Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

konrad1991tsw 27.05.2009 17:43

Chardy J. - Bolelli S. kurs:1.67http://tenisziemny.info/images/rolan...logo_small.jpg

W drugiej rundzie French Open na kortach im.Roland Garros'a reprezentant gospodarzy Jeremy Chardy zmierzy się z Włochem Bolellim. Jeremy jest po dyskwalifikacji Gasqueta jednym z niewielu graczy Tricolores mogących sprawic miłą niespodziankę kibicom gospodarzy. Po odpadnięciu w półfinale turnieju w Monachium Chardy nie startował aż do RG, szykował formę na start przed własną publicznością. W pierwszej rundzie gładko ograł Thiago Alvesa (6-3,7-6,6-2). Jego rywal,Bolelli, stoczył ciężki 5-setowy pojedynek z Berdychem. A w związku z jego kontuzją odniesioną w zeszłym tygodniu w Dusseldorfie może miec to opłakane skutki. Tym bardziej że forma Włocha jest nienajwyższa (porażki ze Starace i Kohlim (bez walki) nie przynoszą chwały). Poza tym Chardy na cegle wygląda lepiej niż Bolelli. Pozdrawiam

LuKaS TSW 27.05.2009 17:49

moja rada jest śpiewająca :D
"Nawet słynna Barcelona Manchesteru nie pokona":D

M.C (nowy kleparz) 27.05.2009 18:25

A może tak over 2.5??

WLD-SZRW 27.05.2009 20:44

na jakiej stronie moge sprawdzic liczbe rzutow roznych Barca - Man ?

jaro1985r 27.05.2009 20:48

a ile mialo byc zebys wygral? bo 5 bylo napewno

WALDI1988 27.05.2009 21:40

to ile bylo tych roznych wkoncu ?

rocco_1906 27.05.2009 21:42

11 roznych było

pan Dudi 27.05.2009 21:43

http://www.uefa.com/competitions/ucl...report=st.html


Łącznie 11 rożnych. 4 dla MU, 7 Barcy. Tak trudno jest ku*wa poszukać?

jaro1985r 27.05.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 735726)
Barcelona-Manchester w pierwszej połowie powyżej 2,5 spalonego - tak 1,97
za 184,07zł do wygrania 362,81

nie weszło ale przed drugą połową postawiłem 400zł na Barce(1,50) i 200zł do przodu.Podsumowując na finale ligi mistrzów zarobiłem 15,93zł :D

Donki 27.05.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WALDI1988 (Post 736051)
Co sie Dudi baranie spinasz, zapytałem bo wiem ze szybciej ktos mi odpowie niz znajde

I co od razu musisz kogoś od baranów wyzywać??:shock:

WALDI1988 27.05.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WLD-SZRW (Post 735843)
Barcelona - Manchester United Liczba rzutów rożnych: over 10.5 rzuty rożne
1.80
Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays Run Line ( 1.5 : 0 ) Starting Pitchers: Rich Hill - Roy Halladay: 2
2.05
Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers Number of Runs Starting Pitchers: Ubaldo Jimenez - Clayton Kershaw: powyżej 9.5 biegi
1.97
Potrójny
Suma kursów:
7.27
Cała stawka (PLN):
18.31

Ale niefart z tym toronto , rzutem na tasme ich dojechali , szkoda bo kupon sliczny

konrad1991tsw 28.05.2009 09:33

Razzano - Medina Garrigues 1, kurs 2.1
Francuzka mimo iż wygrała 6:3 6:3 z Hantuchovą to był to bardzo ciężki i zacięty mecz czego nie wskazuje wynik. Razzano zaprezentowała się bardzo dobrze i ma ogromne wsparcie publiczności.
Naprzeciwko niej staje Hiszpanka, która jest po cięzkiej 3 setówce z Makarovą. W ogóle Garrigues jest ostatnio w słabszej formie i w ostatnim turnieju skreczowała z Barrois.
Przed Francuzką staje zatem bardzo duża szansa na awans do 3 rundy co patrząc na jej poprzednie występy na RG jest duzym osiągnięciem. Podsumowując: doping francuskiej publiczności + niezła forma Razzano + słabsza dyspozycja Mediny dają mecz warty zagrania po takim kursie.

LuKaS TSW 28.05.2009 10:10

Jak myślicie,opłaca się zagrać takie coś?

"Pilka nozna" 3.Polska - Zachod: mecz 1540 Kluczbork-M.Legnica 1 1,35 1544 Lechia Z.G.-Pogon Sz. 2 1,60 "Pilka nozna" 3.Polska - Wschod: mecz 1550 KSZO Ost.-J.Ilawa 1 1,17 1552 W.Suwalki-S.Poniatowa 1 1,25 1554 P.Wolbrom-O.Brzesko 1 1,60 1555 Sandecja N.S.-R.Wys.Maz. 1 1,45

Soltys 28.05.2009 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 736305)
Jak myślicie,opłaca się zagrać takie coś?

"Pilka nozna" 3.Polska - Zachod: mecz 1540 Kluczbork-M.Legnica 1 1,35 1544 Lechia Z.G.-Pogon Sz. 2 1,60 "Pilka nozna" 3.Polska - Wschod: mecz 1550 KSZO Ost.-J.Ilawa 1 1,17 1552 W.Suwalki-S.Poniatowa 1 1,25 1554 P.Wolbrom-O.Brzesko 1 1,60 1555 Sandecja N.S.-R.Wys.Maz. 1 1,45

W tych ligach czesto zdarzaja sie niespodzianki..wiec nie wiem czy to dobry zakład..to raczej kupon dla zabawy ;)

zidanemarcin 28.05.2009 12:43

Panowie, co ciekawego na weekend ?

jaro1985r 28.05.2009 13:59

ja na weekend widze napewno jeden ciekawy mecz OSASUNA-REAL 1 !

LuKaS TSW 28.05.2009 14:00

albo OM-Rennes 1

bula1010 28.05.2009 14:08

deportivo-barcelona 1 kurs 2.15 pewne na 100 % :D

jaro1985r 28.05.2009 14:21

sobota

Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60

2z3 za 499,98 do wygrania 1098,27 ! mam nadzieję, że będzie dobrze

LuKaS TSW 28.05.2009 14:28

jaro chyba Marsylia z Rennes a nie Lyon:),ja też gram Korone i do tych dwóch spotkań St.Etienne-Valenciennes 1 oraz Gijon-Huelva 1

jaro1985r 28.05.2009 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 736467)
sobota

Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60

2z3 za 499,98 do wygrania 1098,27 ! mam nadzieję, że będzie dobrze

TAAAAAK Lukas pomyłka a i polecam Goteborg bo grająz przeciętniakami a bilan spotkańu siebie mają 6-0-0 !

El'kabat 28.05.2009 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 736305)
Jak myślicie,opłaca się zagrać takie coś?

"Pilka nozna" 3.Polska - Zachod: mecz 1540 Kluczbork-M.Legnica 1 1,35 1544 Lechia Z.G.-Pogon Sz. 2 1,60 "Pilka nozna" 3.Polska - Wschod: mecz 1550 KSZO Ost.-J.Ilawa 1 1,17 1552 W.Suwalki-S.Poniatowa 1 1,25 1554 P.Wolbrom-O.Brzesko 1 1,60 1555 Sandecja N.S.-R.Wys.Maz. 1 1,45

Nie,nie oplaca sie jezeli planujesz robic z tego "tasiemca".

Jak juz chcesz grac te mecz to zrob z nich duble,max triple i wtedy graj. Puszczanie takich tasiemcow za pare złotych to wyrzucanie pieniedzy w bloto,z tego buki zyja.

brylant17 28.05.2009 17:33

Cleveland Cavaliers - Orlando Magic 2 co myślicie o tym?

konrad1991tsw 28.05.2009 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 736283)
Razzano - Medina Garrigues 1, kurs 2.1 WESZŁO
Francuzka mimo iż wygrała 6:3 6:3 z Hantuchovą to był to bardzo ciężki i zacięty mecz czego nie wskazuje wynik. Razzano zaprezentowała się bardzo dobrze i ma ogromne wsparcie publiczności.
Naprzeciwko niej staje Hiszpanka, która jest po cięzkiej 3 setówce z Makarovą. W ogóle Garrigues jest ostatnio w słabszej formie i w ostatnim turnieju skreczowała z Barrois.
Przed Francuzką staje zatem bardzo duża szansa na awans do 3 rundy co patrząc na jej poprzednie występy na RG jest duzym osiągnięciem. Podsumowując: doping francuskiej publiczności + niezła forma Razzano + słabsza dyspozycja Mediny dają mecz warty zagrania po takim kursie.

Cytat:

Chardy J. - Bolelli S. kurs:1.67 WESZŁO

W drugiej rundzie French Open na kortach im.Roland Garros'a reprezentant gospodarzy Jeremy Chardy zmierzy się z Włochem Bolellim. Jeremy jest po dyskwalifikacji Gasqueta jednym z niewielu graczy Tricolores mogących sprawic miłą niespodziankę kibicom gospodarzy. Po odpadnięciu w półfinale turnieju w Monachium Chardy nie startował aż do RG, szykował formę na start przed własną publicznością. W pierwszej rundzie gładko ograł Thiago Alvesa (6-3,7-6,6-2). Jego rywal,Bolelli, stoczył ciężki 5-setowy pojedynek z Berdychem. A w związku z jego kontuzją odniesioną w zeszłym tygodniu w Dusseldorfie może miec to opłakane skutki. Tym bardziej że forma Włocha jest nienajwyższa (porażki ze Starace i Kohlim (bez walki) nie przynoszą chwały). Poza tym Chardy na cegle wygląda lepiej niż Bolelli.
Obydwa mecze weszły, pózniej wrzucę jeszcze jakieś typy na RG.

Robbie92 28.05.2009 18:24

co powiecie na taki kuponik?

Arka - Odra W. 1 1.70
Gornik - Polonia W. x2 1.58
Jagiellonia - Belchatow x2 1.27
Lech - Cracovia x2 2.40
Legia - Ruch Ch. 1 1.35
Piast - Lechia G. x2 1.30
Wisla - Slask W. 1 1.25
LKS - Polonia B. x2 2.06
za 2zl do wygr.66zł

hmmmm...

a11 28.05.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 736605)
Cleveland Cavaliers - Orlando Magic 2 co myślicie o tym?

raczej nie. Cavs u siebie są mocni, a poza tym przegrana w tym meczu = odpadnięcie z PO. Mecz pewnie będzie oscylował w okolicach remisu jak większość tej serii, ale mimo wszystko Cavs powinni to wygrać, zdecyduje przewaga własnego parkietu. Osobiście liczę, że M. Brown znajdzie wreszcie sposób, żeby powstrzymać Turkoglu zwłaszcza w decydujących momentach. A poza tym ławka Cavaliers nie miała jeszcze dobrego meczu w tej serii, więc najwyższy czas.

Także ja bym raczej obstawiał na Cleveland

LuKaS TSW 28.05.2009 19:04

ja tu widzę że kilka osób robi fachowe i do tego trafne analizy to czy ja mógłbym poprosić o analizę meczy Sedan-Tours oraz Kladno-Banik bo chciałem zagrać za grubsze pieniądze na Tours oraz Kladno proszę o pomoc:)

Rocco Ty miałeś dobre analizy to może spróbuj:D

rocco_1906 28.05.2009 19:18

LeBron James over 35,5 pkt

kurs: 1,8

zidanemarcin 28.05.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 736467)
sobota

Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60

2z3 za 499,98 do wygrania 1098,27 ! mam nadzieję, że będzie dobrze


Postawilem to samo tylko ze bez systemu 2z3 :P

rocco_1906 28.05.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 736663)
ja tu widzę że kilka osób robi fachowe i do tego trafne analizy to czy ja mógłbym poprosić o analizę meczy Sedan-Tours oraz Kladno-Banik bo chciałem zagrać za grubsze pieniądze na Tours oraz Kladno proszę o pomoc:)

Rocco Ty miałeś dobre analizy to może spróbuj:D

ciezkie te mecze wybrałes:P
jak do jutra ci nikt nie pomoze to zrobie to rano.bo teraz mi sie kompletnie nie chce:p

Wiślak-1990 28.05.2009 20:29

Toulouse-Lyon 1 2,35
Marsylia-Rennes 1 1,45
Arka-Odra 1 1,75
Piast-Lechia 2 1,90
3 z 4

PSG-Monaco 1 1,40
Znicz-Stalowa Wola 1 1,65
Fiorentina-Milan 1 2,40
Palermo-Sampdoria 1 1,75
3 z 4


Korona-Flota 1 1,55
Górnik-Polonia 1 1,90
Udinese-Cagliari 1 1,75
Deportivo-Barcelona 1 2,10
3 z 4


Niepewne ale liczę że 1 chociaż trafię. :)

luki 28.05.2009 20:39

konrad1991tsw, dobra analiza;) skorzystałem i postawiłem na Chardego i oczywiście dobrze na tym wyszedłem. Czekam na kolejne analizy. Pozdrawiam

tomorow 28.05.2009 20:47

Kladno-Ostrava

Gospodarze musza wygrac zeby sie utrzymac... Goscie walcza jeszcze tylko o dziewiata pozycje.

H2H na boisku Kladno to: 1-1-0.
Ostatnie spotkanie 3:0 dla Kladno.
Ostatnie spotkanie w tym sezonie pomiedzy tymi druzynami: 0:1.

Ostatnie piec spotkan:

Kladno u siebie:
1-3-3-3-0=10pkt.

Ostrawa na wyjezdzie:
0-0-0-1-0=1pkt.

Podsumowujac powinno wygrac Kladno.


CS Sedan Ardennes - Tours FC

Goscie maja jeszcze teoretyczne szasne na bezposredni awans. Jednak tylko w wypadku gdy wygraja, a Montipliiere i Boulogne zgubia punkty.
Sedan najprawdopodobniej zajmie dwunasta lokate.

W rundzie jesiennej lepi byli zawodnicy Tours FC, ktorzy zwyciezyli 2:1.

Ostatnie piec spotkan:

Sedan u siebie:
0-1-0-1-0=2pkt. / trzy spotkania over, dwa under 2.5.

Tours na wyjezdzie:
1-1-3-1-3=9pkt. / wszystkie piec spotkan under 2.5.

Podsumowujac na zwyciestwie bardziej powinno zalezec druzynie gosci, ktora ma jeszcze szanse na awans. Kurs ~2,00.

...generalnie analiza dla lukastsw, ale sam sie skusze na te dwa spotkania:-)

LuKaS TSW 28.05.2009 20:53

Tomorow dziękuję bardzo ,bo moja analiza tylko ograniczyła się do tego że zobaczyłem o co grają dane zespoły,a kurs już spadł na Tours bo był 2,15 :)

dzisiaj pięknie Cottbus popłynęło z Nurynbergą,kiedy jest mecz Palmeiras-Nacional w CL?

konrad1991tsw 28.05.2009 21:04

Mirza/Bhupathi - Dechy/Ram A. 1 1.50
Mecz miksta w ramach wielkoszlemowego French Open na kortach im. Rolanda Garrosa. Zdecydowanym faworytem jest duet z Indii, Sania Mirza i Mahesh Bhupathi. Oboje grają bardzo dużo w deblu, pozatym grali w mikście już ze sobą a więc są zgrani. Wyniki obojga tych zawodników w tym sezonie tylko potwierdzają że powinni sobie oni poradzic z duetem Dechy/Ram. Bhupathi w tym sezonie na cegle był w finale w Barcelonie, w półfinale w Rzymie, natomiast Mirza wygrywała w Ponte Vedrze i była w półfinale w Madrycie. Jak widac dobrze sobie radzą. Ich rywale nie są aż tak mocni. Andy Ram był jeszce rok temu wysokiej klasy graczem. Jednak po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją nie jest w wysokiej formie. Nathalie Dechy też nie zachwyca formą, udało jej się co prawda wygrac deblowy turniej w Strasbourgu, jednak obsada tego turnieju pozostawia wiele do życzenia. A już w Paryżu i Dechy i Ram przegrali swoje deblowe mecze bez walki (Dechy w parze z Santangelo dostała 1-6,1-6, Ram w parze z Mirnyi'em 6-7,3-6). Poza tym nie zanotowała w tym sezonie żadnych dobrych wyników. Reasumując: zgrany i doświadczony duet z Indii powinien ograc słabszych obecnie Dechy i Rama.

PS. Jeśli ktoś jest zainteresowany to więcej typów podaję na forum, które mam w podpisie.

jaro1985r 28.05.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 736467)
sobota

Marsylia-Rennes 1 1,45
IFK Goteborg-Brommapojkarna 1 1,40
Korona-Flota 1 1,60

2z3 za 499,98 do wygrania 1098,27 ! mam nadzieję, że będzie dobrze

drugi kupon na weekend to

Osasuna-Real 1 1,70
Kladno-Banik 1 1,65 (dzieki za fajne rozpisanie tego meczu)
Piat-Lechia 2 1,80 (to za gościne w Gdańsku :) )

2z3 za 105zł do wygrania 309,22zł

LuKaS TSW 28.05.2009 21:15

Konrad zauważ że Mirza ma jeszcze do południa do rozegrania debla z naszymi siostrami Radwańskimi.

znalazłem ten mecz Kladna,okaże się że nie wygrają i pół forum mnie będzie chciało zlinczować:)

pnikonion 29.05.2009 14:05

lech - craxa ??? co myslicie, moze x2 ????

Coal 29.05.2009 14:11

Na weekend poszło, co myślicie ? : ))
Wisła K - Slask W - 1
Piast G- Lechia G - x2
Jagiellonia - Belchatow - x2
Marseille - Rennes - 1
Korona K. - Flota S. - 1
IFK Goeteborg - Brommap. - 1

zidanemarcin 29.05.2009 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coal (Post 737142)
Na weekend poszło, co myślicie ? : ))
Wisła K - Slask W - 1
Piast G- Lechia G - x2
Jagiellonia - Belchatow - x2
Marseille - Rennes - 1
Korona K. - Flota S. - 1
IFK Goeteborg - Brommap. - 1

Obawiałbym sie tylko o GKS :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl