![]() |
Cytat:
|
Jesli jest kasa ,czemu sie dziwie -to dawac kogos topowego ,kto ogarnał by ten bajzel.
Ale jest tez drugie wyjscie,skoro niedawno kazdy z dziadkow PZPN(R) u chcial polaka to zatrudnic Smude a reszte przeznaczyc na inferstrukture i szkołki młodziezy.Kiedys trzeba zaczac inwestowac ,ale nikt na gorze o tym nie mysli a to błąd. |
Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...mczasowym.html
No to mamy doktora, a tu taka ciekawostka : http://www.weszlo.com/news/3688 |
Cytat:
Na seleksjonera wybiera sie kogos kto jest doswiadczony do tego stopnia , iż potrafi poradzić sobie z druzyną w róznych sytuacjach. Dlatego trenerem nie moze byc: Kafarski, Probierz, Skorża, Majewski, Płatek (hehe), ani wiekszosc polskich trenerów. I uwazam takze , ze nie powinien nim zostac Heniek Kasperczak, gdyz, gwiazdkom zupelnie pogotowałoby sie w głowkach i zgrupowania bylyby niczym kolonie 17sto latkow. Wóda, *****i i balangi. Smuda, Janas(choc on juz mial szanse i jakos srednio ja wykorzystał!) albo jakiś zagraniczny to jedyne opcje. Ps. W POLSCE ŻADNA DRUŻYNA NIE GRA CZEGOŚ CO NAZWAŁBYM FUTBOLEM. JEŻELI CHCESZ POLEMIZOWAĆ TO POLICZ W NAJBLIZSZYM MECZU EKSTRAKLASY ILE RAZY KOPACZE BĘDA W STANIE WYMIENIĆ MIEDZY SOBA PIŁKĘ BEZ STRATY! AKCJE NA 5-6 PODAŃ( NIE LICZYMY PIŁEK DO TYŁU I DO BRAMKARZA!!)BEDZIESZ MÓGŁ POLICZYĆ NA PLACACH JEDEJ DŁONI. WISLA, LECH CZY ODRA WODZISŁAW GRAJA MNIEJ WIĘCEJ TAK SAMO LIPNIE. ALE WYGRYWA ZAWSZE WISŁA BO MAMY INDYWIDUALNOŚCI I PO LEVADII ZACHCIAŁO IM SIE POKAZAĆ AMBICJĘ. |
http://www.youtube.com/watch?v=kyFyAqLtHq8
Sory, ale musiałem. :P Pogrzebano polską piłkę. Akurat w 70 lat po agresji ZSRR. Od dziś te dwie daty będziemy mogli łączyć z narodową tragedią. |
Panowie i teraz dajemy wszyscy razem:
STEEEEEEEEEFAAAAAAAAAAAN:rotfl: Ja pierdziele już widzę to ustawienie 3:5:8 i tą grę.:-/ |
|
|
Na onecie znalazłem taki wpis:
http://sport.onet.pl/1,16,11,6060431...?TEMAT=1248770 Nie wiem, czy to pomoże, ale jak my nie zaczniemy działać, to su***syny z pzpn będą jak zawsze robić, co chcą |
Cytat:
Sory ale mysle ze na te składy co posiadają Lechia i Jaga to te zespoły graja solidną a nawet bardzo solidną piłkę. Wiem ze żeby to od Ciebie zależało to byś wołożył swoją kase i zatrudnił Hiddinka, ale zycie jest jakie jest i trzeba brac to co mamy i na co nas stac. Nie bidul ;P |
No to teraz będziemy mieli Majewski show :/
Stefan Majewski najlepszy trener groteski. Odpuśćmy sobie tą narodową dyskusje do czasu aż poznamy trenera który rzeczywiście poprowadzi nas na EURO 2012. |
W sumie to dobry pomysł z bojkotem repry. Nie moze byc tak ze lesne dziady obławiaja sie w pieniadze, wszystko maja w dupie, prezesem zostaje jakis beton, doslownie polinteligent, pilkarze graja coraz slabiej a my kibice ciagle im wybaczamy i zamiast podjac jakies dzialanie to bulimy za bilety i udajemy ze wszystko jest fajnie, ze z tym burdelem w PZPNie mozemy zajsc daleko. Zrobmy co w naszych silach zeby rozgonic ten syf bo jak bylo zle tak jest coraz gorzej, nikt z tych dizadow ktorzy wiedzieli o korupcji w polskiej pilce i nic sobie z tego nie robili nie powinien pracowac w tych strukturach, okazja czyni złodzieja, znowu beda mieli okazje i znowu beda krasc, oszukiwac
|
Najlepsze jest to że jak wygra dwa mecze to zostanie już do Euro...Nic tylko gratulować...Kolejna tragedia narodowa
|
Cytat:
całe szczescie nie jest to mozliwe przy wspaniałym ustawieniu Stefana piłkarzyki go z ignorują jak im każe chodzic w czerwonych majtach do12 a po 12 w zielonych bo on tak chce Zawodnicy Craxy chyba wiedza cos na ten temat a w Reprze sa nasze gwiazdki które maja miec na obiad łososie i inne krewetki a nie nakazy co maja robic Inna sprawa ze Stefan zagra tak jak beton kaze mu zagrac |
Tak z innej beczki - dla Herthy brameczkę walnął Piszczek.
Ciekawa mogłaby być reprezentacja z "odstawionymi" - Wichniarkiem, Piszczkiem, Marcinem Żewłakowem, Kosowskim i paroma innymi... ;] |
W tvp info Majewski mówił ze bedzie 1 nowy obronca jak sie prezenterka zapytała jaki on sie tylko usmiechnął, więc albo Głowa albo Pietia. Mówił coś ze bedzie grał ofensywnie z 2 napastnikami :> i jeszcze cos ze beda sięgac po zawodników z zagranicy o polskich korzeniach, ale zaczęli tak mieszac ze uja zrozumiałem :D Ja to widze tak: Boruc-Wojtkowiak(Jak wróci do formy sprzed roku)Głowa Jodłowiec Pi Brozek-Błaszczu Mura$ Obraniak Kosa- Jeleń Brożek. Mozna by było powołac jeszcze Piszczka, Wichniarka Ma. Żewłakowa jak mówi River :D Kadra to jednak nie klub i Majewski może sobie poradzic. Pozdrawiam :>
|
Miejmy nadzieje ze skoncyzła sie era Jacka Krzynowka w reprezentacji. Z całym szacunkiem dla niego, dla jego wyczynow (zawsze w pamieci mam piekne brameczki jak grał w B. Leverkusen z Realem od slupka i plecow Casillasa w LM hehe i z Portugalia to samo od plecow Ricardo) ale kurcze kiedys wszytsko ma swoj koniec i jak gosc juz nie wnosi do reprezentacji duzo to niech sie z nia pozegna. Rozumiem ze moze jest ambitny i jak dostaje powolanie to chce je wykorzystac ale czy w perspektywie Euro 2012 potrzebny nam jest 30 kilku letni pilkarz na ktorego pozycji mogłby grac Mały czy nawet Peszko, ba własnie Piszczek mogłby tez grac na lewej pomocy. Czy naprawde lepszy jest stary pilkarz niz młodzi GRAJĄCY w swoich klubach zawodnicy
|
|
http://www.koniecpzpn.pl/ a to moze sie udac......polecam!!
|
Ciekawe co będzie jak pomysł ze Stefanem wypali:P Jakie wtedy głosy się odezwą. Ja mam uczucia bardzo mieszane. Mi on nie przeszkadza, lecz też nie jestem zadowolony że jest... nie zdziwię się jednak gdy na przekór wszystkim zakończymy eliminacje zakwalifikowaniem się do baraży:p
|
jaja będą jak wygra 2 mecze i awansuje :lol:
|
Cytat:
Mnie Stefan bardzo przeszkadza. Gdyby tak jeszcze przypadkiem wygrał te dwa mecze i wszedł do tych baraży (odpukać w niemalowane!) to czułbym się z tym fatalnie. Uznałbym wówczas, że Żewłakow .......ił o tym, że nie są drużyną, a w gruncie rzeczy to oni zwolnil Beenhakerai - wielki kolektyw. Tak przecież zwalniali Engela (po braku powołania dla Iwana) i Janasa (po braku powołań dla Dudka, Kłosa i Franka)... |
Cytat:
Dla tej grupy maksimum było awans na Euro. Potrzeba nam świeżości w kadrze, lecz czy jakiś trener się na to zdecyduje...pewnie znów będziemy oglądać Krzynówka,M. Lewandowskiego. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
poradzić ?? Majewski Stefan ?? z trenowaniem kopaczy i selekcją :lol: takich rzeczy to nawet w erze nie ma :lol: |
Cytat:
|
Dziółka. To może być on.
|
Takie "cuś" znalazłem
http://i28.tinypic.com/213lv2x.jpg |
pojadą niedzielni kibice w tych czapkach stańczyka i z tymi tubami...i cały prostest pójdzie w piz**...
|
Mogą posadzić wojsko, mogą rodziny Leśnych dziadków ale pamiętajcie że są jeszcze sponsorzy i jeśli kibice zrobią ostry protest to PZPN nie może sobie na to gwizdać.
|
Róbcie róbcie ten protest :D Moze bilety tańsze będa i łatwiej będzie mozna je dostac :D
|
A będą śpiewać to Steeeeeeefaaaaaaan? Bo ja z chęcią bym pośpiewał. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Noż ja .......ę. :foch: |
Problem polega też na tym, że w dalszym ciągu nie każdy w Polsce ma dostęp do internetu, wielu ludzi o tej akcji nawet nie usłyszy.
Natomiast KAŻDY, kto o tej akcji się dowiedział, i się świadomie wyłamie, jest zerem. Bez inicjatywy oddolnej nic się nie zmieni. Czy taki pomysł jak koniecpzpn.pl ma szanse powodzenia - śmiem wątpić, ale spróbować trzeba koniecznie... Są jeszcze w ogóle w tym kraju niezrzeszeni w żadnych związkowych strukturach ludzie, którzy mogą patrzeć na te opasłe pezetpeenowskie mordy? Nie chce mi się wierzyć... |
Żeby protest miał lepszy oddzwiek trzeby spalić flagę i kukłę. Nie wierzę w ten protest, nei uda się,przyjdą brodacze, grubasy z dziecmi i wsio będzie ok. Przyniosą trąbki twarze wymalują, a PZPN ogłosi sukces,że nikt nie spiewał wulgaryzmó i było miło. I tym tropem będzie chiał brzuchaczy zachęcić do chodzenia na mecze ligowe, bo to kulturalne:)płaci za byle co,nie wymagające. Oni takich odbioróćw poszukują, pisze o tym,abyście sobie zdali sprawę że isttniej niebezpieczeństwo,że normalnych ludzi,czytaj kibiców wywalą ze stadionów.
|
Nic to nie da, chyba ze ta akcja byla by dosc dobrze przez media rozdmuchana. A tak beda bilety w kasach to sie cale rodziny zjada i piknik bedzie fajny.
Kielbaske zjedza w trabke podmuchaja czapke zaloza i problemu nie bedzie a ze przegrali a kij z tym bylem na meczu reprezentacji, fotke na naszaj-klasie kumplom pokaze i bedzie gites. Zeby wygrac z pzpn(celowo z malej bo szacunku do nich nie mam zadnego) trzeba radykalnych srodkow ale na to trzeba miec jaja. A najwieksza przeszkoda jest euro2012 bo nikt nie zaryzykuje a zwlaszcza politycy ze podczas walki z pzpn najbardziej ucierpia mistrzostwa, to jest za wielka sprawa zeby ryzykowac. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl