![]() |
przemyslałem swoja wczesniejsza wypowiedz i chce sie poprawić , myslę że Jovanić przebeigł mniej wiecej podoby dystans co Boguski, Jirsak, Sobolewski, Kowalski
|
Kasperczak chyba bardzo nie lubi Kirma...
|
Jedyny (Mały) który coś tam jeszcze grał, próbował - schodzi... to jakaś parodia.
|
zbieramy sie na lotnisko wygwizdac gwiazdy???
|
niewierze ze zszedl Maly...
|
Jak zobaczyłem pierwszą jedenastkę to wiedziałem ze będzie "ciekawie", ale to jest tragedia...
Mam nadzieje że Cupiał spełni moje modły i wreszcie wywali Kasperczaka;/ |
jeszcze tylko raz zapytam moze jestem nudny ale dlaczego kirm nie gra ?
|
Hahahaah, Małego zdjął który jedyny biegał a dziadka Zurawskiego zostawil
|
Żuraw znowu w środek :DDD
|
****a jebany kasperczak ciul co on wyprawia a boguski dalej gra ****a frajer jebany
|
Małecki najlepszy i zmieniony żenada!!!
|
Komentatorzy płaczą o Kirma a prawda jest taka, że gość gra badziewie takie samo jak reszta. Jak nie gorsze.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
... o co tu chodzi? Jest ktoś mądry kto wytłumaczy taktykę Kasperczaka na ten mecz?
|
Cytat:
|
Ja również mam taką nadzieję Macios i będzie to najlepsze co może nas spotkać.
Dam małą podpowiedź,nie wydaje Wam się to nienormalne, że piłkarz pokroju Żurawskiego ma problemy z przyjęciem piłki?Myślicie, że nasi kopacze chcieli się tu skompromitować? Podziękujcie Panu Kasperczakowi za ten sezon Jutro napiszę o co mi chodzi, bo teraz mnie tu ludzie zjedzą |
mam nadzieję, że to ostatnie chwile takiej Wisły. Żądam zmiany trenera na kogoś, kto pokaże im jak ruszać się po boisku.
To co dzisiaj oglądamy to jest skandal. Wystawienie Paljica w pierwszym składzie to był jakiś akt sabotażu, ten koleś jest absolutnie zdezorientowany. Boguski na boisku? Za co!? Nigdy tego nie zrozumiem, koleś jest żałosny. Nie wiem gdzie się podziała jego forma... No a swoją drogą, to zastanawiam się czy istnieje jakiś limit upokorzeń, które może przeżyć jeden człowiek? Przecież ci kolesie błaźnią się każdego roku, a żadnych wniosków nie wyciągają. Może to nasza wina i głaskania ich po główkach krzycząc przy tym - "nic się nie stało!". Dzisiaj stało się za dużo, co najmniej na moją wytrzymałość. |
tofik a Boguski co robi.... to jest dopiero pomyłka... koleś skończył się w momencie kontuzji w meczu z Legią...
|
Cytat:
|
Chyba Iwanow :)
|
Cytat:
A tak BTW - szefo szykuje jakiś nowy wywiad? |
A widzieliscie ile placa buki za zwyciestwo wisly?
45/1 aktualnie placi william a przed meczem bylo 20/1 |
Stać na własnej połowie i przepuszać wszystkie podania przez srodek oraz dośrodkowania
|
Cytat:
Messiego, Ville, C.Ronaldo, Puyola, Ramosa, Terrego i jeszcze kilku z najwyższej półki...? Dajcie spokój czym innym jest rozbicie obrony przed pucharami, złe przygotowanie, zła taktyka, kiepski trener, a czym innym poziom zawodników sprowadzanych do naszej drużyny bo nie oszukując się nie stać nas na zakup zawodników lepszych od tych, których pozyskaliśmy i tyle. Patrząc na naszą gr pozostaje się modlić żeby Legia, Polonia i lech również były w takim "dołku", bo w lidze tez może być nieciekawie. |
Łobo jest już z***** :D
|
Cytat:
Przestań pisać głupoty, ok ? A jeśli już piszesz coś takiego to zastanów się i napisz do kogo się zwracasz. Idź może pogłaskaj grajków po głowie, urządź im jeszcze fetę na rynku i zaśpiewaj "Czy wygrywasz czy nie.." A co do hasła "WIERNOŚĆ" to nie wiem co to ma wspólnego z dzisiejszą porażką, może mi wytłumaczysz. Nie rozumiem ludzi, którzy w obliczu takiej kompromitacji piszą takie rzeczy. Właśnie ktoś kto jest zżyty z klubem powinien się dzisiaj w****ić. Może Ciebie to nie boli, że przegrywamy z jakimiś Azerami w takim stylu ? Może nie boli Cie to, że gwiazdorki zarabiające 20x więcej niż przeciętny człowiek nie potrafią wygrać z Karabachem ? Aż nie chce mi się więcej pisać bo mnie nerwy ponoszą. I rozumiem wszystkich, którzy dostali tutaj bana. Bo sam z chęcią napisałbym więcej ostrych słów. Nie powinniśmy się dostać do pucharów. A te gwiazdorki nie powinny grać w Wiśle. Ciekawe ile lat przyjdzie nam czekać na dobrą grę Wisły w pucharach. |
Oni tu powinni z 10-1 prowadzić! Jak można być tak nieskutecznym?!
|
Ależ zaszarżował Boguski
|
boguski... czemu zawsze jak ma pilke to jestem gotow zalozyc sie o wlasny samochod, ze ja w dwie sekundy straci. to jakis skandal, co ten pilkarz robi w lidze!
|
Boguski znowu sie nie popisał
|
Myślę, że niektórzy luzdie (bo piłkarzami ich nie nazwę) ,no Ci co biegają w czerwonych koszulkach na boisku w Baku (:P) to odetchnęli, że nie muszą już grac w pucharach. Ah jeszcze ta nieszczęsna liga została.
|
Cytat:
|
K...a Boguski masakra!!! Henio woooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!
|
Boguski w tym meczu to jakaś żenada, i Kasperczak razem z nim
|
Hhahaha łobo jaki rajd
|
tak sobie mysle jak za czasow Skorzy mielismy zmartwienie ze z cieniakami gramy w miare ale jestesmy nieskuteczni i ledwo im pakujemy 1 czy tam 2 bramki.. eh.
|
Mamaliyew wszedł, noto dziękuje.
|
jest mi wstyd..po prostu wstyd...
|
Ja sie z nimi chetnie zamienie - bede biegal po boisku za tyle co oni maja za gre i lepiej sie spisze a oni niech zapierdzielaja w okopy tak jak piłkarze Korei Polnocnej po MS - pewnie słyszeliscie :>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl