![]() |
Ale prawda jest taka, że Legia zagrała dziś słaby mecz. Zwycięstwo zawdzięcza szczęściu, nieporadności Rumunów i poradności swojego bramkarza.
|
Czy ja wiem czy taki slaby? Punktowali Rumunow ladnie a ze oni nieporadni? To juz nie wina Legii.
|
Chciałbym żebyśmy grali takie słabe mecze na okrągło ...
Bez jaj, grają 5x lepiej niż my teraz. A czy się zmęczą ? Módlmy się lepiej żeby się nasi nie zmęczyli na parchy za kilka dni... |
niestety nie mam jak ogladnac w tv, dlatego prosze o linka!
|
Cytat:
Meczem z Rapidem w Bukareszcie postawili jednak wysoko poprzeczkę. To był mecz naprawdę wybitny, Legioniści pokazali świetny futbol. W porównaniu z tym, dziś było przeciętnie. Legia po prostu wykorzystała swoje szanse. Dostała słabą grupę i wygrała co miała wygrać. Umówmy się: Rapid i Hapoel to solidne średniaki, do ogrania. Co innego PSV, tu gładko przegrali. |
Cytat:
Dzisiaj faktycznie Legia nie grała wybitnie, ale swoje zrobiła:D |
Rapid to dobry zespoł flamengista gówno się znasz i zamilcz. Doceń klase Legii z honorem, tyle.
|
powiem tyle GRATULUJE LEGI ! GRATULUJE SKORŻY i powiem jedno w kontekście pucharów grupy i Legi i Wisły były powiedzmy podobne może Legi troche słabsza ale niech teraz fani Legi przyznają że z tak dziurawą obroną i tak czarna nie da się wyjść z grupy! Nie jestem rasistą ale mam dość tego ...
|
do kasacji podwójny post
|
Tak się szczerzę, że chyba mi już na zawsze tak zostanie :D
Mecz był, jaki był. To nie było spotkanie między ManUtd i Barcą, w którym obie ekipy zdecydowały zagrać otwartą piłkę. Widać było, że Rapid miał wielkie ciśnienie, my z początku przygaszeni. Do 1:1 mecz wyraźnie na + dla Rapidu, po 1:1 mecz już mniej wyraźnie, ale dla nas. Końcowy wynik zasłużony, choć było to po prostu spotkanie dwóch europejskich średniaków. Ot. W meczu na wyjeździe pierwsza połowa była chyba szczytem tego, co jesteśmy w stanie zagrać, teraz dorównać tamtej grze będzie ciężko. Ale kij z tym, wiosna nasza :) Tymczasem mamy najlepszy sezon w europie od... ch* wie ilu lat :) Szkoda tego waszego Odense, cholernie szkoda, bo tak porażka z Fulham byłaby niejako "wliczona w koszty", a wasza wygrana wcześniejsza byłaby fajnym bonusem - i mogło być dla polski piłkarsko pięknie. A tak teraz kiła, matematycznie chyba już przepadło? Tak jak oglądałem kawałek (gdzieś między 30 a 50 minutą) to wyraźnej dominacji nie było, raczej wyrównany mecz. No ale widziałem tylko urywek, wynik już mniej przyjemny. Cytat:
|
Cytat:
Ma patent na nieomylność - Legia miała grupę słabą i koniec :lol: tako rzecze flamengista |
Cytat:
Nasza : Twente wicemistrz Holandii Fulham przedstawiciel najlepszej ligi świata Odense wicemistrzowie Danii Legia: PSV 3 drużyna ligi holenderskiej Rapid 3 albo i 4 ekipa z ligi rumuńskiej Hapoel 2? miejsce w Izraelu faktycznie może troche słabasza ta ich grupa :lol: |
no dobra słabsza grupa ; )
a co do koloru skóry nic nie mam ale u NAS w Wiśle po prostu każdy może bez Chaveza do odstrzału ! |
Legia w tym sezonie w pucharach: 5 zwycięstw,2 remisy i 1 porażka (0:1 z PSV na wyjeździe). Bramki:13:8. Wszyscy przeciwnicy wyżej notowani. Niezła jesień. Oby tak samo na wiosnę.
|
Cytat:
PSV i Twente w 100% na remis, jeden ch*j :) ale: Fulham - ok, silna liga, ale są na 15 miejscu... nie sa aktualnie brani zbyt powaznie w lidze. Odense - 7 ! z drugiej strony: Rapid - 3 miejsce Happoel -lider Sama liga to nie wszystko, patrz na formę. Jak dla mnie grupy mocno wyrównane = z solidnymi europejskimi średniakami. Legia odniosła wielki sukces, bo jest bliska wygrania takiej grupy. Wisła w tym samym czasie potrafiła coś ugrać tylko wtedy, gdy grała w liczebnej przewadze przez godzinę z osłabionym Fulham. W trzech pozostałych meczach przejechali się po nas jak po... killzone poniżej - zrobiłem printscreena, bo zaraz ci flamengista usunie posta :lol: |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Legia gra dobrze, ale po prostu wykorzystała swoje szanse. Nie jest to wynik ponad stan, tym raczej był (dość szczęśliwy) awans do grupy. Sama grupa okazała się słaba. Co do naszej grupy - od początku nie dawałem naszym wielkich szans. Twente i Fulham wydawały się poza zasięgiem. Zwycięstwo z Anglikami było przyjemną, a porażka z Odense na R22 - nieprzyjemną niespodzianką. Wyszło na zero. |
A w ogóle to powiem tak: to nie tyle jest słaba grupa, tylko po prostu grupa złożona z dwóch dominatorów i dwóch chłopców do bicia :lol:
|
W dużej mierze czerwona kartka ułatwiła zadanie Legii. Rumuni w pierwszych 20 minutach cisnęli mocno, byli zdecydowanie lepsi i kto wie jakby to wyglądało bez "czerwa".
Skorża ewidentnie zmienił styl gry - twierdzę, że parę tygodni temu zaryzykował zmianę sposobu rozgrywania bo był prawie na wylocie. Zobaczymy jak długo ten sen potrwa w Warszawie. Jak wspomniałem, całkiem niedawno wszyscy dziennikarze ze stolicy komentowali, że Legia najsłabsza od nastu lat..., a teraz niedościgniony wzór... |
Panowie czy ta licytacja ma jakikolwiek sens??
Legia gra w tej chwili lepiej i skuteczniej stąd te wyniki w pucharach potwierdzane zresztą grą w lidze. My o ile jeszcze czasem coś potrafimy zagrać z przodu (nie zawsze bo z Podbeskidziem nawet tego nie było) to w defensywie gramy pytę i stąd się biorą takie bęcki jak z Twente czy Fulham. Po co zakłamywać rzeczywistość? Gramy teraz chujnie z grzybnią przeplataną i niestety możemy się tłumaczyć tylko kontuzjami w zespole, koniecznością przygotowania szczytu formy na lipcowo/sierpniowe eliminacje LM. I tyle. To że jesteśmy w grupie LE jest i tak jakimś krokiem w przód w porównaniu z wcześniejszymi blamażami z Levadią czy Karabachem, więc nie dramatyzujmy. |
Cytat:
Taktyki się nie zapomina w dwa miesiące. Prosta akcja, trener nie ma doświadczenia i źle ustawia drużynę, w dodatku to co wystarcza na Śląsk (czyli żelazna taktyka i proste wywiązywanie się ze swoich zadań na boisku) nie wystarcza na Legię. Dlaczego? Bo jest Ljuboja i Radović przy Ljuboi. Nie chcę tu prawić peanów, ale to że potrafią zagrać coś nietuzinkowego, to niszczy każdy system. Dwa, widać o co chodzi. Jak taki Ljuboja coś tam próbuje przysymulować przy linii końcowej, to każdy z drużyny rumuńskiej zamiast wrzeszczeć lub coś tam dymić, podbiega i poklepuje po głowie serbskiego napastnika. Gdyby na jego miejscu był Kucharczyk, to by pewnie jeszcze "przypadkowo" z buta dostał. Dla nich Ljuboja to jest taka gwiazda, jaka była w Polsce, zanim przyszedł do tej ligi. Po prostu gość, który grał w PSG,Suttgarcie itd. Ktoś wyrazisty, gwiazda. Ktoś, kogo z urzędu należy się bać. I na to Rapid nie jest gotowy. Gdyby zagrał jeszcze rok, dwa w europejskich pucharach, ci ich piłakrze dorosną do tego i będą grać jeszcze lepiej. To tak jak z Lechem. Najpierw oklep, a później okrzepli i nawet MC czy Juventusowi można było kłopoty sprawić. Tak jak Skorża. Najpierw w...ol od Levadii, a teraz wielka konsternacja i ograny (moim zdaniem najtrudniejszy sprawdzian) - Gazientepspor. To wszystko, to jest kwestia doświadczenia. |
Cytat:
Ljuboja. Megagwiazda na polskie boiska. Rewelacyjnie zgrany z Radoviciem, potrafi utrzymać piłkę w bardzo trudnych sytuacjach, potrafi dać się sfaulować i wywalczyć stały fragment gry. I najważniejsze - skok mentalny. Te nasze wszystkie 'młodziki' doktnęły poważnego futbolu i już się Rapidu, Hapoelu czy Spartaka nie boją. Kuciak. Fantastyczny bramkarz. Jestem nim absolutnie zachwycony. Cholernie ciężko będzie go utrzymać. Typ dał absolutny spokój w obronie. Żewłakow. Mentalność, pewność, spokój w obronie. Szef. Nie mogę się doczekać PSV! Dawać ich :D |
Skoro Legia wyeliminowała Rapid, to fajnie byłoby, gdyby APOEL zajął 3 miejsce w LM i wylosował Legię w 1/16 LE. Kolejny pojedynek z podtekstami.
|
To ja już wolę Porto, a niech tam APOEL gra dalej w LM :D
Temat zrobił się teraz typowo legijny, ale dobrze, że nie ma takiej zawieruchy jak była przy meczach Amikorza w LE. Kibice polskich drużyn smacznie sobie śpią co skutkuje brakiem dyrdymałów w tym temacie. |
Pytanie techniczne - czy ewentualne I miejsce w grupie Legii da rozstawienie na wiosne?
|
Bo my to raczej niespodzianki robilismy majac taka grupe jaka mielismy, wiec stad tyle tutaj glupot bylo, a wy to raczej wykonaliscie mozliwy plan jaki byl po losowaniu,
|
Cytat:
|
Cytat:
Gratulacje za awans. Życzę Wam, żebyście skończyli w lidze tak jak Amica, gdy wychodziła z grupy :P A w LE, to jak chcecie, może być nawet finał, mnie to nie przeszkadza. |
Cytat:
Teraz gracie piłką od bramki do bramki. Same transfery nie grają. W Europie było/jest sporo "dopakowanych" drużyn, które grały/-ją bardzo przeciętnie Jeżeli Maciej będzie częściej oglądał Barcę niż przeglądał skrypty ze swoich kursów trenerskich to możecie mieć wreszcie niezły pożytek z niego. |
Cytat:
A na tym wciąż średniej jakości torcie wisienki - Borysiuk, Rybus, Żyro, Kucharczyk, Wolski - lepsza przyszłość. |
Cytat:
Nawet Groclin za Skorży nie grał długich piłek, przypomnij sobie jak zniszczyli Wisłę w 2007 roku: http://mundialowo.blox.pl/2007/05/br...roclin-04.html Pierwsze dwie akcje, to praktycznie to samo co Legia gra obecnie, rozmontowanie obrony rywali szybkimi dwójkowymi podaniami, czyli coś nieosiągalnego dla obecnej Wisły. |
jakby Rapidu nie wykartkowali to nie sadze by Legia wygrała to spotkanie.
No ale wykartkowali ...to raz a dwa, Kuciak puciak po raz kolejny ku*** mać. WTF? Chłop a) nie udaje b)gra swoje c)nie boi się i jeszcze ta bramka na 3. NA ...., ja sie pytam na ch** ten Wolski dobrze podał a Świt Nowy Dwór ładnie strzelił. Po co to było ku***!!!! |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Legia zagrała dobry mecz. Wiadomo, że Rapid był osłabiony kadrowo, dodatkowo ta czerwień, ale naprawdę młodzi w Legii z meczu na mecz grają coraz lepiej. Szkoda, że tego typu polityka nie była/jest prowadzona w Wiśle. Po latach posuchy w Warszawie znowu coś się ożywiło...
|
odświeżam
Legia przegrywa, a nurek Radović ciagle probuje znalezć debila :) No, ale dobry szybki mecz |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl