Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

zbymak 10.05.2009 05:25

Masz racje to jest scena.Liga+ extra bedzie nadawana ze stadionu Wisły zaraz po meczu

losiu2001 10.05.2009 08:03

a to nie scena po juwenaliach?????

jaszczur90 10.05.2009 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez losiu2001 (Post 724269)
a to nie scena po juwenaliach?????

koncert odbywał się na boisku bocznym Wisły

ciacho 10.05.2009 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 724256)
Masz racje to jest scena.Liga+ extra bedzie nadawana ze stadionu Wisły zaraz po meczu

A czy do takich rzeczy nie miał przypadkiem służyć okrąglak, a dokładniej ten taras przed nim?? Za przeproszeniem do k***y nędzy do czego on w takim razie jest?

Stoky 10.05.2009 13:52

Nikt tego nie wie. Ale wielka szkoda że usunięto część tego pięknego wiślackiego napisu...

buczo1985 11.05.2009 10:39

nie wiecie co dzis tam robi ten duży dźwig? czyżby stawiali żurawia?:)

WILU TS 11.05.2009 10:46

Owszem owszem :) widać dodatkowy element tego szarego żurawia jak leży :) wreszcie jakiś konkretny ruch :)

Lajtu jak masz chodzić na R22 tylko po to żeby zjeść tą jebaną kiełbaskę to radzę w ogóle nie chodzić a zapas kupić sobie do domu i siedzieć przed TV i nie narzekać.

universe 11.05.2009 10:55

Tak praca wre jest zatem nadzieja, ze w rocznice zburzenia starego C bedzie tam cos wiecej niz tylko zabetonowana dziura.

Lajtu 11.05.2009 12:28

Zaplecze gastronomiczne musi byc bo bez niego lezymy... szlak mnie trafia jak mam stac po te kiełbaski tak długo jeszcze dostane surową

Pan Wiślak 11.05.2009 18:27

Żuraw już prawie gotowy, a ktoś mówił że prace się wydłużą.

WILU TS 11.05.2009 18:38

Byłby już gotowy dawno ale ze względu na tą nawałnicę postanowili go jeszcze nie składać,bo przy takim wietrze było by to niemożliwe ;)
W dziale Zdjęcia z budowy dałem mały filmik dla ciekawych;)

sztafi 11.05.2009 20:22

A najlepsze w tym wszystkim jest to ze ten zuraw zostane juz tam na zawsze :)

Wicked 12.05.2009 07:52

Raczej jego fundamenty. Szkoda że kamera nie obejmuje szerszego pola, tak aby było widać prace wszystkich 3 dźwigów.

Dive Pirate 12.05.2009 08:22

Proszę bardzo: http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html

Wicked 12.05.2009 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 725664)

Nie no ta kamerkę znam:P Ale na niej nie widać żurawia który stanie w narożniku C/E, pozatym jak będą stawiać jakieś duże prefabrykaty, czy dach, to lepiej by się to oglądało na głównej kamerce, a nie pokaz slajdów co 10 minut.

WILU TS 12.05.2009 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 725503)
A najlepsze w tym wszystkim jest to ze ten zuraw zostane juz tam na zawsze :)

yyy możesz jakoś rozwinąć ? Tzn że jego elementy będą w nowej trybunie czy jak bo nie trybie ;)

Wicked 12.05.2009 12:28

Nie no, żuraw zostanie usunięty, jego elementy kotwiczące oczywiście zostaną w fundamencie (płycie dennej jak ktoś woli). Jak już dźwig nie będzie potrzebny to zostanie zdemontowany przy kotwach, ewentualne wystające elementy montażowe, zostaną zakryte wylewką.

madenn 12.05.2009 14:28

Dzisiaj 11:58
Coraz bliżej gry na Hutniku


Rosną szanse na to, żeby piłkarze Wisły Kraków mogli w nowym sezonie grać na stadionie Hutnika Kraków - czytamy w dzisiejszym wydaniu "Gazety Krakowskiej".
Jeszcze w tym tygodniu powinno zostać podpisane porozumienie miasta z zakonem cystersów, na mocy którego możliwa będzie czasowa instalacja masztów oświetleniowych na Suchych Stawach. To pozwoli uzyskać obiektowi Hutnika licencję na rozgrywanie meczów w ekstraklasie.

Informowaliśmy już, że cystersi w ostatnim czasie wykazali dużo dobrej woli, żeby porozumieć się z miastem. Wczoraj doszło do kolejnego spotkania stron i wszystko zmierza do pomyślnego końca. Na razie możemy mówić o porozumieniu ustnym, ale powinno ono zostać sformalizowane jeszcze w tym tygodniu.

Na mocy porozumienia, miasto będzie mogło postawić maszty oświetleniowe na Hutniku. Do roku 2012 będą one jednak musiały zostać zdemontowane, a lampy przeniesione na nowe, teleskopowe lub dach. Jeśli tak się nie stanie, będą mogli to - na mocy porozumienia - zrobić cystersi.

Jeśli porozumienie zostanie podpisane, miasto przystąpi do realizacji inwestycji. Czasu jest bowiem bardzo mało. Nowy sezon rusza już z końcem lipca i do tego czasu jupitery muszą już stać.

Na razie Wisła zabezpiecza się porozumieniem z Zagłębiem Sosnowiec. Wczoraj w tej sprawie w Sosnowcu gościł prezes "Białej Gwiazdy" Marek Wilczek.

- Nie muszę nikomu tłumaczyć, że wolelibyśmy zostać w Krakowie - powiedział wczoraj. - Sprawy na stadionie Hutnika posuwają się jednak do przodu powoli, a my jesteśmy zobowiązani przygotować dokumenty licencyjne już teraz. Stąd nasze porozumienie z Sosnowcem.

To porozumienie jest konieczne, nawet jeśli ostatecznie jupitery na Hutniku staną. Nie można bowiem zapominać, że światła to tylko jeden w wymogów licencyjnych. Kolejnym jest obowiązek zainstalowania podgrzewanej murawy.

Ten ostatni wymóg dotyczy jednak tylko listopada, grudnia, lutego i marca. Dlatego nie można wykluczyć takiego scenariusza, że do końca października Wisła będzie grać na Hutniku, a ostatnie kolejki w tym roku i pierwsze w 2010 r. rozegra w roli gospodarza w Sosnowcu.

- To nie byłby jeszcze najgorszy scenariusz - dodaje Wilczek. - W grę wchodziłoby bowiem tylko kilka spotkań, a nie cały rok poza Krakowem.

Przypomnijmy, że Wisła przekaże miastu swój stadion 3 czerwca br. Budowa nowego obiektu ma zakończyć się w czerwcu 2010 roku i wtedy "Biała Gwiazda" ma otrzymać ponownie już gotowy obiekt.

Bartosz Karcz

źródło: Gazeta Krakowska



czyzby wreszcie mamy rozwiazanie....

Wojtas 12.05.2009 15:01

No tak patrze dzis na kamerke i wreszcie jakis sprzet na budowie ,zamiast drutów i betonu :)

Teraz to juz powinno isc gładko ,no i wreszcie z konsekwetnie isc w góre.

sztafi 12.05.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 725781)
Nie no, żuraw zostanie usunięty, jego elementy kotwiczące oczywiście zostaną w fundamencie (płycie dennej jak ktoś woli). Jak już dźwig nie będzie potrzebny to zostanie zdemontowany przy kotwach, ewentualne wystające elementy montażowe, zostaną zakryte wylewką.

I tu sie chyba mylisz. Z mojej wiedzy jaka posiadam na stale zostanie caly zuraw jak dlugi.
Oczywiscie element nosny (to co bedzie pracowalo rownolegle do ziemi) zostanie zdemontowany ale reszta zostaje na stale. Nie bylo innej mozliwosci zainstalowania zurawia i w ten sposob rozwiazano problem.

pozdro

chojrak 12.05.2009 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 725867)
I tu sie chyba mylisz. Z mojej wiedzy jaka posiadam na stale zostanie caly zuraw jak dlugi.
Oczywiscie element nosny (to co bedzie pracowalo rownolegle do ziemi) zostanie zdemontowany ale reszta zostaje na stale. Nie bylo innej mozliwosci zainstalowania zurawia i w ten sposob rozwiazano problem.

pozdro


Przecież pisało nawet o tym, że zostanie on ucięty przy tych nóżkach co wystawały trochę ponad zbrojenie... tak czy siak nie ma co narazie o tym mówić, niech budują. xdd

gromaders 12.05.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 725867)
I tu sie chyba mylisz. Z mojej wiedzy jaka posiadam na stale zostanie caly zuraw jak dlugi.
Oczywiscie element nosny (to co bedzie pracowalo rownolegle do ziemi) zostanie zdemontowany ale reszta zostaje na stale. Nie bylo innej mozliwosci zainstalowania zurawia i w ten sposob rozwiazano problem.

pozdro

no to bardzo słabą masz wiedzę ... ;) Wicked ma rację, cała konstrukcja zostanie usunięta, zostanie odcięty przy kotwach

emailowiec 12.05.2009 15:26

Ależ oczywiście, że żuraw zostanie usunięty w całości (oprócz tych nieszczęsnych nóżek przy płycie dennej). Na każdej większej budowie tak jest :)

PhantomRanger 12.05.2009 17:28

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1415388879.jpg
Nic tylko to ładnie wkomponować trybunę i można tam umieścić nadajnik naszego radia i puścić w eter:)

StelmiOriginal 12.05.2009 17:49

No to widzę że na mecz ze Śląskiem będą tłumy bo ostatni mecz w tym roku na R22 + zaprzyjaźniony klub + feta na rynku.... Obyśmy grali na Hutniku bo najbliżej jest i (chyba) najtaniej dla klubu

leszekm 12.05.2009 18:39

Kraków - skromnie, ale na pewno

http://polskalokalna.pl/sport/malopo...o,1305027,4414

Wrona 13.05.2009 07:39

Jakbyście chcieli pooglądać stadion z kamery w helikopterze włączcie tvn24, co jakis czas pokazują live zdjęcia z helikoptera ... ;-)

brylant17 13.05.2009 09:23

Mimo, że nie jestem z Krakowa a, że kibicuje Wisełce bardzo fajnie prezentuje się stadion z błękitnego 24

Grisza1 13.05.2009 10:25

Zastanawia mnie, czy wobec odrzucenia Krakowa z EURO 2012 nie byłoby możliwości zmian w harmonogramie prac, tak aby nie wyprowadzac się z Reymonta? Mogą dokonczyc C, poźniej dopiero robic A i B, bo terminy z UEFA już nas nie obowiązują.

WILU TS 13.05.2009 11:05

Było by to chyba najlepsze rozwiązanie,i mam nadzieje ze zarząd Wisły razem z wykonawcą dojdą do takiego wniosku bo byłby to strzał w dziesiątkę :)
Na razie proponuję się odstresować i podziwiać kamerkę bo dzieje się oj dzieje się ;)

P.S Mam nadzieje ze zmienią niedługo ten kretyński banner na kamerce Kraków Go bo tylko w****ia człowieka...;)

Pierwsze OGROMNE prefabrykaty już leżą !!!! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl