to zeby na poczatek zaczac "przygotowywac" ludzi do ogolnoloskiego protestu ,bo jak zrobimy to na szybko to nic z tego nie wyjdzie. |
Prezesem Lato , selekcjonerem Reprezentacji Majewski . Dwóch muminów :rotfl:
|
Cytat:
|
O media to byłbym spokojny, bo one też maja dość betonu i kichy w Polskiej skopanej
taki Kołtoń czy inny Tomaszewski dadzą czadu Właśnie wyczytałem w necie że jak Steeeeeeeeeffaaannnnnnnnnnn był w Amice i zdobywał PP razy 2 to tam wtedy rządził :Fryzjer"i stąd te jego sukcesy to może prokuratura z Wrocka NAM pomoże z nowym selekcjonerem??? Takie luźne rozważanie i marzenia:)) |
Już Monika Olejnik pojechała po panach z pzpn co ich bardzo zbulwersowało, ciekaw jestem co Lato powie jak mecze zostaną zbojkotowane przez kibiców :)
|
akurat Tomaszewskiego to już chyba nikt w Polsce nie bierze na poważnie, czemu akurat się specjalnie nie dziwię
|
Cytat:
|
Piechniczek nie chce Smudy.
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...wiadomosc.html? |
Teraz jest najlepszy moment do bojkotu PZPN. Stadiony w budowie, kluby odpadły z pucharów, repra nie liczy się w walce o MŚ...
Niestety bojkot samej kadry nie wystarczy. Efekt byłby, gdyby zbojkotować również ligę, co jest nie realne. Tu porządek mógłby zrobić tylko polski rząd. Ale oni nie mają jaj. Jeśli chodzi o Euro to ( uefa, czy tam fifa zawsze tych złodziei mylę) moze nam naskoczyć, nie odebraliby. |
Prawda jest taka że nic sie nie zmieni do 2012 roku a każda forma protestu kibiców to za mało na tych lesnych ch*jów. Jedynie wspolne dzialania (cos a'la Solidarność) rzadu,klubów, kibiców ,mogło by walczyć z ta zaraza zwana PZPN
|
Stefan powoła Jelenia i Peszke.Troche dziwi mnie że Majewski decyduje sie na Boruca,pewniejszy jest Kuszczak mimo że nie gra w Man. Utd. uważam.http://www.sport.pl/sport/1,65025,70..._waha_sie.html
|
|
Cytat:
|
Podejście powinno być takie : nie grasz w klubie, nie masz szans na pierwszą 11 reprezentacji.
Ewentualnie może taki gracz zaistnieć jako zmiennik lub w razie plagi kontuzji. Ale, o czym ta dyskusja ? Na mistrzostwa nie jedziemy. W meczach towarzyskich każdy się ładnie podłoży jak Grecja. A później na Euro znowu będzie zdziwienie. Tak to na ten moment wygląda. |
22 września 2009, 17:31:30 - MichalMKS
Stefan Majewski podał sztab szkoleniowy reprezentacji Stefan Majewski powołał sztab szkoleniowy, z którym będzie współpracował w reprezentacji Polski. Asystentem selekcjonera kadry narodowej został 29-letni Bartłomiej Zalewski - poinformowała stacja Orange Sport Info. Z Zalewskim Majewski współpracował już podczas pobytu w Cracovii. Wcześniej nowy asystent selekcjonera trenował kluby z niższych klas rozgrywkowych - Pogoń Ekolog Zduńska Wola oraz Ekolog Wojsławice. Ponadto potwierdziły się wcześniejsze informacje, że trenerem bramkarzy został Józef Młynarczyk. Przygotowaniem fizycznym piłkarzy zajmie się Zbigniew Jastrzębski, dla którego będzie to powrót do pracy z kadrą narodową. Był on już bowiem jej członkiem, kiedy funkcję selekcjonera piastował Paweł Janas. źródło: Onet.pl / Orange Sport Info :lol: |
No to bez wątpienia z takimi właśnie ludźmi Afryka będzie Nasza! Bójcie się chamy do Afryki...wracamy. :lol:
|
Cytat:
Tak i Janas i Leo zapowiadali, że będą powoływać tylko grających w klubach zawodników. Jak było w praktyce każdy wie. Janas w miarę się tego trzymał, a Leo powoływał bezrobotnych ... Mam nadzieję, że teraz to pójdzie w ciut innym kierunku. |
|
Proponuję, żeby wystąpił z tą prośbą też do ligi francuskiej(Jeleń), 2 angielskiej(Sagana trzeba zobaczyć), niemieckiej(a nuż widelec będą chcieli Smolara wystawić), Rosyjskiej(Murawski), Greckiej(Żewłakow), a najlepiej do całego FIFA, bo nasi nie będą mogli się skupić jak będą transmitowane jakieś mecze.
|
Cytat:
|
Janas odsunał Frankowskiego, Kłosa i Dudka i mu za to jechali na meczach na Mundialu. A historia pokazała (katastrofa z Finlandią), ze miał rację...
|
Cytat:
Po mundialu mógłby sobie robić co by chciał i z kim by chciał. Nieuchronność przebudowy drużyny była oczywista. Ale to tylko moje przemyslenia oczywiście. |
arti - zgadzam się z Tobą. O ile faktycznie Janas "zagrał" świetne eliminacje, o tyle pominięcie tej trójki było wielkim błędem. Drużyna zaczęła fochować, zwłaszcza większość, która grała wówczas lub kiedyś w Wiśle - a tych zawodników w owej kadrze było bodaj 7 albo i więcej... tak więc zrobiła się zła atmosfera i stąd blamaż z Ekwadorem.
|
Cytat:
|
ZA Engela to i niejaki Sibik z Odry pojechał.
|
Cytat:
|
jutro herr Majewski ma powołać wstępne powołania do kadry ( podobno )
Byłbym zadowolony gdyby szanse gry otrzymał Głowacki i Małecki . Paweł Brożek czy Łobodziński są bez formy , więc lepiej aby darował im gre w tych meczach . Mógłby jeszcze Piotr Brożek sprobować sił w kadrze , ale Gancarczyka nie ma raczej szans wygryźć . |
Cytat:
a drugi aspekt to ten, o którym kiedyś mówił Cupiał...pojadą na kadre, nasłuchają się bajek jak to się za granicą świetnie zarabia...i potem przy byle jakiej okazji chcą spierda*** do byle jakiego klubiku. A zaden z Polaków grających za granicą nie powie że 1mln E to on zarobi jak: jego klub zdobędzie mistrzostwo, on sam zagra we wszystkich meczach, strzeli 20 bramek i sprzedadzą 10tys jego koszulek... |
na co komu Głowacki w reprezentacji? chłopak w 2012 będzie mial 33 lata
z całym szacunkiem dla niego ale musimy robi drużynę pod katemmistrzostw |
Cytat:
|
Cytat:
Rezygnować można (ba - nawet trzeba) z Krzynówka, Żewłakowa, bo to juz będą niemal emeryci w 2012, a i obaj są jak najbardziej do zastąpienia. |
Głowa jest zbyt cenny dla Wisły, jak grywał w kadrze to tylko kontuzje częściej łapał.
|
Trzeba powolac Glika i Kokoszke zamiast Bosackiego i Zewlakowa. Podziekowac Krzynowkowi i Borucowi a dac Gancarczyka.
|
Są jakieś ploty z PS ze Doktorek nie ppowoła Borubara tylko Dudka. Szczerze mówiąc troche przegięce zeby Boruca nie powołac, niech siedzi na ławie albo na trybunach ale na kadre niech przyjedzie, czasami zdarzy mu się klops, ale nadal to jest nasz najlepszy bramkarz. Z bramkarzy powołałbym Boruca, Dudka( W meczach przedsezonowych Realu jak Casillias odpoczywał Dudek bronił dobrze), Kuszczaka ( Tak samo, w meczach przedsezonowych Manu w tych w których grał wygladał BARDZO DOBRZE, pewny z dużym refleksem, wygladał napewno lepiej niz Foster a moze nawet niz v. der Sar) :D
|
Cytat:
|
Nie możliwe. Boruc to jedyny bramkarz regularnie grający w klubie zagranicą.
Ja z bramkarzy powołałbym własnie Boruca, Kasprzika i Pawełka. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl