Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Arkadiusz.Czerepach 07.05.2023 11:21

jak zabawa to zabawa:

przewiduje że wygramy z Termaliką i Zagłębiem
oraz wdupimy oba wyjazdy


które to da nam miejsce ?

KOALIK 07.05.2023 11:39

Geny wujka Jurka, brata Dawida i wyklętego Rafała dają o sobie znać

Minimalizm, minimalizm i jeszcze raz minimalizm.

Ale tak się kończy brak presji, samouwielbienie z byle jakiego miejsca w Ekstraklasie, wieczne usprawiedliwienia, szukanie tematów zastępczych typu złe boisko, źli sędziowie, spiski, itp.

To też bardzo duża patologia w ostatnich latach oprócz tych wszystkich układów bandyckich, rodzinnych, itp.

Karherop 07.05.2023 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1600801)
Flasbacki z sezonu spadkowego się nasilają. To nie może być przypadek.

No, albo to po prostu specyfika (polskiego) futbolu. Słabszy wynik rywala jest szansa na sukces innego. Tylko i aż szansę. Zawsze ktoś musi przegrać aby inny zespół mogl się z tego cieszyć. Nie istnieją już hegemonii wygrywający 100% spotkań nie patrząc się na rywali.

Ani Ruch ani Puszcza nie zdobędą do końca 12/12 pkt.

Jak my wygramy 12/12 to będziemy mieć 2 miejsce, ale tak się nie stanie. 3 miejsce biorę w ciemno.

NHitman 07.05.2023 12:14

Patrząc na postawę Ruchu jestem tym bardziej wściekły, bo zamknięcie naszego bezpośredniego awansu mogliśmy klepnąć dwie kolejki temu. Nie od dziś wiadomo, że Wisła w meczach o stawkę wymięka. Tym bardziej śmieszy mnie to, że za tydzień znów możemy wskoczyć na drugie miejsce, bo Ruch ma Arkę na wyjeździe. No ale czy poradzimy sobie z presją?

wolfy 07.05.2023 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1600807)
No, albo to po prostu specyfika (polskiego) futbolu. Słabszy wynik rywala jest szansa na sukces innego. Tylko i aż szansę. Zawsze ktoś musi przegrać aby inny zespół mogl się z tego cieszyć. Nie istnieją już hegemonii wygrywający 100% spotkań nie patrząc się na rywali.

Ani Ruch ani Puszcza nie zdobędą do końca 12/12 pkt.

Jak my wygramy 12/12 to będziemy mieć 2 miejsce, ale tak się nie stanie. 3 miejsce biorę w ciemno.

No ale mnie właśnie o to chodzi, że w tamtym sezonie wyniki też były "pod nas", ba! Taki Śląsk wręcz błagał o spadek (w tym sezonie chyba dadzą radę). Tylko co z tego skoro my regularnie dostawaliśmy w czapę.
No ale najważniejsze że nie jesteśmy jedowymiarowi. Chorzów nas zabił pressingiem, ŁKS długimi podaniami, pressingiem i SFG. Widać jak się rozwijamy...

kasiarz 07.05.2023 15:32

Statystycznie to jakiś koszmar jest.
3 razy u buków byliśmy faworytem i nawet punktu nie zrobiliśmy.
Wyjaśnił nas pan piłkarz Trąbka z innym Piekłasieiczem z Koziej Wólki.
Wyjaśnili nas też wcześniej piłkarze którzy rok wcześniej w 2 lidze grali.
Wyjaśnili nas też przysłowiowi traktorzyści z Niepołomic.
I nie zrobił tego jakiś Pirulo genialnym meczem.
Uczą nas pokory piłkarze których jakby którego tu sprowadzić w zimie to byłoby że szrot ściągamy.
Procenty to już teraz nie grają ale GŁOWY.

Zabawa statystyką- ZABAWA?
Lubię ten temat ale teraz to się liga ze statystyką zabawia (a prawdę mówiąc to ją ...)

Elendil 07.05.2023 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiarz (Post 1600829)
Statystycznie to jakiś koszmar jest.
3 razy u buków byliśmy faworytem i nawet punktu nie zrobiliśmy.
Wyjaśnił nas pan piłkarz Trąbka z innym Piekłasieiczem z Koziej Wólki.
Wyjaśnili nas też wcześniej piłkarze którzy rok wcześniej w 2 lidze grali.
Wyjaśnili nas też przysłowiowi traktorzyści z Niepołomic.
I nie zrobił tego jakiś Pirulo genialnym meczem.
Uczą nas pokory piłkarze których jakby którego tu sprowadzić w zimie to byłoby że szrot ściągamy.
Procenty to już teraz nie grają ale GŁOWY.

Zabawa statystyką- ZABAWA?
Lubię ten temat ale teraz to się liga ze statystyką zabawia (a prawdę mówiąc to ją ...)

Bo lepsze stado baranów dowodzone przez lwa, niż stado lwów przez barana...
ŁKS, Puszcza oraz Ruch pokonały nas organizacja gry (no, ŁKS tylko przez jedną połowę, ale i to wystarczyło). To nie były jakieś indywidualnie świetne zawody, nie miały żadnych Carlitosow ani Meliksonow, tylko jako drużyny wiedzieli co i jak mają grać. Tylko tyle i aż tyle. My za to liczymy, że indywidualności dadzą nam awans, bo jako drużyna praktycznie nie istniejemy.

Karherop 07.05.2023 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NHitman (Post 1600809)
Patrząc na postawę Ruchu jestem tym bardziej wściekły, bo zamknięcie naszego bezpośredniego awansu mogliśmy klepnąć dwie kolejki temu. Nie od dziś wiadomo, że Wisła w meczach o stawkę wymięka. Tym bardziej śmieszy mnie to, że za tydzień znów możemy wskoczyć na drugie miejsce, bo Ruch ma Arkę na wyjeździe. No ale czy poradzimy sobie z presją?

Czyli gdybyśmy teraz mieli 1 pkt więcej od Ruchu mielibyśmy zaklepany awans bezpośredni? Czy jednak zakładamy że naszym obowiązkiem było wygrać 100% spotkań w rundzie?

Ligę rozlicza się po 34 a nie po 30 kolejce. Równie dobrze moglibyśmy wygrać z Ruchem a wtopić z innym rywalem. Możemy sobie przegrywać z rywalami z czołówki grając na wyjeździe, ale jeśli nasi rywale będą wtapiać w Sosnowcu czy z Resovia to nie zamierzam rozdzielac nad tym szat.

Zapewne jeśli nawet awansujemy to pojawia się głosy "co z tego że awansowaliśmy skoro przegraliśmy 2x z Puszcza"

@wolfy

W gwoli ścisłości rywale pomagali nam w walce o utrzymanie 3 lata z rzędu i tylko raz tego nie wykorzystaliśmy. Jak nie rok temu to pewnie byśmy spadli w tym sezonie. Ja jestem już z tym pogodzony że tak po prostu musiało być przy takim zarządzaniu strona sportowa w klubie.

wolfy 07.05.2023 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1600834)
Czyli gdybyśmy teraz mieli 1 pkt więcej od Ruchu mielibyśmy zaklepany awans bezpośredni? Czy jednak zakładamy że naszym obowiązkiem było wygrać 100% spotkań w rundzie?

Ligę rozlicza się po 34 a nie po 30 kolejce. Równie dobrze moglibyśmy wygrać z Ruchem a wtopić z innym rywalem. Możemy sobie przegrywać z rywalami z czołówki grając na wyjeździe, ale jeśli nasi rywale będą wtapiać w Sosnowcu czy z Resovia to nie zamierzam rozdzielac nad tym szat.

Zapewne jeśli nawet awansujemy to pojawia się głosy "co z tego że awansowaliśmy skoro przegraliśmy 2x z Puszcza"

@wolfy

W gwoli ścisłości rywale pomagali nam w walce o utrzymanie 3 lata z rzędu i tylko raz tego nie wykorzystaliśmy. Jak nie rok temu to pewnie byśmy spadli w tym sezonie. Ja jestem już z tym pogodzony że tak po prostu musiało być przy takim zarządzaniu strona sportowa w klubie.

Zgoda że spadek był nieunikniony przy takim zarządzaniu sportowym. Część z tych którzy mieli grać "krakowską piłkę" w Ekstraklasie kompletnie skompromitowała się szczebel niżej.
Szkoda że tak późno wyciągnęliśmy wnioski i jednak nie postaraliśmy się o trenera do piłkarzy których sprowadziliśmy.
Zwłaszcza że awans może być dla nas kwestią egzystencjalną.

skarabeus 07.05.2023 20:53

My mamy:
Nieciecze (dom), Podbeskidzie (wyjazd), Zagłebie (dom), Łęczna (wyjazd)



Ruch ma: Arka (wyjazd), Odra (dom), GKS Katowice (wyjazd), GKS Tychy (dom)

Puszcza ma: GKS (wyjazd), Tychy (dom), Skra (wyjazd), Chrobry (dom)



Tracimy dwa pkt do Ruchu. Mamy tyle samo co puszcza.
Terminarz mamy gorszy, ale tu wciąż jest opcja awansować bezpośrednio. Ale trzeba znowu zacząć wygrywać, też trudne mecze.
Pytanie czy z Sobolem jest to możliwe :-)

wiesniak842 07.05.2023 21:08

Dodac jeszcze trzeba, ze z Ruchem i Puszcza mamy gorszy bilans bezposrednich wiec ta sama ilosc punktow nas nie urzadza.

sandomingo 07.05.2023 22:06

Dajcie spokój, trochę powagi.
Awans bezpośredni odjechał bezpowrotnie.
3 miejsce rozstrzygnie sie w piatek

FraMat 07.05.2023 22:30

Matematycznie awans bezpośredni nadal jest możliwy.
Statystycznie drugie miejsce jest mało możliwe.

Wystarczy że w piątek wygramy a punkty straci Puszcza z Katowicami i Ruch na wyjeździe z Arką i wspinamy się na drugie miejsce, które potem trzeba bronić.

sandomingo 07.05.2023 22:34

Rywale podkładają sie jak mogą ale Wisła po.prostu przegrywa mecze z czołówką. Podobnie będzie w piątek.

Karherop 08.05.2023 08:48

Jak przegramy z BBT u siebie w piątek to parafrazując słowa pewnego piłkarza "ta liga nam się nie należy, brawa dla Niecieczy". Nikt w Wiśle nie chce awansu po fartownym zwycięstwie lub przepchnięciu kolanem.

Gramy jednak u siebie. Nieciecza ostatnie wyjazdowe spotkania to 2-2 z PBB, 1-2 z Łeczna, 0-0 z Chojniczanka i 2-2 ze Stala Rzeszów.

Coś tam w ich drużynie się zaczyna mocno kruszyć. Kogoś może irytować przytaczanie statystyk, ale ma tej samej podstawie ktoś przytacza statystyki że my nie potrafimy wygrywać z mocnymi drużynami.

Jeśli jednak wygramy z TBB to bardzo prawdopodobne że zaliczymy 100% wygranych meczów u siebie na wiosnę. To już jest jakiś kapitał przed barażami.

El'kabat 08.05.2023 09:10

Patrząc jak ta 1 liga jest podupcona i każdy wynik jest możliwy - to trzeba patrzeć tylko na siebie i robić swoje.


Może się okazać, że to wcale nie Ruch jest największym rywalem teraz dla nas a TBB albo Puszcza..

Arkadiusz.Czerepach 08.05.2023 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1600802)
jak zabawa to zabawa:

przewiduje że wygramy z Termaliką i Zagłębiem
oraz wdupimy oba wyjazdy


które to da nam miejsce ?

:mysli::mysli:

Karherop 08.05.2023 10:05

@Arkadiusz.Czerepach

Jeśli założyć takie wyniki to:

2. Jeśli Ruch zdobędzie max 3/12 pkt, Puszcza 5/12 i TBB 8/12 pkt
3. Jeśli przegoni nas 1 z 3 rywali
4. Jeśli przegonia nas 2 z 3 rywali
5. Jeśli przegonią nas wszyscy rywale
6. Jeśli przegonia nas wszyscy w/w rywale do tego Stal Rzeszów zdobędzie 12/12 pkt

Teraz sobie policz co jest najbardziej prawdopodobne, wg mnie 4 miejsce.

Zdobywając 10 z 12 pkt dajemy sobie szansę nawet na miejsce 2, ale nie można wykluczyć nawet scenariusza w którym Puszcza ląduje na miejscu 2 a Ruch na 4.

12/12 pkt daje z wyliczeń statystyków 66% szans na awans bezpośredni (pisał o tym zagrosik na tt).

krysztal 08.05.2023 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kasiarz (Post 1600829)
Statystycznie to jakiś koszmar jest.
3 razy u buków byliśmy faworytem i nawet punktu nie zrobiliśmy.
Wyjaśnił nas pan piłkarz Trąbka z innym Piekłasieiczem z Koziej Wólki.
Wyjaśnili nas też wcześniej piłkarze którzy rok wcześniej w 2 lidze grali.
Wyjaśnili nas też przysłowiowi traktorzyści z Niepołomic.
I nie zrobił tego jakiś Pirulo genialnym meczem.
Uczą nas pokory piłkarze których jakby którego tu sprowadzić w zimie to byłoby że szrot ściągamy.
Procenty to już teraz nie grają ale GŁOWY.

Zabawa statystyką- ZABAWA?
Lubię ten temat ale teraz to się liga ze statystyką zabawia (a prawdę mówiąc to ją ...)

Kurz się z tego śmieje...

krysztal 08.05.2023 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1600859)
Jak przegramy z BBT u siebie w piątek to parafrazując słowa pewnego piłkarza "ta liga nam się nie należy, brawa dla Niecieczy". Nikt w Wiśle nie chce awansu po fartownym zwycięstwie lub przepchnięciu kolanem.

Gramy jednak u siebie. Nieciecza ostatnie wyjazdowe spotkania to 2-2 z PBB, 1-2 z Łeczna, 0-0 z Chojniczanka i 2-2 ze Stala Rzeszów.

Coś tam w ich drużynie się zaczyna mocno kruszyć. Kogoś może irytować przytaczanie statystyk, ale ma tej samej podstawie ktoś przytacza statystyki że my nie potrafimy wygrywać z mocnymi drużynami.

Jeśli jednak wygramy z TBB to bardzo prawdopodobne że zaliczymy 100% wygranych meczów u siebie na wiosnę. To już jest jakiś kapitał przed barażami.

Proszę cię przestań już tak .......ić.Za każdym razem jak twierdzisz, że przeciwnik nic nie gra,puchnie,złapał zadyszkę czy zaczyna się kruszyć dostajemy srogo w ....e.Jesteś jak prognoza pogody w RMF-ie,zawsze nietrafiona.

Karherop 08.05.2023 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600876)
Proszę cię przestań już tak .......ić.Za każdym razem jak twierdzisz, że przeciwnik nic nie gra,puchnie,złapał zadyszkę czy zaczyna się kruszyć dostajemy srogo w ....e.Jesteś jak prognoza pogody w RMF-ie,zawsze nietrafiona.

Czyli jak przed Arka wskazywałem ich słaba passę u siebie to było to trafione czy nie?

A teraz odśwież sobie pierwsze 7 tematów meczowych z tego roku i ile to razy ktoś pisał że to już "będzie mecz prawdy". Ile osób wątpiło że wygramy w Katowicach czy Gdyni. Mi się tego nie chce personalnie wyciągać, ale jak chcesz się w to bawić to się baw.

I gwoli ścisłości wskazywałem mankamenty ŁKSu, ale tam co najwyżej typowałem remis

PS. To temat statystyczny, a nie meczowy. Jak zauważysz różnice to daj znać.

krysztal 08.05.2023 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1600880)
Czyli jak przed Arka wskazywałem ich słaba passę u siebie to było to trafione czy nie?

A teraz odśwież sobie pierwsze 7 tematów meczowych z tego roku i ile to razy ktoś pisał że to już "będzie mecz prawdy". Ile osób wątpiło że wygramy w Katowicach czy Gdyni. Mi się tego nie chce personalnie wyciągać, ale jak chcesz się w to bawić to się baw.

I gwoli ścisłości wskazywałem mankamenty ŁKSu, ale tam co najwyżej typowałem remis

PS. To temat statystyczny, a nie meczowy. Jak zauważysz różnice to daj znać.

.... mnie obchodzi co typowałeś ze słabymi Katowicami czy innym Głogowem.Ostatnio co się nie odezwiesz to w........Zaczynam podejrzewać,że to jakaś klątwa...
Najbardziej mi utkwiła prognoza,że nie ma szans żeby Ruch stracił punkty z Sosnowcem ;)
Wyluzuj,troszkę cie podszczypuje....

Jaroo1 08.05.2023 10:52

Bo generalnie tak jest, że nasi przeciwnicy puchną. Puszcza, Ruch i ŁKS byli spokojnie do ogrania, to są tylko trochę mniejsze cieniasy niż reszta tej śmiesznej ligi ale, że naszą potęgę też zweryfikowała ta liga to już nasz problem. Nasi piłkarze się obsrali i zawiedli we wszystkich 3 meczach z czołówką. To aż dziwne. Żaden z tych 3 rywali co przegraliśmy z nimi ostatnio nie miał jakiejś wielkiej formy.
Problemem jesteśmy my sami bo zupełnie nic w tych meczach nie pokazaliśmy. Ba, jak na ŁKSie trochę ruszyli dupami w pierwszej połowie to 2 bramki wpadły. W drugiej połowie przeszli do porządku i zagrali to samo co z Ruchem i Puszczą, czyli nic.

A wystarczyło coś się starać i by tak bramki wpadały jak te dwie ŁKSowi strzelone. Ale zbroja obsrana. Teraz się okaże czy nadal pełne gacie, znowu mecz z czołową drużyną, już taki na ostrzu noża bo gramy o być albo nie być w kwestii bezpośredniego awansu, a być może też w kwestii 3 miejsca w lidze, tym razem mecz u siebie, a nie na wyjeździe. Także zobaczymy czy to udźwigną.

Ja już pisałem wcześniej, jak u siebie z TBB będzie wtopa to ani 3ciego miejsca w barażach nie będzie, a majty będą tak zasrane po tych 4 porażkach, że pewnie w barażach nawet nie będzie czego szukać (chociaż zawsze może przewrotnie to wyjść...). A jak wygrają z TBB to może trochę im pewnosć siebie wzrośnie na te ostatnie mecze.

Dawno też nie zremisowaliśmy, może to nas czeka w tym meczu? Bo w końcu też statystycznie jakiś remis wpaść powinien.

Karherop 08.05.2023 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600881)
.... mnie obchodzi co typowałeś ze słabymi Katowicami czy innym Głogowem.Ostatnio co się nie odezwiesz to w........Zaczynam podejrzewać,że to jakaś klątwa...
Najbardziej mi utkwiła prognoza,że nie ma szans żeby Ruch stracił punkty z Sosnowcem ;)
Wyluzuj,troszkę cie podszczypuje....

Jak to ma tak działać z faworytami to prognozuje że przerżniemy z TBB, jadą do nas napakowani jak kabanosy po serii sukcesów na wyjazdach, drużyna za którą stoi murem rzesza kibiców i zwierząt wiejskich. Jesteśmy zgubieni.

MaLk 08.05.2023 11:02

Statystycznie na ten moment pierwszy raz ten sezon "wypadł" z widełek, w związku z czym można już obniżać docelowe punkty na koniec sezonu. Na tę chwilę wystarczy 61-62 pkt.

Tylko dwa razy w ostatnim dziesięcioleciu drużyna z drugiego miejsca na tym etapie sezonu miała słabszy wynik - 50 punktów. Sezony te kończyły się tym, że 58 punktów dawało awans.

Nigdy w tym samym czasie nie zdarzyło się, aby w ciągu ostatnich 4 kolejek drużyna z aktualnego drugiego miejsca zdobyła komplet punktów. Tylko dwa razy było to 10 punktów, które by nas wyrzuciło ze względu na gorszy bilans.

Zatem także statystycznie kolejny raz jesteśmy w sytuacji, w której "wystarczy wygrać wszystko do końca i wielce prawdopodobnie mamy bezpośredni awans."

Hello darkness, my old friend.

pepe72 08.05.2023 19:12

Staty po wpadce z ŁKSem, który zawaliły nasze murzynki - Colley i Igbekeme.
Kod:

Wisła Kraków      razem  dom  wyjazd
kolejka          30      15    15
punkty            51      31    20
średnia            1,70    2,07  1,33
Procent meczów    88%         
             
Baraże            53         
Brakuje            2         
średnia na mecz    0,50   
             
7 miejsce (pkt)  44         
zostało meczów    4         
przewaga    7         
możemy tracić      1,75         
             
6 miejsce (pkt)  46         
zostało meczów    4         
przewaga          5         
możemy tracić      1,25         
             
3 miejsce (pkt)  52         
zostało meczów    4         
brakuje punktów    2         
potrzebna średnia+ 0,50         
             
2 miejsce (pkt)  53         
zostało meczów    4         
brakuje punktów    3         
potrzebna średnia+ 0,75

Ruch idzie kursem na 60 punktów więc wygląda, że w tym roku na 2 miejsce będzie potrzeba mniej punktów niż zazwyczaj.

krysztal 08.05.2023 19:20

Przecież zazwyczaj wystarcza 60

pepe72 08.05.2023 19:25

ŁKS nas już nie obchodzi więc podaję 4 zespoły walczące o 2 miejsce.
Kod:

    Wisła          5  Ruch      2  Bruk-Bet    3  Puszcza    4
31  d Bruk-Bet    3  w Arka    7  w Wisła    5  w GKS K.  9
32  w Podbeskidzie 8  d Odra  15  d Sandecja 18  d GKS T.  11
33  d Zagłębie    14  w GKS K.  9  w Resovia  12  w Skra    16
34  w Górnik Ł    13  d GKS T. 11  d Arka      7  d Chrobry 10
kolejka-dom/wyj-nazwa-miejsce

Oba GKSy i Chrobry są praktycznie utrzymane.
Odra u siebie nadal walczy o życie.
Arka walczy o baraże.
-> Ruch ma dwa ciężkie mecze i dwa na luzie, choć "derbowe"
Sandecja już praktycznie spadła.
Resovia walczy o utrzymanie.
-> Termalica ma 3 ciężkie mecze i najwyższy czas wygrać z kimś z top6, zwłaszcza, że gramy w domu
-> Puszcza ma teoretycznie tylko jeden ciężki mecz - ze Skrą w Częstochowie.

Mamy 4 trudne mecze, bo każda drużyna o coś jeszcze walczy. Musimy wszystkie wygrać i liczyć, że Puszcza jednak zgubi.

pepe72 08.05.2023 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600924)
Przecież zazwyczaj wystarcza 60

Średnia z 11 lat to 64.
21/22 - 62
20/21 - 65
19/20 - 65
18/19 - 69
17/18 - 58
16/17 - 58
15/16 - 63
14/15 - 73
13/14 - 61
12/13 - 64
11/12 - 61

RoS 08.05.2023 19:38

60 może by za mało, 50% że da to 2 miejsce, za dużo chętnych , nie tylko Ruch może to osiągnąć, raczej 61-62 będzie potrzebne
https://twitter.com/zagrosik/status/...518747139?s=20

Dobrze że to Ruch stracił punkty w tej kolejce, do wszystkich strata dystansu na jedno spotkanie, 4 kolejki, można rozsądnie założyć że każda z drużyn co najmniej raz straci punkty, tylko komplet z naszej strony może zadziałać, ewentualnie jeden remis, przy gorszym wyniki awans bezpośredni to będzie cud.

krysztal 08.05.2023 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1600928)
Średnia z 11 lat to 64.
21/22 - 62
20/21 - 65
19/20 - 65
18/19 - 69
17/18 - 58
16/17 - 58
15/16 - 63
14/15 - 73
13/14 - 61
12/13 - 64
11/12 - 61

No nie.Żeby zająć drugie wystarczy 1 punkt więcej od trzeciego.Oczywiście bez analizowania starć bezpośrednich

pepe72 08.05.2023 19:48

Mecze w przyszłej kolejce (poza oczywistymi), które mogą mieć dla nas znaczenie:
GKS T. - Chrobry <- jak Tychy wygrają to się utrzymają, więc kibicuję Chrobremu
Odra - Stal <- dla nas chyba najlepszy remis
Zagłębie - Podbeskidzie <- trudno powiedzieć ale chyba zwycięstwo Zagłębia

pepe72 08.05.2023 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600930)
No nie.Żeby zająć drugie wystarczy 1 punkt więcej od trzeciego.Oczywiście bez analizowania starć bezpośrednich

No nie. Był jakiś powód, że zespół zajął 2 miejsce. A przy 11 letniej średniej to się to uśrednia.

Arkadiusz.Czerepach 08.05.2023 19:50

nie bedzie kompletu

pepe72 08.05.2023 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1600933)
nie bedzie kompletu

W tym roku przegrywamy tylko z top6 na wyjeździe. A Bruk-Bet mamy w domu.
Co więcej nadal jest szansa na 2 miejsce.
Więc jeśli nie przegramy w Bielsku to może się udać.

ciacho 08.05.2023 20:07

Ale Arka ma przewalony terminarz. Oby nie załapali się do baraży, a z drugiej strony niech będą jak najbliżej Stali Rzeszów żeby mieli do końca o co grać. Także niech sobie wygrają z Ruchem i Bruk-Betem.

Myślę, że oba domowe mecze na luzaku wygramy, z Podbeskidziem porażka albo remis i z Łęczna gramy o 2 miejsce.

MaLk 08.05.2023 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600930)
No nie.Żeby zająć drugie wystarczy 1 punkt więcej od trzeciego.Oczywiście bez analizowania starć bezpośrednich

Ale tu też średnia i mediana to >61 punktów ;)

pepe72 08.05.2023 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1600937)
Ale Arka ma przewalony terminarz. Oby nie załapali się do baraży, a z drugiej strony niech będą jak najbliżej Stali Rzeszów żeby mieli do końca o co grać. Także niech sobie wygrają z Ruchem i Bruk-Betem.

Myślę, że oba domowe mecze na luzaku wygramy, z Podbeskidziem porażka albo remis i z Łęczna gramy o 2 miejsce.

Arka:
d Ruch
w Chojniczanka
d ŁKS
w Bruk-Bet

Z Termaliką mogą nadal grać o top6

Stal:
w Odra
d GKS K.
w GKS T.
d Skra

Tu są dwa "luzaki"

krysztal 08.05.2023 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1600938)
Ale tu też średnia i mediana to >61 punktów ;)

Zaokrągliłem ;)

Z resztą sam pisałeś że sezon wypadł z widełek i moim zdaniem zaniży średnią

pepe72 08.05.2023 20:51

Zagrosik twierdzi, że 10 punktów przy sprzyjających układach styknie. Czyli wychodzi, że 61 punktów :)
https://twitter.com/zagrosik/status/1655640442107486215
https://pbs.twimg.com/media/FvoDbxoX...png&name=small


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl