Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

LAB 20.08.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 781661)
kij z rankingiem,Bruggia do boju :D
sa 2 mozliwosci wd mnie albo Lech wygra to z 6:0 albo przegra 1:2,takie wewnętrzbe przeczucie :)

edit:O Boze napisalem Lech łaaaa oczywiscie Amica :D

GonzoNS 20.08.2009 19:21

moglby ktos zarzucic linkiem do meczu w necie bo jestem u znajomych ktorzy maja n-ke i nie maja polsatu;/

Dubi 20.08.2009 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 781663)
moglby ktos zarzucic linkiem do meczu w necie bo jestem u znajomych ktorzy maja n-ke i nie maja polsatu;/

mówisz i masz :
od 20:30
http://www.justin.tv/tomciotv/popout

gigant 20.08.2009 19:26

Borek zwariował

Kamson 20.08.2009 19:28

Borek walnął gadke :lol:

http://i28.tinypic.com/2dh5yxv.jpg

Wszyscy za Lechem! :lol:

jaro1985r 20.08.2009 19:29

Fc Brugge Do Boju !

felipe 20.08.2009 19:29

Co powiedział? Dopiero włączyłem.

seba 20.08.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 781668)
Borek zwariował

przekonal mnie...

haha






Do boju Bruggia

Kordel 20.08.2009 19:31

Mozecie dać jakies inne linki,bo u mnie nie dziala tylko jakas fura stoi ;/

Kamson 20.08.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 781672)
Co powiedział? Dopiero włączyłem.

Bla bla bla apeluje do polskich kibiców, nie ważne kogo; Lecha, Legii, Wisły czy innych mniejszych klubów, dziś wszyscy łączmy się i kibicujmy Lechowi bla bla bla :lol:

wolfy 20.08.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 781675)
Bla bla bla apeluje do polskich kibiców, nie ważne kogo; Lecha, Legii, Wisły czy innych mniejszych klubów, dziś wszyscy łączmy się i kibicujmy Lechowi bla bla bla :lol:

Kurde, ten żel musi być toksyczny:>

Sensej 20.08.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 781676)
Kurde, ten żel musi być toksyczny:>

I do tego LECH jest kompletnym zespolem.

3 miejsce w lidze
2-4 z Polonia

Dziekuje za taki zajebisty zespol

I Brugga juz masakruje

iiYama 20.08.2009 19:44

Póki co widać że Brugee to już wyższy poziom niż Fredrikstad.

P.S. Bolt jest niesamowity, nowy rekord świata na 200m, 19'20"

wolfy 20.08.2009 19:48

Jakiś link by się przydał.

Wizard 20.08.2009 19:48

Będzie ciekawy mecz, Brugge jest póki co groźna co bardzo cieszy :).

PS. Bolt - 19'19'' :). Szacun :)

chlopiec 20.08.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 781686)
Jakiś link by się przydał.


http://www.justin.tv/yarecky20oo/popout

Kamson 20.08.2009 19:53

Panowie ile można o te linki pytać...

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
meczyki.pl

Dodajcie sobie stronki do ulubionych.

Zwierze 20.08.2009 19:59

Co by nie było sędzia chyba zainkasował kuchenkę!

AS82 20.08.2009 20:00

Narazie ślimacze tempo meczu, Lech Smudy lepiej sie prezentował jesli chodzi o styl

Maciuś 20.08.2009 20:04

Bruggia bije Lecha organizacją gry. Z Lechem trzeba grac ofensywnie i agresywnie jak Polonia niedawno. Przycisniete poznanskie panienki nic nie zdzialaja.

MichauSzczu 20.08.2009 20:08

Bandrowski najgorszy na boisku :> Kompletny piach ; /

iiYama 20.08.2009 20:16

Przydałby się nam środkowy napastnik pokroju Josepha Akpali. Marzenie Skorży biega z numerem 15 na białej koszulce.

Wg. transfermarkt 4 bańki eurasów.

brylant17 20.08.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 781697)
Bandrowski najgorszy na boisku :> Kompletny piach ; /

Dlamnie cała drużyna to piach :P co mnie obchodzi Lech jestem za Brugge xD

wolfy 20.08.2009 20:22

Generalnie - mecz do jednej bramki. Brugge na pewno nie jest słabe, jak sugerowali to niektórzy dziennikarze - grają bardzo dobry, techniczny futbol.
Akpala faktycznie świetny, taki typowy środkowy napastnik.

Aaarrgh 20.08.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 781696)
Bruggia bije Lecha organizacją gry. Z Lechem trzeba grac ofensywnie i agresywnie jak Polonia niedawno. Przycisniete poznanskie panienki nic nie zdzialaja.

Taka prawda. W ekstraklasie zespoły które wychodzą na Lecha z drżeniem nóg i zostawiają mu dużo miejsca i czasu dostają kilka do zera. Stilić, Peszko, Lewandowski nie muszą się męczyć na krajowym podwórku, bo większość zespołów gra z nimi defensywnie. Polonia tydzień temu i dziś Brugia grają twardo i już gwiazdek nie widać...

Krissu 20.08.2009 20:24

Kasprzik pokazał co znaczy mieć dobrego bramkarza. Bez niego byłoby "Wronki 0:1 Brugia".

martin_6 20.08.2009 20:25

Cytat:

Taka prawda. W ekstraklasie zespoły które wychodzą na Lecha z drżeniem nóg i zostawiają mu dużo miejsca i czasu dostają kilka do zera. Stilić, Peszko, Lewandowski nie muszą się męczyć na krajowym podwórku, bo większość zespołów gra z nimi defensywnie. Polonia tydzień temu i dziś Brugia grają twardo i już gwiazdek nie widać...
Właściwie dokładnie to samo można powiedzieć o nas :)

Na razie Amica bez okazji do strzelenia gola...

For_FuN_ 20.08.2009 20:26

Co tu duzo mowic, absolutna dominacja Brugii w pierwszej polowie. Pilkarze z Belgii bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, swietna organizacja gry, tempo i jakosc rozgrywania akcji tez robia wrazenie, gra z pierwszej pilki...Lech o klase gorszy. Poznaniakom trudno stworzyc jakakolwiek akcje, bo 4-5 podan i strata. Bierze sie to glownie z tego, ze zbyt statytycznie poruszaja sie po boisku. Brakuje tez mozgu tej druzyny - Rafala Murawskiego i jest to az nadto widoczne. Teraz wychodzi slabosc naszej ligi, bo nie ma tak ulozonej druzyny w Polsce, a co dopiero mowic o 16 druzynach tworzacych ekstraklase. Amica nieprzywyczajona do takich trudnych warunkow.

Akpala i Vargas, to pilkarze ktorzy naprawde robia wrazenie.

iiYama 20.08.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 781705)
A już miałem nadzieje że Lewandowskiemu się odnowi kontuzja i skończy karierę.
By to ****.
Trochę wykończenia ze strony FC Brugge a będzie dobrze. Power!

Masz plusa za szczerość :)

A apropo innych meczów największą póki co niespodzianką jest remis MKS Koszyc ( MFK Kosice ;) u siebie z Romą 3-3.

leyzer87 20.08.2009 20:27

Na mnie znacznie większe od Akpali robi Vargas. W porównaniu z Stiliciem, to niebo a ziemia.

kibic sukcesu 2007 20.08.2009 20:28

Polska liga robi się po prostu z każdym rokiem coraz większym piłkarskim zadupiem. Wielkie "gwiazdy" naszej ligi wychodzą na mecz i jadą z nimi europejskie średniaki. Lech w pierwszej połowie nie miał wiele do powiedzenia. I oby tak dalej.

Maciuś 20.08.2009 20:28

Jak Zielinski chce cos tu ugrac to niech zmieni ustawienie na 4-5-1 bo te 4-4-2 skonczy sie porazka na bank, belgowie maja za duzo wolnego pola na rodku.

Pan Jotka 20.08.2009 20:29

Kasprzik zdecydowanie najlepszy. Zespol Zielinskiego nie pokazuje dosłownie :NIC!! Nie powiem, ale po razpierwszy w zyciu kibicuje zepolowi grajacemu z polska druzyna .

ciacho 20.08.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 781696)
Bruggia bije Lecha organizacją gry. Z Lechem trzeba grac ofensywnie i agresywnie jak Polonia niedawno. Przycisniete poznanskie panienki nic nie zdzialaja.

Ludzie popatrzcie czasem na siebie. Parafrazując: co nasze krakowskie panienki zdziałały w meczu z Levadią?

!!IRIVER!! 20.08.2009 20:33

Przerażająco słaby Lech. Jestem zaskoczony taką beznadzieją i zarazem ciekawy, czy coś zmienią w drugiej połówce.

Ps. Galatasaray po 2 golach Keity prowadzi 2:0 z Levadią, ale porównywanie Galaty do Debreczyna czy Wisły to lekkie nadużycie :-)

Bati_NS_TSW 20.08.2009 20:33

Nic nie zdziałały, i kryje to ktoś ?

Jazon 20.08.2009 20:36

Po pierwszej połowie można stwierdzić, że Amika jest zdecydowanie słabszym zespołem, ale przy odrobinie szczęścia, którego kuchenkom często nie brakuje, mogą to spotkanie wygrać.

Kamson 20.08.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 781720)
Ludzie popatrzcie czasem na siebie. Parafrazując: co nasze krakowskie panienki zdziałały w meczu z Levadią?

A co ma piernik do wiatraka? Naszych krytykowaliśmy po naszym meczu, Lecha po ich meczu...

brylant17 20.08.2009 20:50

:lol: Brawo Renfigo

wolfy 20.08.2009 20:51

Lech się rozkręcił.

EDIT:
Arboleda utyka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl