![]() |
UFF. Gra Kirma w sklai od 1 do 5 gdzie 1 to klasa światowa a 5 to występ poniżej krytyki Kirmnie łapie się nawet na 5. Dobrze że nie grał dłużej. Melikson piękny mecz.
|
Trzeba powiedziec sobie szczerze - Wisla musi popracowac nad rozgrywaniem pilki, przez 13 lat ogladania Wisły pierwszy raz widziałem tyle strat w 1 meczu - na szczescie dobre kontky mamy i udało sie wygrac chociaz trzeba szczerze powiedziec, ze Litex był lepszym zespołem. Ale w rewanzu role powinny sie odwrocic
|
Ale w tym momencie tylko wynik się liczy. Taka prawda.
Więc jest Dobrze ! |
Cytat:
Styl gry oceniłbym obiektywnie na 2 w skali 1-10. Litex w obronie taki sam jak my czyli słaby. |
Milan Jovanić zagrał dobrze mimo ,że jest tylko rezerwowym.
Słabizna Diaz - chłop do wy.pie.rdolenie w podskokach. Maor - po królewsku ten gol. Sobolewski- Wilk - chyba trochę jednak słabo. Gerwazy - całkiem dobrze. Widać ,że ma dokładne podanie i dobry strzał z dystansu. |
Brawo WISŁA ! Nie mogłem juz wytrzymać ostatnich 10 min ale jest pozytywnie ! Teraz na R22 dostaną i będzie gitara :D
|
Ja pitole,jutro kazdy daje na nadzielna msze,i to papierek panowie bo wynik to jakis cud
Litex mogl spokojnie nas powiesc i rozgromic,ale szczescie,fuks i co tam jeszce bylo dzis z nami. Mozna by powiedziec ze los oddaje to co zabral,rok czy dwa lata temu. Choc gra Litexu robila wrazenie. Ale teraz czas na rewanz na R22 -to musi byc piekło na ziemi. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Do wszystkich płaczków - Wisła pokazała to, czego od dawna od niej oczekiwaliśmy - nawet grając słabo potrafiła wygrać z niezłym rywalem.
|
Przez ostanie lata to w europejskich pucharach to szczescie jakos nam nie pomagalo.
Mam nadzieje ze to dzisiejsze szczescie jest objawem tego ze w tym roku znajdziemy sie w fazie grupowej Ligi Mistrzow. Wracajac do naszej gry.B.b.przecietnie.Wisełka potrafi zdecydowanie lepiej grac. J.Diaz wielki minus odnosnie jego gry. Tylko z mojego postu,jeszcze mnie nerwy trzymaja po meczu :P |
Cytat:
Ja natomiast nie wierzę , że kiedykolwiek miałeś w rękach słownik ortograficzny a szkoda. |
Cytat:
|
Wisła zrobiła co mala zrobić - mecz wygrany i to się liczy.
Mecz może nie najlepszy w naszym wykonaniu ale do awansu nas przybliża. Brawo Wisełka. Maor - spokój przy golu - pełna profeska ;) |
Nie przesadzajcie juz z tym mega fartem. Litex zupelnie nie ma napastnikow. Wiekszosc ich strzalow to strzaly rozpaczy, ktore lecialy daleko od bramki. W polu nas wiezli, ale zupelnie nie potrafili wykonczyc. A zespoly nieumiejace strzelic gola nie maja czego szukac w profesjonalnej pilce.
I nie przesadzajcie, ze oddalismy tylko 2 strzaly, bo mielismy o wiele wiecej szans. Wynik swietny! |
Jeden krok bliżej. Jeszcze 3
|
Gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia, mam nadzieje ze za tydzień z Małeckim i Pareikom będzie o wiele lepsza, wg mnie na duży plus Nunez.
Ps. Rangersi przegrywają po pierwszej połowie 0-1 |
Andrzej Bahr musi odejść...
|
NAPISZĘ TAK
CAŁY TEN MECZ WIĘKSZOŚĆ Z NAS OBIERA PRZEZ PRYZMAT - ŚWIETNY PRZEBOJOWY BRAZYLIJCZYK TOM / DENNY ZWOROWANY DIAZ. Takie wrażenie pozostaje. |
Cytat:
Cytat:
Nie umiecie się cieszyć z szczęścia i sukcesu. Pasiaki mają racje - ciągle Wam coś nie pasuje. Nie coś, a wszystko. |
Cytat:
Co do obrony to nie ma co pisać ponad to,że Kew i Lamey to klasa sama w sobie. Doświadczeniem robią różnicę. Tylko tym ale zawsze. Melikson nie miał z kim grać a szkoda,bo mozna było kilka razy fajnie pociągnąć i dobić Litex już u siebie. Wynik super,gra nie za bardzo. Momentami tragiczna. I te dwie poprzeczki. Jovanic w porządku. Jak na niego oczywiście,bo pamiętajmy,że jest dopiero numerem dwa, a numer dwa tak może grać. Dlatego jest numerem dwa. A no i Nunez, całkiem całkiem. Ma papiery na kopanie. A no i odnosze wrażenie,że zrobił więcej niż Rios. O co chodzi z tymi Rengersami? |
Cytat:
|
Bilans szczęścia i pecha zawsze podobno wychodzi na zero, więc mamy jeszcze duży potencjał w tym zakresie. Oby w rewanżu Wisła zagrała lepiej.
|
Cytat:
|
Duuużo szcześcią i jeszcze błąd sędziego. Wyrównało się z nieszczęsnym meczem w Atenach.
Litex przegrał bo miał momenty przestoju i nonszalancji, zwłaszcza przy 2. bramce |
Cytat:
|
Dosyć mam pięknych porażek, zdecydowanie bardziej wolę brzydkie zwycięstwa. Super mecz
|
Litex tak już ma. Robią te akcje, czasem gały wychodza, jak potrafią poklepać, ale większość partolą. Wystarczyło obejrzeć skróty ich spotkań z Debrecenem, Ziliną, Bate :) Jakaś taka drużyna pechowa, albo partacze.
Wynik zajebisty, ale to chyba nie koniec, Bułgarzy są groźni jak cholera. Piłkarsko zdecydowanie nas biją, wygraliśmy to zaangażowaniem i dzieki niefrasobliwości Litexu. |
"dziękujemy ci Victorze Agali" - pamiętacie
|
Po pierwszej połowie miałem wrażenia jak z Aten.
- bramka stracona w ostatnich minutach, - błąd sędziego, w tym wypadku nie odgwizdał rzutu karnego po faulu na Ilievie, Natomiast w drugiej połowie sprzyjało nam szczęście i sędzia. Gol dla Litexu powinien być zaliczony według mnie, ale to już ich problem :D Dobrze, że nie grał Małecki. Co on tam by wyrabiał. |
Cytat:
OJEJEJEJEJE jakie nieszczęście bo Wisła wygrała 2-1, tylko sobie krzywdy nie zrób. TAAA, tak bo w piłce nie liczą się bramki tylko subiektywne oceny, jednym słowem nie mamy o czym gadać, żegnam. Ja tam świętuję i pozdrawiam malkontentów. |
Mieliśmy wygrać-wygraliśmy i o to chodzi w eliminacjach.Nad stylem nie będę się rozpisywał bo każdy widział jak to wyglądało.
|
Cytat:
|
A Rengersi przegrywają po pierwszej połowie u siebie z Malmo 0:1:p
|
Cytat:
|
Na moje to Polsat powinien dostać karę od KRRiT za włączenie meczu w 2 minucie ;/
Cenna wygrana. Na początku zdenerwował mnie Iliev za jego dwa zmarnowane rzuty rożne i rękę. Szczególnie ta żółta kartka mnie zirytowała. Taka nonszalancja. Mecz jak mecz, wynik się liczy. No i fajnie wyglądał Wilk jak się wydarł na jakiegoś pomarańczowego jak Garguła leżał ;d |
Liteks gra w sobotę z CSKA Sofia.
|
Zdecydowanie piłkarze Wisły byli wolniejsi od przeciwników, słabszy start do piłki, gorsza szybkość. Kondycyjnie dali radę za to chwała, ale też i multum szczęścia, dwie poprzeczki i niewykorzystane akcje Liteksu. Nie uważacie że z Levadią i z Karabachem nasi byli również słabo przygotowani motorycznie?
|
Cytat:
|
Mało nie zszedłem w ostatnich minutach.
W następnym meczu definitywnie Paljić wraca za Diaza. Lepszy szybki Paljić nie umiejący bronić, niż wolny Diaz nie umiejący bronić, bo przynajmniej dogoni Toma. Mam nadzieję, że Sergiej wróci do bramki. To jest klasa sama w sobie. Przykro mi, ale Jovanić jedyne co umie dobrze robić, to przyprawiać o palpitacje serca. Chavez niech przy wyprowadzaniu piłki lepiej oddaje ją komukolwiek z obrony, bo jest w tym najgorszy. Iliev strasznie bezmyślnie, dobrze, że na R22 będzie już Małecki, TAKĄ mamy kadrę :D + dla naszych defensywnych, obaj po asyście, choć nieraz widziałem odpuszczającego Sobolewskiego. Garguła i Nunez pozytywnie. W następnym proponuję: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Wilk, Nunez, Sobolewski - Kirm, Genkov, Melikson Tyle ode mnie. Ah, zapomniałbym. Ostatnie minuty: Czarek Wilk - respekt :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl