![]() |
Wątpię, żeby Pepsi jednocześnie płaciło Legii za prawo nazwy stadionu i Wiśle za prawo miejsca na koszulkach :D
|
Może moja taka nieśmiała propozycja, jeśli nasz forumowicz wonski znalazłby trochę czasu, może zrobiłby przykład jakiejś koszulki adidasa - powiedzmy naszej z ubiegłego sezonu, w której jeszcze gramy- ze sponsorem Coca Cola?
|
Cytat:
|
Niekoniecznie... skróty meczy, zdjęcia w prasie, wszelkie reklamy meczowe, obrandowanie stadionu, koszulki (sprzedaż koszulek - kibic w koszulce z logo sponsora to najcenniejsza rzecz!!!) - to wszystko są wymierne korzyści.
Do tego wyłączność sprzedaży podczas imprez na stadionie danego produktu - przywiązywanie ludzi do marki... później stojąc w sklepie taki kibic chętniej wybierze markę sponsora swojego klubu. Wszystko ładnie się zazębia.. Idąc tym tokiem nikt by się nie chciał reklamować przez kodowane transmisje, a przecież tendencja jest wręcz odwrotna |
Cytat:
|
Cytat:
|
sponsor będzie ten, który lepiej posmaruję bułę.
jak np ojciec rydzyk zechce reklamować radio maryja i i wyłoży najlepszą ofertę, to na koszulkach będzie logo tej stacji radiowej :D a wszystko się roznosi o to czy przejdziemy Litex bo mamy wtedy zapewnioną LE, lub czekają może do samej LM bo wtedy reklama nabierze bardziej na wartości. |
Cytat:
Póki co nie szukamy nowego sponsora za wszelką cenę. Jesteśmy w o tyle wygodnej sytuacji, że mamy Telefonikę, która daje przyzwoitą kasę, więc byle czym się nie zadowolimy. |
Cytat:
by Wonski z poprzednich stron ; ) |
Wygląda nieźle, aczkolwiek nie tak jak sobie wyobrażałem dedykowany model dla Wisły ;)
|
|
Sory za to że ona juz wcześniej była - nie widziałem. Aczkolwiek pasuje :) Projekt tsw biala gwiazda bardzo fajny tylko szkoda ze bez białej gwiazdy : )
|
A propo sponsora na strojach Wisły to ciekawe czy bet at home zawita ponownie, a może T-Mobile zawita prędzej.A co do strojów to piątek i sobota ewentualnie poniedziałek i wtorek to ulubione dni kiedy Wisła prezentowała "nowości "(nowych graczy,sponsorów ,stroje).Więc na dniach prawdopodobnie będzie wszystko wiadomo
|
Niestety rozczaruję Cię. Z tego co wiem to T-Mobile nie może być jednocześnie sponsorem klubu i ligi w której ten klub gra. Powrót Bet at home byłby świetny ale wątpię żeby anulowali tę przeklętą ustawę anty hazardową ;/
Ps. Logo Coca Cola na szkicach Wronskiego prezentują się świetnie! Słyszał może ktoś jakieś plotki na mieście, kiedy wreszcie odbędzie się ta prezentacja koszulek? Nie mogę się doczekać :D (zresztą nie tylko ja;)) |
JOSE - czemu mówisz, że na dniach? To że piątek czy sobota, nie oznacza, że nie piątek za miesiąc. Po drugie, nawet na oficjalnej relacji z jednego meczu pisali, ze w pierwszych kolejkach nie będziemy grać wnowych strojach,a one mają być pod koniec sierpnia.
|
Cytat:
Dostawali za darmo od zarzadu wiec bylo mu obojetne. Mysle ze na dniach bedzie oficjalne info! :-D |
Dziwne, że jeszcze nikt na to nie zwrócił uwagi...
http://ekstraklasa.org/index.php?typ=klub&id=21 http://ekstraklasa.org/images/stroje/21.jpg pierwszy komplet koszulki: czerwone, spodenki: białe, bluza bramkarza: czarna drugi komplet koszulka: biała, spodenki: białe, bluza bramkarza: zielona Ciekawe, znowu ktoś w klubie pomieszał i do UEFA wysłał inną listę strojów, a do Ekstraklasy inną. W zeszłym roku to samo, tylko ze strojami domowymi. Z innych klubów (na tej grafice, jak jest naprawdę to ocenimy po kilku kolejkach) na pewno fajnie się prezentuje wyjazdowy komplet Jagi. W ogóle, sporo czarnych w tym sezonie. Cracovia, Jagiellonia, Polonia, ŁKS, Lechia... |
Może faktycznie wyjazdowe koszulki będą czarne i dlatego wysyłają wszędzie trzeci zestaw koszulek.
http://www.wislakrakow.com/forum/%3C...6774/112cu.jpghttp://img835.imageshack.us/img835/6774/112cu.jpg |
Cytat:
|
Czerwona koszulka na białym napisem Coca Cola wygląda rewelacyjnie! Czarna z pasem też mi się podoba...
|
Ja osobiście najbardziej chciałbym wyjazdowy model w stylu River Plate, imho jedne z najładniejszy koszulek na świecie.
|
Taaa....Coca Cola.
Z pewnością marka Coca-Coli jest anonimowa, którą trzeba reklamować :lol:. Ja wiem, że lubicie teoretyzować, tylko po co to?To takie pisanie dla pisania? |
Moze Biedromka:P
|
Cytat:
|
// Pablo 84 - w tym wypadku nie chodzi o rozpoznawalność marki. Raczej o rozpowszechnienie swojego napoju na arenach piłkarskich/sportowych. PEPSI wzięło pod skrzydła Legię, tam będą pić napoje właśnie tego koncernu.
Coca-Cola w odpowiedzi, może zostać głównym sponsorem któregoś klubu czy też wykupić prawa do nazwy stadionu. Jakiś klub z ekstraklasy ma podpisaną umowę z Coca-Colą, z PEPSI też się ktoś znajdzie. Taka mała wojenka. Po przeczytaniu tekstu na stronie ekstraklasa.org, mam dziwne wrażenie, że wkrótce na koszulkach zacznie się pojawiać któraś z firm bukmacherskich. Fortuna/Milenium... http://img6.imageshack.us/img6/5843/69596963.png |
tsw biała gwiazda w końcu ktoś mnie wysłuchał.Właśnie dokładnie o to mi chodziło .Ciekawe czy rzeczywiście tak będzie wyglądał trzeci strój
vote-for-mikey mam nadzieje że to pomyłka na stronie |
^^ wspaniały projekt!
|
http://img6.imageshack.us/img6/5843/69596963.png
o ....a - tą bym kupił od razu daloby radę z gwiazdą i z TF? |
włąsnie ruszyła T-Mobile skopana. Na środku z przodu różowe logo samego T-Mobile a na prawym rękawie logo ekstraklasy ...
|
Że tez musieli dodać różowe tło. Logo z T wystarczająco kojarzy się z T-Mobile. Okropnie prezentuje się takie coś.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl