![]() |
Jesteś pewien? W takim razie co z tym elementem na niebiesko:
http://img25.imageshack.us/img25/4328/trybuna.png ? I aktualnie element zielony styka się z czerwonym, hmn |
http://img190.imageshack.us/img190/5516/trybuna1.th.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/95/plapla.th.jpg Na czerwono zaznaczyłem to co już jest gotowe (przynajmniej na połowie trybuny), a na żółto zaznaczyłem podłoge która będzie znajdowała się nad pierwszym poziomem trybun, oraz wyżej kolejny strop tym razem sufit tego poziomu który równiez jest tworzony royalmichael: jeżeli teraz sie przyjrzysz tym dwóm obrazkom to nie powinieneś miec wątpliwości, do tego co napisałem. Na 100% jest tak jak mówie, analizowałem już wielokrotnie ten projekt. Popatrz sobie na miary wysokości podane po prawej stronie, przeanalizuj wszystko i dojdziesz do własciwych wniosków. :] |
Do radek89
Bardzo Cie prosze, abys dalej regularnie tak to rozrysowywal. Super to wyglada. |
Gruz
A tak nieco z innej beczki. Nie wiecie gdzie też to gruz z achodniej wywożą ?
|
Cytat:
|
Nucił pod nosem "Tyle było chwil do utraty sił...",
potem był nostalgiczny płacz... i skok w dół z certyfikatami w plecaku;) http://img29.imageshack.us/img29/7272/cycnar22.th.jpg Ktoś ma widoczki :) PS. Ciekawe, co sobie myślał tam tak stojąc ?? :D edit/ tak sobie pomyślałem...może to Hardkor i mu pozwolili, bo ma 4 certyfikaty ?? :D[/quote] |
#Ivory1906 fajne odwzorował odległość trybuny od murawy i jak to może wyglądać, powiem tak... na co wy narzekacie? że 17 m to dużo? a widać że elegancko wszystko będzie widać.
|
Wiadomo ze to tylko taka moja propozycja jak to bedzie wygladalo ale tak naprawde przekonamy sie w rzeczywistosci :) Postaram sie odwzorowac nasz stadion :)
|
Ivory1906: Uwzględniłeś w tej swojej wizji obniżenie murawy o 80 cm? Poza tym do niczego nie można się przyczepić. Czym to zrobiłeś?
|
22:00 i widać, że robią ;)
Dobrze dobrze, widać terminy gonią |
Cytat:
|
Witam
Mam pytanie czy na AB,C bedą tzw skyboxy, kawiarnie, bary,windy ? |
Cytat:
|
PhantomRanger : Nie poniewaz to bylo na szybko zrobione :) ten stadion ma takie wymiary jak i nasz powstajacy wiec ja tylko odsunalem murawe :) nie uwzglednilem ale zrobie to teraz poniewaz robie nasz stadion :) wtedy bedzie mozna zobaczyc widok z kazdej opcji na trybunach :) a program to Google Sketchup
|
Ciekawy jestem jak teraz wygląda od środka okrąglak, po wyciągnięciu słupa oświetleniowego. Chyba musieli strop trochę rozkuć?
|
|
Cytat:
|
Dzięki za zdjęcie. Chyba skują ten "stolik" chociaż jest pewnie zazbrojony jak najlepsze bunkry.
|
Cytat:
Też by na działke sie przydała. |
Cytat:
Mają budować te 2 hotele Hiltonu koło stadionu? Bo od pół roku nie ma żadnych informacji podobnie ma się to zresztą do reszty komplesku, który bodajże w grudniu był przedstawiany. |
Cytat:
|
http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...3412996286.jpg
Tak się dzisiaj zastanawiałem nad odległością trybun od boiska. Skoro trybuny za bramkami maja 100 metrów szerokości, to każdy sektor ma 20 metrów. Boisko kończy się niemal w tym samym miejscu co pleksa między D1 i D2. W takim razie w tym momencie nowo budowana trybuna jest 20 metrów od boiska. Mozna sobie więc wyobrazić ile to będzie 17 metrów (zapewne w miejscu band reklamowych). To taka moja ciekawostka ;) |
A ja pracuje nad naszym stadionem dalej...narazie mam zrobione D dol naroznika (w tym miejscu chcialem pogratulowac panu O wogole zdolal jakos ten naroznik zrobic :P bo bylo niezmiernie ciezko :D ) i mam juz prefabrykaty na C. Tutaj macie Widok z pierwszego rzedu. Odleglosc to rowne 17 m do lini boiska. A tak wogole to ile ma byc tych rzedow dostawianych bo mi wychodzi ze jeszcze 3 rzedy sie zmieszcza...
http://img530.imageshack.us/img530/8573/wislaa.th.png A przy okazji trybuny za bramkami przerobilem lekko. Tzn zrobilem tak samo jak na C I BA bedzie taka sama fasada chcialem zobaczyc jak to by wygladalo jakby to wszystko bylo takie samo :) http://img200.imageshack.us/img200/2051/wisla2.th.png Pozniej dam wiecej fot :) |
Cytat:
|
IVORY1906
Na tym drugim obrazku jest mala niescislosc a mianowicie plyta boiska ma byc wyposrodkowana.Przesunie sie kilka metrow w kierunku starego C |
@saklak, przecież właśnie tak jest zrobione :)
|
http://www.youtube.com/watch?v=Ah_g6axkNgg - gdyby kokoś interesowało co się dzieje z resztkami trybuny AiB Tak na marginesie fajna ta maszynka :)
http://www.youtube.com/watch?v=MhfMZRUb_tE - widok na C od strony parku, nagrywałem z za krat więc szału ni ma jak to się mówi. Na razie dopiero początek budowy trybunki a całość już robi wrażenie. |
sinoos masz racje jest troche przesunieta plyta ale za malo od strony C niby sie zgadza bo jest kilka metrow za pleksa miedzy d4/d5 a ad strony a/b jest nawet troche za polowa d1 widac to tez po bramce zse nie jest idealnie na srodku d3 wiec jeszcze z 2-3 matry za malo przesunął @saklak
|
Mam pytanie - czy były gdzies publikowane jakies projekty wyglądu ławek rezerwowych na nowym stadionie? Czy to nie wchodzi w zakres prac architekta projektujacego całość, i Wisła (czy miasto jako wlasciciel obiektu) robi jakie chce?
|
Ławki rezerwowych nie wchodzą w skład projektu, bo dziś mogą być jedne, a jutro można zamówić inne, z podgrzewanymi poddupnikami
|
Cytat:
patrzac na te wizualke coraz bardziej obawiam sie, ze - albo dachy z trybun D i E beda przeszkadzac w widocznosci widzom zasiadajacym w naroznikach - albo zamiast naroznikow z prawdziwego zdarzenia powstanie jakas farsa :) |
Cytat:
|
Odrywając was troszkę od dyskusji... czyżby zaczynali obniżać murawę, czy tylko na razie ją ściągają, wie coś ktoś na ten temat?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
KUBA: Uwierz mi ze nie bedzie. Mimo ze tylko sie wzorowalem na danych z stadionwisly.info to zrobilem tak jak maja narozniki wygladac i widocznosc jest idealna :)
|
1 Załącznik(ów)
Wyglada jakby zyletka lezala na murawie i nia sciagali trawe xD
|
haha to nie jest żadna żyletka tylko kawałek masztu oświetleniowego :) A dokladniej pomost ściągnięty z owego masztu.
|
Cytat:
|
wie ktos moze (byl tu chyba kiedys jeden budowlaniec z trybuny c :) ) czemu trybuna caly czas pnie sie w gore ale tylko w 3/4 szerokosci? Tzn dlaczego blizej trybuny E nie sa stawiane kolejne prefabrykaty tylko jest tam jeden wielki syf?:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl