Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

PhantomRanger 15.06.2009 10:00

Patrząc na kamerę można odnieść wrażenie, że demolka zbliża się ku końcowi, a w tle widać ciężarówki które prawdopodobnie wywożą ten gruz. Czyli można się spodziewać, że za jakieś 1,5 tygodnia plac może być czysty i zaczną kopać dół pod fundamenty.

peterwislak 15.06.2009 10:04

moze nawet wczesniej biz 1,5 tyg

matern 15.06.2009 10:31

dziala wogole teraz jakas kamera na sektor C? sprawdzalem wsyztskie jakie znam dwie pokazuja obraz z przed paru dni a trzecia na krakow.pl na a/b. jest jakas pokazujaca C?

Arturo Qr2nów 15.06.2009 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 745576)
Patrząc na kamerę można odnieść wrażenie, że demolka zbliża się ku końcowi, a w tle widać ciężarówki które prawdopodobnie wywożą ten gruz. Czyli można się spodziewać, że za jakieś 1,5 tygodnia plac może być czysty i zaczną kopać dół pod fundamenty.

Ale zanim zaczną kopać muszą wykonać ścianę szczelinową.

WISŁA 1906 NH 15.06.2009 10:31

Dalej nie ma kamery z budowy na sektor C ?

<wislak88> 15.06.2009 10:32

nie ...............

peterwislak 15.06.2009 12:43

ale kolos kolo pawilonu medialnego
ciekawe czy zajmie sie słupem oświetleniowym

Zwierze 15.06.2009 13:34

Na to wygląda że na chcą ukraść "słupa" z okrąglaka:) Aż kamerą na boki rusza

peterwislak 15.06.2009 13:40

zeby kamerka nie byla zainstalowana na slupiie oswietleniowym:)

bravelukas 15.06.2009 13:58

wszystkie kamerki działaja z kazdego stadionu na stronie euro2012 tylko ze stadionu WISŁY nie działa od 9 czerwca i nawet nie wiadomo co tam na C słychac....wie ktos moze czy w ogole planuja wznowienie tej kamerki czy w zwiazku z tym ze krakow nie bedzie gospodarzem w ogole jej nie wznowioa????

Zwierze 15.06.2009 14:00

kamera nie działa od ok tygodnia więc raczej nie ma to nic do tego że nie przyznali EURO

WILU TS 15.06.2009 14:07

No i nie ma slupa :) Właśnie odlatuje w powietrzu w siną dal ;)

No to trudno,gadaniem na pewno nic nie zmienisz,jedna z kamer działa więc pewnie ta z widokiem na C też niebawem zadziała.

bravelukas 15.06.2009 14:12

no tak ale kamery z innych miast działaja od dzis a krakowska kamera nadal stoi

qlima 15.06.2009 14:43

Za to uruchomiona nową:

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos.../kamera-2.html

Tamta ruszy jutro.

bravelukas 15.06.2009 14:49

o tej chyba wszyscy juz wiemy...
a skad masz info ze jutro???

bravelukas 16.06.2009 10:00

no i kamera na C miała ruszyc podobno dzis ale nadal stoi...

PhantomRanger 16.06.2009 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 746220)
no i kamera na C miała ruszyc podobno dzis ale nadal stoi...

Znasz taką opcje jak edytuj?. O ile mi wiadomo to dzień trwa do 23:59 więc zostało jeszcze blisko połowa dnia. Teraz duży ruch na gruzach trybuny zachodniej i ciężarówki jedna za drugą śmigają aż miło.

devios 16.06.2009 10:36

Wiatr się zerwał, że aż kamera się kiwa :)

Sinoos 16.06.2009 11:28

http://img29.imageshack.us/img29/7272/cycnar22.th.jpg

Ktoś ma widoczki :)

PS. Ciekawe, co sobie myślał tam tak stojąc ?? :D

edit/ tak sobie pomyślałem...może to Hardkor i mu pozwolili, bo ma 4 certyfikaty ?? :D

tswitos 16.06.2009 11:41

moze to kominiarz ;p szuka budynku klubowego;p a tak na serio teren budowy jest zamkniety?

Emilio 16.06.2009 12:25

http://kamera.orge.pl/krakow3/
Kamerka działa! :D

WILU TS 16.06.2009 12:32

Działa i do tego są prawie o godzinę do przodu bo u nich 14.20 :D

tomek6693 16.06.2009 12:43

to znaczy ze widzimy przyszlosc czyli co sie stanie za godzine :D jak puscili kamerka to na calego i z takim bajerem :P

royalmichael 16.06.2009 12:49

Ależ praca postępuje!
7dni temu:
http://img413.imageshack.us/img413/7...tualny1024.jpg http://img413.imageshack.us/img413/k...pg/1/w1024.png

teraz:
http://img34.imageshack.us/img34/546...tualny1025.jpg http://img34.imageshack.us/img34/kra...pg/1/w1024.png


BTW ciekawe po co wydarli ten kawałek murawy:D Co oni to na allegro na metry sprzedają hah:D
Ale szkoda że zniszczyli murawę, mogli ją dać na jakieś boisko boczne dla juniorów no chyba że tam też jest przewidziana wymiana

peterwislak 16.06.2009 13:00

i tak murawa z podgrzewanie idzie do kosza sciaganie jej kostowalo by podobno 1 milinon 200tys

dannato 16.06.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emilio (Post 746355)
http://kamera.orge.pl/krakow3/
Kamerka działa! :D

nie rozumiem, dlaczego wy oglądacie kamery przez stronę, która nie dość że piraci obraz bez podania źródła to jeszcze zniekształca zupełnie obraz...

WILU TS 16.06.2009 13:17

Bo z tego oficjalnego serwisu nigdy nie działa dobrze,po powiększeniu podaje inny czas.
Jak zniekształca? po lewej stronie ogólnego widoku na stadion i ta i ta kamera jest rozmyta

WISŁA 1906 NH 16.06.2009 14:10

Widze że budowa trybuny C nie jest już tak komentowana, tylko każdy koncentruje się na rozbiórce A i B a tymczasem budowa trybuny C idzie pełną parą po oglądnieciu zdjęć z wczoraj widać że prace idą z każdym dniem do przodu, nic tylko czekać aż będziemy mieć piękny stadion :)

WislaFan123 16.06.2009 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 746394)
nie rozumiem, dlaczego wy oglądacie kamery przez stronę, która nie dość że piraci obraz bez podania źródła to jeszcze zniekształca zupełnie obraz...

haha tylko czekalem na to, wiedzialem ze tak bedzie, zawsze ich bronisz z tymi kamerkami itp, jak nie dzialala i kazdy sie pytal co z kamerka, to slowem sie nie oddzywales, a teraz jakies glupoty o piraceniu gadasz, dajze ze se spkoj...

wislacki 16.06.2009 15:29

Orientuje się ktoś kiedy konstrukcja trybuny C pójdzie w górę jeszcze bardziej
tzn kiedy ostatni rząd słupów zostanie podwyższony o kolejne?

devios 16.06.2009 15:45

Zapewne jak skończą trybunę dolną :)

royalmichael 16.06.2009 16:15

Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o

I czy mógłby ktoś zrobić update tego:
http://img196.imageshack.us/img196/7811/trybuna.jpg
bo ja nie bardzo ogarniam :P

Czy te słupy czerwone które zaznaczyłem to balkon?
http://img205.imageshack.us/img205/7668/stadionup.jpg

El'kabat 16.06.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746486)
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o

bo ja nie bardzo ogarniam :P


To jest akurat miejsce gdzie był słup oświetleniowy w okrąglaku.

Grzadq 16.06.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746486)
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o


Tak, pod C już kończą zaplecze :lol:

To jest mój panie pozostałość tego:

http://galeria.wislakrakow.com/20090...287_resize.jpg

Czyli słupa oświetleniowego :)

Grzadq 16.06.2009 16:24

Swoją drogą czyżbyśmy już widzieli kąt nachylenia obu części trybuny? :)

radek89 16.06.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 746486)
Co to jest:
http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/zd...y_burza//4169/
?? Okrąglak czy to już pod C takie coś? :o

Czy te słupy czerwone które zaznaczyłem to balkon?
http://img205.imageshack.us/img205/7668/stadionup.jpg


Czerwone, które zaznaczyłeś to:

http://img294.imageshack.us/img294/7811/trybuna.th.jpg

(na czerwono)

A nachylenia drugiego poziomu jeszcze nie widać, chociaż można sobie wyobrazić bo będzie takie jak trybun za bramkami (30 stopni).

p.s. Jeżeli ktoś zna wymiary stopni trybun (wysokość i szerokość) to prosiłbym o podanie, bo projektuje amatorsko stadiony i mógłbym stworzyć wizke trybuny C, przynajmniej taką ogólną żeby zobaczyć jak z widocznością i odległością od boiska.

royalmichael 16.06.2009 17:04

Mi się wydaję że to ten bliższy słup
http://img199.imageshack.us/img199/2594/94795005.png
ale pewien nie jestem

cantoro11 16.06.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek89 (Post 746498)
p.s. Jeżeli ktoś zna wymiary stopni trybun (wysokość i szerokość) to prosiłbym o podanie, bo projektuje amatorsko stadiony i mógłbym stworzyć wizke trybuny C, przynajmniej taką ogólną żeby zobaczyć jak z widocznością i odległością od boiska.

tylko takie coś: http://www.stadionwisly.info/files/pages/5/detal.jpg

Ivory1906 16.06.2009 17:44

Ja robie sobie stadion ale wymiary ilosc rzedu jest taka sama jak bedzie na Wisle. Przesunalem murawe na odleglosc 17 m i oto co mi wyszlo :)

http://img229.imageshack.us/img229/8762/98524402.th.png

Widok z 1 rzedu na parterze:

http://img40.imageshack.us/img40/612...pietro1.th.png

Widok z 1 rzedu 1 pietro:

http://img40.imageshack.us/img40/893...orzedu2.th.png

Widok z ostatniego rzedu krzeselek 1 pietro:

http://img195.imageshack.us/img195/5...rzedu2p.th.png

radek89 16.06.2009 17:44

royalmichel na 200% jest tak jak ja to pokazałem. Popatrz jeszcze raz na schemat i na zdjęcie. To co ty zaznaczyłeś według miar podanych na schemacie ma ok 1,5 metra wysokości, a słup na zdjęciu ma około 4 metrów (fragment zaznaczony na czerwono)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl