Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

flamengista 03.11.2011 21:03

Ale prawda jest taka, że Legia zagrała dziś słaby mecz. Zwycięstwo zawdzięcza szczęściu, nieporadności Rumunów i poradności swojego bramkarza.

studio 03.11.2011 21:06

Czy ja wiem czy taki slaby? Punktowali Rumunow ladnie a ze oni nieporadni? To juz nie wina Legii.

Kocur 03.11.2011 21:08

Chciałbym żebyśmy grali takie słabe mecze na okrągło ...
Bez jaj, grają 5x lepiej niż my teraz.

A czy się zmęczą ? Módlmy się lepiej żeby się nasi nie zmęczyli na parchy za kilka dni...

Mateuusz 03.11.2011 21:08

niestety nie mam jak ogladnac w tv, dlatego prosze o linka!

flamengista 03.11.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1185724)
Chciałbym żebyśmy grali takie słabe mecze na okrągło ...
Bez jaj, grają 5x lepiej niż my teraz.

A czy się zmęczą ? Módlmy się lepiej żeby się nasi nie zmęczyli na parchy za kilka dni...

Ale zachowajmy odpowiednie proporcje. My gramy megakichę, jesteśmy w największym kryzysie od czasów Maaskanta, zdziesiątkowani kontuzjami. A oni są na fali, w najlepszym momencie Skorży.

Meczem z Rapidem w Bukareszcie postawili jednak wysoko poprzeczkę. To był mecz naprawdę wybitny, Legioniści pokazali świetny futbol. W porównaniu z tym, dziś było przeciętnie.

Legia po prostu wykorzystała swoje szanse. Dostała słabą grupę i wygrała co miała wygrać. Umówmy się: Rapid i Hapoel to solidne średniaki, do ogrania. Co innego PSV, tu gładko przegrali.

zizou 03.11.2011 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1185771)
Ale zachowajmy odpowiednie proporcje. My gramy megakichę, jesteśmy w największym kryzysie od czasów Maaskanta, zdziesiątkowani kontuzjami. A oni są na fali, w najlepszym momencie Skorży.

Meczem z Rapidem w Bukareszcie postawili jednak wysoko poprzeczkę. To był mecz naprawdę wybitny, Legioniści pokazali świetny futbol. W porównaniu z tym, dziś było przeciętnie.

Legia po prostu wykorzystała swoje szanse. Dostała słabą grupę i wygrała co miała wygrać. Umówmy się: Rapid i Hapoel to solidne średniaki, do ogrania. Co innego PSV, tu gładko przegrali.

No proszę, a po meczach Rapidu ze Śląskiem wielu obecnych na tym forum twierdziło, że to mega ekipa i Legia nie ma co do nich startować:lol:. Z PSV przegraliśmy, ale chyba oglądałeś tylko pierwszą połowę - bo w drugiej już tak "gładko" Holendrzy nie mieli. Zresztą - zobaczymy wkrótce na Ł3; mecz będzie już o nic, ale może dzięki temu obie drużyny będą chciały pograć w piłkę.

Dzisiaj faktycznie Legia nie grała wybitnie, ale swoje zrobiła:D

Fenix54 03.11.2011 22:28

Rapid to dobry zespoł flamengista gówno się znasz i zamilcz. Doceń klase Legii z honorem, tyle.

ero781 03.11.2011 22:56

powiem tyle GRATULUJE LEGI ! GRATULUJE SKORŻY i powiem jedno w kontekście pucharów grupy i Legi i Wisły były powiedzmy podobne może Legi troche słabsza ale niech teraz fani Legi przyznają że z tak dziurawą obroną i tak czarna nie da się wyjść z grupy! Nie jestem rasistą ale mam dość tego ...

ero781 03.11.2011 22:59

do kasacji podwójny post

Sartre 03.11.2011 23:02

Tak się szczerzę, że chyba mi już na zawsze tak zostanie :D

Mecz był, jaki był. To nie było spotkanie między ManUtd i Barcą, w którym obie ekipy zdecydowały zagrać otwartą piłkę. Widać było, że Rapid miał wielkie ciśnienie, my z początku przygaszeni. Do 1:1 mecz wyraźnie na + dla Rapidu, po 1:1 mecz już mniej wyraźnie, ale dla nas. Końcowy wynik zasłużony, choć było to po prostu spotkanie dwóch europejskich średniaków. Ot. W meczu na wyjeździe pierwsza połowa była chyba szczytem tego, co jesteśmy w stanie zagrać, teraz dorównać tamtej grze będzie ciężko. Ale kij z tym, wiosna nasza :)

Tymczasem mamy najlepszy sezon w europie od... ch* wie ilu lat :) Szkoda tego waszego Odense, cholernie szkoda, bo tak porażka z Fulham byłaby niejako "wliczona w koszty", a wasza wygrana wcześniejsza byłaby fajnym bonusem - i mogło być dla polski piłkarsko pięknie. A tak teraz kiła, matematycznie chyba już przepadło? Tak jak oglądałem kawałek (gdzieś między 30 a 50 minutą) to wyraźnej dominacji nie było, raczej wyrównany mecz. No ale widziałem tylko urywek, wynik już mniej przyjemny.

Cytat:

powiem tyle GRATULUJE LEGI ! GRATULUJE SKORŻY i powiem jedno w kontekście pucharów grupy i Legi i Wisły były powiedzmy podobne może Legi troche słabsza ale niech teraz fani Legi przyznają że z tak dziurawą obroną i tak czarna nie da się wyjść z grupy! Nie jestem rasistą ale mam dość tego ...
Dwa słowa: Ouattara i Choto. Kolor skóry nie ma nic do rzeczy.

felipe 03.11.2011 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fenix54 (Post 1185784)
Rapid to dobry zespoł flamengista gówno się znasz i zamilcz. Doceń klase Legii z honorem, tyle.

Zaraz ci skasuje posta.
Ma patent na nieomylność - Legia miała grupę słabą i koniec :lol: tako rzecze flamengista

Romuald 03.11.2011 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ero781 (Post 1185807)
powiem tyle GRATULUJE LEGI ! GRATULUJE SKORŻY i powiem jedno w kontekście pucharów grupy i Legi i Wisły były powiedzmy podobne może Legi troche słabsza ale niech teraz fani Legi przyznają że z tak dziurawą obroną i tak czarna nie da się wyjść z grupy! Nie jestem rasistą ale mam dość tego ...

grupa Legii troche słabasza :lol:? podobna ?

Nasza : Twente wicemistrz Holandii
Fulham przedstawiciel najlepszej ligi świata
Odense wicemistrzowie Danii

Legia: PSV 3 drużyna ligi holenderskiej
Rapid 3 albo i 4 ekipa z ligi rumuńskiej
Hapoel 2? miejsce w Izraelu


faktycznie może troche słabasza ta ich grupa :lol:

ero781 03.11.2011 23:07

no dobra słabsza grupa ; )
a co do koloru skóry nic nie mam ale u NAS w Wiśle po prostu każdy może bez Chaveza do odstrzału !

-ja123- 03.11.2011 23:08

Legia w tym sezonie w pucharach: 5 zwycięstw,2 remisy i 1 porażka (0:1 z PSV na wyjeździe). Bramki:13:8. Wszyscy przeciwnicy wyżej notowani. Niezła jesień. Oby tak samo na wiosnę.

felipe 03.11.2011 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romuald (Post 1185829)
grupa Legii troche słabasza :lol:? podobna ?

Nasza : Twente wicemistrz Holandii
Fulham przedstawiciel najlepszej ligi świata
Odense wicemistrzowie Danii

Legia: PSV 3 drużyna ligi holenderskiej
Rapid 3 albo i 4 ekipa z ligi rumuńskiej
Hapoel 2? miejsce w Izraelu


faktycznie może troche słabasza ta ich grupa :lol:

Nie żyj przeszłością tylko spójrz na to, co grają teraz...
PSV i Twente w 100% na remis, jeden ch*j :) ale:

Fulham - ok, silna liga, ale są na 15 miejscu... nie sa aktualnie brani zbyt powaznie w lidze.
Odense - 7 !

z drugiej strony:
Rapid - 3 miejsce
Happoel -lider


Sama liga to nie wszystko, patrz na formę. Jak dla mnie grupy mocno wyrównane = z solidnymi europejskimi średniakami. Legia odniosła wielki sukces, bo jest bliska wygrania takiej grupy. Wisła w tym samym czasie potrafiła coś ugrać tylko wtedy, gdy grała w liczebnej przewadze przez godzinę z osłabionym Fulham. W trzech pozostałych meczach przejechali się po nas jak po...


killzone poniżej - zrobiłem printscreena, bo zaraz ci flamengista usunie posta :lol:

killzone 03.11.2011 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1149810)
Umówmy się: Rapid i Hapoel to solidne średniaki, do ogrania. Co innego PSV, tu gładko przegrali.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1149810)
Pełna zgoda - Spartak, a także Rapid są moim zdaniem drużynami silniejszymi od APOElu. Więc wyniki Legii i Śląska nie zaskakują.

Zaskakuje natomiast gra i taktyka Legii. Legia zagrała świetne 20 minut pierwszej połowy. Zdobyła bramkę i powinna wrócić do stylu gry, który prezentowała z Turkami. Gwarancji sukcesu nie było, ale były szanse na ulubioną grę z kontry. Tymczasem Skorża pozwolił na radosny futbol i wymianę ciosów - co było wodą na młyn dla Spartaka.

Nie wiadomo, jak mecz by się skończył ale swoją taktyką Skorża ułatwił Rosjanom zadanie.

Ja myślę, że wczorajsze wyniki nieco otrzeźwią tych, co wbrew faktom twierdzą że poziom się u nas podnosi. APOEL okazał się zespołem silnym, Spartak - bardzo silnym, Rapid - poza zasięgiem. I nie ma znaczenia, kto by z nimi zagrał - można by wymienić Legię, Wisłę i Śląska miejscami, a rezultaty pewnie byłyby podobne.

Dlatego ew. awans do LM, na który mamy szanse byłby totalną sensacją i osiągnięciem zdecydowanie ponad stan.

To jak to wkoncu jest panie moderator?

Sartre 03.11.2011 23:15

Cytat:

Nasza : Twente wicemistrz Holandii
Fulham przedstawiciel najlepszej ligi świata
Odense wicemistrzowie Danii

Legia: PSV 3 drużyna ligi holenderskiej
Rapid 3 albo i 4 ekipa z ligi rumuńskiej
Hapoel 2? miejsce w Izraelu
Nie przeczę, że mieliśmy słabszą grupę, ale też nie wyrywałbym się z takimi ocenami za bardzo. Różne drużyny różnie grają w pucharach, należy raczej oceniać poszczególne mecze, a nie kto jest z jakiej ligi i które miejsce w niej zajmuje. Co zresztą także tyczy się Fulham - któregośtamnastego (15?) w Premiership obecnie.

flamengista 03.11.2011 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 1185862)
To jak to wkoncu jest panie moderator?

Ano to, że myliłem się w ocenie Rapidu. Widziałem ich mecz z nami (owszem, towarzyski ale jednak) i ze Śląskiem. Teraz w grupie gra totalną pytę, nie wiem skąd ten spadek formy.

Legia gra dobrze, ale po prostu wykorzystała swoje szanse. Nie jest to wynik ponad stan, tym raczej był (dość szczęśliwy) awans do grupy. Sama grupa okazała się słaba.

Co do naszej grupy - od początku nie dawałem naszym wielkich szans. Twente i Fulham wydawały się poza zasięgiem. Zwycięstwo z Anglikami było przyjemną, a porażka z Odense na R22 - nieprzyjemną niespodzianką. Wyszło na zero.

Sartre 03.11.2011 23:30

A w ogóle to powiem tak: to nie tyle jest słaba grupa, tylko po prostu grupa złożona z dwóch dominatorów i dwóch chłopców do bicia :lol:

ziz99 03.11.2011 23:31

W dużej mierze czerwona kartka ułatwiła zadanie Legii. Rumuni w pierwszych 20 minutach cisnęli mocno, byli zdecydowanie lepsi i kto wie jakby to wyglądało bez "czerwa".

Skorża ewidentnie zmienił styl gry - twierdzę, że parę tygodni temu zaryzykował zmianę sposobu rozgrywania bo był prawie na wylocie. Zobaczymy jak długo ten sen potrwa w Warszawie. Jak wspomniałem, całkiem niedawno wszyscy dziennikarze ze stolicy komentowali, że Legia najsłabsza od nastu lat..., a teraz niedościgniony wzór...

JEDREK76 03.11.2011 23:33

Panowie czy ta licytacja ma jakikolwiek sens??

Legia gra w tej chwili lepiej i skuteczniej stąd te wyniki w pucharach potwierdzane zresztą grą w lidze. My o ile jeszcze czasem coś potrafimy zagrać z przodu (nie zawsze bo z Podbeskidziem nawet tego nie było) to w defensywie gramy pytę i stąd się biorą takie bęcki jak z Twente czy Fulham. Po co zakłamywać rzeczywistość? Gramy teraz chujnie z grzybnią przeplataną i niestety możemy się tłumaczyć tylko kontuzjami w zespole, koniecznością przygotowania szczytu formy na lipcowo/sierpniowe eliminacje LM. I tyle. To że jesteśmy w grupie LE jest i tak jakimś krokiem w przód w porównaniu z wcześniejszymi blamażami z Levadią czy Karabachem, więc nie dramatyzujmy.

eye63 04.11.2011 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1185884)
Ano to, że myliłem się w ocenie Rapidu. Widziałem ich mecz z nami (owszem, towarzyski ale jednak) i ze Śląskiem. Teraz w grupie gra totalną pytę, nie wiem skąd ten spadek formy.

Legia gra dobrze, ale po prostu wykorzystała swoje szanse. Nie jest to wynik ponad stan, tym raczej był (dość szczęśliwy) awans do grupy. Sama grupa okazała się słaba.

Co do naszej grupy - od początku nie dawałem naszym wielkich szans. Twente i Fulham wydawały się poza zasięgiem. Zwycięstwo z Anglikami było przyjemną, a porażka z Odense na R22 - nieprzyjemną niespodzianką. Wyszło na zero.

To nie chodzi o totalną pytę, bo tego (przynajmniej w Warszawie) nie zagrali. Chodzi o bardzo prostą sprawę - podejście do rywala. Nagle nadmuchana przez rumuńskie media Legia przycisnęła w Bukareszcie i się chłopaki niedoświadczone w europejskich pucharach osrały żurem.

Taktyki się nie zapomina w dwa miesiące. Prosta akcja, trener nie ma doświadczenia i źle ustawia drużynę, w dodatku to co wystarcza na Śląsk (czyli żelazna taktyka i proste wywiązywanie się ze swoich zadań na boisku) nie wystarcza na Legię. Dlaczego? Bo jest Ljuboja i Radović przy Ljuboi. Nie chcę tu prawić peanów, ale to że potrafią zagrać coś nietuzinkowego, to niszczy każdy system. Dwa, widać o co chodzi. Jak taki Ljuboja coś tam próbuje przysymulować przy linii końcowej, to każdy z drużyny rumuńskiej zamiast wrzeszczeć lub coś tam dymić, podbiega i poklepuje po głowie serbskiego napastnika. Gdyby na jego miejscu był Kucharczyk, to by pewnie jeszcze "przypadkowo" z buta dostał.

Dla nich Ljuboja to jest taka gwiazda, jaka była w Polsce, zanim przyszedł do tej ligi. Po prostu gość, który grał w PSG,Suttgarcie itd. Ktoś wyrazisty, gwiazda. Ktoś, kogo z urzędu należy się bać. I na to Rapid nie jest gotowy. Gdyby zagrał jeszcze rok, dwa w europejskich pucharach, ci ich piłakrze dorosną do tego i będą grać jeszcze lepiej. To tak jak z Lechem. Najpierw oklep, a później okrzepli i nawet MC czy Juventusowi można było kłopoty sprawić. Tak jak Skorża. Najpierw w...ol od Levadii, a teraz wielka konsternacja i ograny (moim zdaniem najtrudniejszy sprawdzian) - Gazientepspor. To wszystko, to jest kwestia doświadczenia.

0 22 04.11.2011 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziz99 (Post 1185903)
Skorża ewidentnie zmienił styl gry - twierdzę, że parę tygodni temu zaryzykował zmianę sposobu rozgrywania bo był prawie na wylocie. Zobaczymy jak długo ten sen potrwa w Warszawie. Jak wspomniałem, całkiem niedawno wszyscy dziennikarze ze stolicy komentowali, że Legia najsłabsza od nastu lat..., a teraz niedościgniony wzór...

Czy zmienił styl? Moim zdaniem wszystko jest podobnie (dokładnie taki sam pomysł na gre, nacisk na maksymalne zagęszczenie środka i szybkie przjęcie piłki). Zmieniły się 3 rzeczy za sprawą 3 transferów.

Ljuboja. Megagwiazda na polskie boiska. Rewelacyjnie zgrany z Radoviciem, potrafi utrzymać piłkę w bardzo trudnych sytuacjach, potrafi dać się sfaulować i wywalczyć stały fragment gry. I najważniejsze - skok mentalny. Te nasze wszystkie 'młodziki' doktnęły poważnego futbolu i już się Rapidu, Hapoelu czy Spartaka nie boją.

Kuciak. Fantastyczny bramkarz. Jestem nim absolutnie zachwycony. Cholernie ciężko będzie go utrzymać. Typ dał absolutny spokój w obronie.

Żewłakow. Mentalność, pewność, spokój w obronie. Szef.

Nie mogę się doczekać PSV! Dawać ich :D

-ja123- 04.11.2011 01:18

Skoro Legia wyeliminowała Rapid, to fajnie byłoby, gdyby APOEL zajął 3 miejsce w LM i wylosował Legię w 1/16 LE. Kolejny pojedynek z podtekstami.

emj10 04.11.2011 01:43

To ja już wolę Porto, a niech tam APOEL gra dalej w LM :D

Temat zrobił się teraz typowo legijny, ale dobrze, że nie ma takiej zawieruchy jak była przy meczach Amikorza w LE. Kibice polskich drużyn smacznie sobie śpią co skutkuje brakiem dyrdymałów w tym temacie.

Zbychu 04.11.2011 08:26

Pytanie techniczne - czy ewentualne I miejsce w grupie Legii da rozstawienie na wiosne?

studio 04.11.2011 08:27

Bo my to raczej niespodzianki robilismy majac taka grupe jaka mielismy, wiec stad tyle tutaj glupot bylo, a wy to raczej wykonaliscie mozliwy plan jaki byl po losowaniu,

killzone 04.11.2011 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 1186010)
Pytanie techniczne - czy ewentualne I miejsce w grupie Legii da rozstawienie na wiosne?

Tak. Druzyny z pierwszych miejsc sa rozstawione.

martin_6 04.11.2011 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1185991)
To ja już wolę Porto, a niech tam APOEL gra dalej w LM :D

Temat zrobił się teraz typowo legijny, ale dobrze, że nie ma takiej zawieruchy jak była przy meczach Amikorza w LE. Kibice polskich drużyn smacznie sobie śpią co skutkuje brakiem dyrdymałów w tym temacie.

Bo teraz żyjemy raczej swoimi meczami, mecze Legii są zawsze gdzieś tam przed/po meczach Wisły i schodzą jakoś na dalszy plan.

Gratulacje za awans. Życzę Wam, żebyście skończyli w lidze tak jak Amica, gdy wychodziła z grupy :P A w LE, to jak chcecie, może być nawet finał, mnie to nie przeszkadza.

ziz99 04.11.2011 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1185987)
Czy zmienił styl? Moim zdaniem wszystko jest podobnie (dokładnie taki sam pomysł na gre, nacisk na maksymalne zagęszczenie środka i szybkie przjęcie piłki). Zmieniły się 3 rzeczy za sprawą 3 transferów.

...

Wszystkie drużyny trenowane do tej pory przez Skorżę grały na long ball.

Teraz gracie piłką od bramki do bramki. Same transfery nie grają. W Europie było/jest sporo "dopakowanych" drużyn, które grały/-ją bardzo przeciętnie

Jeżeli Maciej będzie częściej oglądał Barcę niż przeglądał skrypty ze swoich kursów trenerskich to możecie mieć wreszcie niezły pożytek z niego.

bofff 04.11.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1185987)
Czy zmienił styl? Moim zdaniem wszystko jest podobnie (dokładnie taki sam pomysł na gre, nacisk na maksymalne zagęszczenie środka i szybkie przjęcie piłki). Zmieniły się 3 rzeczy za sprawą 3 transferów.

Ljuboja. Megagwiazda na polskie boiska. Rewelacyjnie zgrany z Radoviciem, potrafi utrzymać piłkę w bardzo trudnych sytuacjach, potrafi dać się sfaulować i wywalczyć stały fragment gry. I najważniejsze - skok mentalny. Te nasze wszystkie 'młodziki' doktnęły poważnego futbolu i już się Rapidu, Hapoelu czy Spartaka nie boją.

Kuciak. Fantastyczny bramkarz. Jestem nim absolutnie zachwycony. Cholernie ciężko będzie go utrzymać. Typ dał absolutny spokój w obronie.

Żewłakow. Mentalność, pewność, spokój w obronie. Szef.

Nie mogę się doczekać PSV! Dawać ich :D

Dokładnie tak.
A na tym wciąż średniej jakości torcie wisienki - Borysiuk, Rybus, Żyro, Kucharczyk, Wolski - lepsza przyszłość.

Lysy 04.11.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziz99 (Post 1186055)
Wszystkie drużyny trenowane do tej pory przez Skorżę grały na long ball.

Chyba oglądałeś Wisłę od 3 sezonu Skorży. Pierwszy sezon to była krakowska "Tiki-taka" Późniejszy styl można zrzucić na karb zawodników których dostał: Kirm, Łobodziński, Jirsak i reszta wybitnych reprezentantów ;D


Nawet Groclin za Skorży nie grał długich piłek, przypomnij sobie jak zniszczyli Wisłę w 2007 roku:
http://mundialowo.blox.pl/2007/05/br...roclin-04.html

Pierwsze dwie akcje, to praktycznie to samo co Legia gra obecnie, rozmontowanie obrony rywali szybkimi dwójkowymi podaniami, czyli coś nieosiągalnego dla obecnej Wisły.

szprotson 04.11.2011 13:24

jakby Rapidu nie wykartkowali to nie sadze by Legia wygrała to spotkanie.
No ale wykartkowali ...to raz
a dwa, Kuciak puciak po raz kolejny ku*** mać. WTF? Chłop a) nie udaje b)gra swoje c)nie boi się

i jeszcze ta bramka na 3.
NA ...., ja sie pytam na ch** ten Wolski dobrze podał a Świt Nowy Dwór ładnie strzelił. Po co to było ku***!!!!

crazykaro 04.11.2011 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1185902)
A w ogóle to powiem tak: to nie tyle jest słaba grupa, tylko po prostu grupa złożona z dwóch dominatorów i dwóch chłopców do bicia :lol:

Te dominator, ciekaw jestem co pokażecie w meczy z Hapoelem

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1186112)
Pierwsze dwie akcje, to praktycznie to samo co Legia gra obecnie, rozmontowanie obrony rywali szybkimi dwójkowymi podaniami, czyli coś nieosiągalnego dla obecnej Wisły.

A ty naprawdę wierzysz w to co napisałeś? :lol:

Sartre 04.11.2011 14:28

Cytat:

Te dominator, ciekaw jestem co pokażecie w meczy z Hapoelem
Myślisz, że Hapoel jest poza naszym zasięgiem? :) Poza tym ta emotka ---> :lol: nie była tam wrzucona do tego zdania bez powodu ;)

Cytat:

i jeszcze ta bramka na 3.
NA ...., ja sie pytam na ch** ten Wolski dobrze podał a Świt Nowy Dwór ładnie strzelił. Po co to było ku***!!!!
:lol: No na ...., na ch** :lol:

mitmichael 05.11.2011 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1186117)
jakby Rapidu nie wykartkowali to nie sadze by Legia wygrała to spotkanie.
No ale wykartkowali ...to raz
a dwa, Kuciak puciak po raz kolejny ku*** mać. WTF? Chłop a) nie udaje b)gra swoje c)nie boi się

i jeszcze ta bramka na 3.
NA ...., ja sie pytam na ch** ten Wolski dobrze podał a Świt Nowy Dwór ładnie strzelił. Po co to było ku***!!!!

Potem Legie tez wykartkowali a potrafiła strzelic gola na 3-1

Gwiaździsty 05.11.2011 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1186254)
Potem Legie tez wykartkowali a potrafiła strzelic gola na 3-1

Tylko w której minucie meczu to się stało (kartka i bramka) ? Rapid grał 3/4 meczu w 10 a i tak potrafił wyrównać. Przy stanie 2;1 Legia broniła się jakby to ona grała z jednym zawodnikiem mniej.

KamAr 05.11.2011 21:41

Legia zagrała dobry mecz. Wiadomo, że Rapid był osłabiony kadrowo, dodatkowo ta czerwień, ale naprawdę młodzi w Legii z meczu na mecz grają coraz lepiej. Szkoda, że tego typu polityka nie była/jest prowadzona w Wiśle. Po latach posuchy w Warszawie znowu coś się ożywiło...

kpn 30.11.2011 21:42

odświeżam
Legia przegrywa, a nurek Radović ciagle probuje znalezć debila :)
No, ale dobry szybki mecz

Teqcontroller 30.11.2011 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 1197325)
odświeżam
Legia przegrywa, a nurek Radović ciagle probuje znalezć debila :)
No, ale dobry szybki mecz

No po jednej stronie szybki mecz. PSV dominuje , Legia coś próbuje. Ljuboja z Radoviciem szukają głupiego na byle kontakt z przeciwnikiem , ale to Europa nie nasza liga kopana.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl