Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rydzo6 23.04.2009 09:58

no a ja na dzis polecam
Villareal-recreativo zagrac underek 2.5
mysle ze powinno wejsc Villareal ostatnio bez senny gra beznadziejnie

wiecej na www.strefabukmachera.pl zapraszam

rocco_1906 23.04.2009 11:32

jak dla mnie to dziś jest wielka pyta do grania;/ ograniczam się do jednego kuponu na nocke.stawiam na Pittsburgh 1 i Detroit 2

hunter 23.04.2009 11:41

A może Inter z handicapem? Przegrali pierwszy mecz z Sampdorią 0:3, i żeby awansować dalej to muszą wygrać wysoko.

Co do nocki, to do NHL proponowałbym dorzucić Chicago - Boston z NBA. Kurs w zależności od buka w granicach 1.80 PLN. Po meczach w Bostonie jest 1:1, ale wynik mógł być zarówno 2:0 jak i 0:2, decydowały max. trzy punkty. Byki w swojej hali raczej nie przegrywają, a Boston bez Garnetta wiele dziś ugrać nie powinien.

pan Dudi 23.04.2009 11:53

Na dziś zagrane tak:

Cytat:

1. Racing Santander - Atlético Madrid
2.30
2009-04-23 22:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
2. Sporting de Gijón - Espanyol
2.40
2009-04-23 20:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
i tak:

Cytat:

1. Villarreal - Recreativo de Huelva
5.30
2009-04-23 20:00
Piłka Nożna - Hiszpańska Primera Division
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:2
2. Inter - Sampdoria
1.68
2009-04-23 20:45
Piłka Nożna - Puchar Włoch
Liczba bramek , Stawiasz na:over 2.5 bramki

Kordel_Walker 23.04.2009 11:56

Możecie polecić buka internetowego takiego gdzie można normalnie obstawiać tak jak na mieście. Czyli obstawiam, wygrałem, wypłacam, a nie musze obracać tych pieniędzy kilka razy by móc wypłacić...

Bobic 23.04.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 713624)
Możecie polecić buka internetowego takiego gdzie można normalnie obstawiać tak jak na mieście. Czyli obstawiam, wygrałem, wypłacam, a nie musze obracać tych pieniędzy kilka razy by móc wypłacić...

Z tego co ja wiem to wszędzie tak jest tylko jesli korzystasz z jakis bonusów to musisz kasą obrucic pare razy.

El'kabat 23.04.2009 12:32

Jezeli chodzi o dzis to polecam:
Young Boys-Xamax over 2,5

LuKaS TSW 23.04.2009 14:01

ja na lige polską postawiłem kupon taki:
Śląsk-Jaga X do przerwy lub na koniec
Lechia-Arka mniej goli niż 1,5
Odra-Polonia mniej goli niż 2,5
Legia-Lech ! do przerwy lub na koniec

rocco co sądzisz o Zetterbergu,Malkinie i Parise na dziś?

no ja oczywiście miałem dylemat w Pittsburghu ale dałem na Małkina,coś mi jeszcze po głowie chodził Getzlaf że strzeli no ale kurs trochę mnie odstraszył:)

jaro1985r 23.04.2009 14:02

Wtorek,środa
Real Madryt - Getafe 1 1,30
Manchester - Portsmouth 1 1,26
Barcelona-Sevilla 1 1,37
Unia Tarnów-Pogoń Staszów 1 1,30

za 50 zł do wygrania 145,85zł... powinno być dobrze
No i weszlo pieknie!

Czwartek,piątek
Young Boys-Xamax 1 1,25
Wisła-Górnik 1 1,35

za 145,85zł do wygrania 246,16zł...powinno być dobrze

rocco_1906 23.04.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 713720)

rocco co sądzisz o Zetterbergu,Malkinie i Parise na dziś?

wez tych strzelców może wrzuć na jakiś rozpis:) bo trzech trafić to nie jest łatwo.a typy wydają się być dobre.zastanawiał bym się nad Hossą bo chłopak dawno gola nie zdobył

edit:ja sobie teraz na expekcie Crosbyego postawiłem.
do fortuny ani toto mixa nie mam dziś zdrowia ganiać :P

edit2:
1q2
w piatkowa noc Caps ich u siebie rozjadą;] a bramka Ovechkina pierwsza klasa była

1q2 23.04.2009 15:10

Ja dziś liga fińska.Tampere z handikapem - 2.5 współczynnik jest.Nie jest to pewny typ bo pierwsza kolejka , do tego Tampere w zeszłym sezonie kiepściutko no ale w tym wygrali puchar ligi(system podobny jak u nas, tyle że gra się przed ligą - taka rozgrzewka).
Nad Interem tez można się pochylić - przewagę w lidze mają bezpieczną a Murinio powinien ich dobrze zmotywować po klęsce w Genoi.

A po nocce niestety Capitals nad przepaścią ale sami sobie winni bo ruszyli dopiero przy stanie 0-2 a bramkarz NYR znów wyczyniał cuda.

Rafał_TS 23.04.2009 15:42

Na weekend:

Bełchatów - Rzeszów 1
Wisła - Górnik 1
Stuttgart - Frankfurt
Legia - Lech 1
FC Porto - Setubal 1

Kurs: 6,19


Jak dla mnie pewna wygrana Legii w Niedziele.

LuKaS TSW 23.04.2009 15:50

pewne to jest tylko to że się umrze:D
ja na weekend to myślałem nad czymś takim:
sobota:
Fulham1
Roda 1
Rhyl 2
Bordeaux 1
Vive 1
niedziela:
Larisa 2
CSKA 1
Milan 1
Arsenal 1
Banik 1
Toulouse1

Bobic nie na jednym tylko na dwóch,na każdy dzień,na niedziele 6 trochę dużo to najwyżej rozbije na 2 mniejsze

edit.ale ta liga bułgarska jest dziwna,wczoraj wygrana zespołu na którego płacono ponad 10 zł i dziś to samo się szykuje..

Bobic 23.04.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 713809)
pewne to jest tylko to że się umrze:D
ja na weekend to myślałem nad czymś takim:
sobota:
Fulham1
Roda 1
Rhyl 2
Bordeaux 1
Vive 1
niedziela:
Larisa 2
CSKA 1
Milan 1
Arsenal 1
Banik 1
Toulouse1

yyyyy.... wszystko na jednym kuponie??:shock:

Ja na dziś taki kuponik:
System 2/3

Esbjerg - AaB x2
Örgryte - AIK 2
Villarreal - Recreativo 1

Stawka 30 PLN max.wygrana 76.50 PLN

Żuczek 23.04.2009 18:18

Weekend:

Wisla - Gornik 1
Sturm Graz - LASK Linz 1
Cottbus - Wolfsburg 2
Kurs: 5.32

I taki bardziej ryzykowny:

LKS - Piast 1
Legia - Lech 1
Rapid W. - Austria W. 1
Kurs: 8.08

SZARÓW 23.04.2009 18:43

Na dzisiaj taki skropny kuponik do podwojenia stawki . Typy na wieczór około 22.
http://i40.tinypic.com/2dcc29k.jpg

AgresywnyChomik 23.04.2009 19:08

ja gram dzis Duncana over20,5 mialem nie grac nic w pierwszych meczach po zmianie gospodarzy ale ...

stawka 20 do wygrania 37

rocco_1906 23.04.2009 19:29

gra ktoś z szanownych grających u buka www.tobet.com ?? czytałem kilka opinii o nich i były one pozytywne.A interesuje mnie gdyż można tam stawiać nawet 5ligę(obecnie IV) a nawet rozgrywki
Młodej Ekstraklasy!!! :D
może się ktoś na ten temat wypowiedzieć??

pan Dudi 23.04.2009 19:37

Młoda Ekstraklasa to nie jakaś rzadkość, natomiast nowa IV liga, to już jest coś ;) Ja u nich gram (a raczej grywam) i nie mam żadnych zastrzeżeń. Fajny buk.

jaro1985r 23.04.2009 20:54

ja gram na tobecie i wielkim plusem jest to, że można stawiać naprawde niskie ligi. Jeśli ktoś się nimi interesuje to może wyciągnąć lepszą kasę niż na ekstraklasie angielskiej :)

pan Dudi 23.04.2009 21:19

Ja .......e, Atletico tonie. Dramat. Idę spać.

rocco_1906 23.04.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 713984)
Idę spać.

Dobranoc :p

a tak poważnie patrząc po niektórych wynikach słuszna była poranna teoria że dziś pyta jest do grania;/
Pittsburgh i Detroit na noc,Detroit może nawet na handicapie puknąć Columbusa.

a jeszcze odnosnie tego Atletico.to jest tak nieobliczalna drużyna że nie zdziwię się jak wygra to 4-2,także spokojnie:)

0-3 do przerwy... ale tempe ch... z nich;/ masakra

El'kabat 23.04.2009 21:36

Chociaz tyle,ze Inter dzis wejdzie...
Na pt+sob idzie dubelek za mocniej :
Skra 1 1.15
Anderlecht 1 1.20
Ako:1,38

Edit:
Rocco widac,ze nieprzewidywalna:D Juz 3 dostaja:)

LuKaS TSW 23.04.2009 21:43

mi tradycyjnie zostało już nhl na noc bo wyłożyłem się na Young Boys(a myślałem nad Grasshoppers),tak więc niech będzie i 7-0 dla Detroit byle by Zetterberg gola strzelił:)

edit.El'Kabat możesz sobie dać jeszcze Vive Kielce do tego swojego kuponiku weekendowego :),tylko problem jest taki że tam masz kurs ok 1,1 na Vive to wtedy możesz pokombinować na 1 połówkę albo zrobić dubelek z Wisłą Płock również w szczypiorniaku ale kurs całkowity jest wtedy 1,25 więc niewiele,są to PF pierwsze mecze więc nie ma już odpuszczania można jeszcze Lubin ryzykować na kursie 1,5 ale oni grają o miejsca 5-8

El'kabat 23.04.2009 22:01

Heh lukas ja w pilce recznej kompletnie nie siedze,ten dubel planuje puscic za sporą stawke,a wole nie ryzykowac tripla w tym przypadku:)
Ale jak tak polecasz,to moze singla zagram na to vive.

Johnny B 23.04.2009 22:15

Panowie wybaczcie, ale mam wielka potrzebe sie pochwalic, gdyz od 1 kwietnia to moj dopiero kolejny wygrany kupon( zbyt duzo zawsze zdarzen granych)
zagrałem
Villareal 1
Inter 1x
Grasshopper1
Tau 1

a na noc chciałem zagrać Pittsburgh Detroit i opcjonalnie Lakersów, ale zdarzył sie wypadek losowy w postaci dziewczyny ;P

Tak więc polecam na noc(przyjmuja jakies buki jeszcze online?, bo totolotek nie) Detroit Pittsburgh i Lakersów

rocco_1906 24.04.2009 08:38

Cytat:

Spotkanie: Lyon - Paris SG
Typ: Lyon
Kurs: 1,70
Bukmacher: expekt
Analiza:
33.kolejka francuskiej LIGUE 1 rozpoczyna się już w piątek.O godzinie 20:30 na Stade de Gerland w Lyonie
miejscowy Olympique podejmuje stołeczny Paris Saint-Germain.
Gospodarze tego widowiska,Lyon,to 7-krotny mistrz Francji.Wszystkie te tytuły zdobył rok po roku
(2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008 ) !!! Jednak o ósmą koronę będzie najciężej.Podopieczni Claude'a Puel'a
robią co mogą jednak ich gra nie powala już na kolana.Dodatkowo cała Francja w myśl zasady
-bij mistrza- jest przeciw nim,wszystkie drużyny potrójnie mobilizują się na te spotkania i coraz
częściej Lyon traci punkty w takich potyczkach.W tym miejscu należy wrzucić też kamyczek do ogródka prezesa
Olympique,Jean-Michel Aulas'a,który co prawda stworzył potęgę Lyonu ale korzystając z chwili sławy,którą
dały przede wszystkim świetne występy w Lidze Mistrzów połakomił się na pieniądze i rok rocznie osłabia(ł)
skład wyprzedając największe gwiazdy.Po sezonie prawdopodobnie czeka nas taki sam scenariusz odnośnie
Karima Benzemy.
Jednak w Lyonie wciąż mają solidny skład(na warunki LIGUE 1 nawet bardzo:Anthony Réveillere,
Jean-Alain Boumsong,Fabio Grosso,Jérémy Toulalan,Kim Källström,Sidney Govou),a na dodatek w kadrze
są wielkie indywidualności potrafiące w pojedynke oodmieniać losy meczów:Juninho Pernambucano,
Karim Benzema.
Goście,ekipa z Parc des Princes,spisuje się wreszcie na miare oczekiwań swoich kibiców.Podopieczni Paula
Le Guena zajmują bowiem 4.lokatę w LIGUE1.Z drugiej strony można by powiedzieć że są rewelacją sezonu,
ale to tylko w wypadku gdy pod uwagę weźmie się ubiegły sezon w którym omal nie spadli z ligi.Główna
w tym zasługa Charlesa Villeneuve'a(prezes,który podał się w styczniu do dymisji w wyniku konfliktu
z właścicielami),który przed sezonem solidnie wzmocnił zespół takimi nazwiskami jak:Claude Makelele,
Ludovic Giuly,Stéphane Sessegnon oraz młodą gwiazda,królem strzelców drugiej ligi ubiegłego sezonu,
Guillaume Hoarau.Jednak im dłużej trwa sezon tym więcej punktów zaczynają gubić Paryżanie.Jest to
spowodowane krótką ławką drużyny:jak długo bowiem grę ciągnąć mają Rothen,Hoarau czy Giuly który ma już
swoje lata i sił juz zaczyna brakować??

Tabela Ligue 1:
1.Olympique de Marseille 64pkt
2.Girondins de Bordeaux 62pkt
.........................
3.Olympique Lyonnais 60pkt
.........................
4.Paris Saint-Germain 59pkt

Jak widać,wszystkie drużyny mają szansę na mistrzostwo.W pojedynku Lyonu z Paryżem stawiam na zwycięstwo
gospodarzy.Po dwóch meczach bez zwycięstwa nadszedł czas na przełamanie.Dla Lyonu zajęcie miejsca nie
dającego prawa gry w Lidze Mistrzów będzie klęską sportową i finansową,dlatego jutro spodziewam się
zobaczyć Lyon z dawnych lat:zmobilizowany,skoncentrowany,grający finezyjnie i skutecznie.Siła doświadczenia
oraz indywidualności Lyonu poradzą sobie z solidnym ale już bardzo zmęczonym sezonem PSG
co Wy na to??

pan Dudi 24.04.2009 08:44

Ja już to zagrałem :D Dubelek ze Sportingiem Braga.

KarolOutlawz 24.04.2009 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 713991)
Dobranoc :p

a tak poważnie patrząc po niektórych wynikach słuszna była poranna teoria że dziś pyta jest do grania;/
Pittsburgh i Detroit na noc,Detroit może nawet na handicapie puknąć Columbusa.

a jeszcze odnosnie tego Atletico.to jest tak nieobliczalna drużyna że nie zdziwię się jak wygra to 4-2,także spokojnie:)

0-3 do przerwy... ale tempe ch... z nich;/ masakra

odnośnie Atletico, też na nich wczoraj miałem stawiać, tylko przy puszczaniu kuponu pomyliłem i dałem 1 na Santander:D i tak 2 stówy wpadło :)

rocco_1906 24.04.2009 09:14

dobra,jedziemy z tym koksem:

Wisła 1
Lyon 1
................
Washington Capitals 1 lub 1 na Caps w pierwszej tercji(nad tym tylko jeszcze myślę)
................
Ovechkin(WSH)-strzeli
Ilya Kovalchuk(ZSRR)-strzeli
Heatley(Kanada)-strzeli


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl