![]() |
no a ja na dzis polecam
Villareal-recreativo zagrac underek 2.5 mysle ze powinno wejsc Villareal ostatnio bez senny gra beznadziejnie wiecej na www.strefabukmachera.pl zapraszam |
jak dla mnie to dziś jest wielka pyta do grania;/ ograniczam się do jednego kuponu na nocke.stawiam na Pittsburgh 1 i Detroit 2
|
A może Inter z handicapem? Przegrali pierwszy mecz z Sampdorią 0:3, i żeby awansować dalej to muszą wygrać wysoko.
Co do nocki, to do NHL proponowałbym dorzucić Chicago - Boston z NBA. Kurs w zależności od buka w granicach 1.80 PLN. Po meczach w Bostonie jest 1:1, ale wynik mógł być zarówno 2:0 jak i 0:2, decydowały max. trzy punkty. Byki w swojej hali raczej nie przegrywają, a Boston bez Garnetta wiele dziś ugrać nie powinien. |
Na dziś zagrane tak:
Cytat:
Cytat:
|
Możecie polecić buka internetowego takiego gdzie można normalnie obstawiać tak jak na mieście. Czyli obstawiam, wygrałem, wypłacam, a nie musze obracać tych pieniędzy kilka razy by móc wypłacić...
|
Cytat:
|
Jezeli chodzi o dzis to polecam:
Young Boys-Xamax over 2,5 |
ja na lige polską postawiłem kupon taki:
Śląsk-Jaga X do przerwy lub na koniec Lechia-Arka mniej goli niż 1,5 Odra-Polonia mniej goli niż 2,5 Legia-Lech ! do przerwy lub na koniec rocco co sądzisz o Zetterbergu,Malkinie i Parise na dziś? no ja oczywiście miałem dylemat w Pittsburghu ale dałem na Małkina,coś mi jeszcze po głowie chodził Getzlaf że strzeli no ale kurs trochę mnie odstraszył:) |
Wtorek,środa
Real Madryt - Getafe 1 1,30 Manchester - Portsmouth 1 1,26 Barcelona-Sevilla 1 1,37 Unia Tarnów-Pogoń Staszów 1 1,30 za 50 zł do wygrania 145,85zł... powinno być dobrze No i weszlo pieknie! Czwartek,piątek Young Boys-Xamax 1 1,25 Wisła-Górnik 1 1,35 za 145,85zł do wygrania 246,16zł...powinno być dobrze |
Cytat:
edit:ja sobie teraz na expekcie Crosbyego postawiłem. do fortuny ani toto mixa nie mam dziś zdrowia ganiać :P edit2: 1q2 w piatkowa noc Caps ich u siebie rozjadą;] a bramka Ovechkina pierwsza klasa była |
Ja dziś liga fińska.Tampere z handikapem - 2.5 współczynnik jest.Nie jest to pewny typ bo pierwsza kolejka , do tego Tampere w zeszłym sezonie kiepściutko no ale w tym wygrali puchar ligi(system podobny jak u nas, tyle że gra się przed ligą - taka rozgrzewka).
Nad Interem tez można się pochylić - przewagę w lidze mają bezpieczną a Murinio powinien ich dobrze zmotywować po klęsce w Genoi. A po nocce niestety Capitals nad przepaścią ale sami sobie winni bo ruszyli dopiero przy stanie 0-2 a bramkarz NYR znów wyczyniał cuda. |
Na weekend:
Bełchatów - Rzeszów 1 Wisła - Górnik 1 Stuttgart - Frankfurt Legia - Lech 1 FC Porto - Setubal 1 Kurs: 6,19 Jak dla mnie pewna wygrana Legii w Niedziele. |
pewne to jest tylko to że się umrze:D
ja na weekend to myślałem nad czymś takim: sobota: Fulham1 Roda 1 Rhyl 2 Bordeaux 1 Vive 1 niedziela: Larisa 2 CSKA 1 Milan 1 Arsenal 1 Banik 1 Toulouse1 Bobic nie na jednym tylko na dwóch,na każdy dzień,na niedziele 6 trochę dużo to najwyżej rozbije na 2 mniejsze edit.ale ta liga bułgarska jest dziwna,wczoraj wygrana zespołu na którego płacono ponad 10 zł i dziś to samo się szykuje.. |
Cytat:
Ja na dziś taki kuponik: System 2/3 Esbjerg - AaB x2 Örgryte - AIK 2 Villarreal - Recreativo 1 Stawka 30 PLN max.wygrana 76.50 PLN |
Weekend:
Wisla - Gornik 1 Sturm Graz - LASK Linz 1 Cottbus - Wolfsburg 2 Kurs: 5.32 I taki bardziej ryzykowny: LKS - Piast 1 Legia - Lech 1 Rapid W. - Austria W. 1 Kurs: 8.08 |
Na dzisiaj taki skropny kuponik do podwojenia stawki . Typy na wieczór około 22.
http://i40.tinypic.com/2dcc29k.jpg |
ja gram dzis Duncana over20,5 mialem nie grac nic w pierwszych meczach po zmianie gospodarzy ale ...
stawka 20 do wygrania 37 |
gra ktoś z szanownych grających u buka www.tobet.com ?? czytałem kilka opinii o nich i były one pozytywne.A interesuje mnie gdyż można tam stawiać nawet 5ligę(obecnie IV) a nawet rozgrywki
Młodej Ekstraklasy!!! :D może się ktoś na ten temat wypowiedzieć?? |
Młoda Ekstraklasa to nie jakaś rzadkość, natomiast nowa IV liga, to już jest coś ;) Ja u nich gram (a raczej grywam) i nie mam żadnych zastrzeżeń. Fajny buk.
|
ja gram na tobecie i wielkim plusem jest to, że można stawiać naprawde niskie ligi. Jeśli ktoś się nimi interesuje to może wyciągnąć lepszą kasę niż na ekstraklasie angielskiej :)
|
Ja .......e, Atletico tonie. Dramat. Idę spać.
|
Cytat:
a tak poważnie patrząc po niektórych wynikach słuszna była poranna teoria że dziś pyta jest do grania;/ Pittsburgh i Detroit na noc,Detroit może nawet na handicapie puknąć Columbusa. a jeszcze odnosnie tego Atletico.to jest tak nieobliczalna drużyna że nie zdziwię się jak wygra to 4-2,także spokojnie:) 0-3 do przerwy... ale tempe ch... z nich;/ masakra |
Chociaz tyle,ze Inter dzis wejdzie...
Na pt+sob idzie dubelek za mocniej : Skra 1 1.15 Anderlecht 1 1.20 Ako:1,38 Edit: Rocco widac,ze nieprzewidywalna:D Juz 3 dostaja:) |
mi tradycyjnie zostało już nhl na noc bo wyłożyłem się na Young Boys(a myślałem nad Grasshoppers),tak więc niech będzie i 7-0 dla Detroit byle by Zetterberg gola strzelił:)
edit.El'Kabat możesz sobie dać jeszcze Vive Kielce do tego swojego kuponiku weekendowego :),tylko problem jest taki że tam masz kurs ok 1,1 na Vive to wtedy możesz pokombinować na 1 połówkę albo zrobić dubelek z Wisłą Płock również w szczypiorniaku ale kurs całkowity jest wtedy 1,25 więc niewiele,są to PF pierwsze mecze więc nie ma już odpuszczania można jeszcze Lubin ryzykować na kursie 1,5 ale oni grają o miejsca 5-8 |
Heh lukas ja w pilce recznej kompletnie nie siedze,ten dubel planuje puscic za sporą stawke,a wole nie ryzykowac tripla w tym przypadku:)
Ale jak tak polecasz,to moze singla zagram na to vive. |
Panowie wybaczcie, ale mam wielka potrzebe sie pochwalic, gdyz od 1 kwietnia to moj dopiero kolejny wygrany kupon( zbyt duzo zawsze zdarzen granych)
zagrałem Villareal 1 Inter 1x Grasshopper1 Tau 1 a na noc chciałem zagrać Pittsburgh Detroit i opcjonalnie Lakersów, ale zdarzył sie wypadek losowy w postaci dziewczyny ;P Tak więc polecam na noc(przyjmuja jakies buki jeszcze online?, bo totolotek nie) Detroit Pittsburgh i Lakersów |
Cytat:
|
Ja już to zagrałem :D Dubelek ze Sportingiem Braga.
|
Cytat:
|
dobra,jedziemy z tym koksem:
Wisła 1 Lyon 1 ................ Washington Capitals 1 lub 1 na Caps w pierwszej tercji(nad tym tylko jeszcze myślę) ................ Ovechkin(WSH)-strzeli Ilya Kovalchuk(ZSRR)-strzeli Heatley(Kanada)-strzeli |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl