Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

pan_premier 26.02.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 682764)
...

mam podobne zdanie

piłkarsko Lech gorszy nie był
Przegrali jak my z Lazio. Stilic po ra zkolejny udowadnia, że jestbardzo chimeryczny

eMTe 26.02.2009 22:44

Pierwsza połowa byłem pod wrażeniem, mieli szanse awansować, ale Smuda ją zatracił wprowadzając Wilka, a potem pogrążył Lecha kiedy wprowadził Kikuta. To co Ci zawodnicy pokazali nie mieści mi się w głowie. Grali na poziomie Dawidowskiego, my mamy go tylko jednego, a oni dwóch (w Niedzielana jeszcze wierzę) ; P

zim zum 26.02.2009 22:44

"rany boskie jaka strata" :lol:


tyle bałkańskich pereł przyszło i nie ma kto grać w lechu

PasiorWKS 26.02.2009 22:44

Dubi, prosto ! Udinese zagrało na swoim poziomie w drugiej połowie i Lech przestał istnieć. I mimo że jestem z Wro to szkoda mi ich, no ale za frajerstwo sie placi. Na **** te transfery zimowe jak nic nie dały, doszło do tego ż etrzeba paralite na boisko wprowadzać

jaszczur90 26.02.2009 22:44

I połowa- Lech
II połowa- Udinese

Myślę, że zawodnicy Lecha za bardzo poczuli się pewnie w II połowie i ich to skarało.. ale wejście Kikuta .. bezcenne.. zamiast pomóc drużynie to jeszcze dobił ją :rotfl:

A tak ciekawostką.. ten Asamoah to dobry zawodnik.. mijał Leszka jak kijki.. on czasem nie grał w Anderlechcie przeciwko Wiśle ?:>

djjamajczyk 26.02.2009 22:46

Pierwsza powoła jak wcześniej pisałem na duży + dla Amici , druga to była obrona Poznania z Kikutem Trojańskim .
Straszliwie nieporadna gra , kopanina i 0 składnych akcji . Tak grać nie mozna nie umniejszając Piastowi czy Odrze a co dopiero Udine.
Szkoda pkt. straconych dla Polski .
Przed 2 połowa "prorokowałem" 1:0 dla Pyrów ..przeliczyłem się i 1:1..szkoda ze nie było zawsze te...0,166 pkt. by wpadło ;)
Poznań Dream dobiegł końca teraz muszą szykować się z ich pkt. widzenia na tak nędznych przeciwników jak Wisła czy Legia ...
Coś mi się wydaje ze po dzisiejszej porażce morale mogą spaść na okręcie flagowym Wielkopolski ... :D

igortsw 26.02.2009 22:46

"Kikut...,co za strata,rany Boskie!" Nooo, nie ładnie panie Iwański takie słowa w TV :D

A wracając do tematu, Udinese reaktywacja jednym słowem.
W pierwszej połowie bowiem raczej makaroniarze przypominali zespół 2 ligi Polskiej niż, drużynę Serii A, druga połowa to już zupełnie inna drużyna, która większość swoich akcji kończyła jakimś zagrożeniem.
Co do Lecha, to pierwszą połowę zagrali tak jak powinni zagrać, cóż z tego skoro wynik ustala się na podstawie 2 x 45 min...

Szkoda mi tylko trochę Franza, bo to jak dla mnie naprawdę solidny trener, no ale cóż "Life is Brutal" :P

Pusiek 26.02.2009 22:46

Pierwsza połowa szacunek dla Lecha/Amiki..mogli coś jeszcze ustrzelić
w drugiej jakby inna drużyna wyszła..
KIKUT...no comments:P..to taki ich Łobo? :P

rafalek 26.02.2009 22:46

Oooo...padam na twarz przed wielką Kuchenką, szczególnie przed Kikutem...hahahahaha...

Koniec napinki, teraz juz o meczu.
Tak frajersko przegranego meczu juz dawno nie widzialem(może nasz w Chorzowie z Ruchem). Po I połowie Amika powinna prowadzić 2 lub 3 do jaja i nikt by się nie obraził ( poza fanami Udinese ).

Ciekawym jak teraz zareaguje drużyna Amiki...czy będą rozpamiętywać, czy się pozbierają. Jak to pierwsze, to ubywa nam jeden konkurent w drodze po MP.

Vinci 26.02.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 682781)
Anderlechcie przeciwko Wiśle ?:>

W Schalke.... pamiętny tekst Basałaja w TV "Dziękujemy Ci Asamoah", gdy nie trafił do pustej bramki Wisły...:lol:

Arturo Qr2nów 26.02.2009 22:47

Co się odwlecze, to nie uciecze... Nie można się wiecznie wozić na lipie.
Co do tego, że mecz miał dwa oblicza, powiem tyle, że po prostu w przerwie gracze Udinese dowiedzieli się, że żadnych euro, żadnych Ferrari, to zaczęli grać swoje. Natomiast w pierwszej połowie częściowo dali się wyszumieć "Lechowi". "Lech" w pierwszej części gry nie był tak dobry jak Udine w drugiej. Z przebiegu meczu widać było, że Włosi byli po prostu lepsi, lepsze wyszkolenie techniczne, lepsze przygotowanie fizyczne, dojrzalsza gra i większa odporność psychiczna.

tormenthor 26.02.2009 22:48

Prawda jest taka, że Udinese wyszło na pierwszą połowę na lajciku, bo mysleli, że mecz sam się wygra. Wystarczyło trochę pograć pressingiem i Lech nie potrafił skonstruować akcji. Smuda jest prekursorem na skalę światową, bo kazał zawodnikom wrzucać z wolnych na pole karne nawet z połowy boiska. Poza tym wystarczy, że będzie ze 2 - 3 kontuzje u zawodniów z formacji ofensywnych i nie będą mieli kim grać.

jaszczur90 26.02.2009 22:49

http://img147.imageshack.us/img147/5783/kikut.jpg

szybka reakcja kibica Lecha na zagrania Kikuta :rotfl:

Zieniu17 26.02.2009 22:54

A ****a, przestańcie .......ić za przeproszeniem, Udine drużyna jak każda inna, tacy bajeczni technicy to czemu nie grają w Realu czy ManU, poprostu myślał Lech o 1/8, a został z Kikutem;/

Krissu 26.02.2009 22:54

Już widzę nagłówki na gazecie i onecie.

"Lech jak Milan"

:D

el Nuero 26.02.2009 22:54

Z włoskiego punktu widzenia
 
Napiszę na pocieszenie lechitom odwiedzającym nasze forum - sq, skttrbrain i innym - czy wiecie już, że Udinese JEST JEDYNĄ WŁOSKĄ DRUŻYNĄ, która dzisiaj awansowała do 1/8 PUEFA? Sampdoria dostała oklep w Charkowie (2:0 dla Ukraińców), Fiorentina nie zdołała odrobic strat z Ajaksem, a Milan mimo prowadzenia 2:0... zremisował 2:2 z Werderem i odpadł gorszym bilansem bramkowym. Jednym słowem - Giovedi nero per Italia - co się tłumaczy: makaroniarze biora po tyłku! Jutro w gazetach będzie płacz i zgrzytanie zębów :rotfl: Zresztą Udinese z taką grą dostanie łomot od Zenita, jak wczoraj Sporting od Bayernu.

ichigo 26.02.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 682792)
W Schalke.... pamiętny tekst Basałaja w TV "Dziękujemy Ci Asamoah", gdy nie trafił do pustej bramki Wisły...:lol:

Tylko, że to był Gerald Asamoah, Niemiec. A ten dzisiejszy to był Kwadwa Asamoah, Ghańczyk, i to znacznie młodszy niż tamten :P

bonawentura 26.02.2009 22:55

Wlazł Kikut i sp...ł wszystko. Koniec kropka.

jaszczur90 26.02.2009 22:55

muszą wyładować emocje po meczu .. Lechita też człowiek :rotfl:

leonardomessi 26.02.2009 22:55

Mimo że jestem kibicem Wisły to szkoda mi Lecha jak zresztą wszystkich polskich drużyn odpadających z pucharów.
Smuda w ogóle nie powinien robić zmian. Wilk może wystarczyć na Ekstraklasę ale rozgrywki międzynarodowe to nie dla niego. Poza tym już w pierwszym meczu grał słabiutko.
Zbyt dużo respektu lechici czuli do Asamoah. On ich wielokrotnie ośmieszał.
W drugiej połowie zobaczyliśmy że polskie drużyny nie potrafią grać kiedy przeciwnik stosuje agresywny pressing. Dostał Lech dobrą lekcje.

medyk 26.02.2009 22:57

"Kikut.. rany Boskie jaka strata.."

podsumowanie.

Elendil 26.02.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci
W Schalke....

chwila chwila - to który Asamoah grał?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan

Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P

luke1906 26.02.2009 22:58

Taktyka Pyr na drugą połowę mistrzowska. Bronić 1-0 gdy rywalowi wystarczy JEDNA bramka. Mistrzostwo.
Podobne frajerstwo odstawiliśmy w Jerozolimie. Z tym, że my mieliśmy w zapasie rewanż.

No i te teksty w studio, że chłopaki nie mieli sił i kondycji. W DRUGIM meczu w sezonie.

Przynajmniej się w mediach uspokoi.

eMTe 26.02.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 682805)
Odwalcie się od Iwańskiego dzięki niemu na meczu nie przysypiam... tak jak to kiedyś było napisane, on kibicuje wszystkim polskim zespołom.

Ale czegoś takiego jak "kontrakcja" to u nikogo innego chyba jeszcze nie słyszałem. Jak to brzmi "pięknie" ; D

fidello 26.02.2009 23:00

a Iwański twierdził, jeszcze przed wejściem Kikuta na boisko, że "nie wydaje się, by ten gracz mógł odmienić losy spotkania" :D

TSNH 26.02.2009 23:02

Udine wygrało doświadczeniem które się nauczyli w serie A, co tu porównywac do naszej ligi

eMTe 26.02.2009 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fidello (Post 682839)
a Iwański twierdził, jeszcze przed wejściem Kikuta na boisko, że "nie wydaje się, by ten gracz mógł odmienić losy spotkania" :D

Po prostu istne proroctwo, ciekawe co na to Nostradamus.

Jednak po tylu gorzkich słowach powiem jedno, dzięki Leszki za sporo punktów dla Polski do rankingu. W tym sezonie mamy ładne okrągłe 5 pkt, co cieszy. Gdyby tak było rok w rok byłbym hepi ; )

trial 26.02.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 682832)
chwila chwila - to który Asamoah grał?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan

Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwadwo_Asamoah
to chyba ten:P

Vinci 26.02.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 682832)
chwila chwila - to który Asamoah grał?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan

Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P

Mój błąd - pomyliłem piłkarzy :) W Niemczech grał Gerald, a w Udine - Kwadwo.

maaarcin mnie już poprawił :D

rafalek 26.02.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 682803)
Panathinaikos - Wisła.


No, to mówiłem, że dawno.

Nie będę kłamał, że się martwię tą porażką...balonik pękł i czuję, że Amika już nie będzie taka mocna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl