Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 08.01.2009 22:32

podzwoniłem, popytałem i powiedzieli, że dla zorganizowanych grup, dodają niespodzianke..!
lista się tworzy? :D

Kamil 08.01.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 654377)
podzwoniłem, popytałem i powiedzieli, że dla zorganizowanych grup, dodają niespodzianke..!
lista się tworzy? :D

kogos mi tu brakuje :foch:

AOT 08.01.2009 22:56

Pio, pisałeś wcześniej o akcji krwiodawstwa. Orientujesz sie jak czesto można oddawać krew ? Bo mi jakoś z głowy wyleciało, a jakbym mógł to bym poszedł.

Aro1234 08.01.2009 23:00

Jest dobrze Gucio. Myślę, że daleko zajdziemy. Od ilu osób jest ta ZORGANIZOWANA GRUPA? Dużo potrzeba? Popytam znajomych xD

Polly 08.01.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 654394)
Pio, pisałeś wcześniej o akcji krwiodawstwa. Orientujesz sie jak czesto można oddawać krew ? Bo mi jakoś z głowy wyleciało, a jakbym mógł to bym poszedł.

pozwolę sobie odpowiedzieć bo nie mogę wytrzymać ;p

- co 3 miesiące :)

AOT 08.01.2009 23:02

no to dupa, bo ja byłem 7 listopada.

Polly 08.01.2009 23:03

Bardzo fajnie, że wzrasta ilość krwiodawców wśród młodych ludzi :)

TSman 08.01.2009 23:10

co do krwiodastwa to ostatnio w szkole mielismy tego busa, i kto oddal szedl do domu i dostawal w ciul upominkow (kawa, herbata, czekoladki etc.) ja mialem takiego pecha ze dzien wczesniej mialem nocne wojaze z Żubrem i krwi oddac nie moglem... :(

Polly 08.01.2009 23:11

rozumiem, że najbardziej żal Ci tych upominków ;p

TSman 08.01.2009 23:13

szczerze mówiąc mam gołębie serce i chciałem nawet żeby sie ta krew przydała, jednak w głebi duszy tkwił mi sprawdzian z matematyki i możliwość zwolnienia do domu... w sumie to i tak poszedłem ;)

AOT 08.01.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 654403)
Bardzo fajnie, że wzrasta ilość krwiodawców wśród młodych ludzi :)

jak to zabrzmiało, taki moralizatorski ton... ;)

Polly 08.01.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 654414)
jak to zabrzmiało, taki moralizatorski ton... ;)

wybacz .. obsesja ;)

Nowohucianin^^ 08.01.2009 23:23

ładnie 2strony były o wódce teraz następne 2 będą o krwiodactwie... :) ładnie wszystko sie kumuluje nie ma co :D :P

AOT 08.01.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 654420)
wybacz .. obsesja ;)

Nie gniewam się. :-)

felix. 08.01.2009 23:41

ja miałem taką akcje u siebie w szkole jakoś w październiku - fakt, że dowiedziałem się o tym tego samego dnia + sprawdzian z ang :D sprawił, że po 30 sekundowej kontemplacji zrobiłem dobry byznes :P ominąłem spr i jeszcze za półlitrówke krwi dostałem 7 czekolad i .... szynke <lol2>. ale teraz już sie wybieram nawet bez słodyczy :)

AOT 08.01.2009 23:51

Ja przed pierwszym oddawaniem byłem trochę pospinany, bo doświadczenia z pobieraniem próbek krwi do badań miałem nienajlepsze. Okazało się jednak, że w sumie nic wielkiego, wręcz całkiem przyjemna sprawa - muszę sobie kupić do domu takie fotele jak mają w krakowskim centrum krwiodawstwa na Rzeźniczej. Zajebiste są, aż sie nie chciało wstawać :D

AbdulTsw 09.01.2009 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 654377)
podzwoniłem, popytałem i powiedzieli, że dla zorganizowanych grup, dodają niespodzianke..!
lista się tworzy? :D

Na co ta lista jeśli można wiedzieć ?? :>

Dziś zdaję matematykę , polski i fizykę trzymać kciuki :)

Dobranoc :)

Żmijka 09.01.2009 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 654223)
Swoją drogą wybiera się ktoś w niedzielę na akcję krwiodawstwa?

Swoją drogą się wybiera ... jak mi pozowolą oddać tym razem krew, bo ostatnio coś psioczyli. Tylko nie wiem na którą iść :| Z wiadomocyh względów do "nas" bym poszła, ale HKS zbiera krew dla Kuby Ławeckiego, wszak nasz były piłkarz którego zawsze lubiłam :-/

AOT - możesz spóbowac, po 2 miechach teretycznie mogą pobrać od Ciebie krew ... będzie zależało od lekarza i wyników oraz Twojego zdrowia.

felipe 09.01.2009 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Polly (Post 654396)
pozwolę sobie odpowiedzieć bo nie mogę wytrzymać ;p

- co 3 miesiące :)

3 miesiące to zalecana przerwa dla kobiet, mężczyznom można pobierać krew już po dwóch ;)
Też się wybiorę w niedzielę, ostatnia moja przygoda z krwiodastwem miała miejsce w październiku jakoś więć w sam raz pasuje.

pio 09.01.2009 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 654457)
Swoją drogą się wybiera ... jak mi pozowolą oddać tym razem krew, bo ostatnio coś psioczyli. Tylko nie wiem na którą iść :| Z wiadomocyh względów do "nas" bym poszła, ale HKS zbiera krew dla Kuby Ławeckiego, wszak nasz były piłkarz którego zawsze lubiłam :-/

AOT - możesz spóbowac, po 2 miechach teretycznie mogą pobrać od Ciebie krew ... będzie zależało od lekarza i wyników oraz Twojego zdrowia.

Żmijko, to może wizyta na ul Rzeźniczej :) i zakomunikowanie, że krew oddajesz na Kubę?
Cytat:

Oddając krew w innych miastach, należy wysłać zaświadczenie o oddaniu krwi dla Jakuba Ławeckiego do Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK nr 1 przy ul. Staszica 11, 20-081 Lublin, telefon (81) 5345468.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 654460)
3 miesiące to zalecana przerwa dla kobiet, mężczyznom można pobierać krew już po dwóch ;)
Też się wybiorę w niedzielę, ostatnia moja przygoda z krwiodastwem miała miejsce w październiku jakoś więć w sam raz pasuje.

Ja ostatnio oddawałem 31.10 i myślałem, czy nie oddać krwi w sylwestra :D A teraz zastanawiam się poważnie nad dniem dzisiejszym, bo nie wiem czy w niedzielę się wyrobię...




Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 654377)
podzwoniłem, popytałem i powiedzieli, że dla zorganizowanych grup, dodają niespodzianke..!
lista się tworzy? :D

Zniszczyła mnie ta lista :)

Żmijka 09.01.2009 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 654501)
Żmijko, to może wizyta na ul Rzeźniczej :) i zakomunikowanie, że krew oddajesz na Kubę?

Pio, ja wiem, że można :) Tam chciałam się wybrać. Ale jak jest akcja zmasowana, to lepiej bo formalności są masakryczne. Z resztą to ma być nie krew, ale krew na płytki. A to inne pobieranie ponoć. Dobra mniejsza o to, jakoś damy radę :)

EDIT: Specjalnie się dowadywałam. Można "u nas" oddać krew dla Kuby! Poprostu trzeba zgłosć oddając, wziąc ten papiere i można później poprosić, oni go przekażą Hutnikowi do puli i razem wyślą do Lublina.

Pzdr

pio 09.01.2009 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 654515)
Pio, ja wiem, że można :) Tam chciałam się wybrać. Ale jak jest akcja zmasowana, to lepiej bo formalności są masakryczne. Z resztą to ma być nie krew, ale krew na płytki. A to inne pobieranie ponoć. Dobra mniejsza o to, jakoś damy radę :)

EDIT: Specjalnie się dowadywałam. Można "u nas" oddać krew dla Kuby! Poprostu trzeba zgłosć oddając, wziąc ten papiere i można później poprosić, oni go przekażą Hutnikowi do puli i razem wyślą do Lublina.

Pzdr

Nie negowałem Twej wiedzy :)
Poza tym wiele formalności nie ma, jedna ankieta i szybkie "badanie"...ale faktycznie oddawanie płytek to nieco inna sprawa i duża maszyna do tego :)
Właśnie wróciłem z owej Rzeźniczej, bo w niedzielę nie zmieszczę się w czasie, więc... krew oddana, racja żywnoścowa odebrana :)

felix. 09.01.2009 17:29

691299 sekund bez alko :D proud of myself :)

wislak_92 09.01.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felix. (Post 654725)
691299 sekund bez alko :D proud of myself :)

Gdzieś to policzył?:shock:

felix. 09.01.2009 18:09

w zaokrągleniu równe 8 dni <lol2> tylko dałem tamto bo liczba lepiej sie prezentuje :D

pio 09.01.2009 19:18

Felix uznanie Ci się należy :)
Prowadź obliczenia dokładnie bo idziemy łeb w łeb :D

fcz1985 09.01.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felix. (Post 654725)
691299 sekund bez alko :D proud of myself :)

31 sekund bez alko:lol:

emsi 09.01.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 654802)
31 sekund bez alko:lol:

Średnio 30-60 sekund co łyk ech lubię kończyć z alkoholem i zaczynać wtedy każdy łyk jest pierwszy :D

fcz1985 09.01.2009 20:09

I żeby każdy kolejny łyk był lepszy od poprzedniego:D

felix. 09.01.2009 20:15

no dobra mi też już przeszło :D

pio 09.01.2009 20:17

Ostatni Mohikanin :lol:

felix. 09.01.2009 20:30

hehe, btw matura też jest anthy pashy http://i40.tinypic.com/j9tu2d.jpg :D

AbdulTsw 09.01.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 654822)
Ostatni Mohikanin :lol:


Ostatnio Don Kichot dziś Mohikanin jak dobrze pójdzie to jutro będziesz jak Aniołki Jarliego :P.

@up dobre :D

pio 09.01.2009 20:37

Hehe, tak a propos tej całej próbnej, to zastanawia mnie poczucie gustu gości, którzy wbijają się w garniak i pędzą w brudnych adidasach przez miasto. Zawsze mnie to bawiło i dziś znów miałem okazję kilku takowych zaobserwować ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 654829)
Ostatnio Don Kichot dziś Mohikanin jak dobrze pójdzie to jutro będziesz jak Aniołki Jarliego :P.

@up dobre :D

Każdego dnia walczę o co innego, więc potrzeba mi 7wcieleń na cały tydzień :P

Kamil 09.01.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 654832)
Hehe, tak a propos tej całej próbnej, to zastanawia mnie poczucie gustu gości, którzy wbijają się w garniak i pędzą w brudnych adidasach przez miasto. Zawsze mnie to bawiło i dziś znów miałem okazję kilku takowych zaobserwować ;)


Każdego dnia walczę o co innego, więc potrzeba mi 7wcieleń na cały tydzień :P

**** z adidasami, u mnie gosciu przyszedl w halowkach, takich zwyklych, niebieskich :shock::lol:
znaczy sie po szkole w nich chodzil

Aro1234 09.01.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 654832)
Hehe, tak a propos tej całej próbnej, to zastanawia mnie poczucie gustu gości, którzy wbijają się w garniak i pędzą w brudnych adidasach przez miasto. Zawsze mnie to bawiło i dziś znów miałem okazję kilku takowych zaobserwować ;)

Ech, a co gorsze nieraz wezmą i se spodnie za krótkie założą... :foch: Nie pojmuję jak można ubrać garniak i adidasy... Buty to swoista wizytówka...

pio 09.01.2009 20:49

Widzicie i to nie są odosobnione przypadki :D Na razie jednak nr jeden na liście obciachu jest gość którego widziałem z 2miesiące temu: dres szelest - góra i spodnie, kolor łazienkowy niebieski, czapeczka baseball'ówka w kolorze...niebieskim i adidasy...tak, też pod kolor :lol: - widziany na Siennej ;)

felix. 09.01.2009 21:07

ziomek w NT super się prezentował zakładając na siebie czarną bluzę JP do tego takie bardzo szerokie białe dresy clinic czy cos takiego i.... czerwone buty puma ferarri <hahaha> istny kabaret

Gucio25 09.01.2009 21:16

felix, brawo za kreatywność w FOTO Zabawie.. :lol:
i pio - fajny masz telefon. <lans> :D

Aro1234 09.01.2009 21:27

Gucio czy tam pio (nie wiem kto robi listę do Venus) - jak tam? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl