![]() |
Lech gra z Club Brugge . Niezłe losowanie Lecha, nie są na straconej pozycji , szanse oceniam 50/50 :)
|
Kiedy im to szczescie sie skonczy...
|
Jak można mieć tyle szczęścia?! Przecież to jest naukowo niewytłumaczalne! Za KAŻDYM razem Lech trafia na najłatwiejszych możliwych rywali! Lenkoran, Austria, a teraz Fredrikstadt i Brugge...
|
Cytat:
w sumie mnie to lotto, niech grają...wtedy w lidze nie pograją. |
A ja rozumiem legionistę ToTylkoJa - ma prawo być trochę zdenerwowany za tego spalonego tak jak my mieliśmy prawo być mocno zdenerwowani po rewanżu z Panathinaikosem.
|
Trafili najlepiej jak sie dalo :)
Bruggia od dawna jest w zapasci i nie walczy juz o mistrzostwo Belgii. W poprzedniej rundzie ledwo przeszli finski zespol FC Lathi. Zdecydowanie latwiejszy przeciwnik niz Austria przed rokiem. Jak dla mnie Poznaniacy sa w fazie grupowej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Lech miał szczęscie w losowaniu? Przecież był pierwszym nierozstawionym zespołem...
|
ewentualna droga Wisły:
Levadia - Debreczyn - Levski mocarze europejskiego futbolu to nie są :) |
Lech wylosował rywala jak najbardziej do przejścia. Jak trafią ze skutecznością nie powinno być źle.
|
Cytat:
Jednak w decydującej fazie, gdzie czekają silne drużyny z Niemiec, Hiszpanii, Anglii, Lech trafił nie tylko na drużyny ze słabszych piłkarsko krajów (Austria, Belgia), ale także drużyny w pewnej "zapaści", które wysokie rozstawienie zawdzięczają wojażom sprzed kilku lat... Brugge w zeszłym sezonie było czwarte miejsce na koniec, a i początek tego sezonu niezbyt imponujący (męczarnie z Lahti) Austria cały poprzedni sezon grała kichę i ligę ukończyła na trzecim miejscu ze stratą 15 pkt do Salzburga. Patrząc na dzisiejsze losowanie, w którym przed parą Lecha losowany był Villareal, a po Lechu - Fulham, trudno nie stwierdzić, że to szczęście jest 'niezwykłe'... |
Cytat:
|
I bardzo dobrze, polska piłka zasłużyła na reprezentanta w fazie grupowej. Lech powinien dać radę - niech tę szansę wykorzysta. Fulham, Villareal czy Galatasaray byłyby przypuszczalnie dużo trudniejszymi rywalami.
I to wbrew nielicznej grupie niektórych zawistnych kibiców Wisły, którzy tylko wyczekują potknięć Legii, Lecha i Polonii. |
Cytat:
A my? Na pewno nie wypadniemy z gry o najwyższe cele, nie Cupiał to kto inny będzie sponsorował Wisłę bo jesteśmy klubem z historią i wielkim gronem kibiców ale nie mam złudzeń że kiedyś jeszcze powtórzy się okres naszej dominacji w lidze tak jak to było w ostatnim dziesięcioleciu. |
Dobre losowanie Lecha i mam nadzieje, ze w jakis sposob podreperuja nasza reputacje w Europie.
|
Jeśli Brugge o nic nie walczy w lidze, to się przygotują na Lecha. Belgowie też chcą awansu i pieniędzy. Za Smudy, to byśmy mogli świętować, że Polska ma drużynę w fazie grupowej. Za Zielińskiego? Tak 50/50. Ale życzę im powodzenia.
|
Cytat:
Co to losowania Lecha, szczęście nie szczęście, niech sobie tam grają. Obym tylko nie musiał słuchać w tv i czytać w prasie masowych orgii masturbacyjnych polskich dziennikarzyn na czele z panem Iwańskim z TVP. |
Cytat:
Co do Solorza to też czeka na stadion i galerię handlową która powstanie obok i zyski z niej będą szły na Śląska a ma to być coś koło 40mln zł o ile dobrze pamiętam. Jak chce zrobić maszynkę do robienia pieniędzy to musi zbudować wielki klub to jest ze sobą powiązane :) |
Cytat:
Sorry za OT. |
Właściciel Lechii to jeden z najbogatszych Polaków.
Spodziewam się że z naszej OE zrobi się taka Premiership gdzie jest na tę chwilę wielka 5 (licząc Man. City) która przez wiele lat jest i będzie na szczycie zmieniając się miejscami. W naszych realiach takimi zespołami mogą być Wisła,Legia,Lech,Śląsk,Lechia no i może jeszcze Widzew o ile powstanie tam stadion z prawdziwego zdarzenia bo to podstawa do stworzenia dobrej drużyny. |
Cytat:
Zawsze pojawiają się cztery przypadki: 1. drużyna gra dobrze w lidze -> jest w formie, zagra dobrze w pucharach 2. drużyna gra dobrze w lidze -> nie wystarczy jej sił, zagra źle w pucharach 3. drużyna gra źle w lidze -> nie jest w formie, zagra źle w pucharach 4. drużyna gra źle w lidze -> nie wiedzie jej się w lidze, zmobilizuje się i zagra dobrze w pucharach Przy tego typu dyskusjach każdy scenariusz z powyższych czterech można uzasadniać. Wróćmy jeszcze raz do pouczająego kazusu: Levadia grała świetnie w lidze, Wisła miała świetną końcówkę poprzedniego sezonu (2 miesiące temu). Wisła musiała się zmobilizować (duża szansa na wielkie pieniądze), Levadia nie miała jakiejś większej mobilizacji. Ostatecznie Levadia zagrała całkiem średnio, a Wisła wyjątkowo fatalnie. Nie wróżmy z fusów. |
Hyh, miałem przeczucie, że tym razem trafimy kogoś bardzo mocnego. A tu taka niespodzianka. Co prawda szanse na awans są jak 1 do 1, ale lepsze to niż Galata, która jest nie do ogrania dla każdego polskiego zespołu. Łatwiej chyba byłoby zagrać nawet z Romą niż z Turkami.
Szkoda tego sezon u w pucharach, bo Lech, Legia i Wisła mogły parę punktów nabić, szczęście nam sprzyjało w losowaniach. A tak to w wersji optymistycznej może do 2,5 dojdziemy.. |
Cytat:
szkoda Ci Wisły i Legii ? Mi na Twoim miejscu szkoda by nie było, ale to moje zdanie. Nabilibyśmy punktów dajmy na to i co dalej? Po **** te punkty, skoro nie zasługujemy. Pokażmy wpierw że doroślismy do europejskiej piłki,a póki co to tydzien przed początkiem rozgrywek nie wiadomo co sie z ligą dzieje i kto w niej będzie grał. 4 drużyny, które grały w tym roku, maja aspiracje do gry w pucharach, ale taka Odra, to ona gra cały sezon tylko o utrzymanie i promocje piłkarzy! Którego sezonu w pucharach nie szkoda? No którego? Tak naprawde procz Lazio i Pao, to nie szkoda mi żadnego, bo aby grać w Europie trzeba mieć coś wiecej niż Mistrzostwo kraju i szczescia w losowaniu. W tym sezonie byłem przekonany, że taką Levadie przejdziemy jak nic. Ale okazało sie że piłka w Europie idzie do przodu, a u nas do tyłu. |
Szkoda to każdego sezonu. Niemniej jeśli wszystkie zapowiadane zmiany u Nas wejdą w życie to porażka z Estończykami w sumie nie była znów taka zła.
Amika może grać,nich szczęścia próbuje. Niemniej jest to zespól na tym samym poziomie więc różnie może być. |
Cytat:
:lol: Kibicu Amiki ... dziekujemy za troske o dalsze nasze losy i punkty,wszak wszystcy jestemy jedna wielka rodziną i trzymamy wzajemnie za siebie kciuki :lol: A teraz powaga ... Z pewnego punktu widzenia jesli ten klub bedzie inaczej zarządzany ,z tzw "głową" to moge jeden sezon przeboleć. Byle jakos to poukladac ,rozgraniczyc obowiazki ,i napewno za rok bedzie inaczej. Bo z obecna polityka to az sie prosilo dostac po dupie od takiej Levadii |
ciężko bedzie Lechowi w Lubinie w takiej dyspozycji ograc Bruggie.Wydaje mi sie ze największym obecnie mankamentem Lecha jest skutecznośc.Z Polonia mieli kilka setek i nic nie wykorzystali.
W barwach Bruggi pierwszego gola strzelił Polak w lidze mistrzów ex-Wiślak Tomek Dziubiński w 1993 roku w meczu przeciwko Glasgow Rangers |
A skąd. Ja odnoszę wrażenie, że gwiazdom z Poznania po prostu zaczyna brakować motywacji na naszą słabą ligę. Podobnie było z Norwegami w drugim meczu - no bo było pozamiatane.
Chodzi mi przede wszystkim o Stilica, Rengifo, Lewandowskiego i Peszkę - motory napędowe zespołu. Ale na Bruggię się zepną i mają spore szanse na awans. Nam pozostaje trzymanie kciuków za Belgów, bo już mamy przedsmak tego jak to może wyglądać. Amica kupiła solidnego Zapotoka, sprowadziła Gancarczyka na celowniku ma Jodłowca a to jeszcze nie koniec. Na razie udało im się zatrzymać najlepszych piłkarzy - wyjątkiem był Murawski. Za chwilę mogą być poza konkurencją. |
Jeśli chodzi o Jodłowca, to mogą sobie tylko pomarzyć o nim. Jak z resztą wszystkie polskie zespoły. Jak Polonia zdecyduje się go sprzedać, to będzie to zagranica. Pewnie Włochy
|
Wyczytałem to chyba w Footbal News, więc news równie wiarygodny jak z Faktu.
Deal miał być taki: Amika kupuje Jodłowca za 1 mln € w momencie, gdy awansuje do LE. Płacą w ratach, za to Polonia ma prowizję od transferu Jodłowca za granicę. Niemniej temat był:-D |
A ten Jodłowiec mógłby grać w LE ? Przecież cos tam pokopał w Polonii na arenie miedzynarodowej...
|
Nie, ale tu chodzi o budowanie składu na Ligę Mistrzów:-D
|
Cytat:
Motywacji to morze brakować Frankowskiemu w Polsce już wszystko osiągnął a rzeczywistość jest taka że to on gra jakby to były jego pierwsze występy a taki Stillic już 10 sezon rozgrywał i 7 razy mistrzostwo polski zdobył. Co do meczu Lecha z belgami to mimo wszystko szanse mają bo rywal nie najmocniejszy. Aczkolwiek zobaczymy czy w końcu uda im się wygrać we Wronkach. Co ciekawe można wyczytać teorie że boisko we Wronkach jest zbyt małe i Lech nie może rozciągnąć gry. |
Cytat:
Pomijam już rychłe pożegnanie z Rengifo, któremu kończy się kontrakt oraz Stilicia, któremu daję maksimum jeszcze jeden sezon w Lechu. W czym taki Jodłowiec jest lepszy od Marcelo, Głowackiego czy Astiza? Poza zasięgiem, to była Wisła Kasperczaka, na którą Cupiał łożył kosmiczne jak na tamte warunki pieniądze. Nikt inny nie marzył nawet o takich sumach, jakie my wydawaliśmy na piłkarzy i kontrakty. W tej chwili mamy cztery zamożne kluby, silną "klasę średnią" i budowane z głową ubogie zespoły, takie jak Lechia, Jagiellonia, Polonia Bytom, Piast czy nawet Odra. Nikt nie jest "poza zasięgiem", nawet Cracovii ( przepraszam warszawiaków, musiałem:rotfl: ). |
Cytat:
|
Zbliżają się decydujące mecze kwalifikacyjne a naszej Wisełki w nich brak...:(Co się stało się nie odstanie ale z naszą obecną formą sądzę że poradzilibyśmy sobie z Sofią.Teraz Polskę reprezentuje tylko Lech...Z jednej strony chciałbym aby zbierać te punkciki w rankingu ale jak pomyślę że mam trzymać kciuki za ten zespół...
|
Czy jakaś tv transmituje mecz Kuchenek? W żadnym programie nic nie widać, a z chęcią bym popatrzył, czy faktycznie brak im mobilizacji na ligę ( :lol: ), czy są tak przeraźliwie słabi.
|
Cytat:
(10 znaków) |
no Bruggia, do BOJU!!!
|
Cytat:
:lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl