Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Voin 28.07.2011 13:43

Wątpię, żeby Pepsi jednocześnie płaciło Legii za prawo nazwy stadionu i Wiśle za prawo miejsca na koszulkach :D

Fiti 28.07.2011 13:45

Może moja taka nieśmiała propozycja, jeśli nasz forumowicz wonski znalazłby trochę czasu, może zrobiłby przykład jakiejś koszulki adidasa - powiedzmy naszej z ubiegłego sezonu, w której jeszcze gramy- ze sponsorem Coca Cola?

kacpaw91 28.07.2011 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 1135302)
a Pepsi?
Przecież to równorzędne marki...

Gdyby nasza Ekstraklasa była w telewizji otwartej to reklamowanie się na koszulkach byłoby bardziej opłacalne i kluby dostawałyby pewnie 2 razy więcej za reklamę. Pytanie tylko co jest bardziej opłacalne - umowa telewizyjna (kiedy liga jest zakodowana), czy większe pieniądze z reklam za sprawą większej dostępności ligi. Wtedy sądzę, że większe marki byłyby zainteresowane sponsorowaniem klubów.

Jarza 28.07.2011 13:51

Niekoniecznie... skróty meczy, zdjęcia w prasie, wszelkie reklamy meczowe, obrandowanie stadionu, koszulki (sprzedaż koszulek - kibic w koszulce z logo sponsora to najcenniejsza rzecz!!!) - to wszystko są wymierne korzyści.
Do tego wyłączność sprzedaży podczas imprez na stadionie danego produktu - przywiązywanie ludzi do marki... później stojąc w sklepie taki kibic chętniej wybierze markę sponsora swojego klubu. Wszystko ładnie się zazębia..

Idąc tym tokiem nikt by się nie chciał reklamować przez kodowane transmisje, a przecież tendencja jest wręcz odwrotna

Bąbel 28.07.2011 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1135306)
Może moja taka nieśmiała propozycja, jeśli nasz forumowicz wonski znalazłby trochę czasu, może zrobiłby przykład jakiejś koszulki adidasa - powiedzmy naszej z ubiegłego sezonu, w której jeszcze gramy- ze sponsorem Coca Cola?

chyba rok temu były takie projekty z coca cola, poszukaj w temacie:)

Baracuda 28.07.2011 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1135307)
Gdyby nasza Ekstraklasa była w telewizji otwartej to reklamowanie się na koszulkach byłoby bardziej opłacalne i kluby dostawałyby pewnie 2 razy więcej za reklamę. Pytanie tylko co jest bardziej opłacalne - umowa telewizyjna (kiedy liga jest zakodowana), czy większe pieniądze z reklam za sprawą większej dostępności ligi. Wtedy sądzę, że większe marki byłyby zainteresowane sponsorowaniem klubów.

Ekstraklasa będzie pokazywana w Eurosport 2 (chyba tylka na Europę Wschodnią) i w Polsacie Sport tak więc spektrum odbiorców w tym sezonie znacznie się zwiększy.

TommyTSW 28.07.2011 13:56

sponsor będzie ten, który lepiej posmaruję bułę.
jak np ojciec rydzyk zechce reklamować radio maryja i i wyłoży najlepszą ofertę, to na koszulkach będzie logo tej stacji radiowej :D
a wszystko się roznosi o to czy przejdziemy Litex bo mamy wtedy zapewnioną LE, lub czekają może do samej LM bo wtedy reklama nabierze bardziej na wartości.

martin_6 28.07.2011 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1135320)
sponsor będzie ten, który lepiej posmaruję bułę.
jak np ojciec rydzyk zechce reklamować radio maryja i i wyłoży najlepszą ofertę, to na koszulkach będzie logo tej stacji radiowej :D

Może będzie się chciał otworzyć na nowy target? :)

Póki co nie szukamy nowego sponsora za wszelką cenę. Jesteśmy w o tyle wygodnej sytuacji, że mamy Telefonikę, która daje przyzwoitą kasę, więc byle czym się nie zadowolimy.

Bartuk1906 28.07.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1135306)
Może moja taka nieśmiała propozycja, jeśli nasz forumowicz wonski znalazłby trochę czasu, może zrobiłby przykład jakiejś koszulki adidasa - powiedzmy naszej z ubiegłego sezonu, w której jeszcze gramy- ze sponsorem Coca Cola?

http://img402.imageshack.us/img402/7186/63901146.png

by Wonski z poprzednich stron ; )

delukas96 28.07.2011 15:40

Wygląda nieźle, aczkolwiek nie tak jak sobie wyobrażałem dedykowany model dla Wisły ;)

tsw biała gwiazda 28.07.2011 17:08

http://img846.imageshack.us/img846/2619/adidasn.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/846/adidasn.jpg/

Fiti 28.07.2011 17:43

Sory za to że ona juz wcześniej była - nie widziałem. Aczkolwiek pasuje :) Projekt tsw biala gwiazda bardzo fajny tylko szkoda ze bez białej gwiazdy : )

JOSE 841 28.07.2011 21:13

A propo sponsora na strojach Wisły to ciekawe czy bet at home zawita ponownie, a może T-Mobile zawita prędzej.A co do strojów to piątek i sobota ewentualnie poniedziałek i wtorek to ulubione dni kiedy Wisła prezentowała "nowości "(nowych graczy,sponsorów ,stroje).Więc na dniach prawdopodobnie będzie wszystko wiadomo

mariusz92abg 28.07.2011 21:34

Niestety rozczaruję Cię. Z tego co wiem to T-Mobile nie może być jednocześnie sponsorem klubu i ligi w której ten klub gra. Powrót Bet at home byłby świetny ale wątpię żeby anulowali tę przeklętą ustawę anty hazardową ;/
Ps. Logo Coca Cola na szkicach Wronskiego prezentują się świetnie! Słyszał może ktoś jakieś plotki na mieście, kiedy wreszcie odbędzie się ta prezentacja koszulek? Nie mogę się doczekać :D (zresztą nie tylko ja;))

rafalek 28.07.2011 21:40

JOSE - czemu mówisz, że na dniach? To że piątek czy sobota, nie oznacza, że nie piątek za miesiąc. Po drugie, nawet na oficjalnej relacji z jednego meczu pisali, ze w pierwszych kolejkach nie będziemy grać wnowych strojach,a one mają być pod koniec sierpnia.

Dariook 29.07.2011 00:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariusz92abg (Post 1135865)
Niestety rozczaruję Cię. Z tego co wiem to T-Mobile nie może być jednocześnie sponsorem klubu i ligi w której ten klub gra. Powrót Bet at home byłby świetny ale wątpię żeby anulowali tę przeklętą ustawę anty hazardową ;/
Ps. Logo Coca Cola na szkicach Wronskiego prezentują się świetnie! Słyszał może ktoś jakieś plotki na mieście, kiedy wreszcie odbędzie się ta prezentacja koszulek? Nie mogę się doczekać :D (zresztą nie tylko ja;))

Wujas mówił ze u niego na zakładzie w Niepolomicach , majster na zmianie szukal kupca na Karnet Wisły. Cena byla smieszna bo majstra suszylo...
Dostawali za darmo od zarzadu wiec bylo mu obojetne.
Mysle ze na dniach bedzie oficjalne info! :-D

vote-for-mikey 29.07.2011 02:30

Dziwne, że jeszcze nikt na to nie zwrócił uwagi...

http://ekstraklasa.org/index.php?typ=klub&id=21

http://ekstraklasa.org/images/stroje/21.jpg

pierwszy komplet
koszulki: czerwone, spodenki: białe, bluza bramkarza: czarna

drugi komplet
koszulka: biała, spodenki: białe, bluza bramkarza: zielona

Ciekawe, znowu ktoś w klubie pomieszał i do UEFA wysłał inną listę strojów, a do Ekstraklasy inną. W zeszłym roku to samo, tylko ze strojami domowymi.

Z innych klubów (na tej grafice, jak jest naprawdę to ocenimy po kilku kolejkach) na pewno fajnie się prezentuje wyjazdowy komplet Jagi. W ogóle, sporo czarnych w tym sezonie. Cracovia, Jagiellonia, Polonia, ŁKS, Lechia...

tsw biała gwiazda 29.07.2011 08:35

Może faktycznie wyjazdowe koszulki będą czarne i dlatego wysyłają wszędzie trzeci zestaw koszulek.
http://www.wislakrakow.com/forum/%3C...6774/112cu.jpghttp://img835.imageshack.us/img835/6774/112cu.jpg

delukas96 29.07.2011 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1136030)
Może faktycznie wyjazdowe koszulki będą czarne i dlatego wysyłają wszędzie trzeci zestaw koszulek.
http://www.wislakrakow.com/forum/%3C...6774/112cu.jpghttp://img835.imageshack.us/img835/6774/112cu.jpg

Ten projekt jest genialny! Liczę na to, że adidas wymyśli coś w ten deseń. Mile widziany przeze mnie jest również model analogiczny do koszulek Realu z zeszłego sezonu (np. Biała Gwiazda z promieniami).

thechris 29.07.2011 11:40

Czerwona koszulka na białym napisem Coca Cola wygląda rewelacyjnie! Czarna z pasem też mi się podoba...

vote-for-mikey 29.07.2011 11:46

Ja osobiście najbardziej chciałbym wyjazdowy model w stylu River Plate, imho jedne z najładniejszy koszulek na świecie.

Pablo84 29.07.2011 12:15

Taaa....Coca Cola.
Z pewnością marka Coca-Coli jest anonimowa, którą trzeba reklamować :lol:.
Ja wiem, że lubicie teoretyzować, tylko po co to?To takie pisanie dla pisania?

rikut1906TSW 29.07.2011 13:08

Moze Biedromka:P

Kibic1928 29.07.2011 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1136030)
Może faktycznie wyjazdowe koszulki będą czarne i dlatego wysyłają wszędzie trzeci zestaw koszulek.
http://www.wislakrakow.com/forum/%3C...6774/112cu.jpghttp://img835.imageshack.us/img835/6774/112cu.jpg

Jednym słowem - ZA YE BI STA.

wonski_eNHa 29.07.2011 14:09

// Pablo 84 - w tym wypadku nie chodzi o rozpoznawalność marki. Raczej o rozpowszechnienie swojego napoju na arenach piłkarskich/sportowych. PEPSI wzięło pod skrzydła Legię, tam będą pić napoje właśnie tego koncernu.
Coca-Cola w odpowiedzi, może zostać głównym sponsorem któregoś klubu czy też wykupić prawa do nazwy stadionu.
Jakiś klub z ekstraklasy ma podpisaną umowę z Coca-Colą, z PEPSI też się ktoś znajdzie. Taka mała wojenka.

Po przeczytaniu tekstu na stronie ekstraklasa.org, mam dziwne wrażenie, że wkrótce na koszulkach zacznie się pojawiać któraś z firm bukmacherskich. Fortuna/Milenium...

http://img6.imageshack.us/img6/5843/69596963.png

JOSE 841 29.07.2011 14:59

tsw biała gwiazda w końcu ktoś mnie wysłuchał.Właśnie dokładnie o to mi chodziło .Ciekawe czy rzeczywiście tak będzie wyglądał trzeci strój
vote-for-mikey mam nadzieje że to pomyłka na stronie

Jazon 29.07.2011 16:38

^^ wspaniały projekt!

JrQ- 29.07.2011 16:45

http://img6.imageshack.us/img6/5843/69596963.png
o ....a - tą bym kupił od razu
daloby radę z gwiazdą i z TF?

KoPer 29.07.2011 17:03

włąsnie ruszyła T-Mobile skopana. Na środku z przodu różowe logo samego T-Mobile a na prawym rękawie logo ekstraklasy ...

vaazon 29.07.2011 17:13

Że tez musieli dodać różowe tło. Logo z T wystarczająco kojarzy się z T-Mobile. Okropnie prezentuje się takie coś.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl