Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

pawelbombel 05.08.2010 18:40

przemyslałem swoja wczesniejsza wypowiedz i chce sie poprawić , myslę że Jovanić przebeigł mniej wiecej podoby dystans co Boguski, Jirsak, Sobolewski, Kowalski

kolarz90 05.08.2010 18:40

Kasperczak chyba bardzo nie lubi Kirma...

Jacko_1 05.08.2010 18:40

Jedyny (Mały) który coś tam jeszcze grał, próbował - schodzi... to jakaś parodia.

medyk 05.08.2010 18:41

zbieramy sie na lotnisko wygwizdac gwiazdy???

xiondz77 05.08.2010 18:41

niewierze ze zszedl Maly...

maci0s 05.08.2010 18:41

Jak zobaczyłem pierwszą jedenastkę to wiedziałem ze będzie "ciekawie", ale to jest tragedia...
Mam nadzieje że Cupiał spełni moje modły i wreszcie wywali Kasperczaka;/

pawelbombel 05.08.2010 18:41

jeszcze tylko raz zapytam moze jestem nudny ale dlaczego kirm nie gra ?

cinekw 05.08.2010 18:41

Hahahaah, Małego zdjął który jedyny biegał a dziadka Zurawskiego zostawil

wojtass_19 05.08.2010 18:41

Żuraw znowu w środek :DDD

Kamell 05.08.2010 18:41

****a jebany kasperczak ciul co on wyprawia a boguski dalej gra ****a frajer jebany

TymonPRO 05.08.2010 18:42

Małecki najlepszy i zmieniony żenada!!!

tofik 05.08.2010 18:42

Komentatorzy płaczą o Kirma a prawda jest taka, że gość gra badziewie takie samo jak reszta. Jak nie gorsze.

mitmichael 05.08.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelbombel (Post 953081)
jeszcze tylko raz zapytam moze jestem nudny ale dlaczego kirm nie gra ?

Borek odpowiedzial - bo w oczach Kasperczaka jest za slaby.

For_FuN_ 05.08.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 953029)
Ty jesteś nienormalny. Przyszedł Budować klub długofalowo, więc niech się z tego wywiąże. Nie wiem na ile lat ma kontrakt ale powinien go wypełnić a wtedy ocenimy efekty.
Działałbyś jak debil w emocjach, a przecież przez to właśnie co robił Cupiał w emocjach dzisiaj dostajemy w dupę. Po prostu plony wieloletniego złego zarządzania.
A w ogóle to żadna kompromitacja bo Karabach jest lepszą drużyną. Nie odpadamy z San Marino.

Puknij sie w glpwe...w jakim klubie na swiecie buduje sie poprzez rozpieprzenie najlepszej formacji w zespole i w lidze? Zastanow sie co piszesz. Zgarneli 5 mln euro...dlaczego czesc tych pieniedzy nie poszla na zakup 2 stoperow i 1 prawego obroncy po 1 mln euro za glowe(nie o kase mi chodzi, ale o klase)? Wieksze prawdopodobienstwo, ze sciagnielibysmy kogos wartosciowego. Nie mowie juz o tym, ze kadra powinna byc zamknieta przed rozpoczeciem przygotowan. Gdzie tu profesjonalizm?

Jacko_1 05.08.2010 18:43

... o co tu chodzi? Jest ktoś mądry kto wytłumaczy taktykę Kasperczaka na ten mecz?

PanPlamka 05.08.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 953086)
Komentatorzy płaczą o Kirma a prawda jest taka, że gość gra badziewie takie samo jak reszta. Jak nie gorsze.

No tak, w koncu Lobodzinski jest 1000 razy lepszy.

Pablo84 05.08.2010 18:43

Ja również mam taką nadzieję Macios i będzie to najlepsze co może nas spotkać.

Dam małą podpowiedź,nie wydaje Wam się to nienormalne, że piłkarz pokroju Żurawskiego ma problemy z przyjęciem piłki?Myślicie, że nasi kopacze chcieli się tu skompromitować?
Podziękujcie Panu Kasperczakowi za ten sezon
Jutro napiszę o co mi chodzi, bo teraz mnie tu ludzie zjedzą

speedfashion 05.08.2010 18:43

mam nadzieję, że to ostatnie chwile takiej Wisły. Żądam zmiany trenera na kogoś, kto pokaże im jak ruszać się po boisku.

To co dzisiaj oglądamy to jest skandal. Wystawienie Paljica w pierwszym składzie to był jakiś akt sabotażu, ten koleś jest absolutnie zdezorientowany. Boguski na boisku? Za co!? Nigdy tego nie zrozumiem, koleś jest żałosny. Nie wiem gdzie się podziała jego forma...

No a swoją drogą, to zastanawiam się czy istnieje jakiś limit upokorzeń, które może przeżyć jeden człowiek? Przecież ci kolesie błaźnią się każdego roku, a żadnych wniosków nie wyciągają. Może to nasza wina i głaskania ich po główkach krzycząc przy tym - "nic się nie stało!". Dzisiaj stało się za dużo, co najmniej na moją wytrzymałość.

Kluvi 05.08.2010 18:43

tofik a Boguski co robi.... to jest dopiero pomyłka... koleś skończył się w momencie kontuzji w meczu z Legią...

Mar85 05.08.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 953067)
Wiecie co lepiej zostańmy na tym Hutniku do końca roku bo nie godzi się, żeby oni mogli tam biegać. Co wiecej - kopać piłkę. Jestem ciekaw co ma w głowie Cupiał.



tylko kto wtedy przypuszczał, że będzie AŻ tak źle? Jak dla mnie to na doping nie zasługują. Poprostu kur*a nie zasługują.

Ja przypuszczałem i pisałem o tym...ale dla was wtedy to były święte krowy...czy Levadia was nie nauczyła niczego?? Transfery last minute ogórków zawsze się tak kończą....

pawelbombel 05.08.2010 18:43

Chyba Iwanow :)

wolfy 05.08.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 953080)
Jak zobaczyłem pierwszą jedenastkę to wiedziałem ze będzie "ciekawie", ale to jest tragedia...
Mam nadzieje że Cupiał spełni moje modły i wreszcie wywali Kasperczaka;/

Pierwszy powinien być Basałaj.

A tak BTW - szefo szykuje jakiś nowy wywiad?

bouli76 05.08.2010 18:43

A widzieliscie ile placa buki za zwyciestwo wisly?

45/1 aktualnie placi william a przed meczem bylo 20/1

wojtass_19 05.08.2010 18:44

Stać na własnej połowie i przepuszać wszystkie podania przez srodek oraz dośrodkowania

Reiro 05.08.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PanPlamka (Post 953070)
Wzmocnienia pewnie beda. Sciagniemy kolejnego Paljica, Bunoze i innego Jovanica.

Swoją drogą to kogo chciałbyś żeby sprowadzili...?

Messiego, Ville, C.Ronaldo, Puyola, Ramosa, Terrego i jeszcze kilku z najwyższej półki...?

Dajcie spokój czym innym jest rozbicie obrony przed pucharami, złe przygotowanie, zła taktyka, kiepski trener, a czym innym poziom zawodników sprowadzanych do naszej drużyny bo nie oszukując się nie stać nas na zakup zawodników lepszych od tych, których pozyskaliśmy i tyle.

Patrząc na naszą gr pozostaje się modlić żeby Legia, Polonia i lech również były w takim "dołku", bo w lidze tez może być nieciekawie.

cinekw 05.08.2010 18:44

Łobo jest już z***** :D

SuperWisła 05.08.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 952874)
niektorym obce haslo WIERNOSC i sens zdania " Czy wygrywasz czy nie.."


Przestań pisać głupoty, ok ? A jeśli już piszesz coś takiego to zastanów się i napisz do kogo się zwracasz. Idź może pogłaskaj grajków po głowie, urządź im jeszcze fetę na rynku i zaśpiewaj "Czy wygrywasz czy nie.." A co do hasła "WIERNOŚĆ" to nie wiem co to ma wspólnego z dzisiejszą porażką, może mi wytłumaczysz. Nie rozumiem ludzi, którzy w obliczu takiej kompromitacji piszą takie rzeczy. Właśnie ktoś kto jest zżyty z klubem powinien się dzisiaj w****ić. Może Ciebie to nie boli, że przegrywamy z jakimiś Azerami w takim stylu ? Może nie boli Cie to, że gwiazdorki zarabiające 20x więcej niż przeciętny człowiek nie potrafią wygrać z Karabachem ?

Aż nie chce mi się więcej pisać bo mnie nerwy ponoszą. I rozumiem wszystkich, którzy dostali tutaj bana. Bo sam z chęcią napisałbym więcej ostrych słów. Nie powinniśmy się dostać do pucharów. A te gwiazdorki nie powinny grać w Wiśle. Ciekawe ile lat przyjdzie nam czekać na dobrą grę Wisły w pucharach.

Lukininho 05.08.2010 18:44

Oni tu powinni z 10-1 prowadzić! Jak można być tak nieskutecznym?!

IncognitoTSW 05.08.2010 18:45

Ależ zaszarżował Boguski

krakfilm 05.08.2010 18:45

boguski... czemu zawsze jak ma pilke to jestem gotow zalozyc sie o wlasny samochod, ze ja w dwie sekundy straci. to jakis skandal, co ten pilkarz robi w lidze!

wojtass_19 05.08.2010 18:45

Boguski znowu sie nie popisał

Billy 05.08.2010 18:45

Myślę, że niektórzy luzdie (bo piłkarzami ich nie nazwę) ,no Ci co biegają w czerwonych koszulkach na boisku w Baku (:P) to odetchnęli, że nie muszą już grac w pucharach. Ah jeszcze ta nieszczęsna liga została.

PanPlamka 05.08.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reiro (Post 953099)
Swoją drogą to kogo chciałbyś żeby sprowadzili...?

Messiego, Ville, C.Ronaldo, Puyola, Ramosa, Terrego i jeszcze kilku z najwyższej półki...?

Dajcie spokój czym innym jest rozbicie obrony przed pucharami, złe przygotowanie, zła taktyka, kiepski trener, a czym innym poziom zawodników sprowadzanych do naszej drużyny bo nie oszukując się nie stać nas na zakup zawodników lepszych od tych, których pozyskaliśmy i tyle.

Patrząc na naszą gr pozostaje się modlić żeby Legia, Polonia i lech również były w takim "dołku", bo w lidze tez może być nieciekawie.

Wystarczy polowa skladu Karabachu i bedziemy w lidze niezwyciezeni przez nastepnych kilka lat.

grzeswislak 05.08.2010 18:46

K...a Boguski masakra!!! Henio woooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!

wooojo 05.08.2010 18:46

Boguski w tym meczu to jakaś żenada, i Kasperczak razem z nim

wojtass_19 05.08.2010 18:46

Hhahaha łobo jaki rajd

mercury 05.08.2010 18:47

tak sobie mysle jak za czasow Skorzy mielismy zmartwienie ze z cieniakami gramy w miare ale jestesmy nieskuteczni i ledwo im pakujemy 1 czy tam 2 bramki.. eh.

kacu 05.08.2010 18:47

Mamaliyew wszedł, noto dziękuje.

volasTSW 05.08.2010 18:47

jest mi wstyd..po prostu wstyd...

mitmichael 05.08.2010 18:48

Ja sie z nimi chetnie zamienie - bede biegal po boisku za tyle co oni maja za gre i lepiej sie spisze a oni niech zapierdzielaja w okopy tak jak piłkarze Korei Polnocnej po MS - pewnie słyszeliscie :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl