Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

royalmichael 16.06.2009 17:54

Jesteś pewien? W takim razie co z tym elementem na niebiesko:
http://img25.imageshack.us/img25/4328/trybuna.png
?

I aktualnie element zielony styka się z czerwonym, hmn

radek89 16.06.2009 18:02

http://img190.imageshack.us/img190/5516/trybuna1.th.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/95/plapla.th.jpg

Na czerwono zaznaczyłem to co już jest gotowe (przynajmniej na połowie trybuny), a na żółto zaznaczyłem podłoge która będzie znajdowała się nad pierwszym poziomem trybun, oraz wyżej kolejny strop tym razem sufit tego poziomu który równiez jest tworzony

royalmichael: jeżeli teraz sie przyjrzysz tym dwóm obrazkom to nie powinieneś miec wątpliwości, do tego co napisałem. Na 100% jest tak jak mówie, analizowałem już wielokrotnie ten projekt. Popatrz sobie na miary wysokości podane po prawej stronie, przeanalizuj wszystko i dojdziesz do własciwych wniosków. :]

Bekas 16.06.2009 18:30

Do radek89
Bardzo Cie prosze, abys dalej regularnie tak to rozrysowywal. Super to wyglada.

Jarromiro 16.06.2009 18:38

Gruz
 
A tak nieco z innej beczki. Nie wiecie gdzie też to gruz z achodniej wywożą ?

UH f B 16.06.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarromiro (Post 746548)
A tak nieco z innej beczki. Nie wiecie gdzie też to gruz z achodniej wywożą ?

a ja mam podobne pytanie, za niedługo będą wywozić tony ziemi, nie ma ktoś jakiegoś dojścia bo przydałby się chociaż jeden samochód takiej ziemi na działke??

Martinescu83 16.06.2009 19:32

Nucił pod nosem "Tyle było chwil do utraty sił...",
potem był nostalgiczny płacz...
i skok w dół z certyfikatami w plecaku;)



http://img29.imageshack.us/img29/7272/cycnar22.th.jpg


Ktoś ma widoczki :)

PS. Ciekawe, co sobie myślał tam tak stojąc ?? :D

edit/ tak sobie pomyślałem...może to Hardkor i mu pozwolili, bo ma 4 certyfikaty ?? :D[/quote]

sayek89 16.06.2009 19:33

#Ivory1906 fajne odwzorował odległość trybuny od murawy i jak to może wyglądać, powiem tak... na co wy narzekacie? że 17 m to dużo? a widać że elegancko wszystko będzie widać.

Ivory1906 16.06.2009 19:44

Wiadomo ze to tylko taka moja propozycja jak to bedzie wygladalo ale tak naprawde przekonamy sie w rzeczywistosci :) Postaram sie odwzorowac nasz stadion :)

PhantomRanger 16.06.2009 21:02

Ivory1906: Uwzględniłeś w tej swojej wizji obniżenie murawy o 80 cm? Poza tym do niczego nie można się przyczepić. Czym to zrobiłeś?

royalmichael 16.06.2009 21:04

22:00 i widać, że robią ;)
Dobrze dobrze, widać terminy gonią

sawko 16.06.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746643)
22:00 i widać, że robią ;)
Dobrze dobrze, widać terminy gonią

znajomy tam robil byl podwykonawcą to ponoc jest 2 - tygodniowy poslizg na trybunie C

k_andy 16.06.2009 22:02

Witam
Mam pytanie czy na AB,C bedą tzw skyboxy, kawiarnie, bary,windy ?

royalmichael 16.06.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sawko (Post 746686)
znajomy tam robil byl podwykonawcą to ponoc jest 2 - tygodniowy poslizg na trybunie C

To niedziwne skoro z miesiąc budowa stała, muszą nadrabiać.

Ivory1906 16.06.2009 23:17

PhantomRanger : Nie poniewaz to bylo na szybko zrobione :) ten stadion ma takie wymiary jak i nasz powstajacy wiec ja tylko odsunalem murawe :) nie uwzglednilem ale zrobie to teraz poniewaz robie nasz stadion :) wtedy bedzie mozna zobaczyc widok z kazdej opcji na trybunach :) a program to Google Sketchup

1Marek1 17.06.2009 07:53

Ciekawy jestem jak teraz wygląda od środka okrąglak, po wyciągnięciu słupa oświetleniowego. Chyba musieli strop trochę rozkuć?

Wicked 17.06.2009 08:00

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...1621565766.jpg

ciacho 17.06.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 746756)

A z tego co się zostało na podłodze zrobią stolik:lol:

1Marek1 17.06.2009 09:43

Dzięki za zdjęcie. Chyba skują ten "stolik" chociaż jest pewnie zazbrojony jak najlepsze bunkry.

Above 17.06.2009 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UH f B (Post 746566)
a ja mam podobne pytanie, za niedługo będą wywozić tony ziemi, nie ma ktoś jakiegoś dojścia bo przydałby się chociaż jeden samochód takiej ziemi na działke??

To ja bym zamówił w razie czego drugi samochód z ziemią.
Też by na działke sie przydała.

PhantomRanger 17.06.2009 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 746799)
To ja bym zamówił w razie czego drugi samochód z ziemią.
Też by na działke sie przydała.

To idźcie i zapytajcie się robotników. Jestem pewien, że za pewną drobną opłatą przywieźliby:) Na razie to gruz wywożą i jeszcze trochę im to zejdzie.

Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany.

Wicked 17.06.2009 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 746801)
Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany.

Informacja była, niestety budować nie będą. Więcej informacji w temacie poświęcony budowie nowej hali

radek89 17.06.2009 10:59

http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3412996286.jpg

Tak się dzisiaj zastanawiałem nad odległością trybun od boiska. Skoro trybuny za bramkami maja 100 metrów szerokości, to każdy sektor ma 20 metrów. Boisko kończy się niemal w tym samym miejscu co pleksa między D1 i D2. W takim razie w tym momencie nowo budowana trybuna jest 20 metrów od boiska. Mozna sobie więc wyobrazić ile to będzie 17 metrów (zapewne w miejscu band reklamowych). To taka moja ciekawostka ;)

Ivory1906 17.06.2009 11:15

A ja pracuje nad naszym stadionem dalej...narazie mam zrobione D dol naroznika (w tym miejscu chcialem pogratulowac panu O wogole zdolal jakos ten naroznik zrobic :P bo bylo niezmiernie ciezko :D ) i mam juz prefabrykaty na C. Tutaj macie Widok z pierwszego rzedu. Odleglosc to rowne 17 m do lini boiska. A tak wogole to ile ma byc tych rzedow dostawianych bo mi wychodzi ze jeszcze 3 rzedy sie zmieszcza...

http://img530.imageshack.us/img530/8573/wislaa.th.png

A przy okazji trybuny za bramkami przerobilem lekko. Tzn zrobilem tak samo jak na C I BA bedzie taka sama fasada chcialem zobaczyc jak to by wygladalo jakby to wszystko bylo takie samo :)

http://img200.imageshack.us/img200/2051/wisla2.th.png

Pozniej dam wiecej fot :)

Wrona 17.06.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 746827)
A tak wogole to ile ma byc tych rzedow dostawianych bo mi wychodzi ze jeszcze 3 rzedy sie zmieszcza...

Brawo. Mają właśnie być 3 rzędy więcej. :)

saklak1906 17.06.2009 14:14

IVORY1906

Na tym drugim obrazku jest mala niescislosc a mianowicie plyta boiska ma byc wyposrodkowana.Przesunie sie kilka metrow w kierunku starego C

Sinoos 17.06.2009 14:33

@saklak, przecież właśnie tak jest zrobione :)

arth_ur 17.06.2009 14:56

http://www.youtube.com/watch?v=Ah_g6axkNgg - gdyby kokoś interesowało co się dzieje z resztkami trybuny AiB Tak na marginesie fajna ta maszynka :)


http://www.youtube.com/watch?v=MhfMZRUb_tE - widok na C od strony parku, nagrywałem z za krat więc szału ni ma jak to się mówi. Na razie dopiero początek budowy trybunki a całość już robi wrażenie.

matern 17.06.2009 17:14

sinoos masz racje jest troche przesunieta plyta ale za malo od strony C niby sie zgadza bo jest kilka metrow za pleksa miedzy d4/d5 a ad strony a/b jest nawet troche za polowa d1 widac to tez po bramce zse nie jest idealnie na srodku d3 wiec jeszcze z 2-3 matry za malo przesunął @saklak

Fuks 17.06.2009 20:43

Mam pytanie - czy były gdzies publikowane jakies projekty wyglądu ławek rezerwowych na nowym stadionie? Czy to nie wchodzi w zakres prac architekta projektujacego całość, i Wisła (czy miasto jako wlasciciel obiektu) robi jakie chce?

banasik 17.06.2009 22:51

Ławki rezerwowych nie wchodzą w skład projektu, bo dziś mogą być jedne, a jutro można zamówić inne, z podgrzewanymi poddupnikami

Kuba 18.06.2009 02:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 746827)
A

A przy okazji trybuny za bramkami przerobilem lekko. Tzn zrobilem tak samo jak na C I BA bedzie taka sama fasada chcialem zobaczyc jak to by wygladalo jakby to wszystko bylo takie samo :)

http://img200.imageshack.us/img200/2051/wisla2.th.png

Pozniej dam wiecej fot :)


patrzac na te wizualke
coraz bardziej obawiam sie, ze


- albo dachy z trybun D i E beda przeszkadzac w widocznosci widzom zasiadajacym w naroznikach

- albo zamiast naroznikow z prawdziwego zdarzenia powstanie jakas farsa :)

Wicked 18.06.2009 06:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 747182)
patrzac na te wizualke
coraz bardziej obawiam sie, ze

- albo dachy z trybun D i E beda przeszkadzac w widocznosci widzom zasiadajacym w naroznikach

- albo zamiast naroznikow z prawdziwego zdarzenia powstanie jakas farsa :)

i opierasz to na podstawie wizualek przygotowanych przez forumowicza??

luknazim 18.06.2009 08:39

Odrywając was troszkę od dyskusji... czyżby zaczynali obniżać murawę, czy tylko na razie ją ściągają, wie coś ktoś na ten temat?

Fuks 18.06.2009 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luknazim (Post 747200)
Odrywając was troszkę od dyskusji... czyżby zaczynali obniżać murawę, czy tylko na razie ją ściągają, wie coś ktoś na ten temat?

nie wiem czy to co widac na kamerze z obrazem sektora C to sciaganie murawy, ale moze zrobią tak jak na Lechu, gdzie po zerwaniu murawy całe boisko wyłozyli betonowymi płytami...

Emilio 18.06.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 747240)
nie wiem czy to co widac na kamerze z obrazem sektora C to sciaganie murawy, ale moze zrobią tak jak na Lechu, gdzie po zerwaniu murawy całe boisko wyłozyli betonowymi płytami...

W Poznaniu kładli betonowe płyty, dlatego że stanie tam ciężki sprzęt, który będzie podnosił zajebiście ciężką konstrukcję dachu i te płyty mają być zabezpieczeniem przed zniszczeniem systemu podgrzewającego murawę. U nas chyba takiej potrzeby nie ma.

Ivory1906 18.06.2009 12:39

KUBA: Uwierz mi ze nie bedzie. Mimo ze tylko sie wzorowalem na danych z stadionwisly.info to zrobilem tak jak maja narozniki wygladac i widocznosc jest idealna :)

Brzeszczot 18.06.2009 12:42

1 Załącznik(ów)
Wyglada jakby zyletka lezala na murawie i nia sciagali trawe xD

emailowiec 18.06.2009 12:54

haha to nie jest żadna żyletka tylko kawałek masztu oświetleniowego :) A dokladniej pomost ściągnięty z owego masztu.

Wicked 18.06.2009 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 747301)
haha to nie jest żadna żyletka tylko kawałek masztu oświetleniowego :) A dokladniej pomost ściągnięty z owego masztu.

Poważnie?? Chyba nie do końca zrozumiałeś kontekst wypowiedzi;-)

MarciN90 18.06.2009 13:45

wie ktos moze (byl tu chyba kiedys jeden budowlaniec z trybuny c :) ) czemu trybuna caly czas pnie sie w gore ale tylko w 3/4 szerokosci? Tzn dlaczego blizej trybuny E nie sa stawiane kolejne prefabrykaty tylko jest tam jeden wielki syf?:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl