Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

klusek106 13.09.2008 14:25

Kurcze gdzies kiedys widzialem taka strone w ktorej mozna bylo obliczyc samemu mniej wiecej ile bd kosztowalo ubezpieczenie oc i ac. Wpisywalo sie jaki samochod, przebieg, etc. szukam po googlach i nie moge znalezc.

M.C (nowy kleparz) 13.09.2008 18:34

Był może ktoś z Was w NIGHT CLUB VIP na ul.św Filipa?
Jeśli tak,to jakie ceny i klimat?

WzT 13.09.2008 19:42

Orientuje się ktoś może czy istnieje gdzieś w centrum Krakowa możliwość wykupienia karnetu na cały miesiąc na obiady na jakiejś stołówce? Jeśli tak, to jak szkicują się mniej więcej koszty czegoś takiego ?

tomo 13.09.2008 20:24

Sprawa dla kumatych. Mam przeglądarkę Operę i gdy chcę edytować pewną www w systemie CMS tak jak to bywało w Firefoxie gdy go miałem, to podczas edycji strony otwierało mi się superowo okienko jak w Wordzie razem z narzędziami bla bla bla - w Operze otwiera mi się puste okno bez niczego jak notatnik i muszę jechać z komendami html ://// , od dawien dawna mam wspomnianą O. i cholera dopiero teraz mnie to wkurzyło gdyż nie posiadam nic poza Operą a nie chce mi się niczego innego instalować. Ktoś wie gdzie to ustawić żebym miał tak samo jak miałem w Firefoxie ?

Kamson 13.09.2008 20:50

Kupiłem sobie pada Logitecha, Cordless Rumblepad 2. Jak mam ustawić, żeby grając np. w PESa wibracje włączały sie chociażby podczas fauli? Na padzie jest przycisk "Vibration", i tylko wtedy gdy go wciskam uruchamia sie wibracja.

FajQ 13.09.2008 21:15

Czy mecz Wisły w Londynie będzie gdziekolwiek transmitowany ? Bo tvp znowu w hu** poleciało :/

Ps: Komentarz może być nawet i Chiński albo arabski tylko chce sobię meczyk oglądnąc....

WislakWiDoK 13.09.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 602247)
Czy mecz Wisły w Londynie będzie gdziekolwiek transmitowany ? Bo tvp znowu w hu** poleciało :/

Ps: Komentarz może być nawet i Chiński albo arabski tylko chce sobię meczyk oglądnąc....

Wg programu mecz jest na TVP info...

Proud 13.09.2008 21:26

ma ktoś może zdjęcia całego składu siatkarek Wisły?? mogą być pojedyńcze ;) albo jedno zbiorowe...

dymek_nhs 13.09.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 602240)
Kupiłem sobie pada Logitecha, Cordless Rumblepad 2. Jak mam ustawić, żeby grając np. w PESa wibracje włączały sie chociażby podczas fauli? Na padzie jest przycisk "Vibration", i tylko wtedy gdy go wciskam uruchamia sie wibracja.

Poszperaj coś w tym programie załączonym do pada (program do konfiguracji pada do wybranej gry) ale wątpię czy by tak się dało zrobić albo masz wibracje włączona cały czas albo nie. Ja mam z głowy ten problem bo mam tego samego pada tyle że bez wibracji

Genio 13.09.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 601970)
pytanie do osób będących w temacie kompresji, ile powinien zajmować film dwu minutowy bez dźwięku po kompresji o formacie 640x400? do jakiej wagi powinno się dążyć? [oczywiście mam na uwadze dobrą jakość tego filmu, dlatego kieruje pytanie do osób, które mają pewne obycie]

dodam, że uzyskuję 22mb, a to stanowczo za dużo

ponawiam pytanie

maciek777 13.09.2008 23:03

Wie ktos moze czy ten plac manewrowy kolo plazy jest czynny w niedziele ? Z gory dziekie za szybką odp.

lodecki 13.09.2008 23:56

chodzi mi o oddawanie organow po smierci. Co trzeba zrobic aby taka zgode wyrazic, gdzie co i jak. bede wdzieczny

Konrad. 14.09.2008 00:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 602293)
chodzi mi o oddawanie organow po smierci. Co trzeba zrobic aby taka zgode wyrazic, gdzie co i jak. bede wdzieczny

jeśli jesteś penoletni, wystarczy że wypełnisz oświadsczenie woli i je podpiszesz (i zawsze miej je przy sobie - np. w portfelu). Tylko tyle.

A jak nie masz 18stki, to juz wszystko zależy od rodziców...

DominoForza 14.09.2008 02:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 602255)
ma ktoś może zdjęcia całego składu siatkarek Wisły?? mogą być pojedyńcze ;) albo jedno zbiorowe...

http://www.tswisla.pl/siatka_obraz_s...arki_wisly.jpg

http://wislakrakow.com/www/picture/2...5e1b6c809e.jpg

lepszych nie moglem znajsc :P:P

Krzyma 14.09.2008 09:46

Mam pytanie, jak mogę, szybko oraz bezpiecznie przerobić konsolę PSone ?? (chce to zrobić sam)

pasikonik 14.09.2008 09:49

ktos mi wymieni wszystkich smerfów?

wislabielany 14.09.2008 10:28

Ja mam takie kibicowskie pytanie - czy osiedle Wola Justowska ma swoją flagę ? Osiedle dość Wiślackie, a nie spotkałem się jeszcze z ich flagą.

Z góry dzięki za odpowiedź.

nero 14.09.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasikonik (Post 602357)
ktos mi wymieni wszystkich smerfów?

http://www.smerfy.net/postacie_smerfy.php

Kamil 14.09.2008 10:46

dobra panowie, mam dzis dla was zagadke:D
sprawilem sobie "nowy" dysk, tyle ze od poczatku sa z nim klopoty, najpierw formatowal sie chyba ze 2,5 godziny choc ma tylko 80 gb
, gdy wlaczam instalacje windowsa i jest znow wyszukiwanie dyskow, chce dac instalacje to pisze ze system nie ma dostapu do dysku, o co ****a chodzi?

DominoForza 14.09.2008 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzyma (Post 602354)
Mam pytanie, jak mogę, szybko oraz bezpiecznie przerobić konsolę PSone ?? (chce to zrobić sam)

np na gieldzie elek

tomo 14.09.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 602228)
Sprawa dla kumatych. Mam przeglądarkę Operę i gdy chcę edytować pewną www w systemie CMS tak jak to bywało w Firefoxie gdy go miałem, to podczas edycji strony otwierało mi się superowo okienko jak w Wordzie razem z narzędziami bla bla bla - w Operze otwiera mi się puste okno bez niczego jak notatnik i muszę jechać z komendami html ://// , od dawien dawna mam wspomnianą O. i cholera dopiero teraz mnie to wkurzyło gdyż nie posiadam nic poza Operą a nie chce mi się niczego innego instalować. Ktoś wie gdzie to ustawić żebym miał tak samo jak miałem w Firefoxie ?

Pomóżcie ! ;)) szukałem w opcjach przeglądarki ale nie ma tam czegos takiego co by odpowiadało mojemu problemowi, moze potrzeba zainstaowac jakis widzet czy cos... ;/

matt_1906 14.09.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 601970)
dzięki joshi, ale miałem na myśli format filmu [szerokość x wysokość] jednak poradziłem sobie z tym problemem, wszystko rozegrało się w filtrach

pytanie do osób będących w temacie kompresji, ile powinien zajmować film dwu minutowy bez dźwięku po kompresji o formacie 640x400? do jakiej wagi powinno się dążyć? [oczywiście mam na uwadze dobrą jakość tego filmu, dlatego kieruje pytanie do osób, które mają pewne obycie]

dodam, że uzyskuję 22mb, a to stanowczo za dużo

jeżeli nie chcesz stacic na jakości to 1min=ok.11-12mb, jest to najkorzystniejszy rozmiar jezeli chodzi o waga/jakość

South 14.09.2008 12:18

z angielskiego jak powiedzieć "Wszystko było do góry nogami" ? konkretnie chodzi mi o to "do góry nogami"

1906_wislak_1906 14.09.2008 12:22

Zna sie ktoś z Was na matematyce? Potrzebuje wiedzieć wszystko o delcie jak się ją oblicza, do czego służy, wzory itp. Linki mile widziane :)

wtf 14.09.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 602428)
z angielskiego jak powiedzieć "Wszystko było do góry nogami" ? konkretnie chodzi mi o to "do góry nogami"

"do góry nogami" = upside down

@1906_wiślak - ta delta o którą Ci chodzi to wyróżnik równania kwadratowego czy jakaś inna delta?

Zbychu 14.09.2008 13:06

Dobra było 100 razy ale jeszcze nie korzystałem z internetowych meczy a nie chce mi sie przeglądać całego tematu więc pytam - gdzie można w necie zobaczyć mecz Wisły z Lechem??

gumi1906 14.09.2008 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906_wislak_1906 (Post 602431)
Zna sie ktoś z Was na matematyce? Potrzebuje wiedzieć wszystko o delcie jak się ją oblicza, do czego służy, wzory itp. Linki mile widziane :)

http://matma4u.akcja.pl/programy/fkwadratowa.htm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcja_kwadratowa

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 602449)
Dobra było 100 razy ale jeszcze nie korzystałem z internetowych meczy a nie chce mi sie przeglądać całego tematu więc pytam - gdzie można w necie zobaczyć mecz Wisły z Lechem??

http://www.hqtv.com.pl/strona/news.php [patrz na liste dzisiejszych transmisji]

Zbychu 14.09.2008 13:18

A trzeba się tu rejestrować bo na formule 1 jest komentarz a obraz nieruchomy?

gumi1906 14.09.2008 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 602455)
A trzeba się tu rejestrować bo na formule 1 jest komentarz a obraz nieruchomy?


nie trzeba, po prostu
Cytat:

Przykro mi, ten pokój jest pełen - dołącz w zamian tu: #loto11-1

Zbychu 14.09.2008 14:14

Nic nie pomaga,cały czas nieruchome zdjęcie Kubicy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl