![]() |
Masz racje to jest scena.Liga+ extra bedzie nadawana ze stadionu Wisły zaraz po meczu
|
a to nie scena po juwenaliach?????
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nikt tego nie wie. Ale wielka szkoda że usunięto część tego pięknego wiślackiego napisu...
|
nie wiecie co dzis tam robi ten duży dźwig? czyżby stawiali żurawia?:)
|
Owszem owszem :) widać dodatkowy element tego szarego żurawia jak leży :) wreszcie jakiś konkretny ruch :)
Lajtu jak masz chodzić na R22 tylko po to żeby zjeść tą jebaną kiełbaskę to radzę w ogóle nie chodzić a zapas kupić sobie do domu i siedzieć przed TV i nie narzekać. |
Tak praca wre jest zatem nadzieja, ze w rocznice zburzenia starego C bedzie tam cos wiecej niz tylko zabetonowana dziura.
|
Zaplecze gastronomiczne musi byc bo bez niego lezymy... szlak mnie trafia jak mam stac po te kiełbaski tak długo jeszcze dostane surową
|
Żuraw już prawie gotowy, a ktoś mówił że prace się wydłużą.
|
Byłby już gotowy dawno ale ze względu na tą nawałnicę postanowili go jeszcze nie składać,bo przy takim wietrze było by to niemożliwe ;)
W dziale Zdjęcia z budowy dałem mały filmik dla ciekawych;) |
A najlepsze w tym wszystkim jest to ze ten zuraw zostane juz tam na zawsze :)
|
Raczej jego fundamenty. Szkoda że kamera nie obejmuje szerszego pola, tak aby było widać prace wszystkich 3 dźwigów.
|
Proszę bardzo: http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie no, żuraw zostanie usunięty, jego elementy kotwiczące oczywiście zostaną w fundamencie (płycie dennej jak ktoś woli). Jak już dźwig nie będzie potrzebny to zostanie zdemontowany przy kotwach, ewentualne wystające elementy montażowe, zostaną zakryte wylewką.
|
Dzisiaj 11:58
Coraz bliżej gry na Hutniku Rosną szanse na to, żeby piłkarze Wisły Kraków mogli w nowym sezonie grać na stadionie Hutnika Kraków - czytamy w dzisiejszym wydaniu "Gazety Krakowskiej". Jeszcze w tym tygodniu powinno zostać podpisane porozumienie miasta z zakonem cystersów, na mocy którego możliwa będzie czasowa instalacja masztów oświetleniowych na Suchych Stawach. To pozwoli uzyskać obiektowi Hutnika licencję na rozgrywanie meczów w ekstraklasie. Informowaliśmy już, że cystersi w ostatnim czasie wykazali dużo dobrej woli, żeby porozumieć się z miastem. Wczoraj doszło do kolejnego spotkania stron i wszystko zmierza do pomyślnego końca. Na razie możemy mówić o porozumieniu ustnym, ale powinno ono zostać sformalizowane jeszcze w tym tygodniu. Na mocy porozumienia, miasto będzie mogło postawić maszty oświetleniowe na Hutniku. Do roku 2012 będą one jednak musiały zostać zdemontowane, a lampy przeniesione na nowe, teleskopowe lub dach. Jeśli tak się nie stanie, będą mogli to - na mocy porozumienia - zrobić cystersi. Jeśli porozumienie zostanie podpisane, miasto przystąpi do realizacji inwestycji. Czasu jest bowiem bardzo mało. Nowy sezon rusza już z końcem lipca i do tego czasu jupitery muszą już stać. Na razie Wisła zabezpiecza się porozumieniem z Zagłębiem Sosnowiec. Wczoraj w tej sprawie w Sosnowcu gościł prezes "Białej Gwiazdy" Marek Wilczek. - Nie muszę nikomu tłumaczyć, że wolelibyśmy zostać w Krakowie - powiedział wczoraj. - Sprawy na stadionie Hutnika posuwają się jednak do przodu powoli, a my jesteśmy zobowiązani przygotować dokumenty licencyjne już teraz. Stąd nasze porozumienie z Sosnowcem. To porozumienie jest konieczne, nawet jeśli ostatecznie jupitery na Hutniku staną. Nie można bowiem zapominać, że światła to tylko jeden w wymogów licencyjnych. Kolejnym jest obowiązek zainstalowania podgrzewanej murawy. Ten ostatni wymóg dotyczy jednak tylko listopada, grudnia, lutego i marca. Dlatego nie można wykluczyć takiego scenariusza, że do końca października Wisła będzie grać na Hutniku, a ostatnie kolejki w tym roku i pierwsze w 2010 r. rozegra w roli gospodarza w Sosnowcu. - To nie byłby jeszcze najgorszy scenariusz - dodaje Wilczek. - W grę wchodziłoby bowiem tylko kilka spotkań, a nie cały rok poza Krakowem. Przypomnijmy, że Wisła przekaże miastu swój stadion 3 czerwca br. Budowa nowego obiektu ma zakończyć się w czerwcu 2010 roku i wtedy "Biała Gwiazda" ma otrzymać ponownie już gotowy obiekt. Bartosz Karcz źródło: Gazeta Krakowska czyzby wreszcie mamy rozwiazanie.... |
No tak patrze dzis na kamerke i wreszcie jakis sprzet na budowie ,zamiast drutów i betonu :)
Teraz to juz powinno isc gładko ,no i wreszcie z konsekwetnie isc w góre. |
Cytat:
Oczywiscie element nosny (to co bedzie pracowalo rownolegle do ziemi) zostanie zdemontowany ale reszta zostaje na stale. Nie bylo innej mozliwosci zainstalowania zurawia i w ten sposob rozwiazano problem. pozdro |
Cytat:
Przecież pisało nawet o tym, że zostanie on ucięty przy tych nóżkach co wystawały trochę ponad zbrojenie... tak czy siak nie ma co narazie o tym mówić, niech budują. xdd |
Cytat:
|
Ależ oczywiście, że żuraw zostanie usunięty w całości (oprócz tych nieszczęsnych nóżek przy płycie dennej). Na każdej większej budowie tak jest :)
|
http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1415388879.jpg
Nic tylko to ładnie wkomponować trybunę i można tam umieścić nadajnik naszego radia i puścić w eter:) |
No to widzę że na mecz ze Śląskiem będą tłumy bo ostatni mecz w tym roku na R22 + zaprzyjaźniony klub + feta na rynku.... Obyśmy grali na Hutniku bo najbliżej jest i (chyba) najtaniej dla klubu
|
|
Jakbyście chcieli pooglądać stadion z kamery w helikopterze włączcie tvn24, co jakis czas pokazują live zdjęcia z helikoptera ... ;-)
|
Mimo, że nie jestem z Krakowa a, że kibicuje Wisełce bardzo fajnie prezentuje się stadion z błękitnego 24
|
Zastanawia mnie, czy wobec odrzucenia Krakowa z EURO 2012 nie byłoby możliwości zmian w harmonogramie prac, tak aby nie wyprowadzac się z Reymonta? Mogą dokonczyc C, poźniej dopiero robic A i B, bo terminy z UEFA już nas nie obowiązują.
|
Było by to chyba najlepsze rozwiązanie,i mam nadzieje ze zarząd Wisły razem z wykonawcą dojdą do takiego wniosku bo byłby to strzał w dziesiątkę :)
Na razie proponuję się odstresować i podziwiać kamerkę bo dzieje się oj dzieje się ;) P.S Mam nadzieje ze zmienią niedługo ten kretyński banner na kamerce Kraków Go bo tylko w****ia człowieka...;) Pierwsze OGROMNE prefabrykaty już leżą !!!! :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl