![]() |
|
Jakby kosztowały mniej to bym się szarpnął przez szacunek do p. Macieja
|
Ktoś wie co się dzieje z Cleberem?? W jakiej jest formie??
|
Cytat:
|
W 29 nie grał, bo pauzował za kartki. Był w tym czasie w Krk.
|
|
W poniedziałek Apoel pokonał na wyjeździe AEL 2:1. Kosa grał do 84 minuty, Jasiek nie grał. Apoel jest już na II miejscu, ze stratą 1 pkt do Omonoji.
|
Wie ktoś co się dzieje z Branko Radovanoviciem? Aha, jeśli ktoś jeszcze nie wie to Edno jest od niedawna klubowym kolegą Ronaldo w Corinthians :)
|
|
Radovanovic obecnie gra w rumuńskim UTA Arad
|
Cytat:
|
od 2007 roku Radovanovic chyba ani razu nie wystapił, ale leczył kontuzję, Kłócił się z zarządem UTA o pieniądze. Nie chce rozwiazania kontraktu ale wyplaty zaległości. A w UTA z pieniędzmi kiepsko. Dlatego jest poza składem uwzględnianym do meczów i procesuje się z klubem.
W marcu 2009 klub i piłkarz doszli do porozumienia. Branko miał otrzymac 48 tys euro z ubezpieczenia i obiecał, ze daruje pozostałe 86 tys euro. Jednak wydział dyscypliny ligi w Rumunii chciał w czerwcu żeby te brakujące 86 tys euro zaplacić Serbowi, bo nikt nie pownien był zmuszac piłkarza do rezygnacji z części zarobków. Z kolei klub chciał dojść do porozumienia z Radovanoviciem, żeby ten rozwiązał kontrakt. Co dalej, nie wiem, jak się dowiem, napisze. Najprawdopodobniej Branko nadal jest piłkarzem UTA, ale jest odsunięty od składu |
FraMat według wikipedi dalej jest piłkarzem UTA skoro czas "wspomnień" co się dzieje z piłkarzem Brasilia chyba tak się pisze?
|
Dolha obronił właśnie karnego w 4 minucie
...ale zaraz wpuścił gola z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - nie miał szans |
Na śmieszne perełki można w necie trafić :P Bardziej do plotek pasuje, ale to już byli Wiślacy wszak :)
http://i49.tinypic.com/16a7b0o.jpg http://i45.tinypic.com/33thy4g.jpg http://i47.tinypic.com/v5ec86.jpg http://i48.tinypic.com/2lmryhk.jpg (żeby nie było, zdjęcia umieszczone w miejscu publicznym, w necie) |
HE he :) fajne zdjęcia naszych byłych kopaczy :)
|
Można wiedziec jaka to okazja była ze Radzio z Baszczem tak pobalowali?:D
|
Brasilia -teraz został mistrzem Korei Południowej z Jeonbuk Hyundai Motors
|
|
Przedwczoraj z Zagłębiem Lubin pożegnał się Dyrektor Sportowy, Jakub Jarosz.
http://goool.pl/main_v3.php?id=24402 |
Cytat:
|
http://www.sport-typ.info/viewpage.php?page_id=106
O 19.30 gra w lidze rumunskiej Unirea Dana Petrescu. Powyzej link do transmisji tego i innych meczow. |
K. Uche strzelil gola na 2:1 z Realem Madryt
|
|
Geniusz :D Wislacka szkoła ;D
|
az mozna powiedziec ze kalu ma patent na real.. 2 lata temu bramki im tam wpakowal, choc jednej nie slusznie nie uznali.. se chlopina radzi, ale i tak pewnie gdyby swego czasu albo nie gdakal, albo poprostu go puscili do ajaxu to to pewnie by robil za jednego z lepszych skrzydlowych w europie...
|
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html
Szkoda mi gościa, bo pamiętam jego mecz z Man Utd. Pamiętam również jak przychodził do Wisły i jakie nadzieje wzbudzał jako piłkarz. Szkoda naprawdę. |
Cytat:
Chyba sobie jaja robisz? Poczytaj jego wywiady o Wiśle - całkiem na trzeźwo udzielane :evil: Niech chleje. |
Ja nie piszę co on bredzi tylko szkoda mi go jako chorego człowieka i jako piłkarza bo smykałkę do gry w piłkę to On miał!
A żale to on sobie może teraz wylewać bo wiadomo że wszyscy i wszytko było źle tylko nie On. |
dl a Sypka trzebaby stworzyć nowy temat - "Degeneraci"
|
Cytat:
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...ls/8392436.stm Z tego co pamietam, poprzedni trener na tej pozycji dostawal 300 000 funtow rocznie. |
dziś na AZSie AGHu spotkałem na korytarzu Clebera :) przyszedł odebrać syna z treningu :)
edit: chyba mojego posta można przenieś do |Nasi piłkarze..." :D :D |
|
Cytat:
"Ok, I will sign with Wisla, stop following me" |
Cytat:
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...ls/8402689.stm |
Wydaje mi się że po ostatnim meczu i radości Niedzielana po bramce w tej przerwie czy kolejnej dołączy do pasów jak sam mówi ma mieszkanie w Krakowie i miasto jest ładne i fajne a chęć odegrania się na Wisełce pewnie ma ogromna
no i atak Matusiak z Niedzielanem 2 zawodników myślących że są wielkimi gwiazdami i że wyjadą za granice już w najbliżej przyszłości. |
Cytat:
Słyszałem, że Cracovia ma na swoim stadionie wybudować Warszawę, żeby jeszcze bardziej dokopać Wiśle (plan b. przewiduje założenie w Warszawie filii Cracovii i atakowania Wisły na dwóch frontach).. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Żadnej Francji, Anglii, Hiszpanii tu nigdy nie będzie bo nie mamy perspektyw na rozwój gospodarczy, finansowy, jakikolwiek :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl