![]() |
1. Lech Poznań 16 29:11 33
2. Legia Warszawa (P) 16 28:10 33 3. Polonia Warszawa 16 23:9 32 4. GKS Bełchatów 16 22:15 31 5. Wisła Kraków (M) 16 25:12 30 3 punkty straty do lidera.. nie jest źle! |
Cytat:
|
tym bardziej, ze za tydzien legia gra z belchatowem, wiec jest szansa, ze belchatow wygra. potrzebna nam wysoka wwygrana z odra i bedzie ok.
ZACZNIJ UŻYWAĆ KLAWISZA 'Shift', skorzystaj też z opcji 'edytuj' |
a ja myślę, że bełchatów dostanie po dupie i to nie jedną bramką. pozytyw taki, że ich miniemy
|
Ale nie bądźmy tacy pewni, że wygramy z Odrą...w zeszłym sezonie wiemy jak bylo.
|
Legia w tym sezonie jeszcze nie przegrala na wlasnym boisku i raczej spora niespodzianka dla mnie bedzie, jesli Belchatow tam nie polegnie.
|
Cytat:
|
Tylko, że ten beniaminek gra chyba najambitniej ze wszystkich drużyn. Poza tym ten beniaminek to Śląsk Wrocław, więc chyba nie powinno nam być wstyd, tym bardziej, że urwał punkty nie tylko nam (mowa o drużynach z czołówki).
Lech też tak na farcie na liderze. Cóż, przynajmniej będzie ciekawie. W Szybkiej Piłce Błoński oczywiście rozjebał :lol: Już nam Skorżę zwolnił i .......ił o problemach BC w Tele-Fonice. Niechże oni się lepiej domniemanymi antysemickimi przejawami na trybunach zajmą, to im wychodzi nie lepiej ale przynajmniej jest śmiesznie :lol: |
jestes tak blisko TF ze wiesz o jej problemach?
|
Błoński z pewnością wie.
PS. Dobrze że Szczęsny go wyśmiał.. jedyny w tym programie który ma olej w głowie. "Koniec wielkiej Wisły" :lol: afery kręcą po nieudanym meczu, z Odrą się wygra to Błoński czy jak mu tam będzie cukrował.. mendy fałszywe |
Cytat:
|
Cytat:
Na mistrza zasługuje ten kto jest na koniec sezony pierwszy w tabeli. Na tą chwilę jest to Lech. :shock: http://portalkibica.pl/aktualnosci/l...od-arabow.html Na Lecha niedługo tylko w turbanie będą wpuszczać... |
Dziś w "Głosie Wielkopolskim' znów piszą o podmianie Skorża za Smudę, tyle że ze znacznie większą dozą pewności, że to nastąpi. Ciekawe..
|
Gdyby klub bedacy na 1,szym miejscu w Ekstraklasie wymienil sie z klubem nr 5 w tabeli trenerami...To bylby to jakis kolejny paradoks z naszego kraju. Bylibysmy conajmniej tak "slawni" jak po wywiadzie AKczynskiego dt.braku konta w banku:D
Odnosnie info nt.Lecha---ciekawe kiedy w naszej lidze pojawia sie wielkie pieniadze? Moga byc wlasnie z Plw.Arabskiego. Najlatwiej byloby ich przyciagnac puszczajac nasze ostatnie filmiki z youtube. kto wie? Moze "Wybiorcza" okaze sie pomocna w tej sprawie:D PS. Zachowajcie spokoj i nie fantazjujcie co do trenera. Najbardziej mozliwe scenariusze---Skorza dostaje zadanie przebudowy zespolu albo Skorza odchodzi i BC takze zawija kramik. Innych opcji(sensownych --nie ma!). |
Cytat:
Skorża Varge, Kmieciki i Niedzielana ot, taka podmianka |
Kod:
1. GKS Bełchatów 16 10 3 3 37 - 17 33niestety, podobnie to wygląda, teraz jeszcze więcej porażek. w dodatku runda wiosenna poza R22. nadzieja w tym, że jednak Skorża zostanie i powalczymy o mistrzostwo. |
Cytat:
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=17117
Wzruszająca historia Lewandowskiego ciąg dalszy:lol: niech go sprzedadzą jak najszybciej bo niedługo go ogłoszą guru świata :rotfl: |
Cytat:
|
Ale cóż On takiego do tej pory osiągnął? Mi to przypomina wielki balon nadmuchany przez media o nazwie: Radek Matusiak. Źle chłopakowi nie życzę ale oby ten "balon" nie pękł tak szybko jak kariera Matusiaka.
|
dopieor teraz zauwazyłem:)
Legia Warszawa -GKS Bełchatów 6 grudnia, 16:15 jest sznasa na remis:) Lech Poznań -Polonia Bytom 7 grudnia, 14:45 powtórka z rozrywki:) choć wątpię PS. darujcie sobie "nie można oglądać się na przeciwników" można można:D a po nowym roku Polonia Warszawa -Legia Warszawa GKS Bełchatów -Lech Poznań :D |
Cytat:
Jednym sodówka uderza dość szybko, jak Kokoszce chociażby, a tutaj mamy przykład 20-letniego profesjonalisty. Tylko żałować możemy, że chłopak pyrą się stał |
Dlatego napisałem, że nie życzę mu źle. Miałem na myśli media,które już przymierzają Go do różnych Manchesterów.
|
http://sport.onet.pl/0,1248704,1873642,wiadomosc.html
Cytat:
|
Ten Ranking można tak o dupę rozbić że szkoda gadać :)
|
Ruch Chorzów zadebiutuje na NC w czwartek
W czwartek do obrotu na rynku NewConnect wejdą akcje Ruchu Chorzów. Będzie to pierwszy klub sportowy notowany na rynku giełdowym w Polsce. Do obrotu na NewConnect trafi 2,77 mln akcji Ruchu Chorzów dwóch ostatnich emisji. 1,71 mln akcji wyemitowanych po 1 zł objęło dwóch dotychczasowych akcjonariuszy. Pozostałe 1,06 mln akcji z ceną emisyjną 1,7 zł przydzielono 14 inwestorom. Kurs odniesienia dla akcji spółki wynosi 1,7 zł |
Coś mi się zdaje, że to początek końca bytności Ruchu w Ekstraklasie.
edyta: w sumie nie wiedziałem, gdzie Wam to wkleić, więc macie tutaj: oto ruszyła kolejna maszynka do zarabiania pieniędzy w klubie: http://www.lechtravel.pl/ i parę słów na jej temat: Cytat:
Relację z Bułgarskiej poza TVP przeprowadzą: Al Jazeera, La Sexta, Setanta USA, Televeo Spain, Perform, Direct 8, Poverkhnost, LTV, TV Galicia. |
no spoko, ale co nas obchodzi że 8 stacji Hiszpańskich pokaże wasz mecz? ;)
|
http://www.90minut.pl/news.php?id=811892
rozumiem, że nasi scouci nawet nie wiedzą o istnieniu takiego klubu, a co dopiero piłkarza. |
zaczerpując cytat z INFONETu:
Cytat:
|
Wiesz, jak chodzi o sukcesy, mistrzostwa to to jest ten sam Lech, ale jeżeli chodzi o kupczenie i przekręty to nie my! My nie mamy z tym nic wspólnego, to WKP a nie KKS...ehhh te kuchenki
|
Może kolega z Warszawy łyknie nieco więcej lecytynki ;) Sprawa poruszana na tym forum nie raz, więc proponuję zapoznać się ze starszymi postami.
A jeśli faktycznie kręcił klub Lech Poznań lub jego zawodnicy - każdy powinien ponieść karę i myślę, że połączenie z Amiką nie ma tu większego znaczenia. Jeśli udowodnią im winę, to i tak dobiorą się do tyłków. |
No i tu się mylisz.
Bo nawet jeśli staremu Lechowi coś udowodnią, to Wam nie zrobią nic. Co innego jeśli udowodnią coś Amice. Podobna jest sytuacja z Groclinem i Polonią. |
Być może okaże się to już wkrótce, także poczekajmy z komentarzami.
|
Cytat:
O zeznaniach w prokuraturze, które obciążają Lecha: - Ależ my gramy na licencji Amiki, a obecna Amika jest czysta. My nie jesteśmy starym Lechem. Nasz Lech funkcjonuje dopiero od półtora roku i za ten okres oczywiście odpowiadamy. Prawnicy Wydziału Dyscypliny musieliby się mocno nagimnastykować, żeby nas przejechać. To jest zupełnie inna sytuacja, od tej, w której jest Widzew, Zagłębie Lubin, Arka, czy Górnik Łęczna i inne kluby, które już zostały ukarane za stare grzechy. |
Cytat:
przecież są czyści jak łza :rotfl: :rotfl: :rotfl: ps. Czesiu we Wrocławiu ?? no no |
Cytat:
Na wstępie zaznaczę, że aż takim "zielonym" forumowiczem (na co wskazuje data rejestracji) nie jestem, "inwigiluję" owe forum już od wielu miesięcy ;) Nie mając oczywiście złych intencji, ale traktując jako jedno z najciekawszych for kibicowskich, te na portalu legialive też lubię :) Do rzeczy. Zarejestrowałem się aby sprostować kilka mylnych wypowiedzi, które w ostatnich postach miały miejsce. Rzecz tyczy się Lecha, korupcji, zarzutów itp. Zakładam, że większość wywodzi się z niewiedzy aniżeli z indolencji autorów, zatem wyjaśniam kilka kwestii często mylnie z Lechem utożsamianych. 1. KKS Lech Poznań ze sportową spółką Amica Wronki ma/miał wspólnego tylko właściciela (czyt. Amica Wronki S.A.) 2. KKS Lech Poznań to nowy podmiot, nowa spółka, która została zawiązana przez firmę Amica Wronki S.A. (obecnie KKS należy do innej firmy p. Rutkowskiego-ale to akurat nie jest ważne). Do nowej spółki jej właściciel wniósł aportem prawa niematerialne, które zakupił od stowarzyszenia WKP czyli nazwę, barwy, tradycje itp. itd. 3. Pojawiają się komentarze, że Lech gra na licencji klubu Amica. W takim razie wyjaśniam, że Lech gra na licencji Lecha przyznanej w 2008 r. Licencje przyznawane są na jeden sezon. Tyle w kwestiach formalnych. Czy klub może zostać ukarany za przewinienia WKP czy nawet klubu sportowego Amika? Nie nie może, tak samo jak nie można ukarać właściciela samochodu za przewinienia poprzednika, do którego ów samochód należał czy nawet syna za przewinienia ojca. KKS to nowy podmiot, który z prawnego punktu widzenia za błędy poprzedniego właściciela (WKP) nie będzie odpowiadał. Chociaż z drugiej strony pisanie, ze nie może zostać ukarany jest błędem z mojej strony, bo o ile w prawie karnym bądź cywilnym nie miałoby to miejsca, to w naszym pzpnowym związkowym wszystko jest możliwe ;) Ważniejsze powinno być pytanie to czy powinien klub ponieść konsekwencje? To pytanie rodzi kolejne pytanie - czy winny jest klub (wszak żadnych korzyści nie osiągnął) czy zawodnik/zawodnicy, który ową korzyść spożytkował/li? Już abstrahuję od tego, że pytanie powinno dotyczyć stowarzyszenia WKP. Lech poniesie teraz inną ważną porażkę. A jest to dyshonor, gdyż zostanie obarczony winami poprzedniego właściciela bądź osób z nim związanych. I to jest największa kara i nauczka na przyszłość ... Na zakończenie napiszę, że może z pijarowskiego punktu widzenia chwały klubowi sytuacja nie przynosi to cieszę się, że takie sprawy wychodzą na światło dzienne. Oby to była przestroga dla szarlatanów i kombinatorów. I mało ważne, że chodzi o sprzedawanie czy kupowanie. P.S Będąc już zarejestrowanym uraczę Panów (może i Panie też) jakimś komentarzem od czasu do czasu. :-D |
Cytat:
W Kielcach przeciez tez zarzad nic nie wiedzial (a przynajmniej nie ma na to dowodow), ze pilkarze poza jego plecami ustawiaja mecze, a mimo to Korona zostala zdegradowana. Najwieksza nauczka na przyszlosc jest taka, iz fuzje niosa za soba bezkarnosc, a to skolei z moralnego punktu widzenia jest prawdziwym despektem dla pozostalych kibicow i klubow, w tym takze dla tych, ktore z powodu korupcji zostaly ukarane. Doszlo do prawdziwego paradoksu, gdzie zamieszany w korupcje Lech, po polaczeniu sie z najbardziej skorumpowanym klubem III RP, ktory wylansowal Fryzjera oraz jego mafie, najprawdopodobniej jako jedyny nie poniesie zadnej odpowiedzialnosci i z tego co slychac nawet sie do niej nie poczuwa, a wrecz uznaje za pokrzywdzonego :) |
Cytat:
|
Zakladajac ze mamy do czynienia jedynie ze sprzedawaniem, a nie kupowaniem
Eustachy nie ma klubu w Polsce który tylko sprzedawał lub tylko kupował |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl