Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Svartis 24.05.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 733767)
dajcie coś na jutro mniej więcej żeby był kurs około 5 zł i nie żeby to było jedno zdarzenie:D

Ja Ci na noc mogę coś zaproponować.
Atletico Pachuca - CF Indios De Ciudad Juarez - 1 po 1.50
Można spróbować nawet handi po ok 2.40 [0-1] (w pierwszym meczu 0:3 dla Atletico)
Kolejny ciekawy mecz, na dziś noc w Brazylii z kolei
Avai - Coritiba 1 2.05

Svartis 24.05.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 733509)
A ja dziś tak:

Esbjerg - FC København - 2
Sivasspor - Gençlerbirligi - 1

AKO - 2.10
https://www.expekt.com/images/spacer.gifstawka : 25.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 52.50 PLN

Arsenal - Stoke - 1
Widzew Lodz - Znicz Pruszkow - 1

AKO - 1.95
https://www.expekt.com/images/spacer.gifstawka : 25.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 48.75 PLN

Tenerife - Alaves - 1

Porto - Sporting Braga - 1
AKO - 2.10
https://www.expekt.com/images/spacer.gifstawka : 30.00 PLN
https://www.expekt.com/images/spacer.gifmożliwa wygrana 63.00 PLN

Głupota z mojej strony... Wahałem się dać to Porto zważywszy na to iż w tym sezonie ma lepszą statystyke na wyjeździe niż u siebie i się sprawdziło.
Przez to na plus tylko 20 zł...

zidanemarcin 24.05.2009 21:33

Lukas TSW - ja ci proponuje zagrac na mecz Orlando - Cavaliers over 189,5 !!
Wystarczy wynik 99-91 lub inne kimbinacje. Over jest baaardzo realny przy wysokim kursie 1,85 :) . Na overy i undery w NBA ostatnio zdarza mi sie trafiac. Jak narazie w takich typach mam 4/5 !

WiślakNH 24.05.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 733357)
Widzew - Pruszków 1
Liverpool - Tottenham 1
Manch.City - Bolton 1
4,12
Sunderland - Chelsea 2
Esbjerg - FC Kopenhaga 2
FC Porto - Braga 1
Aarhus GF - Broendby 1X
Hull - Manch.Utd. 1X
9,14


Pierwszy wszedł , drugi nie ale to był taki hardkorowy bardziej .Ogólnie sobota i dzisiejsza niedziela na duży plusik :D

Zwierze 24.05.2009 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 731572)
powiedz mi co obchodzi sir Alexa tytuł dla krystyny?? poza tym ze nic?? 3 czy 4 dni pozniej graja mecz roku z Barcą wiec nie ma bata zeby Ferguson wystawił w tym meczu swoje gwiazdy.co najwyzej zagra Tevez i tyle.poza tym Hull desperacko walczy o utrzymanie i nie sadze zeby rezerwowi i juniorzy ManU specjalnie im przeszkodzili w tej walce.

Inne ciekawe typy to Dundee - Rangers 1 (5,50!!) lub 1x (2,23)
Barca - Osasuna x2 (1,75) lub extremalnie 2 (3,8)
tu sytuacja jak z ManU a na dodatek nie zagra kontuzjowany Alves.

koncza sie ligi trzeba szukac ciekawych spotkan a nie tylko grac na ManU dlatego ze... nazywa sie ManU:-P

Miałeś rację Krystyna nie zagrał!
Wybacz ale musiałem...:)

rocco_1906 25.05.2009 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 733824)
Miałeś rację Krystyna nie zagrał!
Wybacz ale musiałem...:)

wybaczam;]
ja miałem racje ze nie zagra Krystyna a Ty ze ManU wygra:) i tym sposobem sezon w lidze angielskiej uwazam za zamkniety:p

LuKaS TSW 25.05.2009 10:42

w nocy pięknie Detroit pojechało z Chicago ;) strzelcy bramek również się zgadzają.

dajcie typy na dzisiaj!

ja mam już kupon na sobotę z naszej ligi:
Jagiellonia-Bełchatów x-x
Górnik-Polonia 1-1
Piast-Lechia 2-2
Arka-Odra 1-1
Legia-Ruch 1-1

zidanemarcin 25.05.2009 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 733780)
Mnie jeszcze podkusilo zagrac na noc:

Velez Sarsfield - Boca Juniors 1x 1,25
Colon De Santa Fe - Racing Club 1x 1,17

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers |over 189,5| 1,85

Kurs: 2,71
Stawka: 15 zł
Maks.wygrana: 38,70 zł




ALeż pech :D Łączna suma punktow: 188 :P O 2 za malo :(

brylant17 25.05.2009 14:00

Barcelona-Mu-2

Stawka 20 wygrana 54 zł Jak myślicie wejdzie?

LuKaS TSW 25.05.2009 14:31

ja też stawiam na MU i do tego remis w finale pucharu Izraela:D

niech mi ktoś powie opłaca się stawiać na weekend na Basel i Zurich?

brylant17 25.05.2009 14:53

a ile ty chciałes? z kim gra Basel i Zurich ?

LuKaS TSW 25.05.2009 15:59

brylant17 Basel gra z Bernem a Zurich gra derby z Grasshopers obie drużyny grają u siebie

na jutro sobie wymyśliłem:
Blagoevrad-Lovec 2 (skojarzyło mi się z Pelikanem Łowicz Kamikaze:) )
Beitar-Maccabi X
Estonia-Czechy 2

jaro1985r 25.05.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 730238)
panowie i panie na weekend
Lechia-Wisła 2 1,63
Lyon-Caen 1 1,35
Worlsburg-Werder 1 1,55
2z3 za 388zł do wygrania 882zł
Narazie tego nie postawiłem bo czekam na opinie i inne propozycje jeśli uważacie za pewniejsze, z góry dzięki,pozdro

przyjechałem z Gdańska, patrzę a tu WESZłO :d

LuKaS TSW 26.05.2009 09:17

Vetra 2
Ekranas 2
Suduva 2

kurs 1,9

jaro1985r 26.05.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 734651)
Obstawiłem na środę:

Japonia - Chile 1X 1,28
Stawka 360,00 PLN
maks. wygrana 460,80 PLN

Moje propozycje na resztę tygodnia (opinie mile widziane):

Chelsea FC - Everton FC 1 1,7
SM Caen - Girondins Bordeaux 2 1,6
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (Młoda Ekstraklasa) kurs jeszcze nie wiadomo

Caen-Bordeaux- tam może być różnie, Bordeaux wystarczy remis do mistrzostwa a Caen musi wygrać, żeby się utrzymać. 10 ostatnich meczy tych drużyn to 7 porażek Bordeaux...
Meczem myślę nie do obstawiania za tą stawkę (1,30) jest Wisła -Sląsk 1, Wiśle wystarczy remis i bez sensu jest ryzykowanie. Jeśli chodzi o typ na weekend to Osasuna-Real Madryt 1 !

LuKaS TSW 26.05.2009 11:04

a ja mam pare takich wyższych kursów na weekend myśle że wartych zagrania:
Alaves-Huesca 1 (2,05)
Sedan-Tours 2 (2,10)
Santander-Getafe 2 (2,15)
co Wy na to ?

nbns 26.05.2009 17:32

jak myslicie warto postawic na jutro na Manchaster? wygraną z remisem kurs 1.39 za 2570zł tyle posiadam wynik prawdopodobny do wygrania na czysto ok 650zł?

nbns 26.05.2009 17:52

szkoda ze na Wisłe jest taki mały kurs bo gdyby był ze 1,4zł za wygrana z remisem to by sie opłacało...

Johnny B 26.05.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 735154)
szkoda ze na Wisłe jest taki mały kurs bo gdyby był ze 1,4zł za wygrana z remisem to by sie opłacało...

Mając taki kapitał może zrób sobie 2-3 kupony po 800zł z dwoma meczami?

Po co ryzykować 2,5tys mając do wygrania 600zł?
Tym bardziej że to Barca wygra LM?!

nbns 26.05.2009 18:23

to moze macie jakies ciekawe typy na weekend :)

LuKaS TSW 26.05.2009 18:32

ok podaje swoje typy na weekend,grane w fortunie:
Arka-Odra 1-1 czyli albo do przerwy albo na koniec (1,42)
Marseille-Rennes 1
St- Etienne-Valenciennes 1
Gijon-Huelva 1
Saragossa-Albacete 1
Santander-Getafe 2
Korona-Flota 1
Alaves-Huesca 1
Luzern-Xamax 1
Sedan-Tours 2

oczywiście nie na jednym kuponie,a na jutro mam :
Barcelona-MU 2-2
Teplice-Slovacko 1-1
Espoo-Jaro 1-1

Maciejj 26.05.2009 19:05

Barcelona-MU - x po 45 minutach za stóweczke:)

orzeu 26.05.2009 19:42

Mysle ze godne uwagi jest postawienie na "wiecej goli po przerwie" w kilku meczach o stawke w ostatnich kolejkach w Polsce i we Francji. Ktos kiedys probowal xzegos takiego?

Donki 26.05.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 735249)
Mysle ze godne uwagi jest postawienie na "wiecej goli po przerwie" w kilku meczach o stawke w ostatnich kolejkach w Polsce i we Francji. Ktos kiedys probowal xzegos takiego?

Ja tak dość często stawiam i powiem że jestem na plusie grałem tak gdzies 10 razy i tylko 2 razy sie zawiodłem :-p

nbns 26.05.2009 20:21

co powiecie na takie cos:

Atl.Madryt-Almeria -1 1,31zł
Legia-Ruch-1 1,35zł
Wisła-Śląsk-1 1,25zł
Lech-cracovia-1 1,55zł

kurs 3,43zł za 100zł do wygrania 308,70zł

<Crasch> 26.05.2009 21:56

Mam takie pytanie, otóż do "wejścia " kuponu na bet-at-home.com pozostal mi jeden mecz, właściwie rozegrany w tenisa postawiłem na Clementa z Kutusovem, wyniki: 6:3, 3:6, 0:0
na livescore.com przy meczu pisze jakiś skót "postp." to znaczy że mecz przełożony tak?
i czy w takim wypadku kupon będzie rozliczany dopiero po rozegraniu tego meczu od noa czy po prostu odejmą od niego kurs i mi wypłaa mniejsza kase?

rocco_1906 26.05.2009 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 735389)
Mam takie pytanie, otóż do "wejścia " kuponu na bet-at-home.com pozostal mi jeden mecz, właściwie rozegrany w tenisa postawiłem na Clementa z Kutusovem, wyniki: 6:3, 3:6, 0:0
na livescore.com przy meczu pisze jakiś skót "postp." to znaczy że mecz przełożony tak?
i czy w takim wypadku kupon będzie rozliczany dopiero po rozegraniu tego meczu od noa czy po prostu odejmą od niego kurs i mi wypłaa mniejsza kase?

noc dotarła i do francji:P
mecz zostanie dokonczony jutro kolo poludnia i po meczu rozlicza ci kupon normalnie

<Crasch> 26.05.2009 22:11

acha, dzięki ;)
no to mam nadzieje że Clement wygra...

Wszedł mi drógi kupon także już jest dobrze. na noc sobie postawiłem 4 mecze Baseballa, a co:P

vip2008 26.05.2009 22:59

to gratulacje:)

Johnny B 27.05.2009 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 735405)
acha, dzięki ;)
no to mam nadzieje że Clement wygra...

Wszedł mi drógi kupon także już jest dobrze. na noc sobie postawiłem 4 mecze Baseballa, a co:P


Heh mi wszedł Baseball w nocy NYM -1.5 i SF -1.5 i Pittsburgh
na co dokładnie stawiałes ?

Na dzis FC Barcelona zdobywa LM - 1.85zł

rocco_1906 27.05.2009 09:46

Manchester United - Fc Barcelona 1

kurs:2,6





edit:no tak ale ja pingwinów i tak nie gram.a są w takim gazie że nie wiem czy ktoś da im rade;/ cała nadzieja w Red Wings

LuKaS TSW 27.05.2009 10:18

Rocco ale wczoraj,"dziwni" strzelcy byli w drużynie pingwinów:)
na dziś MU zwycięzca i Teplice zwycięzca

Zwierze 27.05.2009 11:27

POstawiłem że "Krystyna" Strzeli pierwszą bramkę meczu. Poza tym Man z hadcapem oraz Man 1/1

PrzemooTSW 27.05.2009 12:51

Chelsea FC - Everton FC 1
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 1
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1x
Lech Poznań - Cracovia 1x
Takie puściłem typy

LuKaS TSW 27.05.2009 12:56

Wisła-Śląsk X
Katowice-Podbeskidzie 1
Motor-Dolcan 1
Znicz-Stalowa 1
a co:D

<Crasch> 27.05.2009 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 735488)
Heh mi wszedł Baseball w nocy NYM -1.5 i SF -1.5 i Pittsburgh
na co dokładnie stawiałes ?

Na dzis FC Barcelona zdobywa LM - 1.85zł

na Philadelfiefie i Birmingham które weszły i na Los angeles Angels i buffalo które nie weszły....:p

Clement ku mej radości wygrał w końcu ten mecz z Tursunowem i kolejne 32 zł doszły na me konto;)

Takie kupony na dziś:

Kto wygra Champions League? (Długoterminowy) Manchester United 1,85
Kto zostanie zwycięzcą pucharu (Pohar CMFS)? (Długoterminowy) FK Teplice 1,40
Safin M. - Ouanna J. (Typ) 1 1,30
Deportivo La Equidad - Once Caldas (Podwójna szansa) 1X 1,33
Seattle Sounders - Colorado Rapids (Typ) 1 1,90 (już był 1-0)
Szkocja U19 - Słowacja U19 (Podwójna szansa) 1X 1,33

stawka 5zł do wygrania:56,58

FK Teplice - 1. FC Slovacko (Typ) 1 1,70
Ranheim - Steinkjer (Typ) 1 1,30
Bate Borisov - Shakhter Soligorsk (Typ) 1 1,30
Jurmala - Skonto Riga (Typ) 2 1,45
Anglia U19 - Bośnia i Hercegowina U19 (Typ) 1 1,25

Stawka 5zł do wygrania: 26,04

jaro1985r 27.05.2009 15:06

Barcelona-Manchester w pierwszej połowie powyżej 2,5 spalonego - tak 1,97
za 184,07zł do wygrania 362,81

trial 27.05.2009 17:20

co Safin robi?

WLD-SZRW 27.05.2009 17:36

Barcelona - Manchester United Liczba rzutów rożnych: over 10.5 rzuty rożne
1.80
Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays Run Line ( 1.5 : 0 ) Starting Pitchers: Rich Hill - Roy Halladay: 2
2.05
Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers Number of Runs Starting Pitchers: Ubaldo Jimenez - Clayton Kershaw: powyżej 9.5 biegi
1.97
Potrójny
Suma kursów:
7.27
Cała stawka (PLN):
18.31

Donki 27.05.2009 17:39

Barcelona-Manchester United

Która drużyna zdobędzie to Trofeum?
Typ: 1 kurs: 1.95 zł

Chyba tak zagram ;-)
Jakies rady ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl