![]() |
matematyka jest przeciwko tobie wygrana stali daje nam jeszcze teoretyczne szanse na awans przy 4pkt
wygrana ślaska to juz tylko 6pkt jak rozumiem twoje zdanie oparte jest na tym że predzej płock wygra ze stalą , niż zabrze ze śląskiem ? to już wróżenie z fusów |
Cytat:
|
ja już w nic nie wierze ;)
jedynie stwierdzam fakt , że lepszy jest wynik , które da nam iluzje utrzymania przy remisie w radomiu |
Mamy wszystko jasne: do utrzymania potrzebne są nam dwa zwycięstwa oraz remis bądź porażka Śląska z Górnikiem Zabrze w ostatniej kolejce. Innego wariantu już nie ma.
Śląsk zagra z Górnikiem na pewno bez Tamasa, Mączyńskiego i Exposito - kartki. Górnik gra teraz z Łęczna i zagrożony jest tylko (i aż) Podolski |
i z tą Łęczną ( u siebie ) przegrywa
|
A jeśli przegra z Łęczną i ze Śląskiem to zakończy sezon trzema kolejnymi porażkami. Wierzymy, że ewentualnie zepną się w ostatnim meczu żeby wyjść z twarzą i wyszarpią Śląskowi chociaż remis. I bardziej wierzę, że Śląsk nie wygra z górnikiem, niż w to że my wygramy 2 kolejne mecze.
|
Czerepach ogladasz mecz Gornik-Leczna?
|
Cytat:
juz ogladanie Wisly wymaga samozaparcia... |
No wiec jak nie ogladasz to nie zabieraj glosu :-)
Leczna miala dwie okazje, ktore Banasik wykorzystal na poziomie europejskim. By sie krystyna nie powstydzila takich rakiet na bramke. Za to Gornik mial duzo pecha. Albo malo szczescia. Ale w koncu przelamali Leczna i poszlo. Spokojnie Gornik jest w stanie nie tyle zremisowac co wygrac ze Slaskiem. Szkoda tylko, ze beda grac bez Podolskiego, bo to 30 proc tej druzyny. |
Kwestia tego czy im się będzie chcialo
|
Pepe , licz szanse , wszak dobry terminarz !
|
Zabrze potrafiło w ostatnich minutach meczu wbić 3 bramki, nie grając już o nic. Porównajmy to z naszym meczem...
Przy 2:0 pomyślałem, że jednak jest szansa, że WKS nie da rady Górnikowi. I w sumie nadal myślę, że Górnik wygra ten mecz. Ale co z tego, skoro my mamy jeden mały problem: nie wygrywamy żadnych meczów. Ani z drużynami mocnymi, ani słabymi, ani z ekstraklasy, ani z III ligi, ani z walczącymi o utrzymanie, ani z tymi na wakacjach. No z nikim, po prostu. I w takim przypadku cała ta statystyka jest nieistotna. |
Ale zastanówmy sie tak na chłopski rozum JEDNO zwyciestwo od lutego . JEDNO.
Wiec co wyście chcieli? mozna by zapytać....... no przeciez to zakrwawa o kpinę,oplucie w twarz ,i inne upodlenia. |
Cytat:
|
@Czerepach: wszyscy są wk...ni, ale tak z boku: jechanie po userze, który poświęcał czas na ciekawe (przynajmniej jak dla mnie) analizy i wskazywał na racjonalne przesłanki (m.in. terminarz) jest mega słabe.
Matematycznie i zdroworozsądkowo powinniśmy się utrzymać i nie zmienia tego fakt, że nasi gwiazdorzy pokazali iż nie ma dla nich rzeczy niemożliwych (poza utrzymaniem oczywiście). No chyba, że musisz rozładować energię i walisz na ślepo po kim popadnie, to jak Ci będzie lepiej to dawaj, jestem gotowy ... |
tak dokladnie , to przejaw frustracji , Pepe lubie i szanuje
|
Cytat:
|
Cytat:
hah nigdy nie zapomne jedngo wpisu na forum tutaj,(niewiem kogo) ale bylo to tak "po meczu z Rakowem wpadamy do strefy spadkowej i juz z niej nie wyjdziemy" alez to wszytsko prorocze ,bo ja tymi tygodniami mialem to zdanie przed oczami ze strachem ,i dzis jego proroctwo okazalo sie prawdziwe. |
|
No i co mądrale statystyczni? Wystarczyło 33 pkt do utrzymania. Wystarczyłyby 32 ale wielki Bruk Bet Nieciecza nas wyprzedził i wyśrubował tę liczbę do 32 więc to ich trzeba było w tym sezonie wyprzedzić, dlatego 33 pkt.
A nasza wielka Wisła tak goniła, że prawie się udało do końca dobiec, no trudno, dobre i 17 miejsce, może kiedyś się uda do 18 dobiec. |
Jak 33? Śląsk ma 35 wiec Wisła potrzebowała 36.
|
No tak. Ale Śląsk potrzebował 33 heheh po prostu gdybyśmy znalezli takiego frajera jak my to wtedy 33 wystarczyly.
|
Co znowu?
10 znaków |
No tak a co ci się nie zgadza?Przecież nie pisze o konkretnej drużynie tylko o tym co wynika z tabeli
|
Ok, sorry :)
|
Liczby mówią, że wystarczyło wygrać z Radomiakiem i Wartą... ....a mać.
|
^^ "wystarczyło wygrać"... dobre :rotfl:. Przy naszej statystyce to jest moce SF
|
Liczby liczbami, ale też nie wiadomo jakby zagrano dziś przykładowo we Wrocławiu albo w Poznaniu jakby pewnego utrzymania nie mieli.
|
Skonczyl sie sezon wiec czas na male podsumowanie.
Frekwencja https://i.ibb.co/2tx7DMC/Zrzut-ekran...2-07-27-54.png 90minut nie podalo frekwnecji meczy Radomia-Piast stad Radomiak 16 meczy. Jak widac dominowal Lech ktory w to 10 meczy mial 7. Wisla jest z druga frekwencja na stadionie a druga od konca w tabeli. Kibice nie zawiedli. A teraz efektywnosc wydawania pieniedzy czyli koszt 1 pkt w stosunku do budzetu W obu tabelach na zielono pucharowicze na czerwono spadkowicze. Na poczatek zestawienie budzetow https://i.ibb.co/zWdmKG3/Zrzut-ekran...2-07-41-32.png tak dla niektorych moze byc niespodzianka ze Wisla miala 6 budzet w lidze..... A koszt 1 pkt? https://i.ibb.co/CHyTVRB/Zrzut-ekran...2-07-43-14.png i tu nie ma niespodzianki. Wisla z kosztem 1 pkt zajmuje takie miejsce jak w tabeli po sezonie. Warta miala najnizszy budzet i koszt 1 pkt byl ok. 4.5 nizszy niz Wisly No i tabela ekstraklasy od momentu gdy nasze trio objelo stery(od 1 stycznia 2019 ) https://i.ibb.co/TqT3MXC/Zrzut-ekran...2-07-45-35.png Wisla zdobyla najmniej punktow z druzyn ktore caly czas gral w ekstraklasie!! Strata do przedostatniej druzyny wynosi 24 pkt (przez 3.5 sezonu) |
Cytat:
Szczególnie ta ostatnia: jeśli w 3,5 roku notujemy stratę 24 pkt, to to jest naprawdę dużo. Mogliśmy praktycznie liczyć tylko na to, że beniaminki i inne nieloty pozwolą się wyprzedzić, a z tych bardziej stabilnych firm byliśmy pierwsi do spadku. No i w tym sezonie taki np. Radomiak czy Warta nie miały ochoty robić za chłopców do bicia. Koszt 1 pkt to jest skandal. Nawet nie będę tego komentował. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl