![]() |
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/5588
Zobacz nową Legię. Dopóki jeszcze nie spadła z ligi! można nie lubic gości z weszło , ale trafiają w sedno jak mało kto nie ma co porównywac Wisły do Legii , bo Legia wygrywała swoje mecze będąc drużyną słabszą ( obiektywanie ) , a przegrywała je ... będąc równiez drużyną słabszą . Wisła tylko w meczu Ruchem była słabsza od przeciwnika . Najlepsze jest to , że w porównaniu z poprzednim sezonem odszedł z Legii tylko Mucha . Widać ile znaczył dla tej drużyny . Mozna zwalać na problemy ze zgraniem drużyny , ale takie problemy ma większosć druzyn ekstraklasy , gdzie pół składu tworzą nowi zawodnicy .. Wisła , Bełchatów , Polonia W i pare innych .. |
A co mówił po tym meczu Maciek "Niezmiernie mi miło" Skorża?
Cytat:
|
Nikt sie nie zagalopowal. Po prostu ja widze mecz i mam w dupie slodkie,gorzkie,czy jakiekolwiek inne pierdzenie trenera.
Czy ja nie moge powiedziec ze ktos kto ma w avatarze zbyt cienkiego na Holandie grajka ma zupelnie inne zdanie ode mnie ? Mam wielbic kolesia z nadwaga? Wybacz, nie te drzwi i nie ta bajka. Martw sie o Wisle bo na dzien dzisiejszy to zaaplikowali jej kilka bramek, a Masaant mial byc trenerem z innej planety :D Ja widze ze My mamy ch.. sklad i ch.. trenera a u Was jak z tym jest :D ? Wiecznie zadowoleni ? Zagralismi ch.wo, wida graczy,tenera i reszty ale szydzic trzeba umiec. |
Fajnie zobaczyć ludzi z innego klubu trzeźwo myślących. U nas była ślepa euforia, a jak sami widzimy. Ci, którzy potrafili popatrzeć na to z boku mieli rację. Jak dla mnie Skorża jest przeciętnym trenerem, nawet bardzo. Już bardziej widziałbym na stanowisku trenera Legii Wojciecha Stawowego
|
Legia robi postępy,tak samo jak Cracovia.Nic tylko się cieszyć:)
|
Cytat:
|
Cytat:
chyba rzadko czytasz "Polityka transferowa..." i tematy meczowe po zremisowanych i przegranych meczach bo tam "kibice" Wisły obrażają swoich zawodników ;) |
Cytat:
Znajdź moje posty w których piszę, że Maskaant to trener z innej planety. Wiem, że na wszystko potrzeba czasu...dlatego śmiać mi się chciało z tego waszego happeningu związanego z meczem z Kanonierami. I dlatego o tym napisałem. I nie, nie jestem zadowolony z wszystkiego. Ale nie napalam się na nie wiadomo co jak niektórzy wasi kibice(nie mówię, że Ty) bo wiem, jak różna od mojego wyobrażenia może być rzeczywistość. |
Po dzisiejszych meczach:
hej, hej inni mają gorzej! :lol: |
Cytat:
poza tym widziałes gdzies bilbordy z piłkarzami Wisły przed sezonem ? widziałes kampanie reklamową ," powstaje wielka Wisła której nie znacie " ? że o spotkaniu z Arsenalem czyli piłkarskim wrestlingu nie wspomne . Legia o jakiej marzyłes ? współczuje koledze że ma takie skromne marzenia i małe ambicje . Chyba że tym marzeniem było utrzymanie się w lidze . Ps. Nasz zawodnik z wielką nadwagą legitymuje się stosunkiem wzrostu do wagi 184 / 78 kilko . Normalnie Eric Butterbean to przy nim cięki bolek :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
Tak stricte piłkarsko, oglądałem uważnie drugą połowę tego meczu i nasunęło mi się jedno skojarzenie. Legia gra w tej chwili identycznie jak my w zeszłym sezonie. Cała drużyna rozciągnięta jak guma od majtek, skrzydłowi przywiązani do linii, między obroną i atakiem 60m dystansu i jedyne dwie możliwe taktyki: długa piłka z pominięciem pomocy albo piłka do boku i liczenie na skrzydłowych. Brak przesuwania się całymi formacjami tak w pionie jak i w poziomie i CAŁKOWITY BRAK kreatywnej gry w środku pola. Ręka Skorży? Jeśli ktoś ogłądał cały mecz i widział to inaczej to niech mnie sprowadzi na ziemię. Aha, jeszcze jedno, jak już chcesz się tak kresqu licytować na avatary to ten "Twój kolega z avatara" to też nie Mister Universum :D |
Najpierw z Ruchem należały się nam dwa karne, ale ich nie dostaliśmy - co cieszy, bo nie zamazało to obrazu naszej gry. Dzisiaj dostaliśmy tylko jednego karnego za rękę, a powinniśmy dwa, i dostaliśmy gola, który był po aucie o ile mnie pamięć nie myli - to również cieszy, bo nie zamazuje poziomu żenady jaką te pajace od właściciela po sprzątaczkę (z wyjątkiem Brychczego) prezentują. Cieszy również w kontekście tego, że jak ktoś mi napisze, że Legię promują sędziowie i spisek to pozostaje niszczyć śmiechem.
Wydaliśmy może 12 mln złotych, ale nie jestesmy na 12 miejscu, lecz na 13 :) |
Cytat:
ad. 1) Ciekawa teoria. Słowo "Nadwaga" i "Świnia" w Warszawie mają widocznie znak równości. Ad. 2) Po meczu z Arsenalem na forum Legii to dosłownie był orgazm jaka to Legia nie jest silna. Pomyślałem wtedy przyjechali, zarobili, odstawili festyniarską szopkę i pojechali. Teraz widzę, że Walter to jednak geniusz skoro ze spółką nałapali tylu jeleni na karnety pokazując im ten kabaret przed sezonem. A stosunek bramkowy Wisła 7-7, Legia 4-9 Ad. 3) U nas widać symptomy lepszej gry, a jak jest z tym u was ? (...) |
Cytat:
|
Heh a co się dziwicie,że tak Go nazwał ? Żal mu dupę ściska,że Biała Gwiazda sprowadziła zawodnika na ostatnią chwilę z umiejętnościami większymi niż wszyscy nowi w Legiunii razem wzięci. Tyle w temacie
|
Jesli w zimie obecna czolowka tabeli sie nie rozsprzeda, to bedziemy mieli zaskakujacego Mistrza Polski. Chociaz przeciez bardzo niedawno Belchatow z Zaglebiem walczyly o tytul...szykuje wiec sie powtorka z rozrywki. Nas(z wiadomych wzgledow) i Legii nie licze...
|
to dopiero polowa rundy :) Wisla napewno sie rozpedzi bo przeciez ile razy tak juz bylo? choc nie ukrywam ze ostatnimy czasy bywalo smutniej niz pare lat temu no ale coz... na Reymonta wychowani Biala Gwiazda opetani!
|
Z przykrością robię porządki w wątku, który do tej pory trzymał niezły poziom.
Kresku - przegiąłeś. Nazywanie kogoś świnią to obelga, jakbyś jeszcze nie wiedział. Trochę cię usprawiedliwia wzburzenie po tragicznym początku sezonu, więc na razie bez konsekwencji. Ale uważaj, co piszesz. Wiślacy - żenadą jest to, że ktoś na forum nawołuje do banów, zamiast po prostu wysłać prive'a do moderatorów. Boli was coś - piszecie w jakim wątku robi się bydło. I tyle. Skorża mnie zadziwia. Tak słabej Legii nie pamiętają chyba najstarsi górale. Ja rozumiem sentyment do Krakowa, ale Panie Maćku nie trzeba było aż tak się przykładać:-D |
ogólnie zgodzę się z @NubNec. o potencjale będzie można cokolwiek powiedzieć po I rundzie.... choć tak na serio mądrzy będziemy na koniec sezonu. choć wiadomo że będą wyliczanki o pomyłkach sędziów, o kontuzjach... ale za to kochamy chyba piłkę, bo jakby komputery miały decydować o wszystkim to chyba nie dało by się tego oglądać... zero kontrowersji, zachowawcza gra...
@flamengista. masz słabą pamięć. nie pamiętasz ostatniego meczu Wisły na Łazienkowskiej?? słabszej Legii nie widziałem |
Cytat:
Ja myślę że o wszystkim zadecyduje wiosna(ameryki nie odkryłem :lol:) Na dziś nikogo bym nie skreślał, choć nie można wykluczyć sytuacji z przed kilku lat gdzie bezkrólewie wykorzystało Zagłębie i Bełchatów.Na dziś tymi drużynami są Korona i Jaga. |
a mi się wydaje że dużo będzie zależało od zmienników. zaczynając od bramkarzy przez obronę i pomoc, kończąc na napastnikach.
Wisła ma największy kibel jeśli idzie o obronę. Ktoś wypadnie - jest gnój. Lech - atak. Rudnevs wypadnie - jest gnój. Legia... nawet nie wiadomo czy jak ktoś wypadnie to gnój czy to dobrze dla team spirit... :) |
Z trójki Wisła, Legia, Lech na dzień dzisiejszy największe szanse na odskoczenie mają Poznaniacy. Zespół w miarę zgrany, i bez podziałów w szatni. Do tego na pewno napędzać ich będą mecze w LE. Jak Lech teraz odskoczy to ciężko będzie ich dogonić.
Wątpię, aby Mistrzostwo zdobył zespół Jagi, Polonii czy Bełchatowa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przy dosyć słabym poziomie ligi takie mecze jak z Juve nakręcają. |
nie powiem. wynik z Juve nakręcił Lecha. No ale teraz komplet (podobno) na Legii. Lech jak się ustawi tak jak pod Juve to ma szansę na korzystny wynik.
A jak Legia wygra... to machina może zatrybić i powoli ruszyć. Jak Legia przegra... to kibice przestaną wierzyć w "truskawki"... |
Cytat:
A dwa - aktualny Lech w porównaniu z ówczesnym dysponuje solidną ławką rezerwowych. W Turynie nie grali Buric, Bosacki, Gancarczyk, Bandrowski czy Kiełb, a i tak Zieliński miał z czego wybierać bez konieczności sięgania po tuzy pokroju Możdżenia. Wilk, Tshibamba, Wichniarek - dobre nazwiska jak na zmienników... |
Tez jestem zdania, ze gra w grupie LE tylko pomoze Lechowi. Mecze beda zastepowac treningi...potem 2-3 dni regeneracji(bez specjalnych obciazen) i nastepne spotkanie. Kazdy pilkarz woli grac, niz trenowac ;).
|
co mi się podobało w polityce transferowej Lecha to to ze oddali tylko Lewandowskiego - musieli oddać i w dobrym momencie oddali. Tanevskiego i Mikołajczaka nie liczę z wiadomych względów.
Wzięli za niego Rudnevsa - mimo meczu z Juve jeszcze mnie nie przekonał. Dokupili Kiełba - na razie zmiennika, Cziłałę i Wichniarka - na razie zmienników. 10ciu z podstawowego składu zostało tych samych. Do tego okazało się że Kotorowski miewa przebłyski, a Kasprzik wrócił po kilku miesiącach przerwy. Stały skład, w szatni wszyscy gadają po polsku (oprócz Cziłały i Rudnevsa któremu jednak Krivets pomaga), długa (w sumie) ławka.. (tylko ci napastnicy na ławce... ech). Ruchy w Legii rozumiałem, bo w sumie Legia 2009/10 grała kaszanę. Ale ruchami w Wiśle byłem w szoku że się zdecydowali sprzedać Głowackiego i(!) Marcelo i(!) Diaza... i postawili na nieznanych (w sumie "znanych" bo obserwowanych przez wiślackich scoutów) :) Maaskant? Dobry? Słaby? A co Mourinho zrobiłby w Wiśle nie mając obrońców? |
Cytat:
|
Myślę, że nigdy na dobre się nie zaczął - raczej tekst Hadaja na prezentacji "a teraz największe wzmocnienie Legii- Maaaacieeeeej...' został przyjęty z konsternacją. A jak się zaczał to skończył sie po 0-3 z KSP.
|
Cytat:
Moim zdaniem tak (przy każdym pytaniu). Mieli wtedy najlepszy skład w Ekstraklasie. Mieli kilka indywidualności w wysokiej formie, które potrafiły odmienić wynik spotkania. Teraz po odejściu Murawskiego, Lewandowskiego czy Rengifo oraz gorszej dyspozycji Stilicia czy Peszki takich graczy jest mniej. Sam Rudnevs to może być trochę za mało. Główną siłą Lecha jest teraz defensywa, która umożliwiła im wejście do fazy grupowej. W ataku jedynym piłkarzem z odpowiednimi umiejętnościami i w aktualnie wysokiej formie jest rosyjski Łotysz. Peszko i Stilić to już nie to co wcześniej, a Kriwiec to chyba nie ten kaliber. Większość drużyn w E-klasie będdzie ustawiać mur na lini bramkowej w meczach z Lokomotywą i w ten sposób mogą tracić sporo punktów. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W obecnej formacji defensywnej Wisły nie ma ani jednego piłkarza, którego wypadnięcie ze składu byłoby tragedią. Pawełek-Jovanić - nie widzę żadnej różnicy na razie. Cleber - niestety, nie te lata. Kowalski słaby, ale w tej lidze to solidny średniak. Bunoza - na razie o dziwo najlepszy, ale też bez rewelacji. Cikosz - tragedia. Chavez - ?? Na razie najlepszym obrońcą okazał się Draggan Pajlić, skrzydłowy/cofnięty napastnik. Idąc tym tropem należałoby chyba przesunąć połowę ofensywnych piłkarzy do formacji defensywnej:-D Co do kadry Amiki, o której pisaliście. Jaka szeroka ławka? Przecież w porównaniu z zeszłym sezonem zmieniło się niewiele, a już wtedy było kiepskawo. Doszli Rudnews, Kiełb, Tsimbamba i Wichniarek. W ataku tylko Łotysz gra dobrze. Kiełb okazał się dość wartościowym zmiennikiem. Ale w razie kontuzji 2-3 podstawowych piłkarzy (nieważne, w której formacji) nie mają kim ich zastąpić. Nie mówię, że nie mają szans na MP. Na to my nie mamy szansy, a moim zdaniem i Legia właśnie sobie tytuł odpuszcza. Jeśli będą mieli szczęście (czyli: brak kontuzji), to może im się udać. Ale nie zgadzam się z tezą o "szerokiej ławce" Poznaniaków. |
Może i Lech będzie rozochocony po remisie w Turynie, ale równie dobrze w październiku mogą oddychać rękawami. Mogą być zmotywowani, ale pojadą do Anglii i dajmy na to dostaną tam 5 bramek w plecy wtedy ta magia może się popsuć. Rudvens odkąd jest w Lechu tak na prawdę zagrał jeden dobry mecz właśnie z Juventusem. Ma potencjał, ale uważam, że jeszcze za wcześnie, aby robić z niego boga naszej ligi. Co do ich ławki to zgadzam się z flamengistą. Tsimbamba nie jest jakiś rewelacyjny i można powiedzieć, że to taka poznańska wersja Chinyamy, która jednak gra bardziej drużynowo. Kiełb to na razie Solidny rezerwowy. My wymiane w linii defensywnej, a ich to dopiero czeka chodź pewnie nas nie pobiją i nie wyprzedadzą w 1 okienku wszystkich podstawowych.
|
Cytat:
Na szczescie tamta epoka minela i o sukcesie decyduja regularnie zbierane punkty,dlatego zaskoczonym moze byc ktos, kto przed sezonem kupi skarb kibica, a nastepnie obudzi sie w ostatniej kolejce ligowej przecierajac oczy ze zdumienia, ze Jaga (czy kto tam inny), a nie Wisla czy Legia, prowadzi w tabeli. Przypominaja mi sie teksty sprzed pol roku, "Lech zdobyl Mistrzostwo z powodu slabosci Legii i Wisly". No k*rwa, niemozliwe! Powiem wiecej, zdobyl je, bo nie tylko Wisla i Legia, ale i 13 pozostalych druzyn bylo slabszych :-D Mam krotki apel do glosicieli tych madrosci. Panowie, marnujecie sie na forum, najwyzszy czas zapuscic gnoja pod nosem i nic tylko pisac felietony o pilce. Przeciez sam Jurek E. nie wyrobi sie z plodzeniem glupio-madrych tekstow:-p |
Skorża jakoś mnie w dalszym ciągu nie zaskakuje. Trzyma facet poziom. Dla wyznawców teorii o wchodzeniu w sezon, lepiej nie będzie,tylko gorzej no chyba,że do Legii kupią jakiegoś samograjka, to i owszem może coś zamieszać. Ale i tutaj nie ma na to szans,bo SKorża ściąga takich gośći,że aż zal wspominać. Marny trener i marne wyniki. Legia gra tak jak Wisła za kadencji Skorży. Zaskoczenia żadnego być nie powinno. Legia tylko będzie coś grała gdy wywalą Skorże. W grze Legii nie ma żadnej myśli,nic,jeden wielki chaos. Marny warsztat,to i wyniki marne.
Cracovia mnie także rozpieszcza. Jedziecie z 7 z rzędu..... |
Myśl Skorży także mnie nie powalała.Ale to chyba nie tylko Skorża winny temu, ze właśnie trwa relacja live z meczu ME Legia-Zagłębie i....Trójka Muszkieterów drepta po boisku. Jeżeli tak chcą pokazać co myslą o Skorży toniedługo będą do nabycia na rynku jako free agents. Co w żaden sposób nie powinno nawet pozwolić o myśleniu o nich jako potencjalnych wzmocnieniach. Dla mnie Iwański to przykład rozleniwionego gwiazdora made by ekstraklasa.Jego dąsy opisał Michniewicz ostatnio, a co jest z nim w Legii to każdy widzi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl