![]() |
Cytat:
Rozumiem ze mogło mu zalezec na tym zeby jak najszybciej zaczac grac ale klocic sie o takie grosze!? Zenada. Ok, dla normalnego czlowieka 2 tys Euro to kupa kasy ale dla takiej gwiazdki grajacej w lidze belgijskiej te 2,5 tys Euro to jak dla nas 10 zł wiec klocic sie zeby kare zbijali na 3 złote?!! Porazka jakas Cytat:
|
Zwłaszcza ta kara finansowa jest żenująca...250 euro? Tyle to on pewnie płaci za koszulę.
Mogliby ją w ogóle uchylić bo kwota jest komiczna. Ciekawe jaki byłby wymiar kary gdyby to Wasyl złamał nogę temu czarnuszkowi. Ale w końcu trzeba pamiętać że to czarnuszek jest u siebie a Wasyl to tylko imigrant z jakiejś Polski. |
Cytat:
|
Nie przesadzajmy - koleś(biały) który połamał Eduardo dostał 3 mecze chyba.
Piłka to zajebisty sport, wypaczony niestety przez mafie zwaną fifą czy uefą.A kara 250 ojro...W pale się nie mieści coś takiego. |
Żenadą jest też to, że Witsel w ogóle się odwoływał - mógł już naprawę posypać głowę popiołem i dać sobie spokój - wiadomo, że nie chciał nikomu złamać nogi, ale intrweniując w taki sposób podejmował ryzyko, że tak się stanie, więc robienie z siebie teraz niewiniątka jest naprawdę załamujące :-/
|
Mam nadzieje ze Belgia awansuje na Euro2012 i los wrzuci nas dojednej grupy- o daj Boze. Wtedy bysmy tymu axelkowi zgotowali powitanie i pozegnanie godne tego jak on sie zachoal i zachowuje- tzn nie mam na mysli jakis małania nog mu hehe tylko po prostu troche gwizdow i brzydkuch slow na tego patalacha :D aaaa moze jeszcze howard weeb by sedziowal ten mecz heheheh :P
|
Cytat:
tym że podyktował karnego za faul w polu karnym? często takie rzeczy się puszcza, ale przepisy są jednoznaczne. jakby w tej sytuacji był Polak faulowany to nikt by Webba nie wyzywał. Troche obiektywizmu. |
Cytat:
|
Proud - nie załapałeś. On skrzywidził NASZYCH. Tak samo jak ten Belg skrzywidził NASZEGO. Amputacja nog to minimum. A Weeb powinien wyplacic odszkodowanie kibicom, bo wyrzucil NASZYCH z euro.
Histeria trwaaaa |
Cytat:
Cytat:
;) |
Ten cały Witsel to tamtejsza wschodząca gwiazdka więc niema się co dziwić że kara jest tak niska.Jestem pewien że gdyby Wasyl go tak z kosił to dostałby roczną dyskwalifikację.Co zrobić...
|
|
Cytat:
|
podobno juz jada z irlandczykami
za to co oni zrobili pewnie:) podobno tylko kolo 800 bo reszta zrezygnowala :D czytaj wystraszyla sie:) niech im zgotuja pieklo co do meczu: inna opcja niz wysokie zwycięstwo nie wchodzi w grę, mam nadzieje ze sa wystarczająco zmotywowani Skład na mecz z Irlandią Północną: Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak - Paweł Brożek. |
Cytat:
|
taaa, to jest najgorsze, akie odbijanie piłeczki. Nie ma co zgrywac kozaka tylko trzeba z ludzmi zyc w zgodzie, bo tu jkis psychol, chuligan sie wyzyje na jakims Irnaldczyku po to zbey tylko swoje emocje wyladowac a nie dlatego ze bedzie walczyl o jakis nasz honor i o Polske- jak to sobie wielu wmawia hehe
Pozniej taki chuligan dupy nie ruszy z kraju a setki tysiecy Polakow beda w Irlandii zagrozone... Trzeba troche myslec o innych a nie kozaczyc ;/ A ja mam pytanie o Rafała Murawskiego, czy gra w Rubinie czy grzeje lawe, moze ktos wie? |
Artur Boruc, Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek, Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak i Paweł Brożek
Tym składem nasza reprezentacja wybiegnie dziś na Stadion Śląski w Chorzowie. Cieszy obecnosc Obraniaka, w świetle doznania urazu stopy. http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...aganowski.html |
Martwi obecność Krzynówka na lewej obronie.
|
cieszy, ze wreszcie Leo się zdecydował na dobre dac Pawła na szpicę - dobry wybór, a on dzis to potwierdzi
a jak z publicznością? wszystkie 44 tys biletów sprzedanych? |
Cytat:
JA bym dał za Dudke Bosackiego a za Krzynowka Gancarczyka. I nie to ze jestem jakims "idziemy na majstra'' czy z firmy amica ale Ci piłkarze wydaja się byc obecnie w wysokiej formie i mysle ze by to lepiej wyszlo reprezentacji.. no chyba ze trener dyktował to zgraniem. Nie wiem. Dziwi mnie fakt iz miejsce na ławce ciagle zabiera naprawde w sredniej formie Łobodziński.. Dziwi mnie fakt ze gra taki Roger... wiele rzeczy mnie dziwi w postawie Leo.. |
dla mnie Bosacki słabo grał ostatnio. Co do Gancarczyka się zgodzę.
mam nadzieję że Paweł dziś huknie bramke :) myśle że ogramy Irlandczyków skrzydłami :) Kuba powinien ich ładnie mieszać, no to samo licze ze strony Obraniaka. |
co do Kuby, to jest on o klasę wyżej od całej naszej reprezentacji
|
A mnie martwi troche chyba zachowawcze wyjscie podstawowej jedenastki na mecz z Irolami. Granie z jednym napastnikiem i to jeszcze nomen omen filigramowym Brozkiem i cofnietym Obraniakiem na takich drwali jacy przyjada to chyba nie jest specjalnie dobry pomysl. No nic, miejmy nadzieje, ze Benhauer wie co robi.
Poki co sciskamy kciuki. |
Brozek filigranowy? bez przesady.
|
Ale piekło podczas hymnu Irlandczykow. Wlasnie poczulem sile i magie tego stadionu, na nim po prostu mordujemy rywala, stawiamy w oslupienie i dzieki temu mozemy ograc na nim Czechow czy Portugalczykow, szkoda ze juz niedlugo to nie bedzie stadion narodowy :((
|
Piękny obraz! Brawo TVP! :)
|
I znowu męczarnie grajac 4-5-1, eh.
|
na stojąco
bez przyśpieszenia biegania i gry na jeden kontakt można ograć San Marino, ewentualnie Wyspy Owcze tyle w temacie |
Cytat:
|
takiego goscia jak gra u nich na szpicy nam potrzeba. fakt ze duet Dudka/Zewłakow nie powala
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl